اتاق مشورت کنکوری های 92

جوجه سرامیکی

عضو جدید
نه،ترم 7ام...این ترم 12واحد دارم متاسفانه....
نگران نباش.اکثر کسانی که تو کنکور شرکت میکنند یا دانشجویند یا سرکار میرند.فقط 7% هستند که بیکارند.پش توام جزء 793% ها هستی.همت کنی میتونی.حالا خوبه پروژه برنداشتی.

دخترک ناز

عضو جدید
نه،ترم 7ام...این ترم 12واحد دارم متاسفانه....
من که بیشتر از تو واحد دارم.تازه انتظار دارم رتبه خوب بیارم.امیدوار باش.وضعیت مهندسی مواد بهتر از رشته های دیگه س.با رتبه زیر 300 میشه رشته و دانشگاه خوب قبول شد.داوطلباش هم کمه.

nasim kavusi

عضو جدید
من که بیشتر از تو واحد دارم.تازه انتظار دارم رتبه خوب بیارم.امیدوار باش.وضعیت مهندسی مواد بهتر از رشته های دیگه س.با رتبه زیر 300 میشه رشته و دانشگاه خوب قبول شد.داوطلباش هم کمه.
دقیقا منم انتظار دارم رتبه خوب بیارم!!!:دی

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال
بچه ها اصلا نگران نباشید
نسیم خانم شما هم استرس نداشته باش.. ما هدفمون اینجا اینه که استرس بچه ها گرفته بشه و تو یه همچنین محیطی با بچه های دیگه مشورت کنیم.
فقط دوستان یکم دقت لازم داریم چون کنکور خیلی مفهومی شده....

راستی من یه نظری دارم... بیایین هر سوال و مشکلی داریم تو درسای کنکور اینجا درموردش بحث کنیم..
چون هم بقیه یاد میگیرن هم اشکالات خودمون برطرف میشه...

fc_farshad

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز متالورژ:)
من کل سایت انجمن مهندسینو نگا کردم و کتابایی که بیشتر بچه ها پیشنهاد داده بودنو گرفتم همون کتابایه رفرنسو میگم الان تقریبا تا نصف خواص فیزیکی ریدهیلو با مکانیکی دیتر خوندم و فکر میکنم همراه کتاب جزوهم لازمه داخل سایت بخش دانلود جزوات تو تالار کنکوریها یه سری جزوه هست که دانلود نمیشه اکسپایر شدن خواهشم اینه از دوستانیکه جزواتو دارن به ایمیل زیر بفرستن (جزوات موسساتو لطفا واسه منم بفرستین :cry::cry:) ضمن جزوات شریف به اضافه زبان عمومی و ریاضی عمومی پارسه موجوده اگه کسی خواست فقط بهم خبر بده
:gol::gol::gol:اینم ایمیلم : fc_xway@yahoo.com

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
بچه ها خواهش می کنم همه برای ارشد """"" کتاب مواد""""" رو حتما تهیه کنید فوق العاده است! تهیه کنید ضرر نمی کنید
تنها کتابی که هم معتبر هم جوابهای تست هاش حل تشریحی سازمان سنجش هست!
از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی مواد واحد صنعتی اصفهان! دکتر عباسی ، فتحی ، شفیعی ، گلعذار ، سعیدی و...

nasim kavusi

عضو جدید
بچه ها خواهش می کنم همه برای ارشد """"" کتاب مواد""""" رو حتما تهیه کنید فوق العاده است! تهیه کنید ضرر نمی کنید
تنها کتابی که هم معتبر هم جوابهای تست هاش حل تشریحی سازمان سنجش هست!
از اعضای هیئت علمی دانشکده مهندسی مواد واحد صنعتی اصفهان! دکتر عباسی ، فتحی ، شفیعی ، گلعذار ، سعیدی و...
بله،موافقم...این کتاب فوق العاده است!

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خسته نباشید خوش به حال همه شما ظاهراً من از همه عقب ترم من سه سال فارغ التحصیل شدم یکبار کنکور دادم اما خوب نشدم دیگه شرایط طوری پیش رفت که شرکت نکردم الآن هم شاغلم هم متاهل آیا به نظر شما میتونم موفق شوم؟
با تشکر از همه تون
با سلام
نگران نباشید منم مثل شما هنوز شرایط درس خوندن برام محیا نشده
انشا ا... به زودی با توکل به خدا شروع می کنیم و عقب موندنمونو جبران می کنیم:)

Melted_Boy

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
با سلام خسته نباشید خوش به حال همه شما ظاهراً من از همه عقب ترم من سه سال فارغ التحصیل شدم یکبار کنکور دادم اما خوب نشدم دیگه شرایط طوری پیش رفت که شرکت نکردم الآن هم شاغلم هم متاهل آیا به نظر شما میتونم موفق شوم؟
با تشکر از همه تون

قطعاً... چرا که نه... مگه نمیگن خواستن توانستن است؟؟!!!!!!
ولی البته کمی نیاز داره همت چاشنی کار بشه...
موفق باشی

Melted_Boy

کاربر ممتاز
حسین جون به نظرت نباید عنوان تاپیک رو ۱ کوچولو اصلاح کنی؟!!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ :w10:

:w10: :w10:

:w10:

Melted_Boy

کاربر ممتاز
آقا من خیلی می خوامت! کوچیکتم!
چشم حتما میام!!! کی مزاحمت شم!؟؟

با منی؟؟!! حمید جون حتماً برو دفتر بچه ها. من شیرازم نمیرسم بیام تهران. اونجا میخوان بچه ها آخر شهریور شروع کنن استاد و دانشجوهای ارشد از شریف، سمنان، شیراز و... بیارن واسه بچه ها کلاسای ارشد بذارن.
بهت پیشنهاد میکنم ایی فرصت رو از دست ندی تو یکی. موقعیت خوبی داری، تو تهرانی، شرایط برات مهیا هست.
اونجا رفتی با دکتر میرزایی واسه ارشد مشاوره بگیر.
کارش حرف نداره...
موفق باشی.

mrsos256

عضو جدید
راستی من یه نظری دارم... بیایین هر سوال و مشکلی داریم تو درسای کنکور اینجا درموردش بحث کنیم..
چون هم بقیه یاد میگیرن هم اشکالات خودمون برطرف میشه...

من کاملا باهات موافقم
چون من بیشتر از اینکه برای کنکور بخونم توی نت چرخ می زنم
خصوصا حالا که ماه رمضان هم هست

Ho$$ein

کاربر ممتاز
http://www.iran-eng.../images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله Mojtaba_1366 http://www.iran-eng.../images/buttons/viewpost-left.png
چون هم بقیه یاد میگیرن هم اشکالات خودمون برطرف میشه..

دقیقاً !
هدف از ایجاد این تاپیک همینه .
**دوستان اگه در هر درس کنکوری مشکل دارید اینجا رفع اشکال می کنیم**

فقط خواهشنمندم :

اسپم نفرمایید لطفاً
که از بحثمون خارج نشیم ...

با تشکر از همگی ...:gol:

Melted_Boy

کاربر ممتاز
http://www.iran-eng.../images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله Mojtaba_1366 http://www.iran-eng.../images/buttons/viewpost-left.png
چون هم بقیه یاد میگیرن هم اشکالات خودمون برطرف میشه..

دقیقاً !
هدف از ایجاد این تاپیک همینه .
**دوستان اگه در هر درس کنکوری مشکل دارید اینجا رفع اشکال می کنیم**

فقط خواهشنمندم :

اسپم نفرمایید لطفاً
که از بحثمون خارج نشیم ...

با تشکر از همگی ...:gol:

آقا اسپم نکن!!!!! جواب منو بده!!!!!!!!!!!!!!!!!

مهندس متال

عضو جدید
با سلام
نگران نباشید منم مثل شما هنوز شرایط درس خوندن برام محیا نشده
انشا ا... به زودی با توکل به خدا شروع می کنیم و عقب موندنمونو جبران می کنیم:)
با سلام ممنون لطف کردید که پاسخ من و دادید کم کم داشتم نا امید میشدم
ایشاالله که هر چه زودتر تلاشمون رو شروع کنیم و موفق شویم.

مهندس متال

عضو جدید
قطعاً... چرا که نه... مگه نمیگن خواستن توانستن است؟؟!!!!!!
ولی البته کمی نیاز داره همت چاشنی کار بشه...
موفق باشی
از شما هم متشکرم
من یه خرده زبان عمومی خوندمـ!
آیا برا ریاضی باید ریاضی 1 و 2 رو هم حتماً بخونیم یا معادلات و ریاضی مهندسی کافیه؟
با تشکر

Ho$$ein

کاربر ممتاز
از شما هم متشکرم
آیا برا ریاضی باید ریاضی 1 و 2 رو هم حتماً بخونیم یا معادلات و ریاضی مهندسی کافیه؟
با تشکر

دوست عزیز شما ریاضی 1 و 2 رو میزاری کنار میری معادلات و مهندسی می خونی ؟
فکر نمی کنم کار عاقلانه ای باشه .
براحتی میشه ریاضی 1 رو زد .
ولی بهترین کار اینه که مبحث های مهم رو بخونی ولی خوب و کامل . ( اگر تایم کافی نداری )
من این روش رو امتحان کردم و خوب نتیجه گرفتم .

fc_farshad

عضو جدید
دوستان خواهش میکنم نیم نگاهی به پیغام بنده بکنن لااقل جواب سلاممونو بدن دلمون خوش باشه چارتا هم رشته ایی داریم
بچه های برق انجمن دارن موادم خیر سرش انجمن داره اون از مدیر مواد که از بچه ها جزوه میگیریه بعد همونو به بچه ها میفروشه اینم از بجه هایه مواد !!!!!!!!!!!
الان میفهمم رشته موادو و بچه های مواد چرا اینقده ماهن که همه تعریفشونو میکنن

Ho$$ein

کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان عزیز متالورژ:)
من کل سایت انجمن مهندسینو نگا کردم و کتابایی که بیشتر بچه ها پیشنهاد داده بودنو گرفتم همون کتابایه رفرنسو میگم الان تقریبا تا نصف خواص فیزیکی ریدهیلو با مکانیکی دیتر خوندم و فکر میکنم همراه کتاب جزوهم لازمه داخل سایت بخش دانلود جزوات تو تالار کنکوریها یه سری جزوه هست که دانلود نمیشه اکسپایر شدن خواهشم اینه از دوستانیکه جزواتو دارن به ایمیل زیر بفرستن (جزوات موسساتو لطفا واسه منم بفرستین :cry::cry:) ضمن جزوات شریف به اضافه زبان عمومی و ریاضی عمومی پارسه موجوده اگه کسی خواست فقط بهم خبر بده
:gol::gol::gol:اینم ایمیلم : fc_xway@yahoo.com

سلام دوست عزیز به جمع ما خوش اومدی ... مثل اینکه سریع اومدی سریع هم میخوای بری؟ !!! خیلی هم تند میری !
بنده هیچکدوم ازین جزوات رو ندارم ...

بقیه دوستا ن... کسی نمی تونه کار این دوستمون رو راه بندازه ؟

Melted_Boy

کاربر ممتاز
از شما هم متشکرم
با تشکر

بشین فقط معادلات بخون که خوب میشه ازش جواب گرفت.
عمومی هم که بتونی بد نیست

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
با منی؟؟!! حمید جون حتماً برو دفتر بچه ها. من شیرازم نمیرسم بیام تهران. اونجا میخوان بچه ها آخر شهریور شروع کنن استاد و دانشجوهای ارشد از شریف، سمنان، شیراز و... بیارن واسه بچه ها کلاسای ارشد بذارن.
بهت پیشنهاد میکنم ایی فرصت رو از دست ندی تو یکی. موقعیت خوبی داری، تو تهرانی، شرایط برات مهیا هست.
اونجا رفتی با دکتر میرزایی واسه ارشد مشاوره بگیر.
کارش حرف نداره...
موفق باشی.

داداش با مهندس کمالی که شمارشو دادی تماس گرفتم! اون هم گفت اینهارو گفت بهت خبر می دم بعد ماه رمضون!

mrsos256

عضو جدید
سلام به همه ی کنکور های گل
دو ، سه روزه که هیچکی نیومده اینجا
نکنه همه دارید برای کنکور می خونید ؟؟؟؟

:cry::cry::cry:

Melted_Boy

کاربر ممتاز
داداش با مهندس کمالی که شمارشو دادی تماس گرفتم! اون هم گفت اینهارو گفت بهت خبر می دم بعد ماه رمضون!

جدای؟؟!! به سلامتی...
احتمالاً منم بعد ماه رمضون بیام تهران. شاید واسه ۱۸ یا ۱۹ شهریور تهران باشم...
معلوم نیست ولی... خبرت میدم

بالا