کمک/آموزش و پرورش یا صنایع دفاع؟؟؟

کمک/آموزش و پرورش یا صنایع دفاع؟؟؟

• آموزش و پرورش

رای: 1 6.3%
  • صنایع دفاع

رای: 10 62.5%
  • یه شغل دیگه

رای: 5 31.3%

• مجموع رای دهندگان
    16

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان
من از مهر ماه استخدام آموزش و پرورش شدم و الان هم مشغول تدریسم. 3 ماه تعطیلی داریم.20 روز عید تعطیلیم،برف بیاد تعطیلیم.ایام امتحانات تعطیلیم.هفته ای سه روز میریم سر کار و ....ولی نمیدونم چرا از لحاظ شغلی ارضام نمیکنه
قبلا از استخدام تو مراحل گزینش صنایع دفاع رو طی کرده بودم که دیروز تماس گرفتن بیا واسه انجام کارهات. صنایع دفاع هر روز به جز 5شنبه و جمعه باید تا 4 سرکار باشم/با توجه به این که تو صنایع دفاع از رشته درسیم استفاده بیشتری میکنم و اگه خدا بخواد سال دیگه هم ارشدم رو میگیرم به نظر شما من کدوم راه رو انتخاب کنم؟؟؟فرصت کم دارم کدوم راه رو انتخاب کنم؟؟؟
ممنون

e_mech

عضو جدید
داداش من میدونی، این فقط به عقاید و علایقت بستگی داره، چیزی نیست که من بتونم کمکت کنم. گفتم عقاید چون بحث صنایع دفاع هست و بعضیا با جنگ و ... مشکل دارن. عرض کردم علایق چون بعضیا تدریس رو با هیچ چیز دیگه ای عوض نمی کنن. حالا شما ببین با خودت چند چندی؟

روز روزگارتون خوش

فرهنگ

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت دوستان
من از مهر ماه استخدام آموزش و پرورش شدم و الان هم مشغول تدریسم. 3 ماه تعطیلی داریم.20 روز عید تعطیلیم،برف بیاد تعطیلیم.ایام امتحانات تعطیلیم.هفته ای سه روز میریم سر کار و ....ولی نمیدونم چرا از لحاظ شغلی ارضام نمیکنه
قبلا از استخدام تو مراحل گزینش صنایع دفاع رو طی کرده بودم که دیروز تماس گرفتن بیا واسه انجام کارهات. صنایع دفاع هر روز به جز 5شنبه و جمعه باید تا 4 سرکار باشم/با توجه به این که تو صنایع دفاع از رشته درسیم استفاده بیشتری میکنم و اگه خدا بخواد سال دیگه هم ارشدم رو میگیرم به نظر شما من کدوم راه رو انتخاب کنم؟؟؟فرصت کم دارم کدوم راه رو انتخاب کنم؟؟؟
ممنون

شايد اگه جاي شما بودم بدون لحظه اي درنگ صنايع دفاع مي رفتم...
معليم بريا يه آقا اصلا مناسب نيست... اينو اون موقعي كه ازدواج كنيد و همسرتون شاغل نباشه متوجه ميشيد... :redface:

ho3in.s

عضو جدید
معليم بريا يه آقا اصلا مناسب نيست... اينو اون موقعي كه ازدواج كنيد و همسرتون شاغل نباشه متوجه ميشيد... :redface:
چرا؟:surprised:
ميشه بيشتر توضيح بديد؟

leily...metalojy

عضو جدید
سلام داداش...
من با وجود مخالفت صد در صدی خونوادم الان دانشجوی ترم 2موادم.چون علاقه داشتم...تجربه ای ندارم ولی فکر میکنم ادم باید از کارش لذت ببره.هدف داشته باشه ورشد کنه....موفق باشی...

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
تدریس اصلا به درد نمی خوره. حتی اگر جایی بدتر از صنایع دفاع هم بود من پیشنهاد می دادم سریعا اون رو قبول کنید. حالا چه برسه به اینکه صنایع دفاع باشه.
یه اشتباهی هم رایج شده که فکر می کنن صنایع دفاه مثل نظامه. ولی اصلا اینجوری نیست. صنایع دفاع اولین قدرت فنی کشور رو داره چون هم بودجه ی توپی داره هم روابط خوب. یعنی تو همه پروژه ها اولویت داره. به نظر من که درنگ جایز نیست. چون به عقیده ی من و خیلی ها حساب صنایع دفاع از نیروی زمینی و هوایی و ... ارتش سواست. باز اگه خواستی می تونم بیشتر برات بگم. تو این مسایل زیاد نمی شه عمیق شد هر کس عقیده خودش رو داره. ولی برو ... شک نکن

آخرین ویرایش:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
عقیده ی جالبیه، حالا مگه تو اقا هستی که بدون لحظه ای درنگ قبول کنی؟:D
ولی در کل درسته، معلمی اصلا به درد آقایون نمی خوره.

فرهنگ

مدیر بازنشسته
عقیده ی جالبیه، حالا مگه تو اقا هستی که بدون لحظه ای درنگ قبول کنی؟:D
ولی در کل درسته، معلمی اصلا به درد آقایون نمی خوره.

نه بابا
ولي گفتم كه د ا ن ش گ ا ه اگه رفت اونجا دست ما رو هم بگيرههههههههههههه:redface:

arjomand

عضو جدید

...با توجه به این که تو صنایع دفاع از رشته درسیم استفاده بیشتری میکنم
...
من یه تجربه نزدیک با صنایع دفاعی(تو قزوین) دارم. خیلی مطمئن نباش که کارت با رشتت در ارتباط باشه اونا فقط مهندس می خوان و اینکه تحقیقات در راستای تولید جنگ افزار ندارن تا اونجا که من می دونم مونتاژه. تحقیقاتشون بیشتر اونجوری که بگن یه کاری می کنیم. محیط خیلی نظامی نیست ولی از نظر من سالم هم نیست (منظورم اینکه سیستم پاچه و... همچنان رعایت میشه، و نیز جریانات شلوار جین، ژل و آستین کوتاه و ته ریش و ...-شلوار کتان از نظر اونا جین محسوب میشه:biggrin: )
ولی اگه باهاشون هم جهت باشی مزایای مالی زیادی داره

Neverhood

عضو جدید
من یه تجربه نزدیک با صنایع دفاعی(تو قزوین) دارم. خیلی مطمئن نباش که کارت با رشتت در ارتباط باشه اونا فقط مهندس می خوان و اینکه تحقیقات در راستای تولید جنگ افزار ندارن تا اونجا که من می دونم مونتاژه. تحقیقاتشون بیشتر اونجوری که بگن یه کاری می کنیم. محیط خیلی نظامی نیست ولی از نظر من سالم هم نیست (منظورم اینکه سیستم پاچه و... همچنان رعایت میشه، و نیز جریانات شلوار جین، ژل و آستین کوتاه و ته ریش و ...-شلوار کتان از نظر اونا جین محسوب میشه:biggrin: )
ولی اگه باهاشون هم جهت باشی مزایای مالی زیادی داره

کاملا موافقم
شدیدااااااااااا

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم بی درنگ میرفتم صنایع دفاع

اصلا هر کاری غیر مرتبط با رشته ام نمی رم مگر اینکه خیلی پولش خوب باشه ( یک سوم بیشتر از اونی که از رشته ام در میارم )

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام و تشکر از همه دوستان/خیلی ممنون/خوب اکثرا یعنی همه دوستان نظرشون در مورد صنایع دفاع هست/راستش منم خودم صنایع دفاع رو ترجیح میدوم /فکر نکنید بچه تنبلی هستم من الان از مهر هست که آموزش پرورشم خداییش شغل به این راحتی ندیدم /آموزش پروریشی ها الان در انتظار تعطیلان صغری(عید) و بعد در انتظار تعطیلات کبری(تابستون) هستن/تنها مزیتش همین تعطیلاتش هست/اکثر معلم ها به خاطر وقت آزاد شغلشون دوشغله هستن(البته آژانس یا بنگاه)/
در هر صورت ممنونم از همتون که برای رفتن به صنایع دفاع دو دلی رو تقریبا بردارم

رستم دستان

عضو جدید
ببين عزيزم من اگر به جاي تو بودم يك دقيقه آموزش وپرورش رانمي تونستم تحمل كنم به نظرمن بروصنايع دفاع حتي اسمش هم به صدتاآموزش وپرورش مي ارزه ومطمن باش از نظرمادي هم ساپورت ميشي.
انتخاب به خودت برميگرده.

bakhshisoheil

عضو جدید
سلام من خودم چند وقته تو کفم برم صنایع دفاع اول اگه میشه چه جوری پذیرفته شدید چه شرایطی میخواد حتمتا اگه میشه جواب بدید دوم اینکه من بابام دبیره حسابداریه این چیزای اموزش و...آدمو گول میزنه گول شو نخری ها امام زاده ای که کور میکنه شفا نمیده

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من خودم چند وقته تو کفم برم صنایع دفاع اول اگه میشه چه جوری پذیرفته شدید چه شرایطی میخواد حتمتا اگه میشه جواب بدید دوم اینکه من بابام دبیره حسابداریه این چیزای اموزش و...آدمو گول میزنه گول شو نخری ها امام زاده ای که کور میکنه شفا نمیده
ممنون از تظرت
برای این که بری صنایع دفاع حتمی باید یک معرف داشته باشی/حالا اون معرف یا باید تونجا کار کنه یا ارتباط داشته باشه/وقتی هم که معرفی شدی اول گزینش تخصصی رشته خودت رو میشی بعد اگه قبول شدی میری واسه گزینش عمومی و استشهاد محلی و...

morteza ahmadii

عضو جدید
سلام دوست عزيز با شناختي كه من از محيط صنايع دفاع دارم از اونجايي كه بعضي از بستگان(عموم....وغيره) كه در صنايع هستند و همينطور پدر من البته به صورت غير مستقيم تا حدودي با محيط اونجا اشنايي دارم و حتي خودم هم واسه بعد از ليسانس برنامه دارم (اگه از مزاياش مي خواي بدوني كه خيلي بهتر از اموزش و برورش هست...ولي از نظر محيط كاري بايد تا حدودي مثل خودشون باشي كه اين موردي هست كه باعث ازار خود من ميشه شما هم بايد با روحيات خودت بسنجيش(متوجه هستي كه يعني جي)البته شما وقتي با فوق داري ميري جون هنگام ورود به همه درجه نظامي تعلق ميگيره در جايگاه خوبي قرار ميگيري و حتي از خيلي ها هم كه از شما قبل تر اومدن البته با مدارك بايين تر جلوتر هستي از نظر حقوق و غيره..........البته شما اين نكته رو هم در نظر بگير كه وقتي وارد صنايع شدي يه مدتي بايد از بعضي از كارهاي ديكه بزني تلاش كني تا بتوني يه جوري خودت رو به يه جايگاه خوب برسوني ولي تو اموزش...از روز اول درس ميدي 20 سال ديكه هم باز درس ميدي فقط تلاش كني در جاي بهتري درس ميدي.....البته امكان داره بتوني تو سازمان هم بري.....همه برميگرده به روحيات خودت دوست عزيز