ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
سلام بچه ها منم بیدارم.دعاکنین ارشدقبول شم چندروز دیگه نتایج میاد من استرس دارم
ان الله هر كسي كه به قبولي اميدواره به آرزوش برسه..شمام ايشالا قبولي ديگه تو تاپيك 92 پيدات نميشه:biggrin:
شوخي كردم من خودم شخصا حتي اگه قبول هم بشم سال هاي سال تو اين تاپيك ها سر ميزنم
همگي موفق باشيم;)

آخرین ویرایش:

انیشتن

عضو جدید
برام دعاکن داغونم از استرس دارم میمیرم حوصله شهر بد آب وهواندارم ایشالاه جای خوب قبول شیم.............

karim-mech

کاربر بیش فعال
خدایا فقط قبول شم. هر جایی باشه حتی زاهدان ( زاهدان رو نزدم البته!:biggrin:)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اره دیگه پسرم باتو بودم منم هم سن شمام ها مامان گفتنو دوسدارم.
اينجا انگار قضيه خونوادگي شده !!!!:surprised:
شهر شهر ديگه بد آب و هوا و خوش آب و هوا نداره مهم اينه قبول شيم ول يمن جز صنعتي اصفهان وتهران راضي نيستم:D..ان شالله سال بعد...:)

انیشتن

عضو جدید
توروخدابرام دعاکنین به همتون بستنی لواشک میدم فقط قبول شم من گناهدارم داغونترم از همتون التماس دعای شدیییییییییییییییییییییییییید

انیشتن

عضو جدید
اره دیگه همه خونواده ایم مامان بابا ماشالاه تاپیک پر از بابا مامان هیس منم نی نی باشگام چرا من شهر خوب میخوام لیسانس سختی کشیدم نخیرم من بایس شهر خوب قبول شم خداجون نوکرتم دریاب منو.

karim-mech

کاربر بیش فعال
خدا جون من تو لیسانس خوردم و خوابیدم وشب امتحانی پاس کردم!
قول میدم تو فوق لیسانس جبران کنم! بیا و آقایی کن و اسم من رو هم بنداز ته لیست قبولیا!

انیشتن

عضو جدید
خداجون یعنی من قبول شدم؟؟؟چمدون بخرم خداجون؟ وسایلای خوابگاهم آمادس منتظرم خداجون نوکرتیم.

ehsanstr

عضو جدید
جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده با توجه به تماس های گسترده مردم نوعدوست و خیر ایران عزیز برای ارسال وجوه نقدی خود به مردم نیازمند آن منطقه، شماره حساب ۹۹۹۹۹ جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نزد بانک ملت آماده دریافت کمک های نقدی هموطنان عزیز و نوعدوست ایران است.

با توجه به بی خانمان شدن بسیاری از هموطنان عزیزمان امیدواریم روند ساخت مسکن برای بازماندگان به نحوی باشد که قبل از فصل سرما مسکن مناسب برای این عزیزان در نظر گرفته شود

انیشتن

عضو جدید
باباجون اول من قبول بشم اول کوچیکترا بعدش تو بیا دانشگاه ایشالاه بابایی قبولی بچه بدون باباش که دانشگاه نمیره >؟؟پس 100%قبولی بابایی

انیشتن

عضو جدید
خب حالا چون واقعا از ته دلت دوسداري جاي خوب قبول شي خدا م مشنفه ايشالا حتما قبولي فقط قبولي تو يه شهر خوش آب و هوا شيرينيش لواشك بتتني نيستا!!!:w00:
باس يه شيريني كتو كلفت و درست و حسابي بدي :w01:
چشم من درخدمتم من خودم چاقالوام خوردن از درس هم برام واجب تره خوراکیای من بسار زیادن هیچی به اندازه خوراکی خوشحالم نمیکنه باور کنین ده تا ساندویچ خوبه؟

انیشتن

عضو جدید
الهی بمیرم نمیدونستم شرمندتم حالت خوبه؟مگه خونه شما زلزله اومده؟من ترکم کیف نجورسن؟اقل جان.متاسفم

انیشتن

عضو جدید
ایشالاه که همه کسایی که رفتن خدابیامرزه باورکنین دنیاهمچی جای خوبی نیس که آدم بمونه بهتره تا گناهش بیشتر نشده بره ما مسافریم پس مرگ حقه.انسان فقط نبایس غصه بخوره قبول شدین که هیچ نشدین فدای سرتون بجهنم بخورین و راه برین از جونتون که واجب تر نیس خدا بزرگه.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستان بنده اهل آذر شرقی هستم.کسی حال زلزله زدگان رو نمیپرسه؟:cry:
مگه شما تو شهر هاي زلزله زده زندگي ميكني ان شالله كه همه زلزله زدگان آذربايجان سروسامون دوباره بگيرن و غم از زندگيشون خارج بشه آذريا خدايش خيلي ماهن و خدمت گذار مملكت
:gol:

karim-mech

کاربر بیش فعال
بنده اهل آذر شرقی هستم. زلزله رو کامل احساس کردیم و همون موقع فهمیدیم که افرادی به فنا رفتن! بعدش متوجه شدیم هم استانی ها عزیز به دیار باقی شتافتند. ولی دوستان اوضاع خرابتر از چیزی هست که تی وی نشون میده.

انیشتن

عضو جدید
اخ جون میرم دانشگاه من که ته قلبم میگه بابل یا تبریز قبولم.من قبولم مطمنم.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
بنده اهل آذر شرقی هستم. زلزله رو کامل احساس کردیم و همون موقع فهمیدیم که افرادی به فنا رفتن! بعدش متوجه شدیم هم استانی ها عزیز به دیار باقی شتافتند. ولی دوستان اوضاع خرابتر از چیزی هست که تی وی نشون میده.
چه دليلي داره تي وي نشون نده(فقط بحث رو سياسي نكنيد كه اصلا حوصله ندارم ) البته وسعت مناطقي كه تخريب شده خيلي هستن مسلما قد نميده همشو تلويزيون تحت پوشش خبري نشنون بده الان مثلا كلا اسم دو شهر ورزقان و اهر تو اخبار اعلام ميشه درحاليه ظاهرا 400 تا روستا آسيب ديدن

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا