آيا اسلام دین غیر منطقی است؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

majid-survey

عضو جدید
اشتباه تایپی یا بی سوادی؟؟

اشتباه تایپی یا بی سوادی؟؟

تو يه جمله دوتا؟!
تا تو باشي ديگه غلط املايي نگيري;);););)

درسته

ولی اگر به اون چشمان:eek: مبارک فشار بیاری میبینی به این اشتباه میگن اشتباه تایپی

حروف نزدیک هم بوده و کلید اشتباه زده شده;)

اماااااا!!!!!!!!

مچکرم چه شباهتی به متشکرم داره؟؟؟؟؟؟

عزیزم گاهی دفاع نکنی به نفعتونه، بیشتر بی سوادی ها عیان میشه ضایع کننده است:biggrin::biggrin::biggrin:

یا اون یکی دو قورت و نیم شباهتش به دو قلت و نیم چیه!!!!!؟؟؟

دستت درد نکنه

مسرور شدیم از مصاحبت با تو :biggrin:

آخرین ویرایش:

majid-survey

عضو جدید
بازم برچسب زدي؟ هركي يه چيزي گفت كه مطابق ميل جنابان عالي نباشه سريع حكم رو صادر ميكنين؟! واسه من كه اهميتي نداره برا خودتون دردسر ميشه:cool:

شغل آزاد يعني همون كارا ديگه... آره باور كردم!!!:eek:
كم آوردي غلط چاپي ميگيري ها! مي خندي؟
حاضرم برم جهنم ولي چشمم به تو و امثالت نيفته.:w16:

برچسب؟
کدوم برچسب
مگه منظورمو میدونی؟

راست میگن، میگن ضمیر مرجعشو پیدا میکنه;)

کارم رو هم جهت اطلاع یکی دیگه گفتم نه باور جنابعالی(چرا واسه خودت نوشابه باز کردی؟؟)

این کم آوردن نیست عزیزم دارم زبان بعضی دوستان رو اصلاح میکنم متاسفانه بعضیا به غلط و نه اشتباه تایپی غلط مینویسن

راجع به جهنم و اینا من نظرم با شما یکی نیست....
بگذریم

برعکس شما ها که از ما متنفری ما همچین حسی راجع به شما نداریم(اقلا راجع به خودم میدونم)

mezak

کاربر فعال
درسته

ولی اگر به اون چشمان:eek: مبارک فشار بیاری میبینی به این اشتباه میگن اشتباه تایپی

حروف نزدیک هم بوده و کلید اشتباه زده شده;)

اماااااا!!!!!!!!

مچکرم چه شباهتی به متشکرم داره؟؟؟؟؟؟

عزیزم گاهی دفاع نکنی به نفعتونه، بیشتر بی سوادی ها عیان میشه ضایع کننده است:biggrin::biggrin::biggrin:

یا اون یکی دو قورت و نیم شباهتش به دو قلت و نیم چیه!!!!!؟؟؟

دستت درد نکنه

مسرور شدیم از مصاحبت با تو :biggrin:

تو گير دادي به اشتباهات تايپيو چاپيو چشميو هر اسمي كه روش ميزاري. ايراد نميگيرم حرفي

نداشتي خواستي يه چيزي گفته باشي.

خودگويي و خود خندي عجب مرد هنرمندي!!! اولا كه مچكرم رو من نگفتم، ثانيا اگر جنابعالي

سواد داشتي ميفهميدي مچكرم شكل محاوره اي متشكرم هستش. يه جاي ديگه اينارو نگو

عزيزم بهت ميخندنا!! ثالثا بازم من اعتقاد دارم اين چيزا به سواد نيست به عقله هر چند از اون لحاظ هم...:razz:

نوش جونت

ببخشيدا ولي فقط وقتمو ميگيري.

mezak

کاربر فعال
برچسب؟
کدوم برچسب
مگه منظورمو میدونی؟

راست میگن، میگن ضمیر مرجعشو پیدا میکنه;)

کارم رو هم جهت اطلاع یکی دیگه گفتم نه باور جنابعالی(چرا واسه خودت نوشابه باز کردی؟؟)

این کم آوردن نیست عزیزم دارم زبان بعضی دوستان رو اصلاح میکنم متاسفانه بعضیا به غلط و نه اشتباه تایپی غلط مینویسن

راجع به جهنم و اینا من نظرم با شما یکی نیست....
بگذریم

برعکس شما ها که از ما متنفری ما همچین حسی راجع به شما نداریم(اقلا راجع به خودم میدونم)

از اونجا كه حرف درست و درمون از دهن مباركتون بيرون نماد بايد همه جوانب رو در نظر گرفت!

مطمئنا با اون لحن صحبت كردن منظورتون از فرقه چيز جالبي نمي تونه باشه. كمااينكه قصد كوبيدن بنده رو داشتين. انصافا قبول داري يا نه؟

جهت اطلاع يكي ديگه منو مي كوبي؟!!!!!! پس چي شد اون تعاليمي كه يادت دادن؟ فقط پزشو بلدين بدين؟ :confused:

كشتي مارو مگه گفتم درست نوشتم؟ تا جايزه نگيري بيخيال نمي شي آره؟ باشه ولي اين كارا فقط يه جايزه داره: آباريكلا مونگول:biggrin:

اگه راست گفته باشي:surprised:

majid-survey

عضو جدید
از اونجا كه حرف درست و درمون از دهن مباركتون بيرون نماد بايد همه جوانب رو در نظر گرفت!

مطمئنا با اون لحن صحبت كردن منظورتون از فرقه چيز جالبي نمي تونه باشه. كمااينكه قصد كوبيدن بنده رو داشتين. انصافا قبول داري يا نه؟

جهت اطلاع يكي ديگه منو مي كوبي؟!!!!!! پس چي شد اون تعاليمي كه يادت دادن؟ فقط پزشو بلدين بدين؟ :confused:

كشتي مارو مگه گفتم درست نوشتم؟ تا جايزه نگيري بيخيال نمي شي آره؟ باشه ولي اين كارا فقط يه جايزه داره: آباريكلا مونگول:biggrin:

اگه راست گفته باشي:surprised:

1غلط املایی اینقدر بهت فشار آورد؟ ؟؟؟؟:thumbsup2:

ادبیاتتون تو فحش ماشالله یه فرهنگ لغته

من جلو فحشت کم آوردم
تسلیم
شماها همه با هم از اینا بلدید و استفاده میکنید، من که بلد نیستم

آخرین ویرایش:

Mj na

عضو جدید
بس کن این یاوه گویی رو
آقا جان نمی تونی پاسخ بدی برو چرا اینقدر دست و پا می زنی
من بهت یه چیزی می گم آدمی که از رو عقل و منطق ایمان بیاره هیچ وقت از توهین هایی که دیگران به دینش می کنن ناراحت نمی شه چون می دونه که اینا دین رو نشناختن
آدمی که با تلقین و تکرار و ارزش و احساس ایمان بیاره اون ایمان ایمان سستیه و با کوچکترین توهین به دینش دچار بحران ارزش میشه و سریع پرخاش میکنه;)

majid-survey

عضو جدید
بس کن این یاوه گویی رو
آقا جان نمی تونی پاسخ بدی برو چرا اینقدر دست و پا می زنی
من بهت یه چیزی می گم آدمی که از رو عقل و منطق ایمان بیاره هیچ وقت از توهین هایی که دیگران به دینش می کنن ناراحت نمی شه چون می دونه که اینا دین رو نشناختن
آدمی که با تلقین و تکرار و ارزش و احساس ایمان بیاره اون ایمان ایمان سستیه و با کوچکترین توهین به دینش دچار بحران ارزش میشه و سریع پرخاش میکنه;)

ببین
میگم شما ها ادبیاتتون اینجوریه میگید نه

آفتاب آمد دلیل آفتاب
گر دليلت بايد از وي رخ متاب

ببخشید کجا نوشته و کی گفته؟
با این حرفات داره اون تصورم راجع به تو جدی میشه
که اومدی اینجا ... های روشنفکری کپی کنی و بچه ها رو متزلزل

منم ازت سوال کردم

هنوز جواب ندادی
البته بجز من سوال تعداد دیگه ای از دوستان هم بود

پست های قبلی رو ببین

جواب برای حرفایی که در شان تو و امثال تو هست دارم(البته بدون فحش مثل بعضیا)

ولی به حرمت دوستانی که گفتن آروم باش چیزی نمیگم

جواب سوال مارو بده ای.................

آخرین ویرایش:

phalagh

مدیر بازنشسته
از اونجايي كه در اين تاپيك چيزي جز جدل دو نفره وجود نداره قفل ميشه.
هروقت تونستيد بدون جدل و توهين و كنايه در بحثها شركت كنيد اقدام به زدن پست يا تاپيك كنيد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.