ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mojtaba_mbs

عضو جدید
به به دوستان اين آقا مجتبي از بچه هاي گل روزگارن كارشون خيلي درسته ايشال يكي از تهراني هاي امساله!!:)
ایمان جون چرا شایعه پراکنی میکنی ؟؟؟؟:w39::w00:
با اون کلید سنجش اگه دارغوزآباد هم قبول بشم خیلیه:w15:
با اون کلید بعید میدونم اصلا مجاز بشم :w06:

asgar33

عضو جدید
مگه به ظرفيت هست
گرايش مكاترونيك ظرفيتش خيلي كمه ولي رتبه كمتري ميخواد:surprised:

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ایمان جون چرا شایعه پراکنی میکنی ؟؟؟؟:w39::w00:
با اون کلید سنجش اگه دارغوزآباد هم قبول بشم خیلیه:w15:
با اون کلید بعید میدونم اصلا مجاز بشم :w06:
نه نه اختيار دارين...فكر داغوز آباد و نكن كه خيلي از بچه ها واسش نقشه كشيدن يكشون خودممم دارم واسش تحقيق ميكنم ميگن دانشگاه بدي نيست!!!

gm1362

عضو جدید
همون موقع كه امتحان داديم اومدم خونه سازمان سنجش گقت جواب سوم خرداد مياد داداشم گفت سازمان سنجش كه يه تاريخ درست نداره حالا از الان تاريخ سه ماه ديگه رو اعلام ميكنه
ای برادر درصدهایت را اعلام بنما:)

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
مگه به ظرفيت هست
گرايش مكاترونيك ظرفيتش خيلي كمه ولي رتبه كمتري ميخواد:surprised:
اگه منظورتون از رتبه كم رتبه ضعيفه كه اون بخاطر اينه كه مكاترونيك داوطلبه كمتري داره واسه همين بارتيه هاي ضعيف تر( يا به قول شما كمتر!!!) قبولي ميده

daneshju.m

عضو جدید
یکی از دوستام از شانس قشنگش ، الان نه شماره داوطلبی رو داره ، نه شماره پرونده ، شما نمی دونید ، راه دیگه ای هم هست که بتونه نتیجش رو ببینه ؟!!!:(

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
یکی از دوستام از شانس قشنگش ، الان نه شماره داوطلبی رو داره ، نه شماره پرونده ، شما نمی دونید ، راه دیگه ای هم هست که بتونه نتیجش رو ببینه ؟!!!:(
اگه كد رهگيريشو داشته باشه ميتونه شماره پروندشو دربياره

asgar33

عضو جدید
اگه منظورتون از رتبه كم رتبه ضعيفه كه اون بخاطر اينه كه مكاترونيك داوطلبه كمتري داره واسه همين بارتيه هاي ضعيف تر( يا به قول شما كمتر!!!) قبولي ميده
نه رتبه كم يعني رتبه خوب
حالا ببفرما از بين طراحي و تبديل وساخت كدوم رتبه خوب وكم ميخواد

solarisal

عضو جدید

وقتی نتایجو اعلام کردن باید تماس بگیره با سنجش، فکر کنم تلفنی بهش بگن

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
روزشمار اعلام نتايج اوليه ارشد 91

روزشمار اعلام نتايج اوليه ارشد 91

به لطف سازمان سنجش :
:cry::cry::cry: فقط 3 روز معادل 72 ساعت و خورده اي تا اعلام نتايج اوليه ارشد 91:cry::cry::cry:

daneshju.m

عضو جدید
اگه كد رهگيريشو داشته باشه ميتونه شماره پروندشو دربياره

مشکل اینجاست که هیچی نداره ، اسباب کشی داشتن به یه شهر دیگه ، کلا کارتون که اینجور مدارک توش بوده ، گم شده :(

باز بریم هزار بار شکر کنیم ، بعد از این همه زجر ، به این درد دوست من دچار نشیدیم ...

UmadaM

عضو جدید
آقا ایمان من!
میگم انگار ساخت و تولیدی غیر من وشما اینجا نیست!:(

منم هستم :(
بله ظاهرا بچه ها ساختي همه تركوندن غمشون نيست نتايج كي بياد هرموقع اومد ميان زحمت ديدن و انتخاب رشتشو ميكشن ...من كه از بس تو خماري نتايج و اعتراضات ووو موندم ديگه بش فكر نميكنم تا نتايج بياد شما چطور؟
ایمان جان فکر نکنم حتی یک نفر ساختی پیدا بشه بگه من قبولم یا من رتبم زیر فلان میاد چون دوتا از 3 تا درسمونو فضایی و پراز غلط دادن!

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
از كجا فهميدي مطمعني؟
راستي چرا تا اين وقت بيداري
ْآقا ما شغلمونه اينجا مسول استرس انداختن به جون بچه هايم!!!!:w01:
اين آمار دقيق دقيق ميگي نه نيگا كون!!!
اينجا الان روزه مگه اونجا شبه؟؟:cool:

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
منم هستم :(

ایمان جان فکر نکنم حتی یک نفر ساختی پیدا بشه بگه من قبولم یا من رتبم زیر فلان میاد چون دوتا از 3 تا درسمونو فضایی و پراز غلط دادن!
نه امسال كليوم همه مينالن اساسي ولي زرتي همه قبول ميشن اساسي تر!! كاش مثل پارسال بشه همه نااميد ولي تهش تا 650 هم قبولي روزانه داد

UmadaM

عضو جدید
نه امسال كليوم همه مينالن اساسي ولي زرتي همه قبول ميشن اساسي تر!! كاش مثل پارسال بشه همه نااميد ولي تهش تا 650 هم قبولي روزانه داد

امسال فکر کنم بالاتر هم بره تا رتبه 1000 هم بگیره چون ساخت تولیدی این وسط کمه هم ریاضی کم زدیم هم ساخت

sogand104

عضو جدید
بله ظاهرا بچه ها ساختي همه تركوندن غمشون نيست نتايج كي بياد هرموقع اومد ميان زحمت ديدن و انتخاب رشتشو ميكشن ...من كه از بس تو خماري نتايج و اعتراضات ووو موندم ديگه بش فكر نميكنم تا نتايج بياد شما چطور؟
سلام دوستان،منم ساخت و تولیدم.تمام پست هارو دنبال کردم اما چون اصلا دوست نداشتم بیشتر از این خودم رو ناراحت کنم و به کنکور فکر کنم تو بحثا زیاد شرکت نکردم.
خداییش ما ساختیا اصلا تکلیفمون معلوم نیست،اما توکل به خدا،انشالله همگی نتیجه زحماتمونو میبینیم.

sogand104

عضو جدید
سال پیش رفیقم با 1400 مکاترونیک تبریز روزانه قبول شد.
به نظر شما مکاترونیک تبریز میرزه یا تبدیل ارومیه؟

جدا!!! چه جالب،من تا الان فکر میکردم مکاترونیک رتبه ای در حد ساخت میخواد .میشه بگید ضریب هر درس واسه مکاترونیک چنده؟

arsana61

عضو جدید
سلام دوستان،منم ساخت و تولیدم.تمام پست هارو دنبال کردم اما چون اصلا دوست نداشتم بیشتر از این خودم رو ناراحت کنم و به کنکور فکر کنم تو بحثا زیاد شرکت نکردم.
خداییش ما ساختیا اصلا تکلیفمون معلوم نیست،اما توکل به خدا،انشالله همگی نتیجه زحماتمونو میبینیم.

شما آزاد هم شرکت کردید؟

sogand104

عضو جدید
بله،آزادم شرکت کردم چون اصلا حوصله ندارم دوباره از اول شروع کنم،تمام تلاشم واسه امسال بود.

sogand104

عضو جدید
منم علوم تحقیقات،(البته واسه ارشد ساخت فقط علوم تحقیقات، دختر پذیرش میکرد ،یعنی همه خانمای ساختی علوم تحقیقاتو زدن)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا