ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

manidf

عضو جدید
با سلام به همه دوستان
يه سوالي داشتم درباره كنكور ارشد 92 من ليسانس رياضي ام براي ارشد مي خواستم mba شركت كنم براي همين رشته اولم را رياضي زدم رشته دوم يا همون شناور را mba انتخاب كردم .الان من دارم براي mba مي خونم سر جلسه كنكور بايد رياضي را امتحان بدم يا نه چون من قصدم اينه كه mba قبول بشم حالا نمي دونم چيكار كنم ؟؟؟؟ شما چه راهي پيشنهاد مي كنيد ؟؟؟؟؟

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
با سلام به همه دوستان
يه سوالي داشتم درباره كنكور ارشد 92 من ليسانس رياضي ام براي ارشد مي خواستم mba شركت كنم براي همين رشته اولم را رياضي زدم رشته دوم يا همون شناور را mba انتخاب كردم .الان من دارم براي mba مي خونم سر جلسه كنكور بايد رياضي را امتحان بدم يا نه چون من قصدم اينه كه mba قبول بشم حالا نمي دونم چيكار كنم ؟؟؟؟ شما چه راهي پيشنهاد مي كنيد ؟؟؟؟؟
اگه زمان برگزاری این دوتا با هم تداخل نداشته باشه هر دوتارو می تونی بدی،رشته اول دوم هم مهم نیست، ولی اگه زمانش یکی هست شما کنکور MBa بده فقط.

manidf

عضو جدید
ممنون از اينكه سريع پاسخ داديد
يعني براي رياضي و mba بايد دوتا امتحان جداگانه بايد بدم ، ممكنه با هم تداخل داشته باشن؟؟؟؟؟

nima9631

عضو جدید
سلام دوستان
این کتاب ترمودینامیک پارسه رو چطور میتونم گیر بیارم ؟
دفتر مرکزیش یا انقلاب؟

nafas_e_khoda

عضو جدید
سلام
بچه های ساختی کسی اینجا هیدرولیک دکتر رضاعی رو خونده؟من چندتا سوال دارم ،اگه کسی مثالها و تمرین های آخر فصلش رو حل کرده ممنون میشم بم پیام خصوصی بده تا من سوالامو بپرسم
راستی سوالای کنکور پارسال : تمرین شماره 9 ص 106
مثال 3ـ5 صفحه ی 157
فقط امیدوارم طراح سوال گذرش به این سایت نیفته و نفهمه دستش رو شده نخواد منبعشو عوض کنه،هر کی بوده آدم باحالی بوده چون حتی عددهارو هم عوض نکرده و دقیقا همون سوالای کتاب دکتر رضاعی رو داده،امیدوارم امسالم خودش طراح باشه

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه های ساختی کسی اینجا هیدرولیک دکتر رضاعی رو خونده؟من چندتا سوال دارم ،اگه کسی مثالها و تمرین های آخر فصلش رو حل کرده ممنون میشم بم پیام خصوصی بده تا من سوالامو بپرسم
راستی سوالای کنکور پارسال : تمرین شماره 9 ص 106
مثال 3ـ5 صفحه ی 157
فقط امیدوارم طراح سوال گذرش به این سایت نیفته و نفهمه دستش رو شده نخواد منبعشو عوض کنه،هر کی بوده آدم باحالی بوده چون حتی عددهارو هم عوض نکرده و دقیقا همون سوالای کتاب دکتر رضاعی رو داده،امیدوارم امسالم خودش طراح باشه
احتمالا خودش طراحه

hadijal

عضو جدید
سلام دوستان
این کتاب ترمودینامیک پارسه رو چطور میتونم گیر بیارم ؟
دفتر مرکزیش یا انقلاب؟

سلام
خيابان انقلاب نرسيده به ميدان انقلاب مقابل دبيرخانه دانشگاه تهران كتاب فروشي فلاح
خيابان توانير خيابان نظامي گنجوي تقاطع چهل شاهد نبش رستگاران پلاك12 موسسه آموزش عالي آزاد پارسه

hadijal

عضو جدید
ممنون از اينكه سريع پاسخ داديد
يعني براي رياضي و mba بايد دوتا امتحان جداگانه بايد بدم ، ممكنه با هم تداخل داشته باشن؟؟؟؟؟
اگه به دفترچه ثبت نام ازمون كارشناسي ارشد سازمان سنجش مراجعه كنيد به اين موضوع كه ازمونه رشته هايه شناور با رشته هاي اصلي تداخل نداره اشاره كرده

karim-mech

کاربر بیش فعال
دوستان در مورد شاخه کنترل منظور تمام دروسش هست.کسی پیشنهادی نداره؟

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
درود
حدود یه هفته هست که مانند قبل حس خوندن ندارم یه جورایی انگار ذهن و مغزم خسته شده کسی تا حالا به همچین مشکلی برخورده ؟
راه حلی برای برطرف شدن این حالت هست؟

saeed_70_nagi

عضو جدید
درود
حدود یه هفته هست که مانند قبل حس خوندن ندارم یه جورایی انگار ذهن و مغزم خسته شده کسی تا حالا به همچین مشکلی برخورده ؟
سلام مهندس منم دقیقا هفت،هشت روز پیش دقیقا مشکل شما رو داشتم .
من به خاطر اینکه با این مشکل زیاد سر و کله نزنم حدود 2 روز درسا رو بوسیدم گذاشتم کنار .
و روز سوم وقتی به سراغ خواندش رفتم واقعا دیدم که معجزه شده .
البته این نظر شخصی خودمه . حالا .....

Arman_awn

عضو
منم دقیقاً اینطوریم. حوصله م به شدت سر رفته. وقتی یادم میفته تابستون با چه انرژی می خوندم...
درسام تکراری شدن مخصوصاً ریاضیا اصلاً نای خوندن ندارم...

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
منم دقیقاً اینطوریم. حوصله م به شدت سر رفته. وقتی یادم میفته تابستون با چه انرژی می خوندم...
درسام تکراری شدن مخصوصاً ریاضیا اصلاً نای خوندن ندارم...
خوب راهی برای گذشتن از این مشکل پیدا نکردی؟

Arman_awn

عضو
خوب راهی برای گذشتن از این مشکل پیدا نکردی؟
فعلاً که نه. هنوزم کج دارو مریز دارم ادامه میدم به امید اینکه به 50% درصد دوم که هفته ی دیگه
شرو می کنم برسم، به خاطر تازگی درسا بهتر میشم. بعضیا میگن یه هفته استراحت کن ولی واقعاً
نمی تونم یه هفته رو از دست بدم حتی یه روزم الان حیاتیه.
فک کنم قسمت عمده ش به خاطر این باشه که هیچ تفریحی ندارم. مدتهاس زندگیم از صب تا شب
فقط همین درساس. آدم لذت بخش ترین کارهای زندگیش رو هم که نمی تونه انقد پشت سر هم انجام
بده. حتماً خسته میشه. چه برسه به درس.

n!hat

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود

منم از وقتی که امتحان مسخره نصیر را دادم حالم بد شد و دو روز درست درس نخوندم ولی یه برنامه روزانه سنگین ( به نسبت ماکزیمم مطالعه ای که تو این ایام کردی) واسه خودت بریز به ساعت و اینا هم توجه نکن که چقدر خوندی تمام تلاشتو بکن بتونی همه اش را بخونی
و نکته دیگه فکر نکردن به نتیجه است

من که این دو روزه 80 درصد برنامه ام هر روز اجرا شد

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
منم از وقتی که امتحان مسخره نصیر را دادم حالم بد شد و دو روز درست درس نخوندم ولی یه برنامه روزانه سنگین ( به نسبت ماکزیمم مطالعه ای که تو این ایام کردی) واسه خودت بریز به ساعت و اینا هم توجه نکن که چقدر خوندی تمام تلاشتو بکن بتونی همه اش را بخونی
و نکته دیگه فکر نکردن به نتیجه است

من که این دو روزه 80 درصد برنامه ام هر روز اجرا شد
من هم مثل تو آزمون نصیر را دادم دیگه حال خوندن نداشتم
بابت پیشنهادت سپاس

Arman_awn

عضو
نظر شما رو خوندم. ولی تو این دو صفحه اخیر بین منبع برای کنترل بین علما اختلاف پیش اومد.
میخواستم یه منبع کم حجم و بدون غلط معرفی بشه.

آقا کریم عزیز من خودم از بین کتابایی که خوندم (آریاز رو دوبار خوندم پارسال که کنترل داشتم، حامدی رو هم امسال نصفشو خوندم)
کتاب جهش مخصوص مهندسی مکانیک خیلی کتاب خوب و بی غلطیه، تو اکثر تست ها راه حال های تستی، و دلیل غلط بودن گزینه های
غیر از گزینه ی درست رو هم گفته و درسنامه ی خیلی خوبی هم داره حجمشم زیاد نیست.

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
آزمون دادن شمشیر دو پهلوست اگر خوب آزمون بدی تلاش 10 برابر می کنی و اگر بد بدی نا امید میشی :cool:

یه دلیل هم می تونه اون باشه ولی خوب همه دلیل آزمون نیست در کل من زیاد به نتیجه آزمون اهمیت نمیدم چون آژمون ها زیاد استاندارد نیستند

kamtal

کاربر فعال
آقا کریم عزیز من خودم از بین کتابایی که خوندم (آریاز رو دوبار خوندم پارسال که کنترل داشتم، حامدی رو هم امسال نصفشو خوندم)
کتاب جهش مخصوص مهندسی مکانیک خیلی کتاب خوب و بی غلطیه، تو اکثر تست ها راه حال های تستی، و دلیل غلط بودن گزینه های
غیر از گزینه ی درست رو هم گفته و درسنامه ی خیلی خوبی هم داره حجمشم زیاد نیست.
نویبسنده کتاب جهش برا مکانیک هم دکتر حامدی کتاب نصیر هم دکتر حامدی مگه میشه در کتاب نصیر اشتباه حل کنه تو جهش درست حل کنه ؟

Arman_awn

عضو
نویبسنده کتاب جهش برا مکانیک هم دکتر حامدی کتاب نصیر هم دکتر حامدی مگه میشه در کتاب نصیر اشتباه حل کنه تو جهش درست حل کنه ؟

دوست عزیز، کتابی که من دارم و پیشنهاد می کنم عنوانش «مهندسی کنترل، ویژه ی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مکانیک، هوافضا و ابزار دقیق» نوشته محمدرضا متدین چاپ90
میدونم حامدی جهش هم داره ولی من منظورم اون نبود.

ehsan210

عضو جدید
آره مدرسانو منم دارم ازکتاب حامدی بیشتر توضیح داده کتاب خوبیه.
خلاصه و مفید لپ مطلبو رسونده

mahde1818

عضو جدید
کنترل کلا به برق مربوط میشه پس کسی توش تخصص داره که درس رشته برق رو خونده باشه من با اطمینان به همه می گم آریاز از بقیه کتاب ها سره این جوری نیست که بقیه کتاب ها نخونده باشم من هم کنترل پارسه رو دارم هم نصیر رو هم آریاز رو

newuser

عضو جدید
ای بابا چرا الکی کل کل میکنین هر کی هر کتابی دوست داره بخونه کار به کار بقیه هم نداشته باشه!! :D

gharibistudent

عضو جدید
سلام به همه بچه های پرتلاش امیدوارم که تا الان خوب با درسا کنار اومده یاشین، ما که به دلایلی زیاد وقت نمیکنیم بخونیم و زیادم اینجا مثل سال قبل نمیتونیم سر بزنیم.یه یشنهاد دارم اگه موافقین انجام بدیم ، یشنهادم این که هر چند روز یه بار ( هر دوهفته ی بار) اینجا مقدار مطالعاتی که انجام دادیم رو بنوسیم ( مثلا کتاب x رو تا n فصل خوندم ) تا یه مقایسه ای داشته باشیم و بتونیم خودمون رو بسنجیم.
اگه موافقین بسم ا...

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا