رفتار سیاه «ما مردم» در خندوانه رامبد جوان و رقابت ژوله و حیایی

نگار88

کاربر بیش فعال
:warn:
واقعا تا کی ؟؟؟
اصلا فرض کنید در تلویزیون فرصت رقابت سیاسی نیست؛ رسانه های اجتماعی بزرگ شده اند و ما از آنجا خط و خطوط می گیریم؛ فرض کنید بازیگران ما هم به شگردهای سیاسیون مسلح شده اند؛ ما کجای کار ایستاده ایم؟...این روزها، کمی از انتقاد تلویزیون و حکومت و سیاستمداران و .... دست بکشیم و اندکی به خود رجوع کنیم.

علاوه بر همه ی مشکلاتی که این روزا داریم باهاش دست و پنجه نرم می کنیم و کسی هم منکرش نیست شاید بهتر باشه یه وقتایی هم ببینیم ما وظیفه مونو در قبال مشکلات انجام دادیم یا الکی فقط بهشون دامن زدیم ؟؟؟
برنامه ی خندوانه قرار نبود بازم صحنه ی رقابت سیاسی باشه ؟؟؟
کی گفته همه چی سیاسی بوده ؟
کسی که این بحثو راه انداخت شادی مردم رو حتی با خندوانه هم نتونست ببینه واسه امثال این آدما متاسفم
حرفای بالا نظر خودم بود.....

لینک : https://www.tabnak.ir/fa/news/533764/رفتار-سیاه-ما-مردم-در-خندوانه-رامبد-جوان-و-رقابت-ژوله-و-حیایی

.SAMAN.

عضو جدید
خندوانه عملکرد خوبی داره و قدم درستی برداشته
ولی بنظرم اشتباهاتی هم داره

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
تشكر از استارتر بابت موضوع خوبشون
به نظر من دو عامل باعث اين اتفاق شد

اول اين كه جامعه ما سياست زده هست متاسفانه... و هر موضوعي رو وارد جريان هاي سياسي ميكنه كه باعث دو قطبي شدن جامعه ميشه

و دوم كه حقيقت تلخي هست اين كه بسياري از افراد اين جامعه فرهنگ استفاده درست از شبكه هاي اجتماعي رو ندارند! و بيشتر به جنبه هاي حاشيه اي و البته نشر شايعات بي اساس تمايل دارند... هجوم به شبكه هاي افراد مختلف خارجي و داخلي و اجازه دادن به خودشون درباره قضاوت درباره حريم خصوصي افراد فقط يكي از اين نمونه هاست

اگر اينده نگر باشيم نشر شايعات و اخبار نادرست با اين حجم در مواقع حوادث بحراني كه نياز جامعه ارامش هست ميتونه بسيار مشكل ساز باشه

نگار88

کاربر بیش فعال
تشكر از استارتر بابت موضوع خوبشون
به نظر من دو عامل باعث اين اتفاق شد

اول اين كه جامعه ما سياست زده هست متاسفانه... و هر موضوعي رو وارد جريان هاي سياسي ميكنه كه باعث دو قطبي شدن جامعه ميشه

و دوم كه حقيقت تلخي هست اين كه بسياري از افراد اين جامعه فرهنگ استفاده درست از شبكه هاي اجتماعي رو ندارند! و بيشتر به جنبه هاي حاشيه اي و البته نشر شايعات بي اساس تمايل دارند... هجوم به شبكه هاي افراد مختلف خارجي و داخلي و اجازه دادن به خودشون درباره قضاوت درباره حريم خصوصي افراد فقط يكي از اين نمونه هاست

اگر اينده نگر باشيم نشر شايعات و اخبار نادرست با اين حجم در مواقع حوادث بحراني كه نياز جامعه ارامش هست ميتونه بسيار مشكل ساز باشه

ممنون از شما....
موافقم ببینین اطلاه داشتن از سیاست خیلی خوبه . واقعا این یه حسنه که به اوضاع اطرافمون بی تفاوت نباشیم این کار که هر چیز بی ربط و با ربطی رو به سیاست ربط بدیم کار بیهوده ایه چون الکی باعث تفرقه میشه
شبکه های اتماعیم که بلدن چطور کاهو به موه تبدیل کنن در کنار مزایای زیادشون معایبی دارن که غیر قابل انکاره

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حیایی بخاطر بازی در فیلم قلاده های طلا صلاحیت صعود به مرحله بالا رو نداشت .. بهتر ک حذف شد!

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا کاز چیپیه ،من زیاد خنده وانه رو تماشا نمی کنم ولی انصافا همه جا بحث رقابت بین ژوله و حیایی و .. بود،بابا این چه کاریه! حتی شنیدم طرف برای جمع کردن رای با خر می آد اجرا می کنه!

آخه جوگیری هم حدی داره

نگار88

کاربر بیش فعال
کلا کاز چیپیه ،من زیاد خنده وانه رو تماشا نمی کنم ولی انصافا همه جا بحث رقابت بین ژوله و حیایی و .. بود،بابا این چه کاریه! حتی شنیدم طرف برای جمع کردن رای با خر می آد اجرا می کنه!

آخه جوگیری هم حدی داره
مشکل ماها اینه که همه چیو باهم قاطی می کنیم ... هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد....

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا این فکرو دارین ؟
اره یه بازیگر باید به یه سری اصول پایبند باشه نه برده ی پول
با این کار وجهه خودشون ر خراب میکنن

این فیلم هم به طرفداری از میمون مست بود! وه خیلیا چشاشون رو حقیقت بستن یا تظاهر به ندیدن و نفهمیدن کردن

.:ارمیا:.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حیایی بخاطر بازی در فیلم قلاده های طلا صلاحیت صعود به مرحله بالا رو نداشت .. بهتر ک حذف شد!

فارغ از عقاید سیاسی متفاوت ما؛

صلاحیت یه نفر رو_ در زمینه کاری مشخصی_ توانایی و تخصص و تعهد کاریش مشخص میکنه نه چیز دیگه.
اگه ژوله بهتر میخندونه، در خنداننده ی برتر باید به اون رای داد، اگه نه، حیایی. وگرنه اینجور رأی دادنا اسمش میشه بی انصافی! [خودمم در این زمینه اشتباهاتی داشتم.]

ولی اگه جفتشون رو بیارن تو یه برنامه ی سیاسی که حرفای سیاسی بزنن، بعد رای گیری کنن که کی حرفهای بهتری زد، من به اونی رای میدم که به نظرم محقه.
دیگه به این کاری ندارم که کی بهتر یه روزی مارو خندونده! کی باحالتره! کی قیافه ش بهتره یا کی حرفایی میزنه که من میخوام بشنوم!

ظاهراً هیتلر نقاشی می کرده و خوب هم نقاشی می کرده، ولی بعید میدونم الان کسی اون رو به عنوان یه نقاشِ خوب بشناسه!
به نظرم باید دید کدوم بعد طرف بر سایر ابعادش میچربه.
اینایی که به عنوان خنداننده میان تو سیما فکر نکنم انقدر تو سیاست صاحبنظر باشن که آدم بخواد روبه روشون جبهه بگیره حتی!
به شخصه اصلا از لحاظ عقیدتی سیاسی رو هیچ کدوم سرمایه گذاری نمی کنم!

فرضاً یه روز فلان خواننده میاد دست رهبر رو میبوسه، فردا میره با گوگوش عکس سلفی میندازه!

تصور کنین هالیوودیا می اومدن آنتونی کوئین رو به خاطر بازی در نقش حمزه، تو فیلم رسالت از حضور تو پروژه های هالیوودی منع می کردن! بالاخره بیشترشون مسیحین دیگه!

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من که حق به حق دار رسید طنز باید مفهموم منتقدانه داشته باشه .نه این که فکاهه باشه.

masou2169

عضو جدید
به عقیده من بازیگران انقد خودشون رو حرفه ای میدونن که بازی کردن تو یه فیلم سیاسی براشون مهم نیست آقای حیائی رو هم نباید سرزنش کرد چون سرمایه هنر یه چیز دیگه است...حالا شاید فیلمش جهت گیری سیاسی خوبی هم نداشته باشه

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فارغ از عقاید سیاسی متفاوت ما؛

صلاحیت یه نفر رو_ در زمینه کاری مشخصی_ توانایی و تخصص و تعهد کاریش مشخص میکنه نه چیز دیگه.
اگه ژوله بهتر میخندونه، در خنداننده ی برتر باید به اون رای داد، اگه نه، حیایی. وگرنه اینجور رأی دادنا اسمش میشه بی انصافی! [خودمم در این زمینه اشتباهاتی داشتم.]

ولی اگه جفتشون رو بیارن تو یه برنامه ی سیاسی که حرفای سیاسی بزنن، بعد رای گیری کنن که کی حرفهای بهتری زد، من به اونی رای میدم که به نظرم محقه.
دیگه به این کاری ندارم که کی بهتر یه روزی مارو خندونده! کی باحالتره! کی قیافه ش بهتره یا کی حرفایی میزنه که من میخوام بشنوم!

ظاهراً هیتلر نقاشی می کرده و خوب هم نقاشی می کرده، ولی بعید میدونم الان کسی اون رو به عنوان یه نقاشِ خوب بشناسه!
به نظرم باید دید کدوم بعد طرف بر سایر ابعادش میچربه.
اینایی که به عنوان خنداننده میان تو سیما فکر نکنم انقدر تو سیاست صاحبنظر باشن که آدم بخواد روبه روشون جبهه بگیره حتی!
به شخصه اصلا از لحاظ عقیدتی سیاسی رو هیچ کدوم سرمایه گذاری نمی کنم!

فرضاً یه روز فلان خواننده میاد دست رهبر رو میبوسه، فردا میره با گوگوش عکس سلفی میندازه!

تصور کنین هالیوودیا می اومدن آنتونی کوئین رو به خاطر بازی در نقش حمزه، تو فیلم رسالت از حضور تو پروژه های هالیوودی منع می کردن! بالاخره بیشترشون مسیحین دیگه!

سیاست فقط به سخنرانی نی که بگی بیان دوتاشون سیاسی بگن!
تو عمل اثبات میشه!
مسلما" هنرمندایی که نون به نرخ روز میخورن جایی تو قلب جامعه ندارن !
وجهه هنری یه چیز و درک شرایط اجتماعی یه چیز
هنرمند هرچند تو کارش حرفه ای باشه اما نباید یه دروغ بزرگ رو باهنرش به جامعه تلقین کنه

بالا