آقا کسی نیست منو زوری ببره بهشت؟

فدايي رهبر

عضو جدید
اي فريبكاراني كه شركت سهامي خريد و فروش و رهن و اجاره بهشت و جهنم براه انداخته ايد ما را به بهشت گند شما نيازي نيست .

بهشتي كه وعده داده ايد محلي براي عياشي و شهوت راني و فسق و پرخوري است .

ارزاني خودتان باد كه گويا بنده خوشگذراني با هزاران حوري هستيد .

ما ان جهنمي را كه به ميل و اراده خود به انجا برويم را هزار بار به ان بهشت زوري ترجيح ميدهيم .

ان بهشت و حوريها و شرابهايش و قصرها و اب روان و سيب و هلو و عسل ان گواراي خودتان باد .
ما هم همين را ميگوييم
انسان بدون خوراك وتغذيه مي ميرد ........وزنده نمي ماند حالا خوردن واشاميدن در دنيا يا دربهشت فرق نمي كند
انسان گر ازدواج نكند وتوليد مثل نكند نسلش منقرض مي شود
خدا كسي را به زور نه به جهنم مي برد ونه به بهشت ولي اين عالم براساس حكمت وشعور وهدف خاص خلق شده است رسيدن به تكامل وسعادت
كسي درستكار بود پاداش ميگيرد
خلافكار شد ، كيفر مي بيند
بايد زمين ازناپاكان ومجرمين غربال وپاك شود
مزرعه خوب وآباد بايد بدون خش وخاشاك وخار وعلف هاي هرزه باشد وسلام

mamadj

عضو جدید
استاد جناب mamadj کاملا درست گفتند...زخم معده عاملش باکتری هلیکوباکتر هستش و واگیر دار است...در بدن همه این باکتری هست ولی رخم معده به تعداد این باکتری بستگی داره و.................:surprised:
چه ربطی به موضوع تایپیک داشت، نمیدونم:D
آره اسمش یادم رفته بود ......مرسیییییییییی....
..آقای فدایی یعنی میگین دکتر متخصص اشتباه به من گفته یا دروغ گفته و شما راست میگین!!!!!!

saeedhashemee

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در پاسخ به شما عرض کنم که 1-پیامبر و امامان را نمیتوان با ما مقایسه کرد. حالا هر کسی که باشه هر چقدر هم پاک باشه. اینکه بگیم فدایی شخصی عین کفره.2- و حتما اون فرقه ایی که پیامبر فرمود منظور ما ایرانی و بعضی از شیعه های دیگر هستم از نظر شما. بقیه ولش.3- در ضمن نه ما مسلمانان ونه مسیح و یهودیان هیچ کدوم بر دیگری افضل نیستم. 4-بله مسلمه کسی که قران رو با درایت بخونه به خیلی از مفاهیم قران دست پیدا میکنه 5- حالا که در ایران به نظر شما اسلام دست بهترین اشخاص هست پس چرا اختلاف وجود داره در کشور خودمون (امثال ایت الله منتظری / بروجردی / شریعتمداری/ زنجانی/ و خیلی از مردم دیگه) . حالا من یک سووال دیگه میکنم فرض بگیر من در لیبی متولد شده بودم. اونجا هم اشخاصی خود رو فدایی قزافی میخونند و میگند اسلام همینه که میگیم وگرنه اعدام و شکنجه و تجاوز با اینکه در عراق دوره صدام متولد شده بود اونجا هم فداییان صدام همین رو میگفتند. توی کشور ما هم شما که میگید اسلام اینه که ما میگیم بقیه کافر و باید اعدام و شلاق و غیره باشه. حالا من مسلمان بدبخت اگه توی هر کدوم از این کشور ها متولد شده بودم . که هر کدوم فکر میکنند حق با اونهاست تکلیفم چی بود؟چگونه باید راه بهشت رو پیدا میکردم؟میشه من رو توجیه بکنید؟

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم همين را ميگوييم
انسان بدون خوراك وتغذيه مي ميرد ........وزنده نمي ماند حالا خوردن واشاميدن در دنيا يا دربهشت فرق نمي كند
انسان گر ازدواج نكند وتوليد مثل نكند نسلش منقرض مي شود
خدا كسي را به زور نه به جهنم مي برد ونه به بهشت ولي اين عالم براساس حكمت وشعور وهدف خاص خلق شده است رسيدن به تكامل وسعادت
كسي درستكار بود پاداش ميگيرد
خلافكار شد ، كيفر مي بيند
بايد زمين ازناپاكان ومجرمين غربال وپاك شود
مزرعه خوب وآباد بايد بدون خش وخاشاك وخار وعلف هاي هرزه باشد وسلام

من بين ان پستم و اين مطالب شما ارتباطي پيدا نكردم .

ايا قصد شما فقط پر كردن تاپيك است ؟؟ اگر اينطور نيست لطفا مطالب بي ربط ننويسيد .