آیت‌الله ناصر مکارم‌ شیرازی: امسال خمس یارانه‌ها را بنابر مصلحت بخشیدیم

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
آيت‌الله العظمي مكارم ‌شيرازي در پاسخ به استفتايي درباره يارانه‌ها اظهار كرد: امسال يارانه‌هاي نقدي خمس ندارد.

به گزارش مرکز خبر حوزه، اين مرجع تقليد در پاسخ به استفتايي مبني بر اين كه آيا يارانه‌هايي كه دولت به مردم مي‌دهد، خمس دارد يا خير؟ گفت: «يارانه‌ها يك نوع هديه است و هديه هم از نظر ما اگر سال بر آن بگذرد خمس دارد، ولي به خاطر مصالح و ملاحظاتي مي‌گوييم امسال خمس يارانه‌ها را به مقلدين مي‌بخشيم».

مكارم شيرازي خاطرنشان کرد: حالا ادامه پيدا كرد، آن وقت حكمش را سوال خواهند كرد و ما جواب خواهيم داد.

http://www.asriran.com/fa/news/151430/

پ.ن:آقا من اشکم در اومد باید شماره حساب بدی من بریزم به حساب
:cry::cry::cry::cry::cry:

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون بابت اطلاع رسانیتون...من مونده بودم خمس یارانمو چیکار کنم؟!!!

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که نگرفتیم . ولی اگر گرفتیم سهم خمسشو رد می کنیم تا زیر بار دین نمونیم .

نمیخوام اون دنیا بخاطر این چیزا باز خواست بشم.

ولی داشته باشید اقا فرمودن حالا اگر ادامه داشت . این یعنی چی ؟؟؟؟؟؟؟

sokoot.assa

عضو جدید
ولي به خاطر مصالح و ملاحظاتي مي‌گوييم امسال خمس يارانه‌ها را به مقلدين مي‌بخشيم

مصالح وملاحظات ؟ منظورت چیه مرجع عزیز؟

Sinai

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خمس این یارانه و کم میکردند و به حساب می ریختن بهتر بود،اینجوری ممکنه بعضیا بزنن به جیب همشو

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین گفت هدیه.این حق مردم نیست یه هدیه است از طرف سلطان محمود. مال باباشه انگار چه منتی میزاره هدیه
آقا کسی موظف نیست راه به راه هدیه بده .و هر کی هدیه دیگه نگرفت حق گله نداره چون هدیه حق نیست دلبخواه اهدا کننده است .هواستون که هست؟

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین گفت هدیه.این حق مردم نیست یه هدیه است از طرف سلطان محمود. مال باباشه انگار چه منتی میزاره هدیه
آقا کسی موظف نیست راه به راه هدیه بده .و هر کی هدیه دیگه نگرفت حق گله نداره چون هدیه حق نیست دلبخواه اهدا کننده است .هواستون که هست؟

بهههههههههله. هدیه است . حالا کی میرسه روزی که ما جبران مافات کنیم و هدیه ها رو بهشون برگردونیم خدا عالم است