آیا انجام تحقیق در شرایط فعلی جامعه نتیجه می دهد؟؟؟

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصور کنین بهترین دوستتون می خواهد ازدواج کند و از شما درباره ایشون سوالاتی می پرسن.آیا حاضر هستین غیر از صحبت از خوبی هایش بدیهایش را هم بگین؟؟؟
فکر کنین یکی از همسایه های شما می خواهد در یه سازمان دولتی استخدام بشود و از شما درباره ایشون تحقیق می کنن.شما سعی می کنین چیزهایی بگین که اون استخدام نشه یا سعی می کنین به اون کمک کنید؟؟؟
آیا فکر می کنین انجام تحقیقات با جو موجود در جامعه نتیجه می دهد؟

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی داره تحقیق در باره دختر باشه یا پسر برای ازدواج باشه یا کار؟

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با توجه به شناختی که داشته باشم واقعیتو به بهترین شکل ممکن میگم
اگه از فرد امین و صادقی که شناخت کافی از طرف مقابل داشته باشه تحقیق بشه نتیجه میده

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر برای استخدام کسی ازم تحقیق میکنن سعی میکنم تا جایی که میتونم در موزد محسناتش بگم چ.ن بابام همیشه میگه ادم باید نون رسون باشه نه اینکه نون یک بدبختی رو اجر کنه

گل احساس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه تحقیق برا ازدواج و کار باشه و به چشم خودم مورد خاصی ازش نبینم حتما تعریف میکنم

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من خودم حقیقت رو میگم ولی به نظر من الان دیگه تحقیق فایده نداره چون اگه کسی با اون شخص مشکل داشته باشه زیراب زنی میکنه و بد میگه یا بالعکس اگه دوستش باشه...بدیه طرف رو نمیگه و فقط ازش تعریف میکنه.

mahboobeyeshab

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر من خيلي هم خوب نيست....
براي ازدواج باشه پيشنهاد ميدم كه دوتا خوانواده اول همو بشناسن و باخضور پدر برادر هاي طرفين باشه....بعد هم پرس و جو از دوستان باشه و حرفهاي ديگران و برخوردها رو كنار هم گذاشته و نتيجه بگيرند....
ديدم خوانواده ها قبل از شناخت از همسايه و دوستان ميپرسند و و بكرات هم ديدم كه از روي خصومت هاي نابجا و در واقع شايد حسادت حرفائي زده شده.....كه هيچ پايه و اساسي نداره.....

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برا ازدواج بد و خوب رو میگم، به نظرم خیلی حساسه و مهمتر از رابطه دوستی، حتی برای صمیمی ترین دوستم
حقیقت بهترین راه حله
اما در مورد کار ، اگه واقعا مورد خیلی خاصی ندیده باشم،تعریف می کنم

ar.noorian

عضو جدید
کاربر ممتاز
تصور کنین بهترین دوستتون می خواهد ازدواج کند و از شما درباره ایشون سوالاتی می پرسن.آیا حاضر هستین غیر از صحبت از خوبی هایش بدیهایش را هم بگین؟؟؟
فکر کنین یکی از همسایه های شما می خواهد در یه سازمان دولتی استخدام بشود و از شما درباره ایشون تحقیق می کنن.شما سعی می کنین چیزهایی بگین که اون استخدام نشه یا سعی می کنین به اون کمک کنید؟؟؟
آیا فکر می کنین انجام تحقیقات با جو موجود در جامعه نتیجه می دهد؟

اگه واقعیت به نفع او باشه حتما میگم....
اگه به ضرر او باشه ...بستگی داره...شاید راستشو نگم اما دروغ هم نمیگم...

taeezade

عضو جدید
برا ازدواج بد و خوب رو میگم، به نظرم خیلی حساسه و مهمتر از رابطه دوستی، حتی برای صمیمی ترین دوستم
حقیقت بهترین راه حله
اما در مورد کار ، اگه واقعا مورد خیلی خاصی ندیده باشم،تعریف می کنم
ما نیز

آخرین ویرایش توسط مدیر:

paeeizan

اخراجی موقت
من اگه ببینم سوژه آدم خوبیه ..سعی میکنم بیشتر از خوبیاش بگم .... چیزای منفی مهمی رو هم که داره میگم ... چون طرف میخاد انتخاب کنه ..اگه بعدا به مشکل برخوردن من مدیون میشم که میدونستم و نگفتم.:gol:

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگه ببینم سوژه آدم خوبیه ..سعی میکنم بیشتر از خوبیاش بگم .... چیزای منفی مهمی رو هم که داره میگم ... چون طرف میخاد انتخاب کنه ..اگه بعدا به مشکل برخوردن من مدیون میشم که میدونستم و نگفتم.:gol:
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه گفتی میری کهر..........کا

mahsamah110

عضو جدید
اول اینکه تحقیق کردن بهتر از نکردنه

بعدم کلی راه واسه تحقیق وجود داره!!! لازم نیست بری از رفیق فابریکش بپرسی چه جور آدمیه که!!!

بالاخره درس خونده، کار کرده

کلی نت ورک داره، که قطعاً همه شون دوست صمیمیش نیستن

تازه اگه بلد باشی چه جوری سوال بپرسی، از خودشم میتونی کلی اطلاعات بگیری،چه برسه به رفیقاش!!!!1

parisa.66

عضو جدید
در مورد ازدواج بله كاملا خوبي و بدي رو ميگم اما در مورد كار سعي مي كنم كه جلو كار كسيو نگيرم

Sarp

مدیر بازنشسته
در مورد ازدواج بله كاملا خوبي و بدي رو ميگم اما در مورد كار سعي مي كنم كه جلو كار كسيو نگيرم
یعنی کسی که لیاقت کاری رو نداره ، درسته که در اون مسند قرار بگیره ؟
همینه که وضعمون شده این دیگه

بالا