آیت‌الله صافی گلپایگانی:اعزام ورزشکاران زن به خارج مایه شرمساری است

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا که !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دستشون درد نکنه با این درافشانی هاشون.............. مشعوف شدیم

اصلا کی از ایشون نظر خواسته بود که خودشون رو تو زحمت انداختن و نظر دادن ؟؟؟؟؟

یکی باید به اینا بگه حرف زدن بلد نیستید حداقل حرف نزدن رو یاد بگیرید

این جماعت عادت دارن خودشونو نخود هر اشی کنند ! :confused: :surprised:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا اینا کی از این عقاید عصر جاهلیت دست بر می دارند معلوم نیست

hot849

عضو جدید
آیت‌الله صافی گلپایگانی:
اعزام ورزشکاران زن به خارج مایه شرمساری اس

آیت‌الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید قم، اعزام ورزشکاران زن به مسابقات بین‌المللی را «مایه شرمساری» دانست.

آیت‌الله صافی گلپایگانی از مراجع تقلید قم، اعزام ورزشکاران زن به مسابقات بین‌المللی را «مایه شرمساری» دانست و خواستار توقف حضور زنان ایرانی در عرصه‌های ورزشی در جهان شد.
آقای صافی گلپایگانی ظهر امروز سه‌شنبه در دیدار جمعی از اعضای جامعه روحانیت شیراز این انتقاد و خواسته را مطرح کرده است.
پیش‌تر آیت‌الله عباس کعبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم نیز از پخش مستقیم رقابت‌های زنان ایران در بازی‌‏های آسیایی گوانجو از صدا و سیما انتقاد کرده بود.
عباس کعبی پخش مسابقات زنان ایران در بازی‌های گوانجو را اقدامی «عجیب و مایه تاثر و تکدر» دانست.
حضور زنان ورزشکار در مسابقات آسیایی گوانجو با اعتراض برخی روحانیون محافظه‌کار مواجه شده که آخرین این اعتراض‌ها مربوط به آیت‌الله صافی گلپایگانی است.
منبع خبر آیت الله صافی : مرکز خبر حوزه

البته من آیت الله صافی را دوست دارم ولی در یک حکم کلی باید بگم که ""اساسا خود روحانیت مایه شرمساری است"

scorpio20

عضو جدید
واقعا که !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دستشون درد نکنه با این درافشانی هاشون.............. مشعوف شدیم

اصلا کی از ایشون نظر خواسته بود که خودشون رو تو زحمت انداختن و نظر دادن ؟؟؟؟؟

یکی باید به اینا بگه حرف زدن بلد نیستید حداقل حرف نزدن رو یاد بگیرید

دوست عزيز هرگز تصور نكن محيط وب محيط امني است و در آن آزادي بي منتها است!!!

bahman heidari

عضو جدید
بعد میگن چرا ما از خارجیا عقبیم نمیدونن که 100 تا از طلاهای چینیا رو بخش بانوانشون گرفته

vahid.hp

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط میتونم تاسف بخورم به حال خودمون که همچی جایی با این تفکرات زندگی میکنیم!

آیدا..

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باید تاسف خورد برای مغز از کار افتاده این آقا. اگه چادر دور خودشون ببندن مایه افتخار میشن
صدرحمت به عصر جاهلیت
باعث افتخار دخترای ایرانیه که این خانم مقام آورده
متاسفم برای خانمهای ایرانی که مجبورن این چرندیاتو ازین آدما بشنوند

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته من آیت الله صافی را دوست دارم ولی در یک حکم کلی باید بگم که ""اساسا خود روحانیت مایه شرمساری است"
اصلاح ميكنم با اجازتون
اساسا برخي تفكرات جاهلي برخي روحانيون باعث شرمساري است

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا نمیخواهید قبول کنید.
اسلام همین هست.
از همين ميترسيدم كه نظام آخوند سالار بالاخره دين مردمو ازشون بگيره .
قران در يك آيه اون هم در سوره نور بر حجاب تاكييد كرده خطاب به زنان پيامبر و مومنات وعده عذاب هم در اين آيه نيست يك توصيه موكد است .آيا از دين همين رو بلدي؟ دين را در حجاب چادر وچاقچول ديدي؟ مقصر نيستس تو مملكت ما همين رو بيشتر به ما ياد دادن وهمين رو ازمون خواستن.
ببينم دروغگو دشمن خداست يا بد حجاب؟ ببينم آيا غيبت كننده گوشت تن مرده برادر خود رو ميخوره يا بد حجاب؟ سوره حجرات رو بخون ببين در مورد كارهاي كه بعضي آقايون ميكنن چه وعده هاي از عزاب داده.
دين اسلام دين مال ما مسلمانهاست. مال آخوندا نيست كه تفصير به راي كنند. در تركيه كه بودم خانمهاي را ميددم كه با وجود عدم استفاده از حجاب روسري چطور دستورات اقتصادي اجتمايي اسلامي را آن هم با نام دين اجرا ميكنند