اتفاقی عجیب و وحشتناک برای سه دختر جوان

Rebika

عضو جدید
اين دختران به خاطر يك بيماري خاص به نام سندرم موي گرگ دچار يك زندگي وحشتناك شده اند و همیشه در رویایی ازدواج بوده اند.
ساويتا 23 ساله ، منوشا 18 ساله و ساويتري 16 ساله درست مثل بقيه زنان هستند با اين تفاوت كه بدن آنها از سر تا پا پوشيده از موي ضخيم است.
از هر 1 ميليارد نفر يك نفر به اين سندرم دچار ميشود و در اين اتفاق نادر و دردناك سه دختر از يك خانواده به صورت ژنتيكي اين سندرم را دارند.
در اين بيماري خاص سلولهاي هر نقطه از بدن مستعد رشد مو ميشوند به صورتيكه حتي روي پيشاني و پلكها هم مو رشد ميكند.
اين دختران اهل منطقه اي در جنوب هندوستان هستند و مجبورند هر روز از كرم موبر استفاده كننند.
1329269952_1.jpg
1329269952_3.jpg

NeM!Donam

عضو جدید
اين دختران به خاطر يك بيماري خاص به نام سندرم موي گرگ دچار يك زندگي وحشتناك شده اند و همیشه در رویایی ازدواج بوده اند.
ساويتا 23 ساله ، منوشا 18 ساله و ساويتري 16 ساله درست مثل بقيه زنان هستند با اين تفاوت كه بدن آنها از سر تا پا پوشيده از موي ضخيم است.
از هر 1 ميليارد نفر يك نفر به اين سندرم دچار ميشود و در اين اتفاق نادر و دردناك سه دختر از يك خانواده به صورت ژنتيكي اين سندرم را دارند.
در اين بيماري خاص سلولهاي هر نقطه از بدن مستعد رشد مو ميشوند به صورتيكه حتي روي پيشاني و پلكها هم مو رشد ميكند.
اين دختران اهل منطقه اي در جنوب هندوستان
هستند و مجبورند هر روز از كرم موبر استفاده كننند.

مشاهده پیوست 88108
مشاهده پیوست 88111
قدیمی بود پیشششششششششششششششششششششششششششششش

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تکراری
قفل شد
بازم ممنون ولی این تاپیکو خودم زده بودم......

آخرین ویرایش:

Rebika

عضو جدید
ببخشید ولی این تکراری گفتناتون قشنگ رو مخه هاااااا!!!! خب ماهایی که تاپیک میزاریم از کجا باید بفهمیم قبلا هم بوده یا نههههههههههههههه؟؟؟؟:w20::w19:

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببخشید نمیخواستم اذیت کنم.....
عب نداره فدای سرت همه ی ما بعضی تاپیکامون تکراریه....خود مدیر قفل میکنه .....اما سعی کنه تاپیکهارو بیشتر ببینی تا متوجه شی
بازم شرمنده دوست گلم

بالا