آمـــوزش زبـــان عمومـی و تخصصی کارشناسی ارشد معماری

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه سری تست 504 از دکتر تقی زاده داشتم میزارم شاید به دردتون بخوره ..... تافلم بعدا میزارم

سلام.
ببین تستای درس 1 تا 5:
تست شماره 7=برا از بین بردن سموم بدن، eliminates بکار میبرن.آیا تو جوابا اشتباهه تایپیه یا واقعن vanishes ،رو انتخاب کردن؟؟

Hamid.026

عضو جدید
Must have words for the TOEFL

Must have words for the TOEFL

[FONT=W_yekan]سلام دوستان ارشدی عزیز . ..

من نرم افزار نارسیس برای تافل TOEFL گرفتم خوبه ؟؟ به تظرتون !؟!؟
منبع این نرم افزار دو تا کتاب به اسم [FONT=W_yekan]«Must have words for the TOEFL» و «Essential Words for the TOEFL»

[/FONT][FONT=W_yekan][FONT=W_yekan]خواهشن کسی لینک یا فایل [FONT=W_yekan][FONT=W_yekan]Must have words for the TOEFL[/FONT][/FONT] داره ؟؟ >> خیلی ضروریه !! <<[/FONT][/FONT][FONT=W_yekan]
[/FONT]
[/FONT]

Hamid.026

عضو جدید
بچه ها کسی فلش کارت یا فایلی که معنای فارسی کلمه های کتاب 400 Must Have Words for the TOEFL داشته باشه داره ؟؟؟

mrsetareh

عضو جدید
مجموعه تاقل نارسیس

مجموعه تاقل نارسیس

بچه ها کسی مجموعه تافل نارسیس رو داره ؟

می خوام از بخش دومش که essential word for the tofel هست شروع کنم اما اول حتما باید 400 کلمه ضروری رو بخونم که خوب وقت ندارم.

اگر کسی تا اوایل یا اواسط اسنشیال رسیده لطفا بگه که از save برنامش استفاده کنم برای ادامه.

Hamid.026

عضو جدید

می خوام از بخش دومش که essential word for the tofel هست شروع کنم اما اول حتما باید 400 کلمه ضروری رو بخونم که خوب وقت ندارم.

اگر کسی تا اوایل یا اواسط اسنشیال رسیده لطفا بگه که از save برنامش استفاده کنم برای ادامه.

دوست عزیز منم مشکل شما رو دارم گیر کردم . ... !!!!!!!!

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز

من دو جور تافل رو شروع کردم به خوندن
انگلیسی به فارسی و انگلیسی به انگلیسی
باید نام کاربری و پسوردمو بهت بدم؟

Hamid.026

عضو جدید
نه باید بانک تستهارو از جایی که نصبه رو سیستمت شیر کنی ؟؟؟
فکر کنم اینجوری باشه . ... ؟؟

mrsetareh

عضو جدید
من دوست دارم شما و
mrsetareh رو کمک کنم
بگید چطور شیر کنم ؟​

اول اینکه دستت درد نکنه

وقتی نارسیس رو باز میکنی، قبل از اینکه وارد کاربرت بشی، سمت راست (زیر مجموعه عملیات) یه گزینه کپی پشتیبان هستش. یه فایل پشتیبان که در واقع همون backup میشه تهیه میکنی و اون فایل رو بی زحمت به اشتراک بزارید..

واقعا ممنون میشم..

Capture.jpg

آخرین ویرایش:

mahdi0123

عضو جدید
سوال

سوال

سلام دوستان
میبخشید من یه سوال داشتم
برا زبان تخصصی تو این فرصت باقیمانده چی توصیه ای دارید

AzZin

عضو
دوستآن سلآم ..
در پُست هآی قدیمی دیده بودم که رآجع به یادگیری از http://www.memrise.com صُحبت کرده بودید ..
این سایت متُدِ خاصی وآسه یآرگیری دآره مثلَن شیوه ی کُدینگ و این هآ ، یا همون اِسنشیآل وُرد و 504 ِ معمولی تکرآر شده ؟

shezeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستآن سلآم ..
در پُست هآی قدیمی دیده بودم که رآجع به یادگیری از http://www.memrise.com صُحبت کرده بودید ..
این سایت متُدِ خاصی وآسه یآرگیری دآره مثلَن شیوه ی کُدینگ و این هآ ، یا همون اِسنشیآل وُرد و 504 ِ معمولی تکرآر شده ؟

تکرار شده

archisal

کاربر بیش فعال
دوستآن سلآم ..
خیلی جامع ه به نظرم. ولی وقت گیره

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سسلام بچه ها.....کسی لغات سال 93 تو سایت ممورایز رو نداره لینک بده من بخونم؟؟؟:w05:

setareh266

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان
میشه یه نفر صفحه اول از فصل اول کتاب عمومی رستمی رو برام بزارین میخوام با یه کتاب دیگه مقایسه کنم.ممنون

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سلام دوستان من یه مشگلی تو ترجه زبان دارم اونم اینه که فن ترجمه رو نمیدونم و معنی کلمات و بلدم ولی نمیتونم مفهومه جمله رو در بیارم
ممنون میشم کسی بهم کمک کنه

mrsetareh

عضو جدید
دوستان

شما زمانی که برای پاسخ به 30 سوال زبان (10 سوال لغت، 5 سوال گرامر و هر یک از 3 متن،درک مطلب) اختصاص میدید به نتفکیک چقدره ؟

اگر تکنیک خاصی در پاسخ گویی در حداقل زمان با بیشترین بازده به هر کدوم از 3 بخش زبان دارید لطفا بگید..

digitalarch

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمـــوزش زبـــان عمومـی و تخصصی کارشناسی ارشد معماری

دوستان

شما زمانی که برای پاسخ به 30 سوال زبان (10 سوال لغت، 5 سوال گرامر و هر یک از 3 متن،درک مطلب) اختصاص میدید به نتفکیک چقدره ؟

اگر تکنیک خاصی در پاسخ گویی در حداقل زمان با بیشترین بازده به هر کدوم از 3 بخش زبان دارید لطفا بگید..
من همیشه 40دقیقه زبان زدنم طول میکشه

10لغت اول حدود 6/7دقیقه
گرامر حدود 7/8دقیقه
درک مطلب ها بسته به سختی و اسونیشون از 7/8دقیقه تا 15دقیقه

mrsetareh

عضو جدید
من همیشه 40دقیقه زبان زدنم طول میکشه

10لغت اول حدود 6/7دقیقه
گرامر حدود 7/8دقیقه
درک مطلب ها بسته به سختی و اسونیشون از 7/8دقیقه تا 15دقیقه

مرسی

اره، 40 دقیقه به نظر منطقی تر میاد تا 30 دقیقه ای که من اختصاص میدم.

m3631

عضو جدید
سلام بچه ها امیدوارم سرحال و پر انرژی باشید
یه سری تست تافل از دکتر تقی زاده با جواباش میزارم امیدوارم به دردتون بخوره ، ببخشید که دیر شده...:redface:

پیوست ها

• essential words for TOEFL 1-10.pdf
    55.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • essential words for TOEFL unit 11-20.pdf
    42.8 کیلوبایت · بازدیدها: 1

m3631

عضو جدید
پسورد پاسخنامه : armandanesh.com

پیوست ها

• essential words for TOEFL unit 21-30.pdf
    54.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • پاسخنامه تشریحی eseential words for TOEFL.pdf
    448.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1

mrsetareh

عضو جدید
بچه ها من یک توی این تستایی که مربط به ضمیر موصولیه
و اینکه تشخیص بدیم ضمیر موصولی در جمله حذف شده یا نه ، یکم مشکل دارم.

لطفا یه توضیح گویا بدید در این مورد...

بالا