اتاق مشورت کنکوری های 92

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
کسی اینجا درمورد آزمونای مدرسان شریف و سنجش ودانش و بسته سنجش تکمیلی اطلاعاتی یا تجربه ای داره؟

سلام دوست عزیز

ییخشید شما یک موضوع رو تو 10 تا تاپیک میگید؟؟
وقتی شما توی تاپیک مربوطه خواسته خودتون رو بگید همونجا بچه ها جوابتون رو میدن..
موفق باشید

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
بچه ها کسی دفترچه کنکور 90 رو داره..؟؟
اگر کسی داره لطفا اینجا بذاره..
ممنون

davood67

عضو جدید
سلام به همه کنکوریها . بچه ها کنکور رو خیلی جدی بگیرید پارسال فیزیکیش واقعا سخت بود در حد لالیگا.
راستی اگه ریاضی پوران پژوهش بخونیم چطوره؟
من که میخوام بیخیال ریاضی عمومی بشم آخه همون موقشم تو دو ترم هیچی نفهمیدیم چه برسه حالا اما معادلات و ر.مهندسی واقعا باحاله.

davood67

عضو جدید
میگم که میشه به این سرفصلای ماهان اعتماد کرد یا نه؟
اینم بگم اگه سوالی از ترمو داشتید در خدمتم:D

mrsos256

عضو جدید
سلام به همه کنکوریها . بچه ها کنکور رو خیلی جدی بگیرید پارسال فیزیکیش واقعا سخت بود در حد لالیگا.
من که میخوام بیخیال ریاضی عمومی بشم آخه همون موقشم تو دو ترم هیچی نفهمیدیم چه برسه حالا اما معادلات و ر.مهندسی واقعا باحاله.

سلام
من خودم دارم پوران رو می خونم
درسته که ریاضی سخته ولی هرگز نباید رهاش کرد
اون طوری که من از بچه ها شنیدم ریاضی 1 و 2 از معادلات و ر. م . بهترن
ولی من خودم مخالفم:gol:

agharoozbeh

عضو جدید
دوستان ببینم چه میکنیداااا..... سال بعد باید همه زیر 10 ها از اینجا باشن.... ریاضی رو ول نکنید که اگه ول کنید باید بیخیال رتبه زیر 200 بشید حتی 300.به ماهان اعتماد کامل کنید منتها برای آزموناش از کتاباش نخونین.... موفق باشییییید

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تازه میخوام شروع کنم ولی فکر نمیکنم امیدی باشه
کلا دارم ناامید میشم:cry:

mohammad_p_68

عضو جدید
سوالای پارسال واقعا تاسف آور بود
توی مکانیکی که زیاد اشتباه داشت
فیزیکی هم 3تا سوال دیاگرام 3تایی آوورده بود!!!!!!!
کلا سوالا مسخره بود
ولی برای ریاضی اگه کسی معادلاتش خوب باشه میتونه بالای 20 ریاضی رو بزنه
برای بقیه درس ها هم باید حفظ کرد فقط،
مثلا کتاب فارسی دیتر رو بذارید جلوتون جمله حفظ کنید یا نمودارا رو حفظ کنید چون ممکنه نمودار نقطه چین بشه
آزمون هم ماهان خوبه چون به نظر میاد سوالا .... بیخیالش
موفق باشید

Roozbeh69

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من واسه ریاضی ، مدرسان شریف خیلی خوبه..... هم ریاضی عمومی 1 و2 هم معادلات و ریاضی مهندسی
البته ریاضی 1و 2 آقاسی هم میگن خوبه

agharoozbeh

عضو جدید
سوالای پارسال واقعا تاسف آور بود
توی مکانیکی که زیاد اشتباه داشت
فیزیکی هم 3تا سوال دیاگرام 3تایی آوورده بود!!!!!!!
کلا سوالا مسخره بود
ولی برای ریاضی اگه کسی معادلاتش خوب باشه میتونه بالای 20 ریاضی رو بزنه
برای بقیه درس ها هم باید حفظ کرد فقط،
مثلا کتاب فارسی دیتر رو بذارید جلوتون جمله حفظ کنید یا نمودارا رو حفظ کنید چون ممکنه نمودار نقطه چین بشه
آزمون هم ماهان خوبه چون به نظر میاد سوالا .... بیخیالش
موفق باشید
کی گفته که باید حفظ کرد فقط؟؟؟ کاملا در اشتباهی... اتفاقا باید کاملا بفهمی... بدونی قضیه از چه قراره... متاسفم که اینطوری فکر میکنی

mohammad_p_68

عضو جدید
کی گفته که باید حفظ کرد فقط؟؟؟ کاملا در اشتباهی... اتفاقا باید کاملا بفهمی... بدونی قضیه از چه قراره... متاسفم که اینطوری فکر میکنی

خب ی سوال، شما با فهم و بدون حفظ کردن جواب تشریحی سوالای مکانیکی پارسال رو بذار اینجا!!!!
نه اصلا جواب این سوالو بده :
تحرک کدام نابجایی بیشتره ؟ edge یا screw ؟
سوال کنکور هم بوده

بین نشین

عضو جدید
خب ی سوال، شما با فهم و بدون حفظ کردن جواب تشریحی سوالای مکانیکی پارسال رو بذار اینجا!!!!
سوال کنکور هم بوده

وقتی یه آدم با تجربه در زمینه کمکور ارشد (agharoozbeh) اونم از نوع رتبه خوبش یه حرفی می زنه حتما یه چیزی هست

mohammad_p_68

عضو جدید
وقتی یه آدم با تجربه در زمینه کمکور ارشد (agharoozbeh) اونم از نوع رتبه خوبش یه حرفی می زنه حتما یه چیزی هست

بحثی نیست، من خودم اصلا رتبم به درد نخوره ولی میگم،
بهترین راه حفظ کردن چون برای مثال اگه کسی درس مکانیکی رو فهمیده باشه نمیتونه این سوال رو جواب بده تو کنکور
این ی مثالش بود، مثال زیاد هست
درست نیست کسی ندونسته واسه یکی دیگه اظهار تاسف کنه

آخرین ویرایش:

seram

عضو جدید
اقا اجازه؟!؟!

اقا اجازه؟!؟!

باسلام دوستان :gol::gol::gol:احساس کردم برای بچه های کنکوری امسال(بخصوص خودم :) ) یه تاپیک با این عنوان میتونه مفید باشه ... اینجا محل مشورت کنکوری های امساله اگه سوالی , راهنمایی , پیشنهادی چیزی داری ... بسم الله ... ;)
سلام.میگم حسین اقا(کلآ همه کنکوری ها)شما به دانشگاه ازادم فکر می کنید؟

mrsos256

عضو جدید
سوال کنکور هم بوده

حالا edge یا screw :que:

من فکر کنم که screw :)

agharoozbeh

عضو جدید
سوال کنکور هم بوده

ببین یه سری چیزا هست که باید حفظ بود... مثلا دیگه باید بدونی درصد کربن فولاد بیشتره یا چدن!!! حفظ یعنی... بعضی چیزا هم به مرور زمان اونقد مهمن که ملکه ذهنت میشه... فکر کنم نابجایی پیچی باشه...چون هم تو هر صفحه ای میتونه حرکت کنه هو واپیچش در اطافش کمتره ظاهرن... دقیقا یادم نیست... ولی بفهمید حفظ نکنید!!! کافیه با کمی پیچوندن سوال کلیه کسایی که حفظ کردن رو از دور مسابقه خارج کنن!!!!

hesam02

عضو جدید
سلام... دوستان من یه سوالی داشتم که یه ذره نگرانم کرده... من الان ترم 7 هستم و میخوام 5 ساله تموم کنم... یعنی سال بعد تموم میشه... بعد میخوام امسال کنکور آزمایش بدم و کنکور اصلیم رو بذارم برای سال بعد... میشه چنین چیزی؟ یعنی کسی که 5 ساله تموم میکنه میتونه کنکورش رو بذاره برای سال آخرش؟ یا حتما باید ترم هشتم کنکور اصلی رو داد؟

mohammad_p_68

عضو جدید
نه ظاهرن لبه ای اشتباه کردم... دلیلشو نمیدونم!!
بسته به شرایط میتونه مختلف باشه،
ولی بطور کلی میشه گفت edge بخاطر اثر dislocation core
ی مقاله هست در همین باره
جالبه جواب صحیح تو کنکور زده شده Screw در حالی که سوال کامل اشتباه بوده
فیزیکیش هم همینطور
ولی ترمو خوب بود
[h=3]http://mt.seas.upenn.edu/Archive/Papers/04/Cai04.pdf[/h]

agharoozbeh

عضو جدید
آقا روزبه شما دقیقا چی خوندین؟ میدونم جهش خوندین منظورم جزوه س.شما اصلا هیچ رفرنسی نخوندین؟پس چرا اینجا همه میگن رفرنس بخونین به جز شما.
من تو دوران تحصیلم رفرنس خوندم....تو درس مکانیکی 2 هرتزبرگ رو کامل خوندم...ولی در زمان کنکور چیز زیادی ازش به یادم نبود...فقط دید میده بهت...گفتنی ها رو کتابای کنکور میگن حتی بعضی چیزا رو اضافه تر از رفرنس میگن و بدرد میخوره... مثلا 3 سوال از خزش امسال اومد که همشو اگه مبحث خزش راهیان ارشد رو میخوندم راحت میشد زد.
بهتره به کتابای کنکور ایمان داشته باشید....رفرنس به خدا وقتتونو میگیره...جزوه هم فقط فیزیکی 2 مباحث مربوط به رسوبای پیوسته ناپیوسته و اسپینودال و اینا جزوه استادمون.

بالا