ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad.md

عضو جدید
با سلام
ریاضی منم تقریبا مث بقیه دوستانی که گفتن زدم.

جامدات
71--> 2
74-->4
77-->1
78-->3
79-->4
80-->2
83-->4
فک کنم فقط همینا رو زدم.
ساخت هم
127-->1
128-->2
فقط اینا یادمه.(شایدم فقط اینا رو زدم!) کسی می دونه جواب درسته ایتا چیه؟

جامدات اونای که منم زده بودم با شما یکی بود بعلاوه اینا.سوال 90 72 رو شک دارم.
72=1
81=2
82=1
83=4
85=2
86=تو گزینه ها نبود میشد 1100 که نزدیکترین گزینه 4 میشد
87=1
88=4
89=4
90=1

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
72=1
81=2
82=1
83=4
85=2
87=1
88=4
89=4
90=1
:surprised:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
72=1
81=2
82=1
83=4
85=2
87=1
88=4
89=4
90=1
:surprised:آقايون خانما مگه دفترچه ها فرق نداشت پس چيو باهم چك ميكنيد؟؟؟؟من دفترچه D بودم شما چي بوديد؟

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد پارساله خودم افتادم
چقدر استرس داشتیم
آقایون و خانم ها
اصلا ناراحت نباشید
با این افزایش ظرفیتها خیلی بهتر از اونچه که فکر میکنید قبول می شید
برید لذت ببرید از وقتتون:D
کلید هم میاد آخر....

gharibistudent

عضو جدید
با سلام
ریاضی منم تقریبا مث بقیه دوستانی که گفتن زدم.

جامدات
71--> 2
74-->4
77-->1
78-->3
79-->4
80-->2
83-->4
فک کنم فقط همینا رو زدم.
ساخت هم
127-->1
128-->2
فقط اینا یادمه.(شایدم فقط اینا رو زدم!) کسی می دونه جواب درسته ایتا چیه؟

فکر کنم
127-->2
128-->3 ]یک مرحله ای بود

بقیه دوستا نظرشون چیه؟؟؟

mohammad.md

عضو جدید
ریاضی: 33 --> 3
34--> 4
37-->3
39-->2
40--> 1
41--> 4
42--> 4
44-->4
47-->1
48-->3
49--> 3
50--> تو روح طراح این سوال!!

سیالات: 58--> 1
59--> فکر کنم 3 زدم
61-->3
62-->1
64--> 4
65-->1
69-->2
70-->2
104-->1
108-->2
78-->1
81-->2
همینا یادم بید!!

گروه سیالات ایناروام اضافه کن:
51=1
52=2
53=4
54=1 بعضیا میگن 2 بعضیام میگن غلط سوال .ولی من دقیق حساب کردم همین میشد.
58=1
59=3
60=2
66=1
69=2
70=2
سوالای 59 64 با شما موافقم

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ببخشيد محمد جان حالا چرا ميزني!!!!!بچه هاي ساخت: اون سوال قالب سوال 128 به نظر من قالب دو مرحله ايه.چون اگه توجه كنيد اولا پرسكاري معكوسه ثانيا سيستم پران قالب فنري نيست پس با يك محرك ديگه قطعه پران ميشه.تو مرحله اول كشش عميق انجام ميشه بعد از پايان كار سنبه برميگرده و قطعه پران ميشه.سوال 127 هم به نظرم گزينه 2 يا 3 ميشه چون نميشه كه هردوش غلط باشه!!!!!!!ولي من شك كردم نزدم!!!;)

reza2495

عضو جدید
بچه ها ب نظرم کسایی که زبانا اصلا نگاه نکردند خیلی ضرر کردند هرچند ک شاید خیلی مشاورام اینا توصیه کنند.اولا اینی که میگند ضریب زبان 1 خب ضریب ریاضیم 2.مثلا امسال ک ریاضی سخت بود 2تا تست زبان کار 1 تست ریاضی را میکرد.مثل کنکور کارشناسی نیست که ضریب زبان 2 بود و ضریب ریاضی 12. .بعدم همیشه تو همه ی درسا چندتا سوال آسون هست.مثل زبان امسال که 3-4 تا سوالاشا فقط با ی نگاه میشد زد.

alireza_darklord

عضو جدید
پاسخ های کنکور دیروز

پاسخ های کنکور دیروز

سلام دوستان،امیدوارم بعد از تلاش مستمر و جانانه همگی به خواستتون برسید و شاد و سرزنده باشید..

دیروز سر جلسه آزمون بعد از حل کردن سوالای ساخت و مواجهه با سوالهای اشتباه علم مواد،cnc:surprised: و اصرار طرح سوال از بخش آمار و احتمال:confused: به جای سنجش معلومات استاندارد سیستم های اندازه گیری برای خودم متاسف شدم که کنکور ساخت شرکت کردم و طراح ... به راحتی شعور کلی داوطلب رو بازیچه حماقتش کرد..بعد ساخت گفتم همه ساله ساخت این شکلی غیر قابل پیش بینی هست حالا یا با غلط زیاد یا با سوال خارج مطالب رفرنس..

اما عمق فاجعه رویارویی من با سوالای باکس ریاضی بود که احساس کردم سر جلسه امتحان ریاضی دانشگاه نشستم و باید فقط قضیه اثبات کنم..:(

در آخر هم بعد حل چند سوال نفس گیر به کلی تمرکزم رو برای باکس جامدات از دست دادم:redface:

gharibistudent

عضو جدید
ببخشيد محمد جان حالا چرا ميزني!!!!!بچه هاي ساخت: اون سوال قالب سوال 128 به نظر من قالب دو مرحله ايه.چون اگه توجه كنيد اولا پرسكاري معكوسه ثانيا سيستم پران قالب فنري نيست پس با يك محرك ديگه قطعه پران ميشه.تو مرحله اول كشش عميق انجام ميشه بعد از پايان كار سنبه برميگرده و قطعه پران ميشه.سوال 127 هم به نظرم گزينه 2 يا 3 ميشه چون نميشه كه هردوش غلط باشه!!!!!!!ولي من شك كردم نزدم!!!;)

ایمان منم سر کنکور فکر میکردم قالب دو مرحله ایی ولی قالب دو مرحله ایی یعنی یبه عنوان مثال کار دوربری انجام بشه و بعدش مرحله بعد سوراخ زنی انجا بشه که به این میگن قالب مرحله ای میگن ! ولی اگه دو مرحله تو یک زمان انجام بشه میگن قالب مرکب !

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
مساحت صفحه میشه رادیکال3 a Xبتوان 2 تقسیم بر 2
CNC که نمیدونم چی بگم
MRP هم چون گفته بررسی اطلاعات رایانه ای و اسناد و کاغذ های مربوط به MRP((اصلا یادم نیست سوال چی بود))
بیشترین میزان حلالیت بین نشینی مربوط به کدوم فاز میشد؟
سوال تولید مخصوص چی میشد اونم مشکوک میزد؟
والا من دو تا تست هيدروليك زدم رو دوتاش شك دارم اگه درست باشن خيلي خوبه وگرنه بدبختم .تست توليد مخصوصم فك كنم متناسب با ظرفيت خازن و مجذور ولتاژ بشه.اون تست علم مواده هم فك كنم گزينه آخري بشه.

alireza_darklord

عضو جدید
با تایید فرمایشتون،منطقی به نظر نمیرسه که فقط هدف طراح سوال از این تست(128 ساخت)مفهوم چند مرحله ای بودن قالب ها باشه چون فقط یک گزینه به 2 مرحله ای بودن اشاره کرده..

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
ایمان منم سر کنکور فکر میکردم قالب دو مرحله ایی ولی قالب دو مرحله ایی یعنی یبه عنوان مثال کار دوربری انجام بشه و بعدش مرحله بعد سوراخ زنی انجا بشه که به این میگن قالب مرحله ای میگن ! ولی اگه دو مرحله تو یک زمان انجام بشه میگن قالب مرکب !
نميدونم ولا اصن منظور طراح از اين تست دقيقا چي بوده.آخه قالب مركب به قول شما تو يه مرحلس ولي اين شكله اول كشش عميق بعد كه سنبه برگشت از بالا پران ميشه نميدونم بازم من اينطوري تحليل كردم.تو كتاب ولي نژادم نگفته چيه!!

مکاترونیک8282

عضو جدید
نميدونم ولا اصن منظور طراح از اين تست دقيقا چي بوده.آخه قالب مركب به قول شما تو يه مرحلس ولي اين شكله اول كشش عميق بعد كه سنبه برگشت از بالا پران ميشه نميدونم بازم من اينطوري تحليل كردم.تو كتاب ولي نژادم نگفته چيه!!

ای بابا خدا به داد شما ساختیا برسه چقدر پیچیدست اوضاع تستاتون

مکاترونیک8282

عضو جدید
بچه هایی که امروز رشته دوم دادین ایشالله همگی عالی قبول بشین.
خسته نباشین.

بچه ها راسته که قبولی شناورا خیلی سخته؟

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
من چون چیزی در مورد رابطه بین نیروی پران و ورق گیر نخونده بودم فک کردم شاید بشه هر دوش غلط باشه. گزینه یک چرا غلطه؟:confused:

آخرین ویرایش:

dma

عضو جدید
منم زدم دو مرحله ای

dma

عضو جدید
آخه نگفته قالب 2 مرحله ای گفته پرس 2 مرحله ای

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
سلام دوستان،امیدوارم بعد از تلاش مستمر و جانانه همگی به خواستتون برسید و شاد و سرزنده باشید..

دیروز سر جلسه آزمون بعد از حل کردن سوالای ساخت و مواجهه با سوالهای اشتباه علم مواد،cnc:surprised: و اصرار طرح سوال از بخش آمار و احتمال:confused: به جای سنجش معلومات استاندارد سیستم های اندازه گیری برای خودم متاسف شدم که کنکور ساخت شرکت کردم و طراح ... به راحتی شعور کلی داوطلب رو بازیچه حماقتش کرد..بعد ساخت گفتم همه ساله ساخت این شکلی غیر قابل پیش بینی هست حالا یا با غلط زیاد یا با سوال خارج مطالب رفرنس..

اما عمق فاجعه رویارویی من با سوالای باکس ریاضی بود که احساس کردم سر جلسه امتحان ریاضی دانشگاه نشستم و باید فقط قضیه اثبات کنم..:(

در آخر هم بعد حل چند سوال نفس گیر به کلی تمرکزم رو برای باکس جامدات از دست دادم:redface:
من که سوال موادو سوال cnc رو دیدم دیگه به همه سوالا شک داشتم همه رو غلط میدیم.ای طرز سوال دادن خیلی بی انصافیه....

alireza_darklord

عضو جدید
جالب اینجاست که سنجش اصن به روش نمیاره:biggrin:،واقعا کنکور ساخت به معنای واقعی کلمه مزخرفه..:confused:

alwithfa

عضو جدید
والا من دو تا تست هيدروليك زدم رو دوتاش شك دارم اگه درست باشن خيلي خوبه وگرنه بدبختم .تست توليد مخصوصم فك كنم متناسب با ظرفيت خازن و مجذور ولتاژ بشه.اون تست علم مواده هم فك كنم گزينه آخري بشه.

من اون تست تولید مخصوص زدم متناسب با ظرفیت خازن و معکوس مقاومت اخه مجذور ولتاژ نداشت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!نمی دونم درست زدم یا نه این از سوالاتی که روش شک دارم

mohammad.md

عضو جدید
کسی نمیدونه کلید سوالات تا کی میاد؟؟خود سنجشاسخنامرو میده ؟؟حذفیاتم اعلام میکنه با هاش یا نه بعدا میگه؟؟

alireza_darklord

عضو جدید
انرژی جرقه توی فرآیند EDM با مولد قدرت RC با رابطه W=1/2*C*(Vb)^2 که Vb در اون ولتاژ شکست هست،پس میشه گفت که صافی سطح تابع انرژی جرقه و خود انرژی جرقه تابع ظرفیت خازن و ولتاژ شکست هستش،همینطور ولتاژ شکست تابع فاصله ابزار و قطعه کار(Gap)،جنس دی الکتریک،آلودگی دی الکتریک و فشار دی الکتریکه..پس فک کنم گزینه درست همونه که به ظرفیت خازن و مجذور فاصله اشاره کرده..:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا