ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
انتخاب رشته مجازی

انتخاب رشته مجازی

مهندسان عزیز سامانه انتخاب رشته مهستان فعال شد
روش انتخاب رشته سامانه به این صورت است که ابتدا فهرست کل کد رشته - شهرهای هر گرایش به ترتیب درجه بندی دانشگاه ها در رشته شما بدون لحاظ رتبه در مقابل دیدگان شما قرار می گیرد. (این درجه بندی بر اساس ترتیب انتخاب پذیرفته شدگان سال گذشته صورت گرفته است). این فهرست به شما کمک می کند که اولویت و ترتیب انتخاب های خود را منطقی انتخاب کنید. سپس در کنار بعضی از کد رشته ها علامت سبز رنگ √ درج شده است. این علامت به این معنی است که در محدوده رتبه شما در گرایش مربوطه، نفرات سال پیش در این کد رشته شهرها پذیرفته شده اند. این علامت ها به شما کمک می کند که محدوده پر شانس قبولی خود در گرایش مربوطه را تشخیص دهید و پس از آن هر کد رشته - شهر دیگری در این محدوده را به دلخواه خود بین انتخاب هایتان جای دهید.
http://www.mahestan.ac.ir/fa/

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوباره ببخشید با این رتبه ها من فقط ساخت وتولید روزانه تهران قبول میشم یانه یعنی به جز ساخت هیچکدوم رو روزانه تهران قبول نمیشم درضمن من رشته جامدات بوده تازه ناپیوسته وکارداانی هم صنایع اتومبیل بوده وهر دوهم دانشگاه ازاد بود حالا باین تفاسیر ساخت چجور رشته ای ودرکل از بین دانشگاه های تهران امیرکبیر مدرس علم وصنعت خواجه نصیر
صنایع معادن ومالک اشتر کدام را بزنم وازنظر راحت تمام کردن کدام بهتر هست واگر مقدورهست ادرس ا دانشگاه تربیت مدرس مکانیک وخواجه نصیر مکانیک کجای تهران هست لطفا راهنمایی کنید چون من هیچی نمیدونم ودرس خوندن هم مثل سرعت ماشین یه موقع 50 تا هم نمیره ولی یه موقع 200 تا میره ممنون میشم راهنماییم کنید
1-59
2-1534
3-2665
4-513
5-1882
6-1463
7-1298
8-805
9-85
این هم درصدهام
زبان17
ریاضیات 10
جامدات 50
سیالات 0
دینامیک 0
ساخت وتولید 42
بقیه هم 0

غلام90

عضو جدید
700 طراحی کاربردی
870 تبدیل انرزی
تهران میتونه قبول بشه؟
بهترین جایی که قبول میشه؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندسان عزیز سامانه انتخاب رشته مهستان فعال شد
روش انتخاب رشته سامانه به این صورت است که ابتدا فهرست کل کد رشته - شهرهای هر گرایش به ترتیب درجه بندی دانشگاه ها در رشته شما بدون لحاظ رتبه در مقابل دیدگان شما قرار می گیرد. (این درجه بندی بر اساس ترتیب انتخاب پذیرفته شدگان سال گذشته صورت گرفته است). این فهرست به شما کمک می کند که اولویت و ترتیب انتخاب های خود را منطقی انتخاب کنید. سپس در کنار بعضی از کد رشته ها علامت سبز رنگ √ درج شده است. این علامت به این معنی است که در محدوده رتبه شما در گرایش مربوطه، نفرات سال پیش در این کد رشته شهرها پذیرفته شده اند. این علامت ها به شما کمک می کند که محدوده پر شانس قبولی خود در گرایش مربوطه را تشخیص دهید و پس از آن هر کد رشته - شهر دیگری در این محدوده را به دلخواه خود بین انتخاب هایتان جای دهید.
http://www.mahestan.ac.ir/fa/

ایمان کلاه برداری تو کار نباشه؟مطمئنی معتبره؟اینطور تو میگی بد نیست،فقط 15 تومن میگیره بد نیست!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ایمان کلاه برداری تو کار نباشه؟مطمئنی معتبره؟اینطور تو میگی بد نیست،فقط 15 تومن میگیره بد نیست!
اونشو نمیدونم ولی خب این موسسه مهستان معتبره بعیده ریگی به کفشش باشه ولی هرجور صلاح میدونید

xenus-2011

عضو جدید
سلام بچه ها
من رتبم تو تبدیل شده 757 و طراحی 745
امیدی به قبولی تو دانشگاههای تهران و یا صنعتی اصفهان هست یا نه؟
شبانه هم باشه مهم نیس برام
ممنون میشم راهنماییم کنیددوستان خواهشا راهنمایی کنید
موندم چکار کنم
ظرفیتا هم که کم شدن بدتر شده

آقای eiman_masoumi راهنمایی نمیکنی ما رو؟

sabouragh

عضو جدید
سال 91 یکی از دوستام با 1900 شبانه شاهرود قبول شد.. سمنان که راحتتر قبول میشی...

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
آقای eiman_masoumi راهنمایی نمیکنی ما رو؟
والا من خودم ساختی هستم و اطلاعات دقیقی از قبولی سایر گرایش ها ندارم. یه فایل از قبولی سال های قبل چند صفحه قبل گذاشتم ببینید بدردتون میخوره؟ میترسم اطلاعات اشتباه بدم سردرگم بشید بهتره از دوستان تبدیل و طراحی جوبا بشید

xenus-2011

عضو جدید
والا من خودم ساختی هستم و اطلاعات دقیقی از قبولی سایر گرایش ها ندارم. یه فایل از قبولی سال های قبل چند صفحه قبل گذاشتم ببینید بدردتون میخوره؟ میترسم اطلاعات اشتباه بدم سردرگم بشید بهتره از دوستان تبدیل و طراحی جوبا بشید

ممنون مهندس

hamedtrk

عضو جدید
آقا تو رو خدا یکی منو از سردرگمی نجات بده.با رتبه158 ساخت امکان قبولی در روزانه علم وصنعت هست؟خواجه نصیر چطور؟

hamedtrk

عضو جدید
آقا تو رو خدا یکی منو از سردرگمی نجات بده.با رتبه158 ساخت امکان قبولی در روزانه علم وصنعت هست؟خواجه نصیر چطور؟
eiman-masoumi عزیز شما که ساختی هستی شما حداقل راهنمایی کن مارو.

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون مهندس
راجع به منابع بهتره به تاپیک مخصوص مراجعه کنید ( تاپیک منابع ارشد مکانیک و یا تاپیک ارشد ساخت و تولید و همچنین گشت در همین تاپیک).ولی درکل واسه دروس ساخت هر کتابی که موضوعیت ساخت داره رو باید مطالعه کنید تا با آسودگی خیال سرجلسه آزمون حاضر بشید
من آزاد نجف آباد فارق التحصیل شدم
موفق باشید;)

نه اینا چرته منظورش همون کارنامه و رتبه و تراز بود. تو رتبه و تراز 20 درصد معدل اثر داره اگه قرار باشه معدل تو انتخاب رشته اثر داشته باشه دیگه رتبه و تراز به چه درد میخوره. مثلا فرض کن یه نفر رتبش بشه 30 معدلش از رتبه 10 بالاتره یعنی رتبه 30 قبول میشه؟؟؟ خیلیه مسخرس دیگه رتبه بی مفهوم میشه
البته شایدم تو نتایج اولیه معدل لحاظ نشده و عوضش تو گزنیش نهایی لحاظ میشه اینا خودشونم نمیدونن چیکارمیخان بکنن. یعنی معدل من 15.81 رتبم 11 امیرکبیر رو نمیارم؟
احتمالا منظورش همین بوده-چون یک بار معدل رو تاثیر دادن با فرض این که دوباره تاثیر بدن چیزی حدود 36درصد معدل تاثیر داره و اینو بزارید بغل سهمیه شاگرد اولی تقریبا ازمون بی اثر میشه
البته هر کاری دلشون بخواد میکنن و کسی هم نیست چیزی بهشون بگه
برای مثال کل ساختی ها خوشحالن که امسال ازمون استاندارد بود انگار وظیفه سنجش غیر از اینه

m-s-rayaneh

عضو جدید
سلام
دوستام به نظرتون شبانه سیستم های انرژی بهتره یا روزانه انرژی های تجدید پذیر ؟؟؟ یا شبانه گرایش های خودرو
فقط نگید هیچ کدوم
یا حق

am2mk

عضو جدید
من دیگه دارم یه این فایل اکسل شک می کنم همه محاسباتم به هم ریخته
آخه مگه با رتبه 1100 میشه شبانه طراحی کاربردی شریف قبول شد؟ با معدل 18 :surprised:

am2mk

عضو جدید
آزادمتمركز180618.06شبانهدانشگاه صنعتي شريفمجموعه مهندسي مكانيك -طراحي كاربرديسفيد5.2635.0933.3326.32سفيدسفيد404947384691430244054378451846184107259111481178

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
eiman-masoumi عزیز شما که ساختی هستی شما حداقل راهنمایی کن مارو.
احتمال قبولی خواجه نصیر بیشتر از علم و صنعته ولی شما بر حسب اولویت خودتون انتخاب کنید شاید قبول شدید

a2.pakzad

عضو جدید
سلام .نه نمیشه.البته من خودم هم 1089 طراحی شدم امسال.شما میدونی کجا میتونم قبول شم؟ شبانه صنعتی افهان یا شبانه فردوسی میشه؟
من دیگه دارم یه این فایل اکسل شک می کنم همه محاسباتم به هم ریخته
آخه مگه با رتبه 1100 میشه شبانه طراحی کاربردی شریف قبول شد؟ با معدل 18 :surprised:

irmec

عضو جدید
با رتبه 3700 طراحی کاربردی پیام نور تهران میشه قبول شد؟؟

wwewwe

عضو جدید
من نمیدونم دوستان چرا مسئله استخدام رو همش مطرح میکنند در دانشگاه مالک اشتر
مگه دانشگاه های دیگه استخدام میکنن که بعضی از دوستان فقط به فکر استخدام هستن؟

irmec

عضو جدید
من نمیدونم دوستان چرا مسئله استخدام رو همش مطرح میکنند در دانشگاه مالک اشتر
مگه دانشگاه های دیگه استخدام میکنن که بعضی از دوستان فقط به فکر استخدام هستن؟
بخاطر محدودیت های دانشگاه مالک اشتره که استخدامیش باعث برابری این دانشگاه با سایر دانشگاها میشه.
حالا اکه بورس یا استخدامی در کار نباشه مگه آدم دلش درد میکنه 2سال از عمرشو تلف کنه و خودشو محدودتر کنه.

wwewwe

عضو جدید
بخاطر محدودیت های دانشگاه مالک اشتره که استخدامیش باعث برابری این دانشگاه با سایر دانشگاها میشه.
حالا اکه بورس یا استخدامی در کار نباشه مگه آدم دلش درد میکنه 2سال از عمرشو تلف کنه و خودشو محدودتر کنه.
محدودیت خاصی نداره
بعد از اتمام تحصیل هیچ مشکلی هم با خروج از کشور نداره
مشکلی فقط نداشتن دکترا هستش
من الان دفترچه دکترا رو دانلود کردم توش مالک نیست

irmec

عضو جدید
برای دوره ی ارشد امکان انتقالی، مهمان و تغییر رشته نیست.
تغییر رشته که اصلا نمیشه. ولی مهمان و انتقالی در صورت داشتن بند و پی در آموزش و هیئت علمی دانشگاه مقصد به راحتی میتونی بگیری.فقط تا قبل از نوشتن پروپوزال و مشخص شدن استاد راهنما باید انتقالی رو بگیری.

dma

عضو جدید
رتبه 100 ساخت اینطوری انتخاب کردم
روزانه پلی تکنیک
روزانه تهران
روزانه مدرس
روزانه خواجه
شبانه پلی تکنیک
شبانه تهران
شبانه مدرس
شبانه خواجه
روزانه اصفهان
چطوره؟

fnilz

عضو جدید
تغییر رشته که اصلا نمیشه. ولی مهمان و انتقالی در صورت داشتن بند و پی در آموزش و هیئت علمی دانشگاه مقصد به راحتی میتونی بگیری.فقط تا قبل از نوشتن پروپوزال و مشخص شدن استاد راهنما باید انتقالی رو بگیری.
شهریش چطور؟هر 2 دانشگاه باید داد؟

mahde1818

عضو جدید
محدودیت خاصی نداره
بعد از اتمام تحصیل هیچ مشکلی هم با خروج از کشور نداره
مشکلی فقط نداشتن دکترا هستش
من الان دفترچه دکترا رو دانلود کردم توش مالک نیست
اره اگر فقط درس خونده باشی مشکلی نیست می تونی بری خارج ولی اگر استخدام باشی نمی تونی بری

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا