ارائه راهکارهای عملی برای بهبود وضعیت تالار گفتگوی آزاد

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
- حقیقتا اینطور نیست . صدها فروم و سایت خبری و تحلیلی در موضوعات آزاد به نقد سیاسی و اجتماعی میپردازند و فیلتر نشدند. رویه فیلتر شدن سایت ها طی سال های 88 تا 92 بشدت رشد پیدا کرده بود که درحال حاضر این رویه گویا منعطف تر شده است. همه کاربران علاوه بر بحث های علمی و تخصصی تمایل به ابراز نظر پیرامون اجتماع و سیاست دارند،منع شدن از این شاخه(حداقل در ایران) نتیجه اش می شود همین سایت خودمان!

- متوجه نبودم که این تالار مدیری دارد ، قطعا خود شما بهترین انتخاب هستید:gol:

-منظور من بستر ایجاد شده بود . با به کار آمدن شبکه های اجتماعی مختلف مثل اینستاگرام و فیسبوک و لینکدین و... انتظار کاربران فراتر از این قالب فعلی سایت رفته و این قالب دیگر جذابیتی ندارد. یکی از مشکلات هم این بوده که شکل اداره باشگاه سنتی باقی مانده و هیچ ابزار تشویقی برای مدیران و کاربران در نظر گرفته نشده است
من گستره و کاربران سایت شما را با فیسبوک مقایسه نکردم گرامی! من امکانات سایت شما را با فیس بوک مقایسه کردم! در حال حاضر سایت های ایرانی بسیاری وجود دارند که امکانات نظیر فیس بوک را تدارک دیده اند و کاربران خوبی جذب کرده اند
بستر ها فرق کرده
ایراد را هم به گردن کاربران نیندازید که کاری منسوخ است و نشان دهنده مسئولیت ناپذیری
این ایراد ها به شما وارد نیست گرامی
این ایراد به شخص آدمین عزیز وارد است که سایت را بروز نمی کند ، من هم همیشه انتقاد کردم چون تعلق خاطر داشتم

جای دفاع نمانده دوست گرامی

موفق باشید
باسلام
با تمام این صحبت ها میشه بگی چرا اومدی تو تالار گفتگوی آزاد تاپپک افتتاح شرکت زدی ؟
حالا اینقد صداقت داری که قبول کنی ، خود شما مفهوم تالار گفتگو رو هنوز نمیدونی؟
لطفا فرافکنی نکن و جواب منطقی بده.مرسی

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاربرانی که تو گفتگو ها شرکت میکنند باید سعی کنند مهارت های گفتگو کردن رو یاد بگیرند. گفتگو روش سالمی برای بررسی و ارزشیابی ایده‌ها و نظرات گوناگون هست. این ارزشیابی موجب ارتقای سطح فکری فرد وجامعه میشه و برخورد خردورزانه را با مفاهیم و موضوعات و مسایل زندگی فردی وجمعی ترویج می‌کنه. نحوه بررسی افکار و نگاه دقیق و موشکافانه به نقاط قوت وضعف نظریه‌ها و روش‌ها و بررسی دلایل آنها موجب تلاش برای ارایه اندیشه‌های کارآمدتر و جدیدتر و تفکر بیشتر پیرامون مسایل مختلف میشه و از سویی ویژگی پرسش‌گری که در نهاد این برخوردها نهفته است ذهن را به تحرک و حساسیت پیرامون باورها و روش‌های رایج وا می‌داره و عنصر خرد آدمی را به وسط میدان می‌کشه و این خود موجب حذف خودرأیی و نفی یک جانبه‌گری می‌شه و خرد را به عنوان معیار مشترکی برای سنجش اندیشه‌ها به جای جهل و خودخواهی و قدرت طلبی حاکم میکنه . تا این موضوع رو درک نکنیم نمیتونیم درست عمل کنیم.

EECi

مدیر بازنشسته
باسلام
با تمام این صحبت ها میشه بگی چرا اومدی تو تالار گفتگوی آزاد تاپپک افتتاح شرکت زدی ؟
حالا اینقد صداقت داری که قبول کنی ، خود شما مفهوم تالار گفتگو رو هنوز نمیدونی؟
لطفا فرافکنی نکن و جواب منطقی بده.مرسی
و علیکم السلام
مطالب عنوان شده برای جهت دهی به مباحث و جمع کردن یکجا عنوانین مهم و کاربردی پیرامون همان بحث هست

• Like
واکنش ها: ayja

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و علیکم السلام
مطالب عنوان شده برای جهت دهی به مباحث و جمع کردن یکجا عنوانین مهم و کاربردی پیرامون همان بحث هست
با عرض پوزش، نوع جمله بندی شما طوری هست که من متوجه منظور شما نشدم. یه حدسی زدم ولی کامل نفهمیدم.

بالا