ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

harry potter

عضو جدید
انرژی های نو

انرژی های نو

سلام . کسی می دونه کدوم دانشگاهها گرایش انرژی های تجدید پذیر رو دارن ؟ با چه رتبه تبدیل انرژی می شه تو این گرایش قبول شد ؟ ممنون

Omidr.1370

عضو جدید
با سلام خدمت بچه های ارشدراستش نمی دونستم کجاسوالم روبپرسم .سوالم اینه که من این ترم ارتعاشات داشتم و افتادم :(حالا می تونم ترم بعدفقط کنترل روبردارم یعنی ارتعاشات برندارم؟( ممنون میشم جواب بدین)

ea_mecs

عضو جدید
با سلام خدمت بچه های ارشدراستش نمی دونستم کجاسوالم روبپرسم .سوالم اینه که من این ترم ارتعاشات داشتم و افتادم :(حالا می تونم ترم بعدفقط کنترل روبردارم یعنی ارتعاشات برندارم؟( ممنون میشم جواب بدین)

ارتعاشات تو کنترل بیشتر در فصل شبیه سازی سیستم های مکانیکی ( که حجم کمی در مقایسه با سایر فصل های مهم کنترل داره ) بدرد می خوره و با یه مرور روی اون مباحث از ارتعاشات ، مشکلی در کنترل پیش نمیاد.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
راستی در مورد میانگین درصد ها یه چیزی بگم ( احتمالا بعضیا می دونن)
اگه رتبه زیر 100 می خواید بیارید حتما میانگین بالای 40% باید باشه.
و برای رتبه های پایین 500 اکه اشتباه نکنم بالای 35-30 % باید باشه ( البته دقیق نیستن اما برای تقریب زدن خوبه )

میانگین گیری هم که مجموع درصد هر درس * ضریبش ، و کل این عبارت تقسیم بر 10 .
ببخشیدا این آمار و ارقامی که میدین رو از کجا میدونین؟واسه چه گرایشاتی صادق؟؟؟

mohammad.md

عضو جدید
چون اکثرا مثل خودم تو همپاهن شما هم که احتمالا پارسه هستی چرا نمیای اونجا! در باره همه سوالا هم میتونی بحث کنی

فک کنم منظورتون تو قسمت همپای پارسه است.اره جای خوبیه ولی اینجا بهتره .اینجا بچه ها تجربشون بیشتره;)

mohammad.md

عضو جدید
من درصدام تو ازمون 100 درصد اول پارسه

ریاضی 32 سوالاش خوب بود

سیالات 15 بسیار غیر استاندارد

جامدات 35 نسبت به کنکور اسون بود

دینامیک 16 نظری ندارم

رتبه ام 590 تبدیل و 400 طراحی____بازم کسی هست بزنه تو پاره یا اکسین خجالت نکشین.:biggrin:

من شنیدم هرکی تو پارسه یه رتبهای بیاره تو کنکر 2 برابرشو میاره.
راسته؟؟؟؟؟ اخه کنکور 20000 نفرن ولی پارسه 2401 نفر.اگه به این نسبت حساب کنیم رتبه ی کنکور داغون باید بشه؟؟:cry:

Omidr.1370

عضو جدید
ارتعاشات تو کنترل بیشتر در فصل شبیه سازی سیستم های مکانیکی ( که حجم کمی در مقایسه با سایر فصل های مهم کنترل داره ) بدرد می خوره و با یه مرور روی اون مباحث از ارتعاشات ، مشکلی در کنترل پیش نمیاد.
خیلی ممنون نه منظورم ازنظرپیش نیاز واین جورچیزاست آخه این دودرسو تو چارت زده هم نیازهمن

shirin_902

عضو جدید
ببخشیدا این آمار و ارقامی که میدین رو از کجا میدونین؟واسه چه گرایشاتی صادق؟؟؟

تحربیه اینا و یکی از سال بالایی هام بهم گفته . جور دیگه هم هست که از 500 حساب می شه که اونو حفظ نیستم :دی
برای هر گرایشی می شه ، فقط در آخر بجای تقسیم بر 10 ، به جمع کل ضرایبت تقسیم کن.

shirin_902

عضو جدید
من درصدام تو ازمون 100 درصد اول پارسه

ریاضی 32 سوالاش خوب بود

سیالات 15 بسیار غیر استاندارد

جامدات 35 نسبت به کنکور اسون بود

دینامیک 16 نظری ندارم

رتبه ام 590 تبدیل و 400 طراحی____بازم کسی هست بزنه تو پاره یا اکسین خجالت نکشین.:biggrin:

من شنیدم هرکی تو پارسه یه رتبهای بیاره تو کنکر 2 برابرشو میاره.
راسته؟؟؟؟؟ اخه کنکور 20000 نفرن ولی پارسه 2401 نفر.اگه به این نسبت حساب کنیم رتبه ی کنکور داغون باید بشه؟؟:cry:

نه همیشه اینجوری نبوده ، چند نفر رو دیدم که رتبشون نزدیک رتبه پارسشون بوده و کسایی هم دیدم که خیلی با رتبه پارسه فرق داشته .
آخه خیلی از این متقاضیا اصلا نمی خونن برایه کنکور و هویجوری شرکت می کنن :D
من سیالات رو بالا تر از شما زدم ، اما دینامک و جامدات رو کمتر ، رتبه تبدیل690 شد.

آخرین ویرایش:

mohammad.md

عضو جدید
نه همیشه اینجوری نبوده ، چند نفر رو دیدم که رتبشون نزدیک رتبه پارسشون بوده و کسایی هم دیدم که خیلی با رتبه پارسه فرق داشته .
آخه خیلی از این متقاضیا اصلا نمی خونن برایه کنکور و هویجوری شرکت می کنن :D
من سیالات رو بالا تر از شما زدم ، اما دینامک و جامدات رو کمتر ، رتبه تبدیل690 شد.

شیرین خانوم شما نمیدونین شبانه ویا روزانه شیراز حدودا تا چه رتبه ای میگیره؟؟؟من کنکور اخرین انتخابمو شیراز میزنم.حالا شبانه ام باشه میرم(اگه قبول بشم:cry:)من کارشناسی رو تو دانشگاه گیلان گفتم استادای تبدیلش اصلا :cry:جالب نیستن منم که فقط میخوام تبدیل برم.

arsana61

عضو جدید
آورده اند روزي ميان يك ماده شتر و فرزندش گفت وگويي به شرح زير صورت گرفت: **
*

*بچه شتر: مادر جون چند تا سوال برام پيش آمده است. آيا مي تونم ازت بپرسم؟ ***

*شتر مادر: حتما عزيزم. چيزي ناراحتت كرده است؟ ***

*بچه شتر: چرا ما كوهان داريم؟ *

*شتر مادر: خوب پسرم. ما حيوانات صحرا هستيم. در كوهان آب و غذا ذخيره مي كنيم
تا در صحرا كه چيزي پيدا نمي شود بتوانيم دوام بياوريم. *

*بچه شتر: چرا پاهاي ما دراز و كف پاي ما گرد است؟ *

*شتر مادر: پسرم، براي راه رفتن در صحرا داشتن اين نوع دست و پا ضروري است. *

*بچه شتر: چرا مژه هاي بلند و ضخيم داريم؟ بعضي وقت ها مژه ها جلوي ديد من را
مي گيرد. *

*شتر مادر: پسرم ، اين مژه هاي بلند و ضخيم يك نوع پوشش حفاظتي است كه چشم ها
ما را در مقابل باد و شن هاي بيابان محافظت مي كنند. *

*بچه شتر: فهميدم. پس كوهان براي ذخيره كردن آب است براي زماني كه ما در بيابان

هستيم. پاهايمان براي راه رفتن در بيابان است و مژه هايمان هم براي محافظت

چشمهايمان در برابر باد و شن هاي بيابان است... . *

*بچه شتر: فقط يك سوال ديگر دارم... .. *

*شتر مادر: بپرس عزيزم. *

*بچه شتر: **پس ما در اين باغ وحش چه غلطي مي كنيم؟** *

*نتيجه گيري: *

*مهارت ها، علوم، توانايي ها و تجارب فقط زماني مثمرثمر است كه شما در جايگاه

واقعي و درست خود باشيد... پس هميشه از خود بپرسيد الان شما در كجا قرار داريد؟

shirin_902

عضو جدید
شیرین خانوم شما نمیدونین شبانه ویا روزانه شیراز حدودا تا چه رتبه ای میگیره؟؟؟من کنکور اخرین انتخابمو شیراز میزنم.حالا شبانه ام باشه میرم(اگه قبول بشم:cry:)من کارشناسی رو تو دانشگاه گیلان گفتم استادای تبدیلش اصلا :cry:جالب نیستن منم که فقط میخوام تبدیل برم.

اینارو ببین . یه صفحه دیگه هم هست آپلود نشد که رتبه 460 روزانه تبدیل شیراز آورده بود

1 ta 220.jpg220 ta 400.jpg

koohe energy

عضو جدید
بچه ها کمک!

بچه ها کمک!

بچه ها به راهنماییتون احتیاج دارم.من تاالان فقط کنکور 78 رو شبیه سازی کردم و رفع اشکال کردم.3 روز ونیم طول کشید برا اینکه خیلی چیزا یادم رفته بود.:cry:.میانگین 17 درصد.:cry:نمیرسم همه کنکورها رو شبیه سازی کنم.میخوام 4تا کنکور آخر +4 تا جامع سنجش امسال و پارسال رو بزنم و مابقی وقتمو روی مباحث خاصی که ضعیفم بذارم جای اینکه 4 ساعت آزمونهای قدیمی رو شبیه سازی کنم.کنکورهای 79 تا 86 که نمیرسم بزنم رو چیکار کنم؟در ضمن سیالاتم هم به نسبت ضعیفه،جامداتی هستم.

آخرین ویرایش:

ehsan-inventor

عضو جدید
اینارو ببین . یه صفحه دیگه هم هست آپلود نشد که رتبه 460 روزانه تبدیل شیراز آورده بود

مشاهده پیوست 82338مشاهده پیوست 82339

ممنونم
اینا واسه سال 90 هستش؟!
نا امید شدم که ! من رو این حساب که یکی از دوستام با 850 شبانه خواجه(تبدیل) قبول شده بودو یکی دیگه با 500 شبانه امیرکبیر(طراحی) قبول شده بود زندم !!!

shirin_902

عضو جدید
ممنونم
اینا واسه سال 90 هستش؟!
نا امید شدم که ! من رو این حساب که یکی از دوستام با 850 شبانه خواجه(تبدیل) قبول شده بودو یکی دیگه با 500 شبانه امیرکبیر(طراحی) قبول شده بود زندم !!!

نه ، فکر کنم برای 88 یا 89 هست.
از کنکور قبلی طرفیت ها رفت بالا .
منم به امید همین طرفیت هام ! :redface:

سپهررادمهر

عضو جدید
سلام همون طور که میدونید ثبت نام ارشد دانشگاه ازاد شروع شده و انتخاب رشته دانشگاه ازاد همین اول کار و موقع ثبت نامه.
لطفا سریعا راهنماییم کنید تبدیل انرزی بهتره یا طراحی کاربردی
از نظر بازار کار و امکان ادامه تحصیل و سختی و اسانی و در کل تبدیل انرزی را پیشنهاد میدین یا طراحی کاربردی را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad.md

عضو جدید
سال 90 ظرفیتا خیلی بالا رفته بود.از دانشگاه ما 350:طراحی روزانه امیرکبیر -500 طراحی شبانه امیرکبیر-1050 شبانه صنعتی اصفهان.
خدا کنه شال 91 همینطوری باشه>>؟؟

hamin913

عضو جدید
تا رتبه مدد ۷۰۰ روزانه شیراز رو اورد ۴۵۰ تربیت مدرس.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
شماها همتون طراحي كاربرديو انرژي هستين؟؟؟؟يه ساختي اينجا پيدا نميشه؟؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا