ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amona

عضو جدید
من دانشگاه تهران و امیرکبیر رفتم تهران ساخت و تولید ضعیفه متاسفانه استاد درست و حسابی هم نداره و شنیدم پایان نامه ها به سمت طراحی کاربردی میل پیدا میکنه اگه واقعا میخواهید ساخت و تولیدی بمونید برید امیرکبیر
سلام من دانشجوی دانشگاه تهرانم شاید از نظر امکانات خوب نباشه ولی دیگه واقعا اساتید خوبی داره مثل دکتر موسوی که استاد تمام تو امریکا درس خونده خیلی هم استاد خوبیه تخصصشم شکل دادن فلزات، نانو و کامپوزیت، اساتید دیگه مثل دکترن ابری نیا، دکتر بشارتی، دکتر حامدی ،دکتر ارایی، و... که همشون ساختین و خیلیم خوبن اصلا پایان نامه ها به سمت طراحی کاربردی میل پیدا نمیکنه مگه اینکه خودت دوست داشته باشی طزاحی کار کنی

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
بچه ها ي سوال. ينفر از من پرسيده با رتبه ي حدود 3000 تبديل كجاها ميشه قبول شد ك ارزش رفتن داشته باشه و ي سال ديگه نخونه!
ديدم انگار ماشالا اينجا همه واردن!!! گفتم واسش بپرسم:)

mahde1818

عضو جدید
بچه ها ي سوال. ينفر از من پرسيده با رتبه ي حدود 3000 تبديل كجاها ميشه قبول شد ك ارزش رفتن داشته باشه و ي سال ديگه نخونه!
ديدم انگار ماشالا اينجا همه واردن!!! گفتم واسش بپرسم:)
اگه مشکل مالی نداره پردیس های خودگران رو می تونه انتخاب کنه ولی روزانه و شبانه جایی قبول نمیشه .

spaceman1369

عضو جدید
سلام دوستان
به نظرتون علم و صنعت بالاتره یاتربیت مدرس؟(تو جامدات و سیالات مقایسه کنید.)
ممنون از پاسختون

spaceman1369

عضو جدید
جدا با رتبه ۴۰۰ میشه تبدیل دانشگاه تهران قبول شد؟؟؟
حتما پردیس و این جور دانشگاه ها بوده.

spaceman1369

عضو جدید
168طراحی کاربردیروزانهدانشگاه صنعتی امیرکبیر
260ساخت و تولیدروزانهدانشگاه صنعتی اصفهان
267ساخت و تولیدروزانهدانشگاه علم و صنعت
270ساخت و تولیدروزانهدانشگاه صنعتی اصفهان
276طراحی کاربردیروزانهدانگاه علم وصنعت
344هوافضا-مهندسی فضاییشبانهدانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
350ساخت و تولیدروزانهدانشگاه صنعتی اصفهان
365هوافضا-مهندسی سازه هواییروزانهدانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
392هوافضا-مهندسی فضاییروزانهدانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
400تبدیل انرژیروزانهدانشگاه تهران
412ساخت و تولیدروزانهدانشگاه صنعتی اصفهان
430ساخت و تولیدشبانهدانشگاه صنعتی امیرکبیر
450تبدیل انرژیروزانهدانشگاه صنعتی اصفهان
481هوافضا-مهندسی فضاییروزانهدانشگاه شهید بهشتی
489هوافضا-مهندسی فضاییروزانهدانشگاه شهید بهشتی
512تبدیل انرژیروزانهدانشگاه شیراز
527روزانهدانشگاه صنعتی اصفهان
703ساخت و تولیدشبانهدانشگاه تربیت مدرس
751طراحی کاربردیروزانهدانشگاه صنعت آب و برق شهید عباسپور تهران
778طراحی کاربردیروزانهدانشگاه کردستان - سنندج
950بیو مکانیک
980طراحی کاربردیروزانهدانشگاه تبریز
998مهندسی انرژیهای تجدید پذیرروزانهپژوهشگاه مواد و انرژی
1020طراحی کاربردیروزانهدانشگاه شاهرود
1100ساخت و تولیدروزانهدانشگاه شاهرود
1115ساخت و تولیدروزانهدانشگاه شاهرود
1183طراحی کاربردیشبانهدانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسیآموزش محور
1220تبدیل انرژیشبانهدانشگاه صنعتی بابل
1323تسلیحاتروزانهداشنگاه صنعتی مالک اشتر
1420طراحی کاربردیروزانهدانشگاه بوعلی سینا همدان
1447طراحی کاربردیروزانهدانشگاه کاشان
1470طراحی کاربردیشبانهدانشگاه صنعتی اصفهانآموزش محور
1500طراحی کاربردیروزانهدانشگاه صنعتی سهند تبریز
1530طراحی کاربردیروزانهدانشگاه صنعتی سهند تبریز
1650طراحی کاربردیروزانهدانشگاه صنعتی سهند تبریز
1683طراحی کاربردیروزانهدانشگاه زنجان
1700طراحی کاربردیروزانهدانشگاه سمنان
1740طراحی کاربردیروزانهدانشگاه شهید چمران اهواز
1750طراحی کاربردیروزانهدانشگاه یزد
1752تبدیل انرژیروزانهدانشگاه تحصیلات یکمیلی صنعتی کرمان
1790طراحی کاربردیشبانهدانشگاه تبریز
1800ساخت و تولیدبین المللدانشگاه تهران
1800تبدیل انرژیشبانهدانشگاه رازی کرمانشاه
1801طراحی کاربردیروزانهدانشکده فنی و مهندسی گلپایگان
1802طراحی کاربردیشبانهدانشگاه سمنان
1880طراحی کاربردیروزانهداشنگاه سمنان
1889طراحی کاربردیروزانهدانشگاه شاهرود
1900تبدیل انرژیروزانهدانشگاه رازی کرمانشاه
1900تبديل انرژیروزانهدانشگاه کرمانشاه
1900طراحی کاربردیروزانهدانشگاه یاسوج
1943طراحی کاربردیروزانهدانشگاه کرمان
1981طراحی کاربردیروزانهدانشگاه خلیج فارس بوشهر
2000طراحی کاربردیروزانهدانشگاه شهرکرد
2020طراحی کاربردیشبانهدانشگاه بوعلی سینا همدان
2078طراحی کاربردیروزانهدانشگاه ملایر
2100طراحی کاربردیروزانهدانشکده فنی و مهندسی گلپایگان
2100طراحی کاربردیشبانهدانشگاه سمنان
2150شبانهدانشگاه زنجان
2150طراحی کاربردیروزانهدانشگاه کردستان - سنندج
2300تبدیل انرژیشبانهدانشگاه محقق اردبیلی-اردبیل
2315طراحی کاربردیشبانهدانشگاه بیرجند
2350تبدیل انرژیروزانهدانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان
2545تبدیل انرژیغیرانتفاعیدانشگاه غیرانتفاعی اقبال لاهوری مشهد
بیو مکانیکدانشگاه صنعتی سهند تبریز
هوافضا-مهندسی سازه هواییروزانهدانشگاه تهران
تبديل انرژیدانشگاه تهران
[/QUOTE]

جدا با رتبه ۴۰۰ میشه تبدیل روزانه دانشگاه تهران قبول شد؟؟؟؟؟
حتما پردیسی چیزی بوده.

mahde1818

عضو جدید
یکی از دوستام
رتبش توی هوا فضا :300
تبدیل :1650
طراحی:1500
شده به نظرتون هوافضا بره یا مکانیک ؟ با 300 هوافضا کجا میشه قبول شد؟

amir-sta

عضو جدید
توی امیرکبیر دستت بازتره و توی خیلی از زمینه ها استاد خوب داره و بهترین استاد ساخت دکتر عبدالله رو داره و میتونی در زمینه دلخواهت کار کنی

ولی از طرفی پوستت رو میکنن و حسابی ازت کار میکشن وخیلی سخت گیرن

دانشگاه تهران هم توی ساخت استادای خوبی داره و خیلی سخت نمیگرن و با دانشجو راه میان

میتونی راحت هم کار کنی هم درس بخونی و راحت نمره بالا بگیری

ولی در هر صورت امیر کبیر ساختش خیلی قویتره

اگه بخوایی امیرکبیر اول بزنی خوب فکراتو کن تا بعدا پشیمون نشی.

من خودمم احتمال زیاد اول تهران رو بزنم

شاید هم دانشگاهی بشیم
موفق باشی;)
فقط امیر کبیر و دیگر هیچ 1-روزانه امیر کبیر 2-شبانه امیر کبیر3-روزانه تهران 4-مدرس5-خواجه نصیر6-صنعتی اصفهان7-علم و صنعت 8-شبانه تهران 9-ش مدرس 10-ش نصیر 11-تبریز12- بابل 13-صنعتی اراک و دیگر هیچ انتخابم چطوره؟

memeghme

عضو جدید
آقا کسی اطلاع نداره شبانه امیرکبیر تبدیل انرژی پارسال تا چند گرفته؟؟؟؟

saeedvalentino

عضو جدید
سوال:

اگر كسي انتخاب رشته كند و مثلا شبانه جايي قبول شود ولي به هر دليل انصراف دهد و براي ثبت نام به دانشگاه مراجعه نكند آيا سال بعد از آزمون ارشد او جلوگيري مي شود يعني سال بعد نميگذارند آزمون بده؟ چون روزانه اگر قبول شوي و نروي سال بعد از آزمون دادنت جلوگيري ميكنند ولي شبانه را نمي دونم. سايت سنجش كه جواب نمي ده مگر اينكه سايت مهندسان جواب بده

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام دوستان گلم. به خاطر انتخب رشته ارشد بهم 2 روز مرخصی دادن.
زبان 0
ریاضی 25
سیالات 41.8
جامدات 38.33
دینامیک 5

رتبه 625

mostafanejabat

عضو جدید
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
من دفترچه انتخاب رشته 89و90و91و92 رو مطالعه کردم
چیزی که به وضوح معلومه اینه که خیلی نمیشه به اطلاعات اون فایل اکسل سال 90 متکی بود چون در سال 90 پذیرش ها فضایی بوده مثلا تبدیل خواجه تا 36 تا گرفته اما امسال18 تا!
این طور که معلوم بود ظرفیت امسال دانشگاه های تهران یه چیزی بین 89 و 91 هست با تمایل بیشتر به 91
و این یعنی این که باید اطلاعات قبولی های پارسالو پیدا منید و 10 درصد به اون اضافه کنید تا مرز قبولی های امسال به دست بیاد

mahde1818

عضو جدید
سوال:

اگر كسي انتخاب رشته كند و مثلا شبانه جايي قبول شود ولي به هر دليل انصراف دهد و براي ثبت نام به دانشگاه مراجعه نكند آيا سال بعد از آزمون ارشد او جلوگيري مي شود يعني سال بعد نميگذارند آزمون بده؟ چون روزانه اگر قبول شوي و نروي سال بعد از آزمون دادنت جلوگيري ميكنند ولي شبانه را نمي دونم. سايت سنجش كه جواب نمي ده مگر اينكه سايت مهندسان جواب بده
فقط اگه روزانه قبول بشی و نری دو سال محرومی وگرنه بقیه مشکلی نداره

havfaza

عضو جدید
سلام
من رتبم شده 725 توی هوافضا آیا شانسی برای روزانه شیراز دارم ؟
واینکه به نظرتون صد در صد روزانه مالک اصفهان قبول میشم یا باید دومین انتخاب خاصم رو شبانه مالک اصفهان بزنم؟
خواهش میکنم کمکم کنید

Doctor.mech

عضو جدید
با سلام خدمت شما دوستان عزیز
من دفترچه انتخاب رشته 89و90و91و92 رو مطالعه کردم
چیزی که به وضوح معلومه اینه که خیلی نمیشه به اطلاعات اون فایل اکسل سال 90 متکی بود چون در سال 90 پذیرش ها فضایی بوده مثلا تبدیل خواجه تا 36 تا گرفته اما امسال18 تا!
این طور که معلوم بود ظرفیت امسال دانشگاه های تهران یه چیزی بین 89 و 91 هست با تمایل بیشتر به 91
و این یعنی این که باید اطلاعات قبولی های پارسالو پیدا منید و 10 درصد به اون اضافه کنید تا مرز قبولی های امسال به دست بیاد

به نظرم اگر حدود 100 نفر تا 200 نفر به این ظرفیت ها اضافه کنیم، آمار دقیق امسال در میاد :
امسال کلا ظرفیت ها کمتر هست.

من دکترا هم شرکت کرده بودم، 4 دانشگاه برتر تهران روزانه هاش تا رتبه 36 بیشتر بر نداشت !!!!!!!!!!!!!
در حالیکه سال قبلش تا نزدیک های 60 بر میداشتن.

http://persian-expert.com/showthrea...رامون-انتخاب-رشته-ارشد-مکانیک-(کلیه-گرایش-ها)

hssnjfry

عضو جدید
یکی از دوستام
رتبش توی هوا فضا :300
تبدیل :1650
طراحی:1500
شده به نظرتون هوافضا بره یا مکانیک ؟ با 300 هوافضا کجا میشه قبول شد؟
سلام بستگی به رشته داره اگر مکانیکه به هیج عنوان وارد هوافضا نشین چون کار بی کار

hssnjfry

عضو جدید
سلام بچه ها با ۲۲۰۰ تبدیل روزانه بیرجند و یا روزانه سیستان میارم کدومش بهتره ؟

havfaza

عضو جدید
سلام
من رتبم شده 725 توی هوافضا آیا شانسی برای روزانه شیراز دارم ؟
واینکه به نظرتون صد در صد روزانه مالک اصفهان قبول میشم یا باید دومین انتخاب خاصم رو شبانه مالک اصفهان بزنم؟
خواهش میکنم کمکم کنید

Arman_awn

عضو
بچه ها وقتی شباته می خواید بزنید بیشتر فکر کنید. فقط 6تومن شهریشه به غیر از پول خونه. خرج خونه و رفت و امد ...... به نظرتون با 1100 طراحی کجا ها رو بزنم روزانه؟
دوست عزیز درست میگین ولی من تحقیق کردم همه ی دانشگاها ترمی یه میلیون وام شهریه میدن که اونم 3 سال بعد از فراغت از تحصیل تو 60 قسط دوباره میدین ینی تقریباً نمیدین.
بنابراین شما چهار ترمتون چیزی حدود 2 میلیون میشه اگه وام شهریه رو حساب کنیم. من چندتا از دوستام همینطوری دارن شبانه می خونن مشکلی هم ندارن اتفاقاً وضع مالیشون هم
چندان خوب نیست.

mostafanejabat

عضو جدید
کسی هست این جا که از دانشگاه عباسپور اطلاعاتی داشته باشه؟
منظورم سطح علمی،اساتید،امکانات و ... هست.
به نطر شما بین طراحی عباسپور و قوای محرکه علم و صنعت یا خواجه نصیر کدومو انتخاب کنم؟

mahde1818

عضو جدید
دوست عزیز درست میگین ولی من تحقیق کردم همه ی دانشگاها ترمی یه میلیون وام شهریه میدن که اونم 3 سال بعد از فراغت از تحصیل تو 60 قسط دوباره میدین ینی تقریباً نمیدین.
بنابراین شما چهار ترمتون چیزی حدود 2 میلیون میشه اگه وام شهریه رو حساب کنیم. من چندتا از دوستام همینطوری دارن شبانه می خونن مشکلی هم ندارن اتفاقاً وضع مالیشون هم
چندان خوب نیست.
شرایط لازم برای گرفتن این وام ها چیه؟ من یه بار می خواستم بگیرم اونقدر ضامن و کاغذ بازی داشت که بیخیال شدم!

Doctor.mech

عضو جدید
کسی هست این جا که از دانشگاه عباسپور اطلاعاتی داشته باشه؟
منظورم سطح علمی،اساتید،امکانات و ... هست.
به نطر شما بین طراحی عباسپور و قوای محرکه علم و صنعت یا خواجه نصیر کدومو انتخاب کنم؟

شک نکن طراحی خواجه نصیر.
قوای محرکه علم و صنعت و طراحی عباسپور، خیلی پایین تر از طراحی خواجه نصیر هست، حتی شبانه اش.

قوای محرکه که به درد کار و ادامه نمیخوره، عباسپور هم اونطور که باید یک دانشگاه نیست.
امکانات جالبی هم نداره.

shaparak_7

عضو جدید
[h=2][/h]
سلام

دوستان یه اطلاعیه دوباره تو سایت سنجش گذاشته که اصلاحیه دوم دفترچه انتخاب رشته شنبه میاد( واقعا عاشق این حرکتاشونم روز آخر انتخاب رشته):surprised:

بعد گفته که ظرفیتا عوض میشه. روز شنبه ویرایشتون رو انجام بدین.حالا میخوام بدونم هممون باید بذاریم روز شنبه بفرستیم بهتره ؟؟

یا اینکه اگه دانشگاه خاصی اعلام ظرفیت کرد و من خواستم اونو تو انتخاب سومم بذارم همه انتخابام بهم میریزه؟؟ چجوریه کلا؟؟​

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
من بعد از روزانه علم و صنعت می خواهم شبانه امیرکبیر/تهران/مدرس را بزنم .در مورد امیرکبیر چون من شاغل هستم به دلیل سخت گیری خاص این دانشگاه و کمبود وقت بیشتر متمایل به شبانه تهران و مدرس هستم. با نگاه به سایت دانشگاه مدرس میبینیم که واقعا آزمایشگاههای ساخت کاملی داره ولی دانشگاه تهران معروفتر و جو بهتری داره. حالا واقعا نمیدونم کدومو انتخاب کنم؟
واقعا باید شرایط خودتونو ببینید. اگه واقعا مشغله دارید اصلا امیرکبیر رو توصیه نمیکنم چون ظاهرا خیلی سخت گیری میشه در عوضش خروجیش خیلی بهتر از بقیس ولی تربیت مدرس هم کمی از امیرکبیر نداره چون اونجا فقط دانشجو تحصیلات تکمیلی میگیره و جو خیلی یکنواخته واسه من که جو اصلا مهم نیست من فقط میخوام خیالم راحت باشه تو هر فیلدی که خواستم وارد بشم یه نفر هست که راهنماییم کنه نه اینکه مجبور بشم سراغ فیلد خاصی برم چیزی که در مورد دانشگاه تهران و مدرس صادق هست
سلام

دوستان یه اطلاعیه دوباره تو سایت سنجش گذاشته که اصلاحیه دوم دفترچه انتخاب رشته شنبه میاد( واقعا عاشق این حرکتاشونم روز آخر انتخاب رشته):surprised:

بعد گفته که ظرفیتا عوض میشه. روز شنبه ویرایشتون رو انجام بدین.حالا میخوام بدونم هممون باید بذاریم روز شنبه بفرستیم بهتره ؟؟

یا اینکه اگه دانشگاه خاصی اعلام ظرفیت کرد و من خواستم اونو تو انتخاب سومم بذارم همه انتخابام بهم میریزه؟؟ چجوریه کلا؟؟​
رشته های جدید معمولا شامل رشته های پوست پسته پاک کنی میشه مهندس انتخاب کن برو

آخرین ویرایش:

amir-sta

عضو جدید
چندان خوب نیست.
دوست عزیز با یه حساب سر انگشتی شهریه ی شبانه با توجه به نرخ امسال حدود 8 میلیون میشه که نصفش وامه.اگر کسی شهرستانی باشه و بیاد تهران علاوه بر هزینه مکان زندگی باید هزینه رفت و آمد(که الان خیلی بالاست)و هزینه غذاش رو هم حساب کنه.پس کلا بین 10میلیون (برای کم خرج ها) تا 12میلیون (برای خرج متوسط)در میاد که کلا 4 تومنش وامه.اگر کسی روزانه جای دیگه ای رو میاره یه بررسی بکنه ببینه میتونه 2 ساله این قدر هزینه کنه؟!که بره شبانه وگر نه روزانه به این خوبی:دی

mostafanejabat

عضو جدید
شک نکن طراحی خواجه نصیر.
قوای محرکه علم و صنعت و طراحی عباسپور، خیلی پایین تر از طراحی خواجه نصیر هست، حتی شبانه اش.

قوای محرکه که به درد کار و ادامه نمیخوره، عباسپور هم اونطور که باید یک دانشگاه نیست.
امکانات جالبی هم نداره.
خیلی ممنون اما منظورم این بود که بعد از طراحی خواجه نصیر،طراحی عباسپورو بزنم یا قوای محرکه علم و صنعت یا قوای محرکه نصیر؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا