آموزش نرم افزار comsol multiphysics

giti_a

عضو جدید
کسی در مورد نرم افزار comsol multiphysics اطلاعاتی دارد؟
من احتیاج به راهنما و آموزش این نرم افزار دارم

زر خانیم

عضو جدید
سلام اتفاقا من بح داشتم راجع به این موضوع سرچ میکردم
تو سایت comsol راهنماش هست
این سایت هم مفید بوذ
http://books.google.com/books?id=lg7LCToBhbQC&pg=PA460&lpg=PA460&dq=comsol%2Bdetector&source=bl&ots=wPRwU44Wal&sig=xdwzpPSSlTC8TJ3Kd8xgNd-BSYo&hl=en&ei=kf2fTabwBJGBhQfNw8iIBQ&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=7&ved=0CD0Q6AEwBg#v=onepage&q&f=false

nini_7452

عضو جدید
سلام خدمت شما خانم زر
من رشتم الکترونیکه تازه میخوام با این نرم افزار کار کنم اگه لطف کنید کمک کنید ممنون میشم

sni

عضو جدید
سوال در مورد سوالات کامسول

سوال در مورد سوالات کامسول

سلام خسته نباشید منم یک سوال داشم من کمسول نسخه 4.3bدارم متاسفانه وقتی میخام نسخه این نرم افزار که با متلب لایو لینک هستشو باز کنم از من username و بعد password mikhad با توجه به اینکه این نرم افزار با لایسنس اکتیو شده باید چیکار کنم؟ ممنون

alirezamosaddegh

عضو جدید
[FONT=&quot]یکی از مثال های نرم افزار کومسول شبیه سازی ماسفت است[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot]این مثال را بررسی کرده و ضمن تشریح کامل نحوه شبیه سازی اثر تغییرات طول کانال و ضخامت لایه اکسید را روی عملکرد قطعه بررسی کنید[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]هر تغییر ممکن را بررسی نمایید.
من دسترسی به آموزش فارسی نرم افزار ندارم و برا مطالعه آموزش کامل انگلیسی هم وقت کافی ندارم میشه کمکم کنید ممنونم...
[/FONT]

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
یکی از مثال های نرم افزار کومسول شبیه سازی ماسفت است
این مثال را بررسی کرده و ضمن تشریح کامل نحوه شبیه سازی اثر تغییرات طول کانال و ضخامت لایه اکسید را روی عملکرد قطعه بررسی کنید.
هر تغییر ممکن را بررسی نمایید.
من دسترسی به آموزش فارسی نرم افزار ندارم و برا مطالعه آموزش کامل انگلیسی هم وقت کافی ندارم میشه کمکم کنید ممنونم...

دوست عزیز به تاپیکی که مربوط به سوالات کامسول هست مراجعه کنید و. سوالتون رو اونجا بپرسین
کامسول ورژن 4 به بعدش آموزش فارسی نداره باید خودتون شروع کن به انجام دادن کار و شبیه سازی و قسمتایی که اشکال دارید رو بپرسین
موفق باشید

پی نوشت: لینک تاپیک پاسخگویی به سوالات کامسول در امضا موجود است

mehdiyh

عضو جدید
راهنمایی comsol

راهنمایی comsol

با سلام من با این نرم افزار مدل سازی یه نوع باتری رو انجام می دم برای شروع اموزشش بهتره از help اون استفاده کنید در ضمن خود نرم افزار یه سری pdf درباره موضوعات مختلف داره که شما برای شروع می تونید از اونا استفاده کنید سر کلاساشم از همینا کمک می گیرند .امیدوارم این چیزا کمکتون کنه.

mehdiyh

عضو جدید
دوست عزیز به تاپیکی که مربوط به سوالات کامسول هست مراجعه کنید و. سوالتون رو اونجا بپرسین
کامسول ورژن 4 به بعدش آموزش فارسی نداره باید خودتون شروع کن به انجام دادن کار و شبیه سازی و قسمتایی که اشکال دارید رو بپرسین
موفق باشید

پی نوشت: لینک تاپیک پاسخگویی به سوالات کامسول در امضا موجود است
با سلام خدمت خانم فرشته
من با کامسول مدل سازی و شبیه سازی ریدوکس فلو باتری ها رو انجام می دم میشه در این زمینه کمکم کنید البته مقدمات کارو می دونم
با تشکر