اراده پولادین اقایون.

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
---------------------------------------------------
داشتم فکر میکردم که خیلی باحاله ها!
خانومها باید توی گرمای سگپزون تابستون،6 لایه لباس ترجیحا مشکی-قربت الی الله- بپوشن و کلی انرژی و پول و چماق و فحش ناموسی و تجاوز هم از بیت المال خرج این قضیه بشه،ولی اقایون نباید بتونن که خانوما رو با نگاه پاکشون نجوند!!!!!
پس نتیجه میگیریم که اراده اقایون به مراتب بالاتره و برای کارهای حساس مثل سردار زارعی شدن،لایق تر!
البته به برادران هارتر و پورتر که الان تشریف میارن اینجا توصیه میکنم که یک روز گرم تابستون،با لباس مشابه لباس خانومها-البته از اون مدل که اسلامیه و مورد قبول اقایون- بپوشن و توی اتوبوس و مترو و زیر افتاب و غیره چند ساعت سر کنن و اگه زنده موندن بعد بیان نظر بدن،نظر الکی دادن که مالیات نداره.
ای براااااادر
ما سالهاست که اینو میگیم و کسی گوشش به حرف ما بدهکار نیست

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی زور نکرده چادر کسی سر کنه.ماشالله اینجور تیپ ها رو که داریم هر روز تو خیابونهای ولیعصر میبینم.پس دغدغت برا چیه؟؟؟اینا که خوب دارن از هوا و اکسیژن و ویتامین دی خورشید استفاده میبرن!!!

این عکس از سایتهای خبری داخلی گرفته شده(پیشگیری از هرگونه اخطار بعضیها)

می خوای محل کار یا زندگیت رو از خیابون ولیعصر تغییر بدی که اینقدر هر روز از دین این تیپا معذب نشی؟؟؟؟؟؟

خب خانوما هم ممکنه با این عکس تحریک بشن!!!!!!
البته این اقا هیچ مشکل شرعی نداره!!!!!!!

تحریک که شدیم
ولی اگه یه هوا شیکم داشته باشه و سیبیل هم بذاره دیگه میشه نور علی نور

یه نمه فمنیست میزنه ؟هدفت چیه؟:cool:

مشکلی داری؟

آخه نیگا کن چقدر سیاس:D:razz:

کلی پول خرج اینجور پوستا میشه:D

ازش بپرس میاد شطرنج بازی کنیم :eek:

:surprised::surprised:

:d

به جای اینکه پرچم و شطرنج رو اشتباهاً به جای همدیگه بگی ، برو ببین کی داره از نام کاربریت سوء استفاده میکنه

Agha Nima

عضو جدید
---------------------------------------------------
داشتم فکر میکردم که خیلی باحاله ها!
خانومها باید توی گرمای سگپزون تابستون،6 لایه لباس ترجیحا مشکی-قربت الی الله- بپوشن و کلی انرژی و پول و چماق و فحش ناموسی و تجاوز هم از بیت المال خرج این قضیه بشه،ولی اقایون نباید بتونن که خانوما رو با نگاه پاکشون نجوند!!!!!
پس نتیجه میگیریم که اراده اقایون به مراتب بالاتره و برای کارهای حساس مثل سردار زارعی شدن،لایق تر!
البته به برادران هارتر و پورتر که الان تشریف میارن اینجا توصیه میکنم که یک روز گرم تابستون،با لباس مشابه لباس خانومها-البته از اون مدل که اسلامیه و مورد قبول اقایون- بپوشن و توی اتوبوس و مترو و زیر افتاب و غیره چند ساعت سر کنن و اگه زنده موندن بعد بیان نظر بدن،نظر الکی دادن که مالیات نداره.
من با همین آستین کوتاه هم از گرما می پزم چه برسه به خانوما . . .

who

عضو جدید

کسی زور نکرده چادر کسی سر کنه.ماشالله اینجور تیپ ها رو که داریم هر روز تو خیابونهای ولیعصر میبینم.پس دغدغت برا چیه؟؟؟اینا که خوب دارن از هوا و اکسیژن و ویتامین دی خورشید استفاده میبرن!!!

این عکس از سایتهای خبری داخلی گرفته شده(پیشگیری از هرگونه اخطار بعضیها)
ایول گل گفتی:biggrin:

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا رضا به اکثریت نگاه کن نه اقلیت :smile:

خوب خانومی همه اگه بخوان میتونن مثل این اقلیت باشن ولی به حجابشون ارزش میدن و نمی خوان
درضمن اینطوی که شما میگی نیست آقا مهرشاد والا ما که اینجا تابستون ندیدیم هرچی بوده هوای سرد بوده و زمستون دیگه تو افریقا که زندگی نمیکنیم
خودشم کجای اسلام گفته لباس مشکی بپوشه زن ؟؟؟ میشه نشونم بدی ؟؟؟
اتفاقا احادیث زیادی داریم که به پوشیدن لباسهای رنگی سفارش کرده و الان هم میبینیم که تاثیرات رنگها رو روی روحیه پیدا کردن درضمن رنگ سیاه تو اسلام مکروهه یعنی بهتره استفاده نشه یا پوشیده نشه رنگ سیاه چادر هم به خاطر ساده بودنشه یعنی پوشانیدن و اجازه ندادن به جلب توجه و اسلام میگه خانمها بهتره مانتوی قرمز و رنگایی مثل قرمز نپوشن و سعی کنن رنگای معمولی بپوشن تا خیلی زننده و جلب توجه کننده نباشه
تازه قرار نیست که تو تابستون با کاپشن بریم بیرون مانتوی مخصوصو تابستونم داریم

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب خانومی همه اگه بخوان میتونن مثل این اقلیت باشن ولی به حجابشون ارزش میدن و نمی خوان
درضمن اینطوی که شما میگی نیست آقا مهرشاد والا ما که اینجا تابستون ندیدیم هرچی بوده هوای سرد بوده و زمستون دیگه تو افریقا که زندگی نمیکنیم
اتفاقا احادیث زیادی داریم که به پوشیدن لباسهای رنگی سفارش کرده و الان هم میبینیم که تاثیرات رنگها رو روی روحیه پیدا کردن درضمن رنگ سیاه تو اسلام مکروهه یعنی بهتره استفاده نشه یا پوشیده نشه رنگ سیاه چادر هم به خاطر ساده بودنشه یعنی پوشانیدن و اجازه ندادن به جلب توجه و اسلام میگه خانمها بهتره مانتوی قرمز و رنگایی مثل قرمز نپوشن و سعی کنن رنگای معمولی بپوشن تا خیلی زننده و جلب توجه کننده نباشه
به سن تكليف رسيدي؟!
به نظرم رسيدي:smile:
همه نميتونن مثل اين اقليت باشن چون همه جونشون رو دوست دارن:smile:از چك و لگد و شطرنج بازي با برادران سپاه و بسيج و ...هم خوششون نمياد;)
شما كجايي كه تابستون نداره؟!:eek:قطب شمال؟!يا جنوب؟!
رنگ معمولي يعني چي؟!هر رنگ تاثير خودش رو داره ديگه.رنگ بي تاثير و معمولي ما نداريم(روانشناسي رنگها)
بدون چادر هم ميشه جلب توجه نكرد با چادر هم ميشه جلب توجه كرد.
اون مردي كه چشم پاكه از يه كنار نگاه نميكنه اونيكه حريصه از يه كنار نگه ميكنه اينجا دست چين نداريم عزيزم
مانتوي مخصوص تابستون هم فقط پارچه اش فرق داره و كمي خنك تره و يه كم نازك تره و دوباره داستان از سر خط كه مانتوي نازك تحريك كننده است و خواهر حجابت رو رعايت كن:razz:
بالا بري پايين بياي هر دو طرف بايد درست بشن.اونم نه از نظر نوع لباس نوع فكرشون بايد عوض شه;);)

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا احادیث زیادی داریم که به پوشیدن لباسهای رنگی سفارش کرده و الان هم میبینیم که تاثیرات رنگها رو روی روحیه پیدا کردن درضمن رنگ سیاه تو اسلام مکروهه یعنی بهتره استفاده نشه یا پوشیده نشه
رنگ سیاه چادر هم به خاطر ساده بودنشه یعنی پوشانیدن و اجازه ندادن به جلب توجه و اسلام میگه خانمها بهتره مانتوی قرمز و رنگایی مثل قرمز نپوشن و سعی کنن رنگای معمولی بپوشن تا خیلی زننده و جلب توجه کننده نباشه

3 سال قبل ، جلوی برج گلدیس توی آریاشهر ، فقط به جرم پوشیدن مانتو رنگی ، با اینکه تا زیر زانوم بود و کاملاً پوشیده ، از من تعهد گرفتن .
پس چرا این قسمتش با اسلام منافات داره؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
3 سال قبل ، جلوی برج گلدیس توی آریاشهر ، فقط به جرم پوشیدن مانتو رنگی ، با اینکه تا زیر زانوم بود و کاملاً پوشیده ، از من تعهد گرفتن .
پس چرا این قسمتش با اسلام منافات داره؟

بنده باور نمیکنم.اصلا و ابدا.

با این اظهار نظر واقعا راستگویی خودتون رو نشون میدید.من کاملا تکذیب میکنم کسی فقط و فقط برای مانتوی رنگی بهش گیر بدن

خوبه که گفتی مانتوم کوتاه بود.حالا چقدر کوتاه ما که نمیدونیم.چهار انگشت بالای زانو بود یا دو وجب رو خدا میدونه.شلواری که با این مانتوی کوتاه پوشیدی چی بود؟؟؟
خود مانتوت هم مدلش چی بود؟؟؟
روسریت هم چطور بود؟؟؟نگو که تل هم زده بودی که موهات معلوم نشه!!!

خلاصه یه جور دروغه که میای میگی فقط برا رنگی بودن مانتوت بهت گیر دادن.

kc1590

عضو جدید

با این اظهار نظر واقعا راستگویی خودتون رو نشون میدید.من کاملا تکذیب میکنم کسی فقط و فقط برای مانتوی رنگی بهش گیر بدن

خوبه که گفتی مانتوم کوتاه بود.حالا چقدر کوتاه ما که نمیدونیم.چهار انگشت بالای زانو بود یا دو وجب رو خدا میدونه.شلواری که با این مانتوی کوتاه پوشیدی چی بود؟؟؟

خوبه به نمايندگي از نيروي انتظامي تكذيب هم كه ميكني!!! قد مانتوشم گفت كه زير زانو بوده...

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز

می خوای بری سابقه مو در بیاری؟؟؟؟؟؟؟
با دقت بخون ، گفتم زیر زانو ، یعنی بلند ، یعنی تا ساق پام
با یه شلوار جین معمولی ، این هم توصیف کنم؟ خیالت راحت باشه ، قوززک پام مشخص نبود ، با شال مشکی ، بدون ذره ای آرایش . موهام هم که خب ... همه می دونن که دو روز یه بار به زور موهامو شونه میکنم ، دیگه چه برسه به اینکه بخوام آلاگارسون کنم موهامو

شما چرا باور نمی کنی؟
اینقدر به کارت ایمان داری؟
همه ی گشت ارشادیا آدمای با جنبه و واقع بینی هستن؟؟؟؟؟؟؟

حالا من هیچی

یکی از دوستامو گرفته بودن ، دیگه آخر به گریه افتاد که قسمشو باور کردم ، ببین اون دیگه چقدر ساده بود که من هیچ رقمه زیر بار نمیرفتم که به خاطر بد حجابی گرفته باشن

fah.saboori

عضو جدید

احتمالا چیزای دیگه را نمیخوای بدونی که چی پوشیده ؟ سایزی ، اندازه ای !!!؟؟/
عجب رویی دارند بخدا
به شما چه ربطی داره مردم چی می پوشند ؟ شما چکاره اید ؟ نماینده خدا روی زمین ؟

sadjadasgari

عضو جدید
ببخشید وارد بحثتون شدم.ولی واقعا شکی در اینکه به زنان ایرانی ظلم میشه وجود نداره.حتی اگه پوشش خانوما بد باشه این طرز رفتار گشت ارشادجای دفاع نداره.نه اسلامیه نه انسانی.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب بلدی بحث رو بپیچونی
این جمله جه تناقضی با بقیه ی حرفام داشت؟

یعنی اینکه تو حرفی که هیچ استنادی بهش نداری رو میای میزنی و بعد باهاش میخوای کل یه چیزی رو محکوم کنی

در حالی که خودت اعتراف میکنی که بعضی از ادمها شاید مشکل داشته باشن نه یه مجموعه.

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی اینکه تو حرفی که هیچ استنادی بهش نداری رو میای میزنی و بعد باهاش میخوای کل یه چیزی رو محکوم کنی

در حالی که خودت اعتراف میکنی که بعضی از ادمها شاید مشکل داشته باشن نه یه مجموعه.
پس تو چرا به من ایراد میگیری که روسریت چی بوده و مدل مانتوت چی بوده؟؟؟؟؟؟
چطور وقتی تو به حرف من اعتماد نداری ، توقع داری که من به کل اون مجموعه اعتماد کنم؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس تو چرا به من ایراد میگیری که روسریت چی بوده و مدل مانتوت چی بوده؟؟؟؟؟؟
چطور وقتی تو به حرف من اعتماد نداری ، توقع داری که من به کل اون مجموعه اعتماد کنم؟

من ایراد نمیگیرم که روسریت چی بوده و ...
من فقط گیر دادم که کمی منطقی باشی که کسی فقط برا رنگ مانتو گیر نمیده....

من به حرف تو اعتماد ندارم اما ازت انتظار دارم به حرف خودت اعتقاد داشته باشی که میگی :
همه ی گشت ارشادیا آدمای با جنبه و واقع بینی هستن؟؟؟؟؟؟

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز

من به حرف تو اعتماد ندارم اما ازت انتظار دارم به حرف خودت اعتقاد داشته باشی که میگی :

نمی دونم چرا می خوای معنی این جمله رو یه جور دیگه درک کنی

زیادن کسانی که حتی با رنگ مانتو هم مشکل دارن

sadjadasgari

عضو جدید

با عرض معذرت,اقای محترم اصل قضیه اشکال داره و درست نیست.بقیه چیزا حاشیه ست.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من که ندیدم.شاید شما بدشانس بودی که گیر یه استثنا افتادی که بازم میگم خیلی خیلی بعیده و بازم میگم که حرف خودتو قبول داشته باش که اونها استثنا هستن و همه اینطور نیستن.یه چیزی هم هست که باید افشا کنم براتون سنگینه اما واقعیته

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما که باور نمیکنی یا یه جای دیگه زندگی میکنی یا چشماتو بستیکه نبینی به یکی از دوستای منم جلوی در میلاد نور به خاطر مانتو و شلوار سفید گیر دادن اصلانم اهل آرایشو آلامد گشتن نیست مانتو و شلوار معمولی(مانتو زیر روی زانو شلوار بلند ) و تیپ کاملا ساده ای داشت فقط مانتو شلوارش سفید بود
اصلا هرچی پوشیده بوده به کسی چه مربوطه که بگه چرا اینجوریه یا اونجوریه...مالزیم اسلامیه ولی اینجوری گندشو در نمیارن...

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
موقع طرح امنیت اجتماعی بعضی از این مخالفای دولت که دستی تو اختلاس هم داشتن و کلی هم چهره سبز و موسوی رو خراب کردن(به خاطر طرفداریشون )چند تا دختر رو به کار گیری میکردن و بهشون میگفتن که با این ارایش غلیظ و تیپ خفن برید از این گشت ارشاد رد شید (اونم تو جاهای شلوغ)
اگه بهتون گیر دادن جیغ و داد کنید و ماشالله موبایل و دوربین هم هست برا خوراک شبکه ها و سایتها و بعد که کلی صحنه گرفتیم فوقش شما رو میبرن و چند روزی نگه میدارن .پول هزینه این چند روز هم میدیم.

شاید تعجب کنید ولی متاسفانه واقعیتی بود که به لطف یکی ازدوستان در جریان این موضوع قرار گرفتم.

sadjadasgari

عضو جدید
موقع طرح امنیت اجتماعی بعضی از این مخالفای دولت که دستی تو اختلاس هم داشتن و کلی هم چهره سبز و موسوی رو خراب کردن(به خاطر طرفداریشون )چند تا دختر رو به کار گیری میکردن و بهشون میگفتن که با این ارایش غلیظ و تیپ خفن برید از این گشت ارشاد رد شید (اونم تو جاهای شلوغ)
اگه بهتون گیر دادن جیغ و داد کنید و ماشالله موبایل و دوربین هم هست برا خوراک شبکه ها و سایتها و بعد که کلی صحنه گرفتیم فوقش شما رو میبرن و چند روزی نگه میدارن .پول هزینه این چند روز هم میدیم.

شاید تعجب کنید ولی متاسفانه واقعیتی بود که به لطف یکی ازدوستان در جریان این موضوع قرار گرفتم.
اینم از اون حرفاست واسه عوض کردن اصل قضیه.بابا چه جوری بگیم راه ش این نیست که تو خیابون به زن و بچه مردم گیر بدین.این همه گیر دادین درست شد؟این همه گرفتین,مشکل بد حجابی (از نظر شما)حل شد؟

mak10000

عضو جدید
ببخشید وارد بحثتون میشم
ولی خودمونیم دیگه
پسرا تو خیابون راه میرن برای تیکه انداختن
دخترا هم که بدشون نمیاد با هزار نازو اشوه یه جواب آبکی میدن که نکنه پسره بدش بیاد
البته جامعه مارو نباید با اسلام مقایسه کرد هنوز کلی فاصله تا جامعه اسلامی داریم

fah.saboori

عضو جدید
کی را گول میزنید . خودتان را یا مردم را ؟
مردم بقدر کافی اگاهند و روزی این اگاهی خودشان را نشان خواهند داد

طرح امنیت اجتماعی را چه کسانی ادرا می کردند ؟
سردار زارعی با اون افتضاحش که الان هم طبق معمول بخاطر آبروی اسلام و مصلحت کشور از گندکاریهایش چشم پوشی کردند

سردار رادان با اون آبروریزی و کارهایش در کهریزک ؟
قاضی مرتضوی با فساد مالی و آزمون دستیاری پزشکان و کهریزکش ؟؟/

واقعا اینا امنیت اجتماعی را میخواهند برقرار نمایند؟

sadjadasgari

عضو جدید
ببخشید وارد بحثتون میشم
ولی خودمونیم دیگه
پسرا تو خیابون راه میرن برای تیکه انداختن
دخترا هم که بدشون نمیاد با هزار نازو اشوه یه جواب آبکی میدن که نکنه پسره بدش بیاد
البته جامعه مارو نباید با اسلام مقایسه کرد هنوز کلی فاصله تا جامعه اسلامی داریم
این طور کلی حرف زدن دیگه دورش تموم شده.تموم دخترا و پسرا که این جوری نیستن.
بحث چیز دیگه ایه.