غم انگیز ترین یا بهترین اتفاقی که امروز برات افتاده چی بوده ؟؟

گیسا.یزدان

عضو جدید
چند روز پیش بدترین خبری که میتونستم بگیرم بهم داده شد.با کمال ناباوری هزار بار تو خودم شکستم... همسرم مدتهاست معده اش درد میکرد اما تحت درمان بود.چند روز پیش آزمایشاش خبر از بدخیم بودن بیماریش دادند... شاید برای امروز نباشه.اما هر روز صبح که بیدار میشم این خبر در گوشم سیلی میزنه.. ازتون میخوام هر لحظه و هرجا خدا رو احساس کردین واسمون دعا کنین..

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز پیش بدترین خبری که میتونستم بگیرم بهم داده شد.با کمال ناباوری هزار بار تو خودم شکستم... همسرم مدتهاست معده اش درد میکرد اما تحت درمان بود.چند روز پیش آزمایشاش خبر از بدخیم بودن بیماریش دادند... شاید برای امروز نباشه.اما هر روز صبح که بیدار میشم این خبر در گوشم سیلی میزنه.. ازتون میخوام هر لحظه و هرجا خدا رو احساس کردین واسمون دعا کنین..
الهی
منم واسشون دعا میکنم
امیدوارم خدا هرچه زودتر شفاشون بده ...واقعا دلم یه حالی شد.ازته دلم دعا میکنم خدا هرچه زودتر حالشونو خوب کنه که یه عمر کنارت بمونه.سخته واقعا...

(✿◠‿◠) Darya

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترینش این بود ک اومدم توی باشگاه دیدم داداشم برام تولد گرفته.

marjan.hoseini

عضو جدید
از صمیم قلبم دعا میکنم که به زودی مشکلت حل بشه.

marjan.hoseini

عضو جدید
بدترین لحظه...خدایا تا ابد این صحنه رو از یاد نمیبرم...
بهترین دوستم که از خواهرم بیشتر دوسش داشتم مریض بود...باهاش تلفنی حرف زدم روز بعدش مامانش گفت نمیتونه حرف بزنه اخه حالش بده...
فرداش بابام به مامانم از سر کار زنگ زد منم داشتم اماده میشدم برم شکوفه رو ببینم که یهو قیافه ی مامانم تو هم رفت و یه ناله ی بد کردو به من نگاه کرد و ...تا ابد این روز لعنتیو از یاد نمیبرم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بهترین اتفاق و عالیترین خبر , پیروزی پرسپولیس قهرمان در داربی اونم با سه گل تو ده دقیقه و با ده نفر بود. همین اتفاق باعث شد همه اتفاقات بد امسال رو فراموش کنم.