اتاق مشورت کنکوری های 92

ho3in.s

عضو جدید
بچه ها یک سوال راجع به این موسسات کنکوری...
اولا می دونم که رشته ما طرفدار نداره و هرجایی هم برای ما کلاس کنکور نیست..
بعد اینکه دوستانه بگید این کلاسها مفید خواهند بود یا وقت و پول هدر می شه؟...
فک کنم یک مدرسان شریف+ ماهان مواد داشته باشه دیگه؟
..
یک سوال دیگه؟><< این بسته های کنکوری چی؟ کدومشون خوبه؟
اصلا چه کنم بهرته؟
موضوع خوبی رو طرح کردی ولی حیف که الان وقتش نیست که جواب بدم... یکمی هم زوده ها! ;-)
بعد از کنکور بنده هم نظرو عرض میکنم ان شاءالله...
موفق باشی

m_hooshmand623

عضو جدید
با سلام و خسته نباشيد من تا حالا كنكور ارشد شركت نكردم و قصد دارم براي سال اينده شركت كنم
مي خواستم رشته بيو مواد شركت كنم سوالم اينه كه ايا بايستي حتما دروس رديف 6و7و8را در كنكور بزنم؟؟؟؟؟؟يا همان 5 رديف اصلي (ترمو،فيزيكي،مكانيكي،زبان ورياضي)را در كنكور بزنم كفايت ميكند؟؟؟؟؟؟
با تشكر فراوان و ارزوي موفقيت براي شما دوستان

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشيد من تا حالا كنكور ارشد شركت نكردم و قصد دارم براي سال اينده شركت كنم
مي خواستم رشته بيو مواد شركت كنم سوالم اينه كه ايا بايستي حتما دروس رديف 6و7و8را در كنكور بزنم؟؟؟؟؟؟يا همان 5 رديف اصلي (ترمو،فيزيكي،مكانيكي،زبان ورياضي)را در كنكور بزنم كفايت ميكند؟؟؟؟؟؟
با تشكر فراوان و ارزوي موفقيت براي شما دوستان

همون دروسی رو که بقیه بچه ها امتحان میدن بزنید کفایت میکنه( ترمو، فیزیکی، مکانیکی، زبان، ریاضی) و نیازی نیست وققتونو صرف خوندن دروس دیگه بکنید....

بین نشین

عضو جدید
سلام بر کنکوری ها

سلام بر کنکوری ها

سلام خسته تست زدن نباشد

بچه ها این دوتا مطلب فکر کنم برای کنکوری ها خیلی مهم باشه البته شاید تکراری هم باشه این دو مطلب رو از سایت موسسه ماهان گرفتم

آخرین ویرایش:

gelaree

عضو جدید
سلام ب دوستاي خيلي خيلي خيلي گل و دوست داشتني.واب ك اين چند وقته نيومدم چقدر دلم براتون تنگ شده بود.
بابا چقدر شما فعاليد!!!!فكر ميكرئم كمتر مياياد ديگه.كلييييييييييييييييييي خجالت كشيدم:cry:
باب آدم اين آقا مجتبي رو ميبينه كلي نااميد ميشه از خودش.
1مشورت:من وسط آبان شروع كردم كامل تمام شد الان با تست و ... .حالا اين 2هفته چطور برنامه بريزم ؟خوبه ك روزي 1 كنكور بدم؟يعني روزي 1سال.بقيه روز هم مرور تست هاش و نكته ها.اوايل بدون زمان بعد با زمان؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد.:gol:;)

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ب دوستاي خيلي خيلي خيلي گل و دوست داشتني.واب ك اين چند وقته نيومدم چقدر دلم براتون تنگ شده بود.
بابا چقدر شما فعاليد!!!!فكر ميكرئم كمتر مياياد ديگه.كلييييييييييييييييييي خجالت كشيدم:cry:
1مشورت:من وسط آبان شروع كردم كامل تمام شد الان با تست و ... .حالا اين 2هفته چطور برنامه بريزم ؟خوبه ك روزي 1 كنكور بدم؟يعني روزي 1سال.بقيه روز هم مرور تست هاش و نكته ها.اوايل بدون زمان بعد با زمان؟

برنامتون خوبه... ببینید این زمان باقیمانده بستگی به خود شخص داره. شما بهتره هر کسی خودتونو میشناسید و میدونید بهترین برنامه براتون چیه...
سعی کنید نکات کلیدی و فرمولارو مرتبا مرور کنید...
به امید موفقیت تک تک دوستان کنکوری تالار مواد...

Mojtaba_1366

کاربر بیش فعال

سلام
بابا اینجوریا هم که شما فکر میکنید نیست... ما اوضاعمون خیلی خرابه..
همین برنامتون خیلی خوبه.. منم راستش دارم همینکار رو میکنم.. فقط توی این مدت دیگه تستای بعد از سال 84 رو بخون
ولی حتما سعی کن تو زمان اصلی کنکور بزنی وهمچنین به یه ترتیب مشخصی از درسا برسی.. یعنی اینکه توی کنکور اول از چه درسی شروع کنی و اخر از همه چه درسی رو بزنی...

موفق باشی مهندس

ghzshadow

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها فکر کنم کم کم دارم اضطراب می گیرم

حسین جان خودت مثل یه بچه خوب اتاق مشورت کنکور 92 رو راه بنداز

این حرفا چیه؟ میام میزنمتا... این چند روزه سعی کن به خودت آرامش بده و نکات کلیدیو مرور کن... با دوستات برو بیرون. ولی صحبت از کنکور نکن. خوش بگذرون. سر جلسه هم ریلکس باش تا بهترین جا قبول شی...
ایشالله بعد از اعلام نتیجه ها، اینجا یه جشن حسابی راه میندازیم...

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
بچه ها فکر کنم کم کم دارم اضطراب می گیرم

حسین جان خودت مثل یه بچه خوب اتاق مشورت کنکور 92 رو راه بنداز

اضطراب طبیعیه مهندس ...
سعی کن فقط نکات کلیدی رو مرور کنی ... .
اتفاقاً قصد دارم یه تاپیک با همین نام واسه سال آینده هم بزنم !!! امسالی رو که نشد ماهم بخونیم واسه کنکور اما سال آینده رو می خونم
باید یه نتیجه خوب از کنکور بگیری تا به همه ثابت بشه این تاپیک چقدر مهمه !!!
:D

Ho$$ein

کاربر ممتاز
سلام بچه ها :
میبینم که همه آماده هستین و این روزهای آخر رو تست میزنین بالای 100 درصد !

منتظریم تا خبر قبولی بچه های تاپیک : اتاق مشورت کنکوری های 90 " رو بشنویم ...

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام بچه ها :
میبینم که همه آماده هستین و این روزهای آخر رو تست میزنین بالای 100 درصد !

منتظریم تا خبر قبولی بچه های تاپیک : اتاق مشورت کنکوری های 90 " رو بشنویم ...
سلام
كنكوريهاي 91 ديگه؟!!:D
خب، بالاخره رسيديم به چهارشنبه، فردا كه امتحان نانو و پس فردا كنكور مواد:cool:
اميدوارم هر كي هر جا صلاحشه قبول شه و بهترين نتيجه اش رو بياره:redface:
ان شاءاله سال ديگه همه تو يه دانشگاه خوب ادامه تحصيل ميديم
من براي همه شما دعا ميكنم، شما هم منو دعا كنيدا:redface::gol:
به اميد موفقيت همه ي دوستاااااااااااااااااااااااااااان:gol:

بین نشین

عضو جدید
positive memory

positive memory

نه رستم را می خواهیم نه شمشیرش را نه آرش را می خواهیم و نه کمانش را کمتر از 20 ساعت به کنکور مونده فکر کنم باید تو این ساعات فقط خودم باشم تا حالا هر زحمتی که می شد کشیدم توکل بر او که نامش آرامش دهنده قلب هاست

به امید موفقیت همه بچه های باشگاه در کنکور فردا

این حرفی بود که معلم حساب دیفرانسل دبیرستان با همه عقل کمی که داشت به ما می گفت (( در سخت ترین شرایط از همه دانسته هایتان خوب استفاده کنید ))

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
نه رستم را می خواهیم نه شمشیرش را نه آرش را می خواهیم و نه کمانش را کمتر از 20 ساعت به کنکور مونده فکر کنم باید تو این ساعات فقط خودم باشم تا حالا هر زحمتی که می شد کشیدم توکل بر او که نامش آرامش دهنده قلب هاست

به امید موفقیت همه بچه های باشگاه در کنکور فردا

این حرفی بود که معلم حساب دیفرانسل دبیرستان با همه عقل کمی که داشت به ما می گفت (( در سخت ترین شرایط از همه دانسته هایتان خوب استفاده کنید ))

مهندس جان چند سری به شما پیام دادم که لطف بفرمایید پسورد اون جزوات سایت رو بزارید ... اما پاسخ گو نبودید...
ممنون می شم

m4material

مدیر تالار مهندسی مواد و متالورژی
مدیر تالار
سلام به تمامي دوستان عزيز
اميدوارم خوب و خوش باشيد و كنكور نگرفته باشدتون:D
اولين پست بعد كنكور !!!
البته تو تاپيك ارزيابي خدمت دوستان ميرسيم
ان شاءاله همه به مقصود دلشون و صلاحشون ميرسن
موفق باشيد:gol:

mojtaba.20

عضو جدید
با سلام و عرض خسته نباشید به همه ی دوستان و کنکور داده های عزیز انشاالله که به یاری خداوند به بهترین ها برسید و قبولی 100%

hesam02

عضو جدید
واقعا کنکور 92؟؟؟؟
وای خدای من
حالا بنظرتون از کی باید شروع کرد؟
من كه به شخصه از تابستون شروع مي كنم و همزمان هم يكي از موسسات آموزشي براي امتحاناش ميرم. مي خواستم مرخضي بگيرم براي ترم مهر كه نشد. مجبورم اون ترم هم واحد بردارم و همزمان براي ارشد هم بخونم

Ho$$ein

کاربر ممتاز
کنکور کارشناسی ارشد 92

کنکور کارشناسی ارشد 92

اسم تاپیک عوض شد ...
کنکوری های 92 !
دست به دست هم دهیم به مهر !
شاخ این کنکور رو بشکونیم ...
بسم ا ...

بالا