آیا شما به خواستگاریِ....

mina.shik

عضو جدید
عمری زندگی کردم تا بدانم عشق چیست
عشق یک فرصت است ، تکرار آن ممکن نیست .

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستشو بخواید من اینکارو نمیکنم. چون دلایل خودمو دارم.
اگه زندگی خوبی داشته خب هر لحظه یاد اون میافته . کافیه یه تنش پیش بیاد اونوقته که مثل پتک بزنه تو سرت که توی زندگی قبلیم اینجوری نبود یا شوهر قبلیم اینکار نمیکرد یا اینطوری برخورد میکرد.

اگه زندگی بدی داشته باشه شما میشید ادمی که باید تمام کاستیهای زندگی این شخص رو تامین کنید. اونوقت دوبرابر یک شخص عادی باید وقت بذارید و گرنه این حرفو میشنوید . " من اگه نمیخواستم اینجوری باشه که ازدواج نمیکردم " یا " اگه من اینجور زندگی ای میخواستم که الان هست که از شوهر اولم جدا نمیشدم."

در هر حال نه مردای ایرونی جنبه اینو دارند که این حرفارو بشنوند نه زنهای ایرونی جنبه اینو دارند که زندگی قبلیشونو کاملا فراموش کنند. این فراموش نکردن حوادث گذشته مخربترین مساله در زندگی متاهلیه. کی میخواد این مسائل درست بشه خدا داند.

تو یه انجمن سلامت ایران یه مدت عضو بودم. خانومی اومده بودگفته بود که *** من با شهور جدیدم اصلا مثل شوهر قبلیم نیست و با اون بیشتر حال میکردم. و دلیلشم تفاوت در الت تناسلی شوهر جدید بود که گویا کوچکتر بود. ببینید زمانیکه خانومی اینجوری فکر میکنه دیگه باید یک نفر دیوونه باشه بره یه زنه مطلقه بگیره.
حرف شما درسته.... تموم ما انسان ها شرطی میشیم به شرایطی که داشتیم...و سنگینی تجربه های گذشته رو بارش روی دوشمون میکشیم..
این وسط یه عده کمی هستند که محتاطند که مسائل گذشته رو وارد زندگی جدیدشون نکنند....باید خیلی به کمال شخصی رسید ه باشند که جهات مثبت قضیه رو فقط ببینند....حرف با عمل خیلی فرق داره

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیشه خیلی راحت جواب داد..
راستش می خوام بگم بستگی داره چقدر دوسش داشته باشم ...اما بعد عقلم میگه ..نه!!نه!!
به دلایل زیاد..
تو طلاق هر 2 نفر مقصرند ولی یکی بیشتر از اون یکی مقصره ..در هر صورت از کجا آدم بدونه که کی داره راست میگه ...
؟
و اینکه دوست دارم تجربیات زندگیش مثل خودم باشه....با هم شوقمون و قسمت کنیم نه اینکه واسه اون یه چیزاییی خاطره باشه....
خیلی محال به نظر می رسه که یکی بعد طلاق با گذشته اش کنار بیاد کامل..درسته طلاق به منزله شکست نیست ..و این آدم تنها زمان می خواد که بتونه موفقیتش رو کامل کنه..
راستش من خودم 2 تا مورد اینجوری داشتم...
یکیش ففقط نامزد کرده بود ..اون یکیش اما ازدواج..
اولی و زیاد واسم مهم نیود ...اما دومی واقعا نه!!بابا مامانمم قبول نمی کنن تازه!!!

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همین کشور خودمون هر روز شاهد زوج هایی هستیم که یه روز زندگیشونو شروع کردن و حالا بنا به دلایلی از هم جدا میشن یا یکی از دو طرف فوت میکنه.
میخوام بدونم شما به خواستگاریِ یه زنِ مطلقه یا بیوه میرید؟یا با مردی که طلاق گرفته یا همسرش فوت کرده ازدواج میکنید؟

نه. من یکی زن بیوه یا مطلقه نمیگرم چون دلم میخواد زنم باکره باشه. وقتی میگم باکره منظور هم بکر از لحاظ جسمی هست هم از لحاظ روحی.

باکرگی از لحاظ جسمی که نیاز به توضیح نداره و همه میدونن چیه.
اما به لحاظ روحی زنی که قبلا شوهر یا حتی دوست پسر داشته خیلی از چیزایی که بنده بخوام به عنوان شوهر جدیدش براش انجام بدم تازگی نداره و اون رو سر ذوق نمیاره, وقتی هم که اون سر ذوق نیاد منم حالم گرفته میشه. به علاوه اینکه زنی که قبلا شوهر داشته همش سعی در مقایسه شوهر قبلیش با جدیدش داره( کلا زنها اینطورین), که این زیاد جالب نیست.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو همین کشور خودمون هر روز شاهد زوج هایی هستیم که یه روز زندگیشونو شروع کردن و حالا بنا به دلایلی از هم جدا میشن یا یکی از دو طرف فوت میکنه.
میخوام بدونم شما به خواستگاریِ یه زنِ مطلقه یا بیوه میرید؟یا با مردی که طلاق گرفته یا همسرش فوت کرده ازدواج میکنید؟

هوم.............. به شخصه نه! فعلا قصد ازدواج ندارم ولی اگر داشتم هم ترجیح میدم ظرف مطلقه نباشه چون شاید علت طلاق خود ایشون بودن و بیوه هم نباشه و یا اگرم باشه بچه نداشته باشه..........
ولی اگه روزی برسه که سنم بالا باشه و اون موقع بخوام ازدواج کنم شاید......... البته اگه پولدار و خوش اخلاق باشه شایدش قوی تره ولی لازمش باز سنه بالایه منه!......:w05:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه. من یکی زن بیوه یا مطلقه نمیگرم چون دلم میخواد زنم باکره باشه. وقتی میگم باکره منظور هم بکر از لحاظ جسمی هست هم از لحاظ روحی.

باکرگی از لحاظ جسمی که نیاز به توضیح نداره و همه میدونن چیه.
اما به لحاظ روحی زنی که قبلا شوهر یا حتی دوست پسر داشته خیلی از چیزایی که بنده بخوام به عنوان شوهر جدیدش براش انجام بدم تازگی نداره و اون رو سر ذوق نمیاره, وقتی هم که اون سر ذوق نیاد منم حالم گرفته میشه. به علاوه اینکه زنی که قبلا شوهر داشته همش سعی در مقایسه شوهر قبلیش با جدیدش داره( کلا زنها اینطورین), که این زیاد جالب نیست.

خوب ببخشید دخالته ولی این شرایط برای خود شرط گذارنده هم باید صادق باشه یعنی از لحاظ روحی و جسمی .... . فقط این در این صورت منصفانست که این شرایط رو خود طرف هم داشته باشه.........

اتفاقا مردایی رو سراغ دارم که برعکس عقیده شمان........ زنا وقتی عاشق شن هیچ وقت هیچ کس رو با کسه دیگری مقایسه نمیکنن ولی مردا چرا.........

بالا