ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin dd

عضو جدید
سلام
یه سوال داشتم
من 9 ترمه تموم میکنم
به نظرتون ترم 9 مرخصی بگیرم برای ارشد بخونم
بعد که کنکور دادم اون یه ترمو تا مهر تموم کنم
چطوره؟
ضمنا این لیست کتابها رو یه نظر میدین که خوبه یا نه؟
ترمو و کنترل : راهیان
سیالات: مدرسان
استاتیک و مقاومت و ارتعاش: پوران
ریاضی : پارسه

mahdieyeh

کاربر بیش فعال
سلام.بچه ها کسی میدونه این رتبه کنکور دانشگاه آزاد که زدن تو کارنامه برای کل کشوره یا فقط برای خود دانشگاهی که ثبت تام کردیم؟!مثلا من رتبم شده تو تبدیل انرژی 326 تو دانشگاه آزاد دزفول آیا امکان داره تو تکمیل ظرفیت بهمن قبول شم؟؟؟
بستگی به آخرین رتبه قبولی داره اگه با رتبه شما زیاد اختلاف نداره ایشالا قبولی.

مکاترونیک8282

عضو جدید
آزمون سنجش

آزمون سنجش

فقط من از سوالای امروز سنجش خوشم نیومد یا کس دیگه ای هم هست با من موافق باشه؟!
یک کم پرت میزد سوالا
من خوشم نیومد. جامع نبود بنظرم.:confused:
نظرتون چیه بچه ها؟
سیالاتیا و جامدات ساده
ریاضی جامع و کامل اصلا نبود

neyo

عضو جدید
سلام به همه.با توجه به اینکه به دوران جمعبندی نزدیک میشیم،بهتر نیست دفترچه های آزمونهای جامع سالهای قبل یا امسال مثل سنجش،پارسه .... رو با هم رد وبدل کنیم؟؟وقتی هم نمیگیره .چند تا عکس میشه دیگه.اگه لینکی هم از آزمونهای آزمایشی دارین دریغ نکنین.حالا بگین کیا پایه ن؟
من که کاملآ موافقم من آزمون جامع اکسینو دارم اگه کسی مایل بود برای تبادل پیام خصوصی بده.

koohe energy

عضو جدید
ممنون از شما حاجی کدوم کارنامه ؟! من تا فردا ظهر باید درسارو تموم کنم بعد هم از یک بهمن جمع بندی و مرورو شروع کنم،یعنی فردا بیام آزمون بدم فک نکنم بتونم تستی بزنم ! نوکرتم استرس نده ! :cry: شوخی می کنم:) آخه ساعتشم 2 ظهره ! اون موقع آدم خوابش میادو مغز هنگه،چرا ساعت 8 صبح نذاشتن که شبیه سازی هم بشه؟! تا اینجاش که از ثبت نام سنجش ناراضی هستم ببینیم فردا چی پیش میاد. باز هم ممنون از راهنماییت می خوام یه جامع دیگه ثبت نام کنم،ماهان بهتره یا پارسه یا هیچ کدوم؟! از دوستان کسی جامعه آماری پارسه و ماهانو داره؟ مرسی
راستش من امروز نیم ساعت دیر رسیدم سر جلسه آزمون سنجش!:cry:غیر از جامدات بقیه گروههام داغون داغون بودند.جالب اینکه تو کلاسی که من بودم همه در حال تقلب بودند.انگار صدساله تقلب نکردن!:biggrin:آخه یکی نیست بگه چرا خودتونو گول میزنید؟ در مورد آزمون دیگه هم به نظر من جامعه آماری همشون دروغه.شک نکن.به نظر من دیگه آزمون ندی بهتره.نزدیک کنکور ،یه دفعه تو یه آزمایشی غیر استاندارد رتبت خیلی خوب یا خیلی بد بشه،رو روحیه ت و درس خوندنت تاثیر منفی میذاره ها.من نظر خودمو گفتم.از بقیه هم میخوام که نظر بدن.

ea_mecs

عضو جدید
آزمون 100 % اول پارسه امروز برگزار شد و 2401 نفر شرکت کننده داشت. نسبت به درسی که خونده بودم ، نتیجه اش راضی کننده بود!

shirin_902

عضو جدید
من هم آزمون پارسه رو دادم ، % هام یکم بهتر شده بود از امتحان های قبل ، اما رتبم زیاد تغییر نکرده.
5شنبه ، کنکور سال 78 رو بصورت پراکنده زدم و با رفع اشکال دوره کردم ، برایه آزمون امروز مفید بود این کار .
:)

AM_mech

عضو جدید
چرا کارنامه منو اروررررررررررررررررررر میزنه پارسه!:eek:بگو من طاقتشو دارن 2400 یا2401؟

mohammad.md

عضو جدید
من هم آزمون پارسه رو دادم ، % هام یکم بهتر شده بود از امتحان های قبل ، اما رتبم زیاد تغییر نکرده.
5شنبه ، کنکور سال 78 رو بصورت پراکنده زدم و با رفع اشکال دوره کردم ، برایه آزمون امروز مفید بود این کار .
:)

من احساس میکنم جامداتش خیلی اسون بود..کنکور فکر کنم سختر بیاد البته به جز طراحیش ولی خووبیش این بود که استاندارد بود سوالاش .سوالای پرت نداشت.
ریاضیشم خوب بود ولی مثل همیشه سختتر از کنکور بود.

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هنوز نرفتم کارنامه رو ببینم.خسته کننده بودامتحان.4 ساعت و نیم واقعا بی انصافیه:(

mohammad.md

عضو جدید
شیرین خانوم مرور تستای 78 ئاسه الان فک کنم خیلی دیره.من که از سال 83(جلد دوم راهیان ارشد تستای کنکور سال 83 تا 88)و شروع کردم.
تستای 83 رو هم قبل پارسه خوندم و رفع اشکال کردم یه دوره بود .سر امتحانم کمکم کرد.

AM_mech

عضو جدید
سلام
دوستان سایت پارسه مشکل پیدا کرده؟دیشب دیدم دارید از کانامه ها صحبت می کنین ولی برای من از همون موقع ارور "/" میده!!!این یعنی چی؟

shirin_902

عضو جدید
شیرین خانوم مرور تستای 78 ئاسه الان فک کنم خیلی دیره.من که از سال 83(جلد دوم راهیان ارشد تستای کنکور سال 83 تا 88)و شروع کردم.
تستای 83 رو هم قبل پارسه خوندم و رفع اشکال کردم یه دوره بود .سر امتحانم کمکم کرد.

درسته ، منم احتمالا تو این دو هفته 6 تا آزمون بزنم ، 2 هفته آخر هم 4 تا آزمون . از سال 80 شروع کنم فکر کنم خوبه.

shirin_902

عضو جدید
من احساس میکنم جامداتش خیلی اسون بود..کنکور فکر کنم سختر بیاد البته به جز طراحیش ولی خووبیش این بود که استاندارد بود سوالاش .سوالای پرت نداشت.
ریاضیشم خوب بود ولی مثل همیشه سختتر از کنکور بود.

جدی؟؟ ریاضیه پارسه سخت تر از کنکوره؟؟
آخه بالاترین درصد ریاضی 90% بوده !!!

mohammad.md

عضو جدید
جدی؟؟ ریاضیه پارسه سخت تر از کنکوره؟؟
آخه بالاترین درصد ریاضی 90% بوده !!!
حالا این نظر منه.من سال پیش ریاضی پارسه تو هیچ یک از ازموناش بالای 30 نزدم ولی تو کنکور 38.7 زدم .شاید به خاطر اینکه بقیه درسا رو نخونده بودم روی ریاضی وقت زیاد گذاشتم.:razz:
ولی اسونتره اگه یه مقایسه کنین متوجه میشسن:)

farzadyar

عضو جدید
فقط من از سوالای امروز سنجش خوشم نیومد یا کس دیگه ای هم هست با من موافق باشه؟!
یک کم پرت میزد سوالا
من خوشم نیومد. جامع نبود بنظرم.:confused:
نظرتون چیه بچه ها؟
سیالاتیا و جامدات ساده
ریاضی جامع و کامل اصلا نبود

آزمون سنجش

سوالای زبان : خوب
ریاضی : بد نبود
سیالات : خیلی غیر استاندارد بود
جامدات : خوب بود
دینامیکی : خوب بود
در کل چون من از سیالات شروع کردم به حل کردن ، روحیم پاچید بقیه رو هم خراب کردم

shirin_902

عضو جدید
چقدر اینجا خلوت شده !! :surprised:
یه پیشنهادی دارم ، هرکی کنکوری رو از خودش می گیره، درصدها یا حداقل میانگینشون رو بگه تا با هم مقایسه کنیم:)

من دیروز کنکور 80 رو زدم و تا امروز هم رفع اشکال و دوره می کردم ، رفع اشکالش خیلی مفید بود برام ! میانگین درصدهام 26% شد .
کسی این کنکور رو از خودش گرفته ؟؟

ديناميك

عضو جدید
یه پیشنهادی دارم ، هرکی کنکوری رو از خودش می گیره، درصدها یا حداقل میانگینشون رو بگه تا با هم مقایسه کنیم:)

من دیروز کنکور 80 رو زدم و تا امروز هم رفع اشکال و دوره می کردم ، رفع اشکالش خیلی مفید بود برام ! میانگین درصدهام 26% شد .

سلام و خسته نباشید به تمام دوستان دوتا آزمون جامع اکسین ثبت نام کردم اولی رو 30 دیماه دادم وضعیت کمی خطرناک درصد ها بین20تا 30 بود .
شیرین من خودم تا کنکور 85 تمام دروس قبلا چند بار زدم(یعنی همون موقع که درسو میخوندم زدم) حالا نمی دونم روش درست بوده یا نه! اما 10 روز اخر کنکور 86،87،88،89 و 90 رو میزنم و اون موقع درصد هامو میگم.

shirin_902

عضو جدید
راستی در مورد میانگین درصد ها یه چیزی بگم ( احتمالا بعضیا می دونن)
اگه رتبه زیر 100 می خواید بیارید حتما میانگین بالای 40% باید باشه.
و برای رتبه های پایین 500 اکه اشتباه نکنم بالای 35-30 % باید باشه ( البته دقیق نیستن اما برای تقریب زدن خوبه )

میانگین گیری هم که مجموع درصد هر درس * ضریبش ، و کل این عبارت تقسیم بر 10 .

SAEED_MECH

عضو جدید

چون اکثرا مثل خودم تو همپاهن شما هم که احتمالا پارسه هستی چرا نمیای اونجا! در باره همه سوالا هم میتونی بحث کنی

daneshju.m

عضو جدید

من اگه خدا بخواد چهارشنبه ،تست کنکور 80 رو می زنم ، میام میانگین درصدم رو می گم .:) البته این قضیه از یه طرف خوبه ، اگه همه بیان میانگین درصداشون رو بگن ، می تونیم خودمون رو به نسبت سختی سوالا و بقیه حدودا ارزیابی کنیم اما از یه طرف دیگه احتمال داره که درصد بقیه دوستان ، باعث استرس بشه .:cry:
البته فعلا با جنبه خوب قضیه پیش میریم :D

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
اين فرمول ميانگين گيري واسه همه گرايشاس واسه ساختم همينه؟؟؟؟؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
راستی در مورد میانگین درصد ها یه چیزی بگم ( احتمالا بعضیا می دونن)
اگه رتبه زیر 100 می خواید بیارید حتما میانگین بالای 40% باید باشه.
و برای رتبه های پایین 500 اکه اشتباه نکنم بالای 35-30 % باید باشه ( البته دقیق نیستن اما برای تقریب زدن خوبه )

میانگین گیری هم که مجموع درصد هر درس * ضریبش ، و کل این عبارت تقسیم بر 10 .
اين فرمول ميانگين گيري واسه همه گرايشاس واسه ساختم همينه؟؟؟؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا