ارشد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

karim-mech

کاربر بیش فعال
شناخت از مکاترونیک که صفره. شما با توجه به اسمت اصولا باید اطلاع داشته باشی.
ارومیه 135 کیلومتر دورتر میشه و اعتبار تبریز یه چیزه دیگه ست.

juliosezar

عضو جدید
همه داغون شدن. هیشکی دیگه اعصاب نداره. من میخواستم بعد کنکور دفترچه پست کنم ولی بعد از خرابکاری تو کنکور منصرف شدم. حالا هم 3-4 ماهه خونه نشستم. بیکاره بیکار ، دیگه اعصاب نمونده واسم.
باز شما خوبه جواباتو داری و همینطور درصدهات،من چی بگم که چون جوابامو یادداشت نکردم،الان حتی نمیدونم وضعیتم چجوریه.
یه روز فکر قبولی دارم،روز دیگه خودمو غیرمجاز میدونم.خیلی وضعیت بدیه

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
خبر موثق: زمان اعلام نتايج اوليه ارشد 91

خبر موثق: زمان اعلام نتايج اوليه ارشد 91

بچه ها بنظرتون اشب جوابا میاد یا میشه همون جمعه؟
به گزارش خبرگذاري خودم نتايج اوليه ارشد 91 هنوز معلوم نيست كي دقيقا بياد احتمالا امشب شايدم فردا شايدم روزهاي آتي.ولي بالاخره مياد نگران نباشيد..;)

راستي چرا اين dokhi bala رو بيرونش كرديد بنده خدا حيف بود كلي سرمون گرم مي شد نخسوزا اون آواتارش كه حسابي چشامونو 4 تا ميكرد به چشم خواهري...!!:eek::eek::eek::cool:

karim-mech

کاربر بیش فعال
mona_mech این آواتارتو عوض کن. هر وقت میبینم یاد بدبختیای خودم و همه رفیقام میفتم. عوضش کن.

karim-mech

کاربر بیش فعال
خدایی همه چیز بهم ریخته. اگه ارشد قبول نشم باید قید لیسانس عمران رو هم بزنم. یعنی فاجعه.
منم تو جوونیام با اسلحه از کوه های اطراف دستگیر میکردن!

karim-mech

کاربر بیش فعال
بنده به عنوان یه طرفدار باسایف
همزمان تو دانشگاه روزانه مکانیک میخونم و تو پیام نور عمران.
عمران رو با استفاده از معافیت تحصیلی مکانیک میخونم اگه ارشد قبول بشم همه چی ادامه پیدا میکنه ولی اگه نه مجبورم از عمران هم کنار بکشم.
چرا من باید برم خدمت؟چرا؟

solarisal

عضو جدید
بنده به عنوان یه طرفدار باسایف
همزمان تو دانشگاه روزانه مکانیک میخونم و تو پیام نور عمران.
عمران رو با استفاده از معافیت تحصیلی مکانیک میخونم اگه ارشد قبول بشم همه چی ادامه پیدا میکنه ولی اگه نه مجبورم از عمران هم کنار بکشم.
چرا من باید برم خدمت؟چرا؟

پس باسایف بهت گفته هم مکانیک بخونی هم عمران عجب... شما ملیتتون ایرانیه یا چچنی؟

mojtaba.20

عضو جدید
اره از دو حالت خارج نیست ولی میدونی وقتی چند ماه همه فکر و ذکرو زندگیت درس خوندن بوده و الان قبول نشی چی میشه؟!اصلا روت میشه تو چش مامانت نگاه کنی؟از همه بدتر بگی زندگی سال بعدتم همینه

درسته اما همه زندگی که ارشد نیست.باید قسمت هم باشه.خیلیا بودن کلی خوندن اما قبول نشدن.

karim-mech

کاربر بیش فعال
بابا گیر ندین به این باسایف. مرد بزرگی بود خدابیامرز.خیلی خاطرش واسم عزیزه.
کلی پرس جو کردم در مورد دو رشته همزمان و شرایط و باقی چیزاش و تصمیم گرفتم و رفتم دنبالش.
فقط فکر یه چیز رو نکرده بودم: که قراره قانون خدمت از اول سال 91 عوض بشه.
خدایا خودت ردیفش کن.

solarisal

عضو جدید
بابا گیر ندین به این باسایف. مرد بزرگی بود خدابیامرز.خیلی خاطرش واسم عزیزه.
کلی پرس جو کردم در مورد دو رشته همزمان و شرایط و باقی چیزاش و تصمیم گرفتم و رفتم دنبالش.
فقط فکر یه چیز رو نکرده بودم: که قراره قانون خدمت از اول سال 91 عوض بشه.
خدایا خودت ردیفش کن.

قانون عطف به ما سبق نمیشه، باید پیگیری کنی شاید شامله حالت نشه

karim-mech

کاربر بیش فعال
متاسفانه میشه. طبق قانون چون یک بار از معافیت لیسانس استفاده کردم. دیگه نمیتونم برای لیسانس معافیت بگیرم. ولی برای فوق لیسانس چرا.

AM_mech

عضو جدید
حتما بچه ها همه واسه هم دعا کنین منم یادتون نره
یادمه سال اول استاتیک با مهندس امیدوار داشتیم بچه ها شریف باید بشناسن با اون لحن اروم و خواب اور من هیچی یاد نگرفته بودم هیچیم نخونده بودم لیله الرغائب بود رفتم مسجد دوستم نیومد که بخونه آخر من پاس شدم دوستم افتاد... خلاصه ارادتی دارم به این شب

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا