ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mashinhesab2002

عضو جدید
بر و بچه های ساخت سوالای 117 و 118 رو زدین؟و در مورد سوال 128 ظاهرا پرس 2 مرحله ای بازم من سوال رو درست نخوندم و زدم گزینه سنبه یک مرحله ای!!در مورد سوال 129 من زد گزینه mrp تعجب می کنم چرا این سوال رو زدم چون با اینکه کلی کتاب جلومه بازم نتونم در موردش اظهار نظر کنم

shirin_902

عضو جدید
31..2
32..2
37...3 ya 2 (fekr mikonam 3,motmaen nistam)
38...1
39..2
41..4
43..2 ya 4 ( fekr mikonam 2 zadam)
44.. 3 ya 4 ( alzaymer gereftam :D!!)
-----
51..1
52..1
53..4
55..1
56..1 ( yadam nist daghigh)
58..2
59..3
60..2
61..4
64..3 ya 4 :D
66..1
68..3
69..2

jamedato dynamic ham dar kol 4 ta zadam ke yadam nist:p

mashinhesab2002

عضو جدید
اوه پسر اگه این دوتا که گفتی درست باشه باز یه امیدی دارم بدبختی اینه که بازم نمیشه منظور طراح رو قهمید......خاطرات 89 واسم تکرار نشه یه وقت

amona

عضو جدید
من اون تست تولید مخصوص زدم متناسب با ظرفیت خازن و معکوس مقاومت اخه مجذور ولتاژ نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نمی دونم درست زدم یا نه این از سوالاتی که روش شک دارم
سلام به بچه های ساخت
من پارسال شبانه تهران قبول شدم چند تا سوال ساختو واستون حل کردم امیدوارم درست باشند
111) زاویه براده بزرگ 113) 1990 114)4 115)استنیت 123)2 124)3 125)2 126)3 127)1 128)4

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
بررسی و کنترل خیلی سخت بود این طور نیست؟!

من رو مغناطیس خیلی سرمایه گذاری کرده ی بودم و امیدوار بودم! ولی فقط 4 تا زدم!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه ببخشید من ندیدم اینجا مخصوص مکانیکی هاست!

ببخشید دوستان

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
من چون چیزی در مورد رابطه بین نیروی پران و ورق گیر نخونده بودم فک کردم شاید بشه هر دوش غلط باشه. گزینه یک چرا غلطه؟:confused:
من خودم اين تستو نزدم آخه يكم شير تو شير بود.اگه قرار باشه گزينه 1 درست باشه پس يعني نيروي فنر بالا و پايين يكيه يعني هم 2 هم 3 غلطه درسته؟؟وگرنه من خودمم نميدونم چرا 1 غلطه اصلن يوقت 4 درست بود از كجا ملوم!!!!!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
سلام به بچه های ساخت
من پارسال شبانه تهران قبول شدم چند تا سوال ساختو واستون حل کردم امیدوارم درست باشند
111) زاویه براده بزرگ 113) 1990 114)4 115)استنیت 123)2 124)3 125)2 126)3 127)1 128)4
عزيزم دستت مرسي ولي سوال 128 تنها گزينه هايي كه غلط بودن 1 و 4 بود!!!!!!

mashinhesab2002

عضو جدید
ولی عجب داستانیه این همه کتاب ساخت جلومه ولی نمی تونم گزینه های درست رو ÷یدا کنم غیر از 6تا سوال

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ولی عجب داستانیه این همه کتاب ساخت جلومه ولی نمی تونم گزینه های درست رو ÷یدا کنم غیر از 6تا سوال
شما اگه منبع طرح تستاي علم مواد و سيستم رو پيدا كردي به مام نشون بده كفمون ببري 7 ماهه داريم ساخت ميخونيم ولي ندونيم مال چه كتابي و حتي مال چه درسيه!!!!:confused:

mashinhesab2002

عضو جدید
تورو خدا به این سوال 119 یه نگاه بندازید فکر کنم سوال برق اشتباهی تاپ سده تو مکانیک.......

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اگر بازده یا راندمان پمپ رو میخواست حرفتون درسته ولی توی صورت سوال ذکر کرده بازده سیستم..
نميدونم والا پس يعني مرض دارن 33 رو ميذارن تو جوابا ما حول شيم زرتي بزنيم!!!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
تورو خدا به این سوال 119 یه نگاه بندازید فکر کنم سوال برق اشتباهی تاپ سده تو مکانیک.......
اوووووف اين كه ديگه خدا خيرشون بده احتمالا بيت تست هاي كنكور برق هم سوالات ما پيدا ميشه!!!:D

alireza_darklord

عضو جدید
شما اگه منبع طرح تستاي علم مواد و سيستم رو پيدا كردي به مام نشون بده كفمون ببري 7 ماهه داريم ساخت ميخونيم ولي ندونيم مال چه كتابي و حتي مال چه درسيه!!!!:confused:

اینا کلن آمار پاسخگویی داوطلبای سال گذشته رو نگاه میکنن و بعد سال بعدش میان روی اون سوالهایی که ملت گیر دارن مانور میدن..
نمونش همین سوال های آمار که با اسم سیستم سال 90 باب شد طرح کردنش توی کنکور ساخت اونم فقط با این بهانه که فصل 11 کتاب gallyer به کاربرد آمار و احتمال در اندازه گیری مربوط میشه..

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اینا کلن آمار پاسخگویی داوطلبای سال گذشته رو نگاه میکنن و بعد سال بعدش میان روی اون سوالهایی که ملت گیر دارن مانور میدن..
نمونش همین سوال های آمار که با اسم سیستم سال 90 باب شد طرح کردنش توی کنکور ساخت اونم فقط با این بهانه که فصل 11 کتاب gallyer به کاربرد آمار و احتمال در اندازه گیری مربوط میشه..
تو روحشوووووون!!!ميبيني تو روخدا بچه ها طراحي كاربرديو تبديل انرژي رفتن ددر دودور صفا ما حالا تا روز اعلام نتايج بايد بيايم اينجا حرص بخوريم بحث كنيم كودوم درسته كودوم غلطه چندتا تست اشتباه دادن چندتاشو سنج اشتباه حل كرده ...خلاصه تا اعلام نتايج پوستمون كندس!!!:cry:

mashinhesab2002

عضو جدید
ولی یکی از دوستام سوال 119 رو زد ظاهرا منطقیه 1/50+1/50 چون هر دو سری سختیش میشه 25 اونم ضرب در 05. میشه 1.25 دیگه منطقی ترین اونم با ذهن مکانیکی 1.25 میشه

آخرین ویرایش:

alireza_darklord

عضو جدید

باور کن که خود طراح هم جوابش رو نمیدونه،البته شک دارم اصلن همچین سوالای مزخرفی طرح شده باشن..فک کنم از بانک سوالشون رندوم انتخاب کردن،رد پای ذره ای از شعور نیست..:confused:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا