ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ehsan210

عضو جدید
کسی میدونه اگه یه کتاب از سایت سازمان سنجش سفارش بدی چقدر طول میکشه بدستت برسه تقریبا؟ مقصد نیشابور
یا اصلا با پیشتاز میفرستن یا با پست معمولی؟

lfc4win

عضو جدید
کسی میدونه اگه یه کتاب از سایت سازمان سنجش سفارش بدی چقدر طول میکشه بدستت برسه تقریبا؟ مقصد نیشابور
یا اصلا با پیشتاز میفرستن یا با پست معمولی؟

4 تا 5 روز برای من طول کشید که مازندارن هستم البته من چهارشنبه سفارش دادم و شنبه هم تعطیل بود و جمعه هم 48 ام بود.

ولی کتاب خیلی خوبی هست

student.product

عضو جدید
سلام بچه ها
با توجه به سوالات پارسال که تو قسمت ساخت و جامدات غلط داشت اگه بعضی سوالا تکرار بشه باید چیکار کنیم من فقط امسال تجربه کنکور دارم میشه راهنمایی کنید؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
با توجه به سوالات پارسال که تو قسمت ساخت و جامدات غلط داشت اگه بعضی سوالا تکرار بشه باید چیکار کنیم من فقط امسال تجربه کنکور دارم میشه راهنمایی کنید؟
با توجه به روند سال گذشته احتمال اينكه تست هاي سال هاي قبل عينا و جتي با همون ترتيب گزينه ها بياد تو سوالت كم نيست. شما حتما سوالاي سال هاي قبل رو حل كن و كليد سنجش رو هم واسه هر كنكوري به خاطر بسپار چون بعضا بعضي تست ها داخل كتاباي مختلف گزينه غير سنجش رو جواب دادن ولي سنجش فقط حرف حرف خودشه نمونش تستهاي CNC پارسال دو تا تست 90 رو كپ زده بودن ولي اشتباه با اين حال كليد پارسال رو واسش دادن خنده داره نه؟:biggrin:

غلام90

عضو جدید
سوال از درس کنترل
ایا همیشه فرم کلی یک کنترلر تناسبی k هست؟
ایا همیشه فرم کلی کنترلر PI بصورت (aS+b) تقسیم بر S هست؟
ایا همیشه فرم کلی کنترلر PID بصورت (aS^2+bS+c) تقسیم بر S هست؟
فرم کلی کنترلر PD چیست؟
برای اینکه نخواهیم حفظ کنیم هر کدوم روی خطای ماندگار و پایداری چه اثری دارند ایا روشی دارید که نخواهیم انها را حفظ کنیم؟ (بلکه بفهمیم بدون حفظ کردن)

pooooooya

کاربر فعال
با توجه به روند سال گذشته احتمال اينكه تست هاي سال هاي قبل عينا و جتي با همون ترتيب گزينه ها بياد تو سوالت كم نيست. شما حتما سوالاي سال هاي قبل رو حل كن و كليد سنجش رو هم واسه هر كنكوري به خاطر بسپار چون بعضا بعضي تست ها داخل كتاباي مختلف گزينه غير سنجش رو جواب دادن ولي سنجش فقط حرف حرف خودشه نمونش تستهاي CNC پارسال دو تا تست 90 رو كپ زده بودن ولي اشتباه با اين حال كليد پارسال رو واسش دادن خنده داره نه؟:biggrin:
حالا اومدو امسال به راه راست هدايت شده بودند و كليد ها ي هاي دروس ساخت رو درست زده بودند اون وقت چي؟؟؟

gharibistudent

عضو جدید
از بچه های کسی اینجا کتاب تست جامع سنجش رو داره ؟می خواستم ببینم سوالای ساخت و تولید رو هم داره یا فقط سیالات و جامدات رو داره؟
آخه از یکی شنیدم سوالات ساخت وتولید را نداره؟
از دوستان میخوام لطف کن زود ج بدن که وقت زیادی نداریم.

pooooooya

کاربر فعال
از بچه های کسی اینجا کتاب تست جامع سنجش رو داره ؟می خواستم ببینم سوالای ساخت و تولید رو هم داره یا فقط سیالات و جامدات رو داره؟
اره داره

amir-mehrizi

عضو جدید
سلام.بچه ها اصلا لازمه تست جامع بزنیم این روزا؟؟؟؟؟اگه نزنیم طوری میشه؟؟؟؟

student.product

عضو جدید
سلام

بچه ها لطف کنید اگه دفترچه سوالات کنکور 85 و به قبل رو دارید بزارید استفاده کنیم ممنونم میشیم:smile::smile:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
انتگرال 1 تقسیم بر (e به توان x ) ؟ ؟؟
اين انتگرال ها معمولا با جز به جز ميشه ولي انتگرال 1 تقسيم بر e به توان x درواقع هست انتگرال eبه توان منهاي x كه با فرمول انتگرال eبه توان x حل ميشه( ا تقسيم بر منهاي 1 ضربدر e به توان منهاي x)
2.JPG

مکاترونیک8282

عضو جدید
تست جامع نزنيم پس چيكار كنيم؟؟

طوری نمیشه میشه مثل بلایی که پارسال من سر خودم اوردم هی دوره کردم در صورتی که نمی دونستم تا سوال حل نکنم متوجه نمیشم چی واقعا بلدم چی نه بعد هم کنکور تکراره.

مکاترونیک8282

عضو جدید
سلام

بچه ها لطف کنید اگه دفترچه سوالات کنکور 85 و به قبل رو دارید بزارید استفاده کنیم ممنونم میشیم:smile::smile:

من 73 به این طرف رو دارم فقط بلد نیستم چطوری باید اینجا بذارم. عکس که گرفتم باید چطوری آپ کنم؟ اگه می خواین یکی که بلده ایمیل بده من ایمیل کنم اون آپلود کنه.

غلام90

عضو جدید
یه جریانی از یه ورودی میاد و از روی یک کره رد میشه. جریان پایین دست کره کجا میشه و جریان بالا دست کره کجا میشه؟ بعبارت دیگر از ورودی تا رسیدن به کره را بالادست میگن یا پایین دست؟

saeed_70_nagi

عضو جدید
یه جریانی از یه ورودی میاد و از روی یک کره رد میشه. جریان پایین دست کره کجا میشه و جریان بالا دست کره کجا میشه؟ بعبارت دیگر از ورودی تا رسیدن به کره را بالادست میگن یا پایین دست؟
جریان پایین دست قبل از نقطه جدایی و جریان بالادست هم بعد نقطه جدایی هست ...

مکاترونیک8282

عضو جدید

برادر در مورد این سوال نمی گم کلی می گم، سوالایی که میپرسین قشنگ و عمیقن ولی احساس می کنم خیلی خیلی عمیق دارین می خونین نمی دونم چطوری منظورمو بگم سوالاتون خیلی کنکوری نیست، می دونم اومدن اینجا و تایپ سوال حتما کلی وقت ازتون میگیره پس مهمه براتون، من نگران این وقتی که میذارید هستم؛ شاید من اشتباه می کنم ولی تا الان حدود 12 دوره کنکور زدم سوالها خیلی تو این نوع فاز مفهومی نیوده. شاید من دارم اشتباه می گم. سواد و درکتون کاملا مشخصه ولی حیف که کنکور سوالا مسخرست
نمی دونم تونستم حرفم رو برسونم یا نه

mahde1818

عضو جدید
بالاست اول جریان یعنی ابتدا جریان پایین دست انتهای جریان

غلام90

عضو جدید
برادر در مورد این سوال نمی گم کلی می گم، سوالایی که میپرسین قشنگ و عمیقن ولی احساس می کنم خیلی خیلی عمیق دارین می خونین نمی دونم چطوری منظورمو بگم سوالاتون خیلی کنکوری نیست، می دونم اومدن اینجا و تایپ سوال حتما کلی وقت ازتون میگیره پس مهمه براتون، من نگران این وقتی که میذارید هستم؛ شاید من اشتباه می کنم ولی تا الان حدود 12 دوره کنکور زدم سوالها خیلی تو این نوع فاز مفهومی نیوده. شاید من دارم اشتباه می گم. سواد و درکتون کاملا مشخصه ولی حیف که کنکور سوالا مسخرست
نمی دونم تونستم حرفم رو برسونم یا نه
بله
تشکر میکنم. درست میفرمایید باید سعی کنم بیشتر به موارد مورد توجه طراحان تست بپردازم
. بالاخره هدف فعلا کنکوره.
از راهنمایی تان مجددا بی نهایت سپاسگزارم.

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
به عنوان تذکر می خواستم بگم
تا جایی که امکان داره هر سئوالی را در یه نوشته مطرح نکنید به راحتی با استفاده از ویراش می تونید سئوال را به سئوال قبلی اضافی کنید
این یادآوری برای نظم بهتر تاپیک است
سپاس

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان همونطور که میدونید گرادیان فشار نسبت به y توی نقطه ی سکون سیلندر تحت جریان پتانسیل صفر هست.تست سال 82 از همین نکته استفاده کرده ولی متاسفانه چون توی کلید اولیه سنجش گزینه اشتباه قرار گرفته کتاب های پوران و راهیان ارشد با استنباط تخیلی(!!) گزینه اشتباه رو توجیه کردن.اینجا اعلام کردم اگه دوستانی اطلاع نداشتن در جریان باشن.ضمنا برای درستی گزینه 1 اون سوال از یکی از اساتید دانشگاه تهران(دکتر صادقی) مشورت گرفتم هر چند خیلی واضح بود!!

gharibistudent

عضو جدید

Rheoman

عضو جدید
کاربر ممتاز

ساخت رو همراه جواب داره

nima9631

عضو جدید
کتاب سنجش

کتاب سنجش

این کتاب بهمراه یه سی دی هستش که تو کتاب تمام سئوالای کنکور مکانیک(حتی ساخت و بیومکانیک) با جواب تشریحی از سال 85 تا 91 رو داره
توی سی دی سئوال های 79 تا 88 رو داره که این سی دی بسیار مزخرف طراحی شده از این جهت که امکان دیدن همه سئوالا رو پشت سر هم نداره و سئوالات رو به صورت تکی نشون میده امکان چاپ هم نداره و برای سئوالایی مثل استاتیک که نیاز هست روی شکل کار کرد مشکل سازه و از همه بدتر این سی دی فقط کلید سئوالا رو داره و جواب تشریحی نداره.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
خواهش

خواهش

دوستان عزيزي كه كتاب سنجش رو گرفتن ظاهرا پاسخ هاي تشريحي ساخت 91 داخلش هست اگه لطف كنن و چند تا عكس از پاسخ هاي ساخت اينجا بذارن ممنون ميشم خلي دعاتون ميكنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا