آیا رفتار دختران با پسران درست است؟

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من علاقه و ادامه پيدا كردن رابطه ربطي به پول خرج كردن نداره چه از طرف پسر و چه از طرف دختر كسي كه به خاطر پول علاقه پيدا كنه لياقت رابطه نداره
آفرین.آفرین.دقیق درسته.
اون دختر اینو نمی دونسته.

سحر جون

عضو جدید
به نظر من دخترا خیلی این پسرا رو پررو کردن خیلی ...

اصلا من یه چیزایی تو خیابون میبینم که اصلا بیانش سخته وفقط

میفهمم که تقصیره دخترست که این پسره پررو شده :mad:

پسرا خیلی پرروهستن:mad:

psychologist

عضو جدید
این موضوع دو طرفه است و کار هر دوشون اشتباه خودشون هم ازش خبر دارن ولی یه جورایی سرشونو کردن زیر برف

nminma

عضو جدید
:heart:سلام
دخترا بخونن:من میگم ما دخترا واسه اینکه به عشقمون برسیم بهترین راه اینه که به طرف نشون ندیم بدون اون می میریم .چون اگه بهش نشون بدیم ممکنه جو زده بشه وفکر کنه از ما سر تره وبه دنبال کسی که از ما بهتره بگرده.البته اگه اونم دوست داره.اگه با خرج کردن نگهش مداری ولش کن قبل اینکه اون ولت کنه چون بالا خره مذاره تو تنهاییات بمونی.
آقایون بخونن
اگه یکیو دوست داری باید تا میبینیش بهش بگی دوستت دارم
باید رنگایی که اون تن میکنه تن کنی.باید به همه دوستات نگی بااونی (به جز یکی) اگه بهت یه نگاه معنی دار کرد مطمئن باش دوست داره.دخترا تو نگاهاشون صادقن.اگه این کارا کردی آرزوش میشی
اینا عمومیت داره تو همه
نتیجه :مادیات تو عشق کار ساز نیست:gol::heart::gol::heart::gol:

نیما حسینی

عضو جدید
خوب درستش همینه دیگه،
دیدین چقدر مقرور وخودخواهین شماها، بزارین به حساب عدالت این همه ماها ناز کشیدیم شما هم یه چند وقتی بیاین مارو ناز بکشین مگه میمیرین؟والبته جه بخواین چه نخواین ما دیگه تو مرحله ناز کردنیم وشما اگه میخواین ما رو از دست ندین باید...:)

karo7

اخراجی موقت
چرا همه فکر می کنیم یکی باید منت اون یکی روبکشه!!! و یا ناز کنه!!! اگه آدم منت کسی رو زیاد بکشه و نازش رو زیاد بخره آخرش کم میاره!!!
به نظر من دو نفر باید مانند دو دوست صمیمی و بدون غرور منت با هم رفتار کنند تا رابطشون دوام بیشتری داشته باشه و در ضمن رابطه برای هردو لذت بخشه. ولی متاسفانه ما عادت کردیم که اگه یکی بهمون محبت کنه فورا شروع به ناز کردن کنیم. این قضیه کلیه ببنید ما چقدر در مقابل پدر و مادرمون هم ناز می کنیم!!!

nminma

عضو جدید
این رفتار ما دخترا با عث می شه که بفهمیم شما چند مرده حلاجید.تا اخرشم ادامه نداره که شما جوش آوردید بعد از اینکه می فهمیم قابل اعتمادید
تبدیل به یه رابطی عشقولانه ی دو طرفه میشه .
خوب آخه شما آقایون خیلی قابل اعتماد نیستید
قانون اولو آخر هستی :تا دنیا هست آقایون باید خریدار ناز ما دخترا باشن.
با با شماها که خیلیاتون عاشق دختر ناز نازیاید:gol:

EDA

عضو جدید
rastesh yejoorayi are alan 2khtara nesbat be ghabl taghyiir kardan vali,manam fk mikonam hardo eshtebahe .ertebat dashtan bayad barhasbe alaghe basheo poolo....nemitoonan hamchin ertebatio tazmin koonand

nminma

عضو جدید
خوب درستش همینه دیگه،
دیدین چقدر مقرور وخودخواهین شماها، بزارین به حساب عدالت این همه ماها ناز کشیدیم شما هم یه چند وقتی بیاین مارو ناز بکشین مگه میمیرین؟والبته جه بخواین چه نخواین ما دیگه تو مرحله ناز کردنیم وشما اگه میخواین ما رو از دست ندین باید...:)

اخه شما ها اسم دو در کردن مارو ناز کردن میذارین.
تقصیرم ندارین بلد نیستید ناز کنید.
با ناز کردنشماها کارا خراب میشه .نکن این کارو. با با این قریزیه که ما نازنازییم

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگی درد بی شوهری چیه؟هر دختری چه زشت چه خوشگل خواستگار داره.
موضوع ایده آلیست بودنه.ایده آل های هر دختری با دختر دیگه فرق میکنه.

این حرفت را قبول دارم متاسفانه بعضی پسران فکر می کنند که دغدغه دختران فقط شوهر کردنه :cry:

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب درستش همینه دیگه،

باید چی کار کنیم ؟؟؟

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا همه فکر می کنیم یکی باید منت اون یکی روبکشه!!! و یا ناز کنه!!! اگه آدم منت کسی رو زیاد بکشه و نازش رو زیاد بخره آخرش کم میاره!!!
به نظر من دو نفر باید مانند دو دوست صمیمی و بدون غرور منت با هم رفتار کنند تا رابطشون دوام بیشتری داشته باشه و در ضمن رابطه برای هردو لذت بخشه. ولی متاسفانه ما عادت کردیم که اگه یکی بهمون محبت کنه فورا شروع به ناز کردن کنیم. این قضیه کلیه ببنید ما چقدر در مقابل پدر و مادرمون هم ناز می کنیم!!!

خیلی ازت ممنون بسیار شیوا و عالی نظرت را گفتی ولی ای کاش همه این جوری فکر می کردند :surprised:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من ولی شنیدم که دختری برای b.f ش پول زیادی خرج می کنه.
میدونید این در چه صورت میشه؟وقتی که پسره از دختره سرتر باشه.
نه بابا
از نظر من هر دختری که برای پسر و هر پسری که برای دختر الکی خرج کنه عقل تو کله اش نیست

دخانیات= سوغات شیطان

hasangh1365

عضو جدید
Hi Mrs Pari
من ترم پیش یه خانومه بود که وسط فرجه ها بد جوری گرفتارم کرد
حالا که رفتم با هزار زور و زحمت باش صحبت کردم
حتی بهش پیشنهاد ازدواج هم دادم
به من میگه میخواد درس بخونه
فکر کنم که مورد من هم مشابه مرد شما باشه

:(

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا از اين كارها خوشم نمياد به نظر من ارزش دخترها خيلي بيشتر از اينهاست و ............

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
پری خانم من فکر کنم شما تجربه مشابهی داشتی یا دیدی ، ولی رابطه دو نفر یه قراداده بین خودشون و اگه یکیشون یه کاری واسه دیگری میکنه خاسته ای هم داره . اگر شما میبینین با کارتون به خاستتون میرسین خوب چه اشکالی داره پول خرج کردن باشه یا ناز کشیدن. البته کسی که برای یکی پول خرج میکنه به معنی این نیست که داره نازشو میکشه.
یه چیز مهم دیگه اینه که شما اگه از کاری که میکنی ناراحتی سعی کن ادامش ندی و یه چیز دیگه : اگه کسی رفتنی باشه با این چیزا برنمیگرده.
ارادتمند

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
Hi Mrs Pari
من ترم پیش یه خانومه بود که وسط فرجه ها بد جوری گرفتارم کرد
حالا که رفتم با هزار زور و زحمت باش صحبت کردم
حتی بهش پیشنهاد ازدواج هم دادم
به من میگه میخواد درس بخونه
فکر کنم که مورد من هم مشابه مرد شما باشه

:(

منظورت کدام مرده؟ این نظر سنجی بود عزیزم.

اما من فکر می کنم که اون دختر از شما خوشش نیامده و بخاطر همین هم گفته که قصد ازدواج نداره و می خواهد درس بخواند ;)

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا از اين كارها خوشم نمياد به نظر من ارزش دخترها خيلي بيشتر از اينهاست و ............

من هم با نظر شما موافق هستم اما متاسفانه بعضی از دختران رعایت نمی کنند بخاطر همین هم کل دختران را زیر سئوال می برند :cry:

• Like
واکنش ها: @r@$

hasangh1365

عضو جدید
منظورت کدام مرده؟ این نظر سنجی بود عزیزم.

اما من فکر می کنم که اون دختر از شما خوشش نیامده و بخاطر همین هم گفته که قصد ازدواج نداره و می خواهد درس بخواند ;)

با تشکر
این فقط 1 اشتباه تایپی بود
منظورم مورد بوده

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
اون چیزی که من توی اطرافم می بینم اینه که پسرا ناز دخترا رو می کشند...........من و دوستام از یه اصلی پیروی می کنیم اونم ما بهش می گیم "در راستای کم محلی "خداییش خیلی خوب جواب داده. به همتون توصیه می کنم شما هم در این راستا عمل کنید. اون وقته که می بینید که هیچ دختری وجود نداره که بخواد برای داشتن کسی ناز طرفشو بکشه.

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
میگن آخر زمونه همه چی برعکس میشه همینه دیگه.........
البته دخترا این کارا رو میکنن که بختشون باز شه ....

پورزکی کلویر

عضو جدید
لااقل با خودت ديگه روراست باش خانومي . :surprised:

دغدغه اي غير از اين هم داري؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :)
نه والا! این جوری هاهم نیست. البته هر انسانی با رسیدن به دوران جوانی، نیاز به برقراری روابط عاطفی با جنس مخالف پیدا میکنه. نگید شما پسرا این جوری نیستید که وقتی جواب رد از دخترا میشنوید،قیافتون خبر میده از سرّ درون!

یک،یک مساوی!;)

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون چیزی که من توی اطرافم می بینم اینه که پسرا ناز دخترا رو می کشند...........من و دوستام از یه اصلی پیروی می کنیم اونم ما بهش می گیم "در راستای کم محلی "خداییش خیلی خوب جواب داده. به همتون توصیه می کنم شما هم در این راستا عمل کنید. اون وقته که می بینید که هیچ دختری وجود نداره که بخواد برای داشتن کسی ناز طرفشو بکشه.

این حرفت را قبول دارم اما بحث سر اینه که وقتی طرفت رو میاره سمت دیگر اون وقت دختر بعدی با استقبال خیلی زیاد طرف را می پذیرد چی. بخاطر همین است بعضی از پسران دنبال ناز کشیدن نیستند :confused:

نيلوفر بلا

عضو جدید
عشقه ديگه ،كورش كرده،خرج كردن بد نيست اما بايد 2طرفه باشه،به زور نميشه به كسي تحميل شد ،زشته،از اين كارا نكنيد به اسم تمام دخترا مي نويسن،نكنيد...
در زندگي افرادي هستند كه مثل قطار شهربازي مي مونن ، از بودن با اونا لذت ميبري ولي باهاشون به جايي نمي رسي... .

بالا