آیا کسی هست که مهدی(عج) پسر فاطمه (س)را یاری کند؟

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب همه اينها درست مهم اين كه اين مدت غيبت چه كسي جانشين ؟ كه اخرش هم مشخص نشد كي بايد جانشين باشه

ryhan

عضو جدید
اللهم عجل لولیک الفرج

اللهم عجل لولیک الفرج

پروردگارا!

کجاست آن برکننده ريشه ستمکاران

کجاست آن راست کننده کژيها؟

کجاست پرده نشين آرزوي عيسي دم

که با ظهور، دمد روح جسم قرآن را؟

کجاست زنده کننده نشانه هاي دين و گروندگان بدان؟

کجاست ويرانگر کاخهاي شرک و نفاق، و نابودکننده فاسقان و عاصيان و طاغيان "اين معز الاولياء و مذل الاعدا"؟

کجاست خونخواه شهيد کربلا!

کجاست گرفتاري که دعايش به هدف مي نشيند

کجاست کانون بخش عقايد و آرا؟

کجاست صدرنشين خلايق؟

کجاست فرزند پيامبر مصطفي

"و علي مرتضي و فاطمه کبري"؟

پدر و مادرم و جانم فداي تو!

اي زاده مهتران مقرب!

اي پسر برگزيدگان مکرم!

اي فرزند رهنمايان راه يافته!

اي پورپاکان!

اي از تبار ماههاي شب چهارده!

اي يادگار چراغهاي پرفروغ!

اي از قبيله ستاره هاي روشن!

اي سلاله صراط المستقيم

اي نيايت نبأ عظيم! اي عصاره دلايل پيروز و حجتهاي رسا! اي گل بوستان طه و ياسين طور و عاديات!
اي کاش مي دانستم کجايي و کدامين زمين ترا در برگرفته است!

یا مهدی ادرکنا

الهی العفو

آخرین ویرایش:

aqua1

عضو جدید
اگر مهدی فاطمه نیاید کل عالم هستی زیر پرسش میره که بالاخره آینده بشریت چه خواهد شد پس دعوت بشر به سوی بهترین زندگیها و شکوفایی استعدادهایش چی میشه؟
بنابراین نظریه مهدویت عالی ترین تز امیدواری و واقعیت به انسان است که تزی است که حی حاضر و زنده است پس اندیشه مهدویت به معنای آخرالزمان نیست به معنای یک تحول بزرگ است که دوران تجلی و ظهور و بروز استعدادهای فطری بشر است .
اگر عالم قرار است برچیده شود با یک پایان زیبا حتما همراه است و اون ظهور حضرت مهدی است که از قول پیامبر رحمت بسیار در روایات آمده است.:cowboy:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسیدید:
آیا کسی هست که امام عصر(عج) را یاری کند؟
جواب میدم:
آیا من واقعاً نمی خواهم امام دوره ی خودم را یاری کنم؟!
خودم هم جواب را نمی دانم.
انشاء الله که می خواهم!
:heart::heart::heart::heart::heart:
از تاپیک "معلما چه بلایی سرتون آوردن؟" دیدن کنید. :gol:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب همه اينها درست مهم اين كه اين مدت غيبت چه كسي جانشين ؟ كه اخرش هم مشخص نشد كي بايد جانشين باشه

جانشین منم و تو دوست نازنین. با مدد گرفتن از فکر سالم و کتابی که مولفش انسان نیست(بلکه آفریینده ی انسانه) ما نه جانشین آخرین امام، بلکه جانشین خود خود خود خداییم. :redface:
بنظرت اگر من و تو با استفاده از این عقل سلیم و یه کتاب از end end علم،نمی تونیم جانشین خدا باشیم، جانشین حضرت بودنم غیر ممکنه؟!
یادمون باشه. اگر من یادم رفت تو یادم بیار! بدون عقل و کتاب آسمانی، اطلاعاتمون برای سلطنت در زمین کافی نیست ؛

ولی با این معجون،
ما می تونیم،
در آبادی دنیا،
نقش جالب و
هیجان انگیزی
داشته باشیم.
هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
بیاد حمایت از بچه باحالای پیروی امام عصر
:heart::heart::heart:
به امید دیدار سر پل صراط. امیدوارم که اون روز شاد و خندون باشیم.​

ryhan

عضو جدید
یا الله
اللهم عجل لولیک الفرج

خدا یا ای که به الرحم الراحمین تو را می خوانم

فکرم را قلبم را روحم را و (((کردارم))) را شایسته بردن نامت بکن

و شایسته دعای تعجیل حجتت

...که براستی اجابت دعایمان تنها و تنها در ید قدرت توست....تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می جوییم
امام جعفر صداق(ع): هرگاه دعا كردي، چنين گمان بر كه خواسته تو بر در خانه است.

ایمان داشته باشید و به خدا اعتماد و توکل کنید

یاعلی مدد

hamidkareshki

عضو جدید
کاش فقط یک بار فقط 1 بار .......
مهدی دلم برای دیدن تو پر میزنه ...
مهدی بیا مهدی بیا ...
به یاد مسجد جمکران ....
یا مهدی از جدت شنیدم (امام رضا ) هر وقت همه از آمدنت نا امید شدند می آیی .
یا مهدی ببین که جز اندکی همه نا امیدند و ببین که چه ظلم ها و چه ظلم ها ...
مهدی بیا
مهدی بیا
به خدا دلم گرفته از این زمانه .
حتی از دست خودم دلم خونه .
اگر بودی .. ... ... .. .. .. .. .

برای فرج آقا امام زمان همه دعا کنیم . انشاالله پرچم های سفید ولایتش در نجف را ببینیم .

sh.mojtaba

عضو جدید
سلام
بچه ها اینجا با امام زمان درد دل میکنیم یا شبهات خودمون رو مطرح میکنیم. لطفا مسیر رو مشخص کنید تا ما بدونیم چه مطلبی باید بگذاریم.

moaqfe

کاربر بیش فعال
انشالله موضوع ظهور از خرافات و رومانتیک بازی و اشکال افسانه ای خارج بشه و همه به اصل موضوع و نتایج آن و واقعیات توجه کنند
بسیاری از قربان صدقه رفتنها در زمان جد بزرگوار ایشانهم وجود داشت ولی در عمل چه کردند ... همه کم وبیش میدانیم
کدام ما در روز جمعه بغیر از دعا حالت آماده باش خود را برای پیوستن به یک سپاه جنگی داریم یا این فقط یک شعار است تا شیعه همیشه آماده بیکار با بدی باشد
فقط میدانم در روزهای جمعه اینقدر به خود و اطراف مشغولم که به ندرت یاد چنین واقعیتی میافتم ولی بجایش تا بخواهید قربان صدقه رفتن بلدم همانطور که در عزای حسین به تظاهر بسنده کردم و اصل قیام را فراموش کردم

سخنی بود با خودم جدی نگیرید

ryhan

عضو جدید
سلام
بچه ها اینجا با امام زمان درد دل میکنیم یا شبهات خودمون رو مطرح میکنیم. لطفا مسیر رو مشخص کنید تا ما بدونیم چه مطلبی باید بگذاریم.

سلام

من که توانایی رفع شبهات رو ندارم ولی شاید سایر دوستان بتونن کمکتون کنن

و اما درد دل......................هر کسی می تونه تو خلوت خودش با مولای خودش رازو نیاز کنه

ولی این درد یه درد مشترک و فکر کنم اگه دسته جمعی درددل کنیم هم شاید زودتر به نتیجه برسیم

و هم اینکه با بودن در کنار شما احساس خوبی پیدا می کنم ...من که از خودم نا امیدم ولی

وقتی با یاران آقا حرف می زنم برام دلگرمی ایست

و در آخر واقعا دوست داشتم بدونم

ryhan

عضو جدید
تنهای عالم

نمی دونم تنهایی این آخرین برگزیده عالم به چه اندازه است

به اندازه تمام سالهای زندگی من ..............

به اندازه تمام لحظه های زندگی من.................((و همه آنها یی که سالها از بودن در کنار ایشان محروم بودند و هستند))

روز ها و لحظه هایی را که می توانستم در کنارشان باشم و نبودم

لحظه هایی که می توانستم به یادشان باشم و نبودم

لحظه از کدامین لحظه صحبت می کنم؟؟؟من حتی در روزی که به نام ایشان عید جمعه نامیده شده است در بی خبری و خواب شب تا ظهر جمعه هستم و بعد از آن میهمان تلویزیون و فیلم سینمایی عصر جمعه

یاد مولا و فکر به ایشان برایم همچون بازی کودکانه شده است و هر گاه که حال و حس داشتم
به یادشان هستم

و هرگاه مشکلی به در خانه ام آمد نشانی خانه جمکران را به او می دهم

ایشان صاحب زندگی من و زمان من است ........صاحب و پادشاه زندگیم ولی تنها ایشان را

شریک ونه اصلا صاحب غم ها و مشکلاتم می دانم

براستی جای ایشان در زندگیم کجاست ؟!

در لحظه های بیکاری؟؟!! در لحظه های تنهایی و بی کسی؟؟!!

نه دیگر نمی خواهم این گونه باشد

مولایم دیگر نمی خواهم غمی بر غم هایت باشم بلکه می خواهم غم خوار غم هایت باشم

دیگر نمی خواهم فقط در زمانهای بی کاری و تنهای به یاد شما باشم بلکه لحظه هایم را

در شلوغ ترین ساعات کاری و بودن در کنار بهترین دوستانم را تقدیم شما می کنم

تنها هدیه من به شما این است که حرام خدا را حرام و حلال خدا را حلال بدانم

مولایم تنها شرط موفقیت من در این راه دعای شما ست پس دعایتان را از ما دریغ نکنید

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

hamidkareshki

عضو جدید
انشالله موضوع ظهور از خرافات و رومانتیک بازی و اشکال افسانه ای خارج بشه و همه به اصل موضوع و نتایج آن و واقعیات توجه کنند
بسیاری از قربان صدقه رفتنها در زمان جد بزرگوار ایشانهم وجود داشت ولی در عمل چه کردند ... همه کم وبیش میدانیم
کدام ما در روز جمعه بغیر از دعا حالت آماده باش خود را برای پیوستن به یک سپاه جنگی داریم یا این فقط یک شعار است تا شیعه همیشه آماده بیکار با بدی باشد
فقط میدانم در روزهای جمعه اینقدر به خود و اطراف مشغولم که به ندرت یاد چنین واقعیتی میافتم ولی بجایش تا بخواهید قربان صدقه رفتن بلدم همانطور که در عزای حسین به تظاهر بسنده کردم و اصل قیام را فراموش کردم

سخنی بود با خودم جدی نگیرید
در تایید حرفت فقط یک جمله می گم :
هر چه آمادگی و علم آدم در باره این موضوع بیشتر بشه علاقه به امام زمان بیشتر می شه.

حواسمون باشه !
هر کسی نمی تونه یار امام زمان بشه ! لیاقت می خواد . که من در خودم نمی بینم .

sh.mojtaba

عضو جدید
سلام

من که توانایی رفع شبهات رو ندارم ولی شاید سایر دوستان بتونن کمکتون کنن

و اما درد دل......................هر کسی می تونه تو خلوت خودش با مولای خودش رازو نیاز کنه

ولی این درد یه درد مشترک و فکر کنم اگه دسته جمعی درددل کنیم هم شاید زودتر به نتیجه برسیم

و هم اینکه با بودن در کنار شما احساس خوبی پیدا می کنم ...من که از خودم نا امیدم ولی

وقتی با یاران آقا حرف می زنم برام دلگرمی ایست

و در آخر واقعا دوست داشتم بدونم

سلام
من منظورم این نبود که شما رفع شبهه کنید یا دوستان. من منظورم این بود که تو تاپیک چی بنویسم. برای درد دل هم چشم.
در رابطه با یاران امام هم که روی من حساب نکنید چون خودم از خطاهام خبر دارم ولی درددل رو هستم.

moaqfe

کاربر بیش فعال
بهتر است لااقل ادعای یاری امام را داشته باشیم شاید بهانه ای شد برای یار شدن درست مثل فیلم مارمولک

ryhan

عضو جدید
بهتر است لااقل ادعای یاری امام را داشته باشیم شاید بهانه ای شد برای یار شدن درست مثل فیلم مارمولک

منم تا حدی موافقم باید به 20 فکر کنیم تا انشا الله نمره قبولی رو بیاریم شاید 20 نشیم ولی لا اقل پاس که می شیم

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای اینکه یاور چنین شخصی شویم، اول باید به دستورات دین عمل کنیم.
این جملات همیشه من را می ترسونه ولی به راستی مگر دین از من چه کاری خواسته که به نظرم انجامش سخت و غیر ممکنه؟!
1. نماز بخوانیم.
2. علم کسب کنیم.
3.دروغ نگوییم ، غیبت نکنیم و اخلاقی شایسته داشته باشیم.
4.روزه بگیریم.
5.خمس و زکات بپردازیم.(فکر نکنم به شهر نشینان زکات تعلق بگیره و احتمالا بیشترمون شهر نشین هستیم.)

به نظر من اینها مهمترین کارهایی است که در دین ما سفارش شده.

-نماز خوندن اگر شغلمون اجازه بده کاری نداره.
-علم کسب کردن تا حدود 24 سالگی تنها کاریه که ایرانی ها میکنن. ضمنا بعداز مدرسه می تونن به راحتی دنبال علم مورد علاقشون برن. اینترنتم که کارا رو عین آب خوردن کرده
-با اخلاق بودن در اکثر مواقع زیاد سخت نیست.
- این میون روزه و خمس واسم سخته!

منن تقریبا به 3 تااز این 5 تا عمل میکنم. با این حساب شاید من آدم خیلی بدی هم نباشم. این امیدوارم می کنه و با جرأت جلو میرم و از امام می خوام: " منم تو لشکرش جا بده". :w16:
دارم میرم اینو ازش بخوام. شما هم باهام بیاین .شاید جلوی شما یکم بیشتر هوام رو داشته باشه :redface:

آخرین ویرایش:

sh.mojtaba

عضو جدید
ازعمق ناپیدای مظلومیت ما، صدایی آمدنت را وعده می داد.صدا را، عدل خداوندی صلابت می بخشید و مهربانی گرما می داد و ما هرچه استقامت از این صدا گرفتیم و هرچه تحمل از این نوا دریافتیم. در زیر سهمگینترین پنجه های شکنجه تاب آوردیم که شکنج زلف تو را می دیدیم. در کشاکش تازیانه ها و چکاچک شمشیرها برق نگاه تو تابمان می داد و صدای گامهای آمدنت توانمان می بخشید.
سید مهدی شجاعی
برگرفته از کتاب او خواهد آمد

ساجده یس

عضو جدید
از مطالب قشنگتون متشکرم برای ضهور اقا دعا کنیم و برای اینکه از یران آقا باشیم چهل روز صبح دعای عهد و آل یاسین بخوانیم شاید گوشه چشمی به ما نگاه کنه
آقاجون بیا که خیلی دلمون گرفته فقط تویی که میتونی ما رو از این بدبختی نجات بدهی

حزب الله

عضو جدید
سلام من تازه توی این سایت عضو شدم می شه ازتون درخواست کنم بیشتر بیایید به این جور تاپیک ها

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من تازه توی این سایت عضو شدم می شه ازتون درخواست کنم بیشتر بیایید به این جور تاپیک ها

1- خوش اومدین
2- آدما هر کجا دلشون بخواد میرن

3- بیایم که چی بشه

آآآآآآآآآآآآخ که چه شورشی بپا کنم من

یه بحث کامل
دوست دارم باهات بحث کنم

بفرما:w16:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از مطالب قشنگتون متشکرم برای ضهور اقا دعا کنیم و برای اینکه از یران آقا باشیم چهل روز صبح دعای عهد و آل یاسین بخوانیم شاید گوشه چشمی به ما نگاه کنه

بدبختی ؟

بدبختی رو ذهن های بسته بوجود میارن !

میشه اول بدبختی هامون رو بشناسیم و سپس تلاش کنیم ؟

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من كه اين تاپيك خيلي هم بي مورد فقط ياد گرفتيد بيايد همين حرفهاي بي منتطقو بزنيد كاش به جاي خوندن دعا ياسين و ................ مي رفتيد يه كم فكر مي كرديد

فقط هي تكرار نمي كرديد

آخرین ویرایش:

sh.mojtaba

عضو جدید
به نظر من كه اين تاپيك خيلي هم بي مورد فقط يادت گرفتيد بيايد همين حرفهاي بي منتطق بزنيد كاش به جاي خوندن دعا ياسين و ................ مي رفتيد يه كم فكر مي كرديد

فقط هي تكرار نمي كرديد

با بخشی از صحبت هاتون موافقم. مثلا فکر کردن. اما با بی مورد بودن اینجور تاپیک ها یکم مخالفم اون هم به این خاطر که این هم عقیده ی یک گروه هست و نباید عقاید رو بکوبونیم هرچند غلط اگر مخالفید مثل JU JU بیایید با نویسنده ی تاپیک یا یک پست خاص بحث کنید تا اگر عقیده ی کسی هم اشکال داره بتونه عقیده اش رو عوض کنه.

ببخشید فضولی کردم!:cry::cry::cry:

ryhan

عضو جدید

خوش حالم دوستانی هستن که با بهترین شیوه ((که دعا کردن است))مولامون رو یاد می کنند

وقتی که می خوایم صبح از خواب بیدار شیم به پدر و مادرمون سلام می دیم

و لی قبل از اون باید به صاحب زندگیمون سلام بدیم

دعای آل یاسین بهترین طریق سلام به مولا امام زمان مون هست

وبعد از سلام به امید اینکه اون روز ،روز ظهور است با ایشان عهد و پیمان می بندیم که ما هم هستیم

که بهترین طریق عهد و پیمان همان دعای عهد است

پس بیاید تا روز ظهور مولامون این دو هدیه رو از خودمون دریغ نکنیم

یا علی:gol::gol::gol:

ryhan

عضو جدید
بدبختی ؟

بدبختی رو ذهن های بسته بوجود میارن !

میشه اول بدبختی هامون رو بشناسیم و سپس تلاش کنیم ؟

آری من قبول دارم که ذهنم کوچک و بسته است و لی چاره آن را هم می دانم

بد بختی من ذهن کوچک و جهل بزرگ من است و چاره آن تنها و تنها در دستان مولایم هست

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از حسن بصری پرسیدند مسلمان کیست و مسلمانی چیست؟
فرمود: مسلمانی در کتاب است و مسلمانان زیر خاک
نیت از بیان این جمله اینه که میراث دار انسانیت ، مهدی موعود بیش از آنکه به معنویات ما در عصر مالامال از غصه گره بخوره بیشتر میتونه در عمق مفاهیم مهدویت ما ، به خوده ما اثبات بشه
شاید مسلمان بودن ما به شکل واقعی ذره ای از تنهایی ایشان رو کم کنه نه اینکه به اسم شریعت جدشون و به اسم انسانیت درب روی بنده های خدا ببندیم و هزار کار نکرد رو برای ارضا خودمون و برای اهداف شخصی انجام بدیم
مهدی، ای میراث دار انسانیت قدمت روی پیشانیم اما زمانی نیا که من باشم چون تاب و شرمی برای دیدن چهره ی تو ندارم چونه کمتر از آن بودم که تو خواستی.

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آری من قبول دارم که ذهنم کوچک و بسته است و لی چاره آن را هم می دانم

بد بختی من ذهن کوچک و جهل بزرگ من است و چاره آن تنها و تنها در دستان مولایم هست

چیزی جز سکوت و تاسف ندارم

متاسفم که این حرفو زدم

:gol: