ببخشید آقا! می تونم به خانومتون نگاه کنم؟

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز

جوان خیلی آرام و متین به مرد نزدیک شد و با لحنی مؤدبانه گفت :
ببخشید آقا! من می تونم یه کم به خانوم شما نگاه کنم و لذت ببرم؟

مرد که اصلا توقع چنین حرفی را نداشت و حسابی جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا در رفت و میان بازار و جمعیت، یقه جوان را گرفت و عصبانی، طوری که رگ گردنش بیرون زده بود، او را به دیوار کوفت و فریاد زد:

مردیکه عوضی، مگه خودت ناموس نداری ... ...ه می خوری تو و هفت جد آبادت ... خجالت نمی کشی؟

جوان امّا، خیلی آرام، بدون اینکه از رفتار و فحش های مرد عصبی شود و عکس العملی نشان دهد، همانطور مؤدبانه و متین ادامه داد:

خیلی عذر می خوام فکر نمی کردم این همه عصبی و غیرتی شین، دیدم همه بازار دارن بدون اجازه نگاه میکنن و لذت می برن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگیرم که نامردی نکرده باشم ... حالا هم یقمو ول کنین، از خیرش گذشتم

مرد خشکش زد... همانطور که یقه جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زیر چشمی زنش را برانداز کرد ...

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جالبه همیشه بعضی مسائل برمیگرده به حجاب..
من نمی دونم کشورهای دیگه هم این مشکل دارند یا نه... ولی خوب چشم هیز مردان هم برای خودش فلسفه ای هست...
من شما رو دعوت می کنم به خیابانهای شهر تهران بغل خیابان ها تن فروشهایی هستند زیاد که با حجاب کامل اعلام حضور کرده اند..
لطفا مسایل رو سطحی نگاه نکنید مشکا از بیخ هست ربطش به اینجور چیزها خیلی کمه.
یکی هیز باشه کارش این باشه بخاد یکی رو تور کنه چادر سهله از داخل امامزاده هم اینکارو می کنه...
اگر من بجای اون مرده باشم یقه شو نمی گیرم به صراحت با صدای بلند می گم:

عزیز به اندازه ای نگاه کن که من پیش مادر و خواهرت بودم

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما ظاهرا" خیلی دنبالشی ...بد نیس سری به جزیزه ی لختی ها یا سواحل لختی ها بزنی ...چشای هیز پورنو طلب اونجا بهشت براش

شماگفتی هیزبودن تو کشورهای اسلامی طبیعیه منم عرض کردم فیلمهای پورنو والبته هزارنوع کثافت کاری دیگه هم حاصل رفتارجماعت سکولاره جوابی داره بسم الله نداری خواهشا تهمت نزن

آخرین ویرایش:

اوژنی دزیره

عضو جدید
من زنم و به همان اندازه سهم می برم که ریه های تو!درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی,قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشم هایت می آیند.تآسف بار است که باید لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم.(زنده یاد سیمین دانشور)

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شماگفتی هیزبودن تو کشورهای اسلامی طبیعیه منم عرض کردم فیلمهای پورنو والبته هزارنوع کثافت کاری دیگه هم حاصل رفتارجماعت سکولاره جوابی داره بسم الله نداری خواهشا تهمت نزن
خیلی عذر می خام سکولار بودن یه حسن هایی داره یه عیب هایی هم داره .. ولی همین جامعه اسلامی یکی از عوارض اش گروه هایی مثل داعش و طالبان هست و غیره...
لطفا بحث و الکی به چیزی ربط ندین میرین دو تا کانال ماهواره می بینین جو گیر کیشین..
من ادعای حمایت از سکولار رو ندارم ولی همین سکولار همه تکنولوژی علمی شو دارین استفاده می کنین اگر زیاد هنر دارین از خودتون یه هنری یه علمی برای جامعه غرب و سکولاری نشون بدین..
دین شما ها کلا خلاصه شده زیر ناف شکم . کل بحث های دین تون شده بحث حجاب و لختی یعنی کلا منطق دین اینو میگه.
اگر شما ها زیاد مشکل دارین : هم پیمانان دینی و مذهبی شما ها در عراق و سوریه منتظر تان هستند... بسم الله ...
((دین و اعتقادی که با دیدن یک تار مو یا رژ لب بهخطر می افته باید درش رو کمپلت بتن آرمه بکنی))

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی عذر می خام سکولار بودن یه حسن هایی داره یه عیب هایی هم داره .. ولی همین جامعه اسلامی یکی از عوارض اش گروه هایی مثل داعش و طالبان هست و غیره...
لطفا بحث و الکی به چیزی ربط ندین میرین دو تا کانال ماهواره می بینین جو گیر کیشین..
من ادعای حمایت از سکولار رو ندارم ولی همین سکولار همه تکنولوژی علمی شو دارین استفاده می کنین اگر زیاد هنر دارین از خودتون یه هنری یه علمی برای جامعه غرب و سکولاری نشون بدین..
دین شما ها کلا خلاصه شده زیر ناف شکم . کل بحث های دین تون شده بحث حجاب و لختی یعنی کلا منطق دین اینو میگه.
اگر شما ها زیاد مشکل دارین : هم پیمانان دینی و مذهبی شما ها در عراق و سوریه منتظر تان هستند... بسم الله ...
((دین و اعتقادی که با دیدن یک تار مو یا رژ لب بهخطر می افته باید درش رو کمپلت بتن آرمه بکنی))
خداوکیلی چی روبه چی ربط میدین!چون تکنولوژی میگیریم پس بایدبرده باشیم.واقعا متاسفم برای همچین فکری:razz:
دین ما به زیرناف خلاصه شده الان فهمیدم چقدرسطحی نگرهستی:confused:
اتفاقاشمااستعدادبیشتری داری که به داعش بپیوندی حداقلش اینه که افتخارمیکنم تشیع هرچی باشه جنگ طلب نیست.
ولی باکینه ای که شماازهموطنات داری سریع بروثبت نام کن داعش. اول ازهمه هم بیاسرمنو جداکن.شایدنسل شیعه از
بین بره وشمایک نفس راحت بکشی.
دوست هرکس عقل او دشمن هرکس جهل اوست.امام رضا(ع)

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
من زنم و به همان اندازه سهم می برم که ریه های تو!درد آور است که من آزاد نباشم تا تو به گناه نیفتی,قوس های بدنم بیشتر از افکارم به چشم هایت می آیند.تآسف بار است که باید لباس هایم را به میزان ایمان تو تنظیم کنم.(زنده یاد سیمین دانشور)

عزیزم وقتی پوشش درست نباشه بعلاوه ک اون اقا گناه میکنه
تو بیشترگناه میکنی ک اونو ب این گناه انداختی

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم اگه خانوما چادر بپوشن و پوشیه بزنن همه مشکلات جامعه حل میشه و کشور میشه گل و بلبل :|
البته راه دومی هم هست:چشای همه آقایونو درآرن:)

کسی ادعا نکرده همه مشکلات کشوربیحجابیه اینهم ادعای آدمای تندروه.فقط نمیدونم چراعدهای چماق دستشون گرفتن هرتایپکی میام
میبنم چماق به دستا سرماروهدف گرفتن.
کیه ادعا کنه این کشورمشکل تداره.ولی آیاهمش مربوط به مذهب شیعه اس؟خوداین دوستان هیچ مشکلی ندارن.اصن دردشون چیه؟

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کسی ادعا نکرده همه مشکلات کشوربیحجابیه اینهم ادعای آدمای تندروه.فقط نمیدونم چراعدهای چماق دستشون گرفتن هرتایپکی میام
میبنم چماق به دستا سرماروهدف گرفتن.
کیه ادعا کنه این کشورمشکل تداره.ولی آیاهمش مربوط به مذهب شیعه اس؟خوداین دوستان هیچ مشکلی ندارن.اصن دردشون چیه؟

سر شما ینی دقیقا سر کیا؟؟؟
بعلاوه اینو از استارتر بپرسید ک دغدغشون چی بوده ازین بحث
متاسفانه من امروز ی اخطار گرفتم و اصلن دوس ندارم از باشگاه اخراج بشم
بهرحال اینجا قوانینی داره و من واسه این ک بتونم تو این محیط باشم باید -حتی بالاجبار- تابع قوانینش باشم
این پست هم فقط ب احترام این ک از من نقل قول گرفتید نوشتم
موفق باشید

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خداوکیلی چی روبه چی ربط میدین!چون تکنولوژی میگیریم پس بایدبرده باشیم.واقعا متاسفم برای همچین فکری:razz:
دین ما به زیرناف خلاصه شده الان فهمیدم چقدرسطحی نگرهستی:confused:
اتفاقاشمااستعدادبیشتری داری که به داعش بپیوندی حداقلش اینه که افتخارمیکنم تشیع هرچی باشه جنگ طلب نیست.
ولی باکینه ای که شماازهموطنات داری سریع بروثبت نام کن داعش. اول ازهمه هم بیاسرمنو جداکن.شایدنسل شیعه از
بین بره وشمایک نفس راحت بکشی.
دوست هرکس عقل او دشمن هرکس جهل اوست.امام رضا(ع)
اتفاقا من ربط دادن مسائل رو از شما یاد بگیرم که بدبختی و اجبار در جامعه رو زودی ربط دادین به سکولار....
اینو دیگه شنونده تصمیم میگیره شما سطحی نگر هستین یا من..
کسی نگفته برین برده بشین بجای اینکه بشینید در مورد زیر ناف و مسائل جنسی رساله و تفسیر موضوعی بنویسیو و برای قرآن هر روز 60 جلد تفسیر بنویسید برین عقل تون رو بکار بندازید تا برده نشید... همین کامپیوتر و اینترنت هم که داری زیر سایه دانش اونهاست ....:cool: و کلا هم جهان سوم برده سکولار های غربی و آمریکایی هست یعنی غیر این نیست
شیعه گری و سنی گری کلا کل منظقه رو به جون هم انداخته یه بچه هم میدونه..
اتفاقا داعشی ها با شما دشمن هستند با شیعه ها . اونا میگن شیعه مرده پرست و بت پرست هستند...
بالاخره من سر جدا کن کسی نیستم ولی توو قانون دین شما گردن زدن هست یعنی کسی از دین شما روی گردانید باید گردن زد همون جمله معروف لا اکراه فی الدین ..
بالاخره حرف بسیار هست..... فقط خواهشا هیز بودن و شهوتی بودن و بی غیرت بودن و جاهل بعضی از آقایون رو پای فاحشگی زنان این مرزبوم نگذارید

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
قصدمن ازگذاشتن این تایپیک واسه اشخاص خاصی نبوده
واسه دل خودم بوده و کسایی ک خوششون میاد

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطراینکه تایپک منحرف نشه واحیانا دوستان اخطارنگیرن سکوت میکنم

هاشمیان20

عضو جدید
مردهای مریض، زن هارو در هر موقعیتی ببینن به یک چیز بیشتر فکر نمیکنن و این که پوشش زن چی هست اهمیت نداره.به نظر من مردای مسلمون مریضن، بیماری های شدید جنسی هم دارن.نمونه اش پخش بازی های بسکتبال و والیبال از صدا و سیما. که پای یک زن رو نشون نمیدن که مرد مسلمون پای تلویزیون تحریک نشه فردا به دختر همسایه اش تجاوز کنه !!! دوستان هم که همه غرب شناس و جامعه شناس غربی اینقدر نمیفهمن جامعه ای که توش فحشا زیاد شد تو اقتصاد و علم و فرهنگ و ورزش و مدنیت هم درجا میزنه، چهارتا سودجوی فیلمساز غرب رو میبینن فکر میکنن ملت های غربی 24 ساعت دنبال چیزایی هستن که خودشون هستن.

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم این تفکر که بین مذهبیون به وجود اومده که همه باید مثل ما فکر کنن و زندگی کنن از کجا اومده ؟ چرا انقد تفکرات و اعتقاداتشون رو همه جا جار میزنن و چیزی غیر از اون رو نمیتونن تحمل کنن .
به اسم دین انسانیت فراموش شده

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت اینکه این داستانهای ساختگی (مثل پست اول با عرض معذرت از استارتر) روی کسی تاثیر نمیذاره شاید 50 سال پیش 100 سال پیش 200 سال پیش اثرگذار بود ولی الان تو دوره ماهواره و اینترنت و...هستیم این داستانها فقط برای معتقدین خودش موثره!!

اینقدر علاقه مند به موضوعات حجاب اسلامی و ترویجش هستید برید یه تحقیق علمی بکنید که تو شهرهای مختلف دنیا چه جوریه ؟ مثلا اروپای غربی با شرقی چشم چرانی و.. چه فرقی میکنه یا با امریکای شمالی یا با آسیای شرقی که تمدن و فرهنگ های متفاوت دارند؟؟ یا شهرهایی مثل قم که بیشتر خانماش هم حجاب کامل( از نظر خودتون) دارند آیا چشم چرانی و...نسبت به شهرهای دیگه کمتره؟ اگر کمتر نیست دلیلش چیه؟ تو شهرهای دیگر ایران که مثلا رنگ لباس بومی خودشون رنگ های روشن و شاد بوده اونجاها چه جوره بوده و الان که پوششون فرق کرده و دیگه لباس سنتی نمیپوشند چه جوری شده ؟؟ از دید علم روانشناسی جامعه شناسی این قضایا رو بررسی کنید مقاله علمی بدید بیرون که نه فقط برای مردم ایران بلکه برای دنیا... یه کار علمی بکنید ... از طریق علم صحبت کنید ... اگر خداوند عالم هست و همه علم ها به اون برمیگرده و خودش به وجود اوردتش پس زبان علم هم میشه زبان خداوند.

معجزه آخرین پیامبر یک کتاب بوده یعنی از اون دوره به بعد تا آخر دنیا, بشر با خواندن تحقیق و تفکرکردن میتونه راه درست پیدا کنه و قانع شه .

فک کنم اگه خانوما چادر بپوشن و پوشیه بزنن همه مشکلات جامعه حل میشه و کشور میشه گل و بلبل :|
البته راه دومی هم هست:چشای همه آقایونو درآرن:)

:biggrin:

نمیدونم این تفکر که بین مذهبیون به وجود اومده که همه باید مثل ما فکر کنن و زندگی کنن از کجا اومده ؟ چرا انقد تفکرات و اعتقاداتشون رو همه جا جار میزنن و چیزی غیر از اون رو نمیتونن تحمل کنن .
به اسم دین انسانیت فراموش شده
اگر هم مدیر بشن درجا پست طرف حذف میکنند حتی اگر با آیه قرآن جوابشون رو داده باشی اون هم به بهانه ی توهین و تمسخر!!
دوره ی اینجور افکار دیگه تموم شده.

آخرین ویرایش:

aylin.

عضو جدید
;) ....

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی خوشم میاد از این خانوما توجیه قشنگی دارن بعضیا ....
از این ور دم از اسلام میزنن و.وو
و وقتی بحث یه قانون از دینشون میشه که به مزاجشون خوش نمیاد بسطش میدن به تبعیض جنسیتی و فکر مریض بعضی آقایون و.و.و.

خیلی باحالید خعلی
حالا من بچه مذهبی نیستم واقعیتش ادعایی هم ندارم ولی بابا حداقل با خودتون رو راست باشین یا این ور یا اون ور ... تا جایی که دوس دارن قبول دارن جایی که قبول ندارن فورن شروع میکنن به سفسطه میگن تحریف کردین .و.و.
خعلی باحالین خعلی :biggrin:

afshin-18

عضو جدید
یعنی خوشم میاد از این خانوما توجیه قشنگی دارن بعضیا ....
از این ور دم از اسلام میزنن و.وو
و وقتی بحث یه قانون از دینشون میشه که به مزاجشون خوش نمیاد بسطش میدن به تبعیض جنسیتی و فکر مریض بعضی آقایون و.و.و.

خیلی باحالید خعلی
حالا من بچه مذهبی نیستم واقعیتش ادعایی هم ندارم ولی بابا حداقل با خودتون رو راست باشین یا این ور یا اون ور ... تا جایی که دوس دارن قبول دارن جایی که قبول ندارن فورن شروع میکنن به سفسطه میگن تحریف کردین .و.و.
خعلی باحالین خعلی :biggrin:

منفور ترین افراد در نظر من افرادی هستن که پایبند اعتقادات خودشون نیستن
من به عنوان یه بی دین یک مسلمان پایبند رو به یک مسلمان غیر پایبند برای دوستی ترجیح می دهم البته بی دین ها رو به هر دو ترجیح می دهم
وقتی کسی قران را قبول دارد یعنی باید تمام قوانین آن را قبول کند
مثلا در اسلام دیه ی زن نصف مرد هست یا حجاب زن اجباری است اگر زنی اعتراض کند یک جواب برای او کافی است اگر مسلمانی : عقل تو بالاتر است یا خدا که این قانون را مشخص کرده؟ اگر هم مسلمان نیستی خب دیگر جوابی وجود ندارد چون یک دین دروغین هر مشکلی می تونه داشته باشه
در قوانین مشابه یک مسلمان حق اعتراض ندارد و این تغییر باید توسط علمای دین صورت بگیره و آن هم موارد معدود که صراحتا نباید با قران و احادیث مغایرت داشته باشد

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت اینکه این داستانهای ساختگی (مثل پست اول با عرض معذرت از استارتر) روی کسی تاثیر نمیذاره شاید 50 سال پیش 100 سال پیش 200 سال پیش اثرگذار بود ولی الان تو دوره ماهواره و اینترنت و...هستیم این داستانها فقط برای معتقدین خودش موثره!!

اینقدر علاقه مند به موضوعات حجاب اسلامی و ترویجش هستید برید یه تحقیق علمی بکنید که تو شهرهای مختلف دنیا چه جوریه ؟ مثلا اروپای غربی با شرقی چشم چرانی و.. چه فرقی میکنه یا با امریکای شمالی یا با آسیای شرقی که تمدن و فرهنگ های متفاوت دارند؟؟ یا شهرهایی مثل قم که بیشتر خانماش هم حجاب کامل( از نظر خودتون) دارند آیا چشم چرانی و...نسبت به شهرهای دیگه کمتره؟ اگر کمتر نیست دلیلش چیه؟ تو شهرهای دیگر ایران که مثلا رنگ لباس بومی خودشون رنگ های روشن و شاد بوده اونجاها چه جوره بوده و الان که پوششون فرق کرده و دیگه لباس سنتی نمیپوشند چه جوری شده ؟؟ از دید علم روانشناسی جامعه شناسی این قضایا رو بررسی کنید مقاله علمی بدید بیرون که نه فقط برای مردم ایران بلکه برای دنیا... یه کار علمی بکنید ... از طریق علم صحبت کنید ... اگر خداوند عالم هست و همه علم ها به اون برمیگرده و خودش به وجود اوردتش پس زبان علم هم میشه زبان خداوند.

معجزه آخرین پیامبر یک کتاب بوده یعنی از اون دوره به بعد تا آخر دنیا, بشر با خواندن تحقیق و تفکرکردن میتونه راه درست پیدا کنه و قانع شه .

:biggrin:

اگر هم مدیر بشن درجا پست طرف حذف میکنند حتی اگر با آیه قرآن جوابشون رو داده باشی اون هم به بهانه ی توهین و تمسخر!!
دوره ی اینجور افکار دیگه تموم شده.
خانوم بی شخصیت الان تو تشکرا به من توهین کردی من یادم نمیاد از شما نقل قولی گرفتم تو این تاپیک بار آخرت باشه تو باشگاه کوچکترین حرفی نسب به من بزنی...گفتم بار آخرت باشه ....حواست هم باشه تایپیک تایپیک شما نیست
من الان مطلبی کلی گفتم و هیچ شخصی خاصی رو نیز مورد خطاب خوردم قرار ندادم

آخرین ویرایش:

ile

عضو جدید

جوان خیلی آرام و متین به مرد نزدیک شد و با لحنی مؤدبانه گفت :
ببخشید آقا! من می تونم یه کم به خانوم شما نگاه کنم و لذت ببرم؟

مرد که اصلا توقع چنین حرفی را نداشت و حسابی جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا در رفت و میان بازار و جمعیت، یقه جوان را گرفت و عصبانی، طوری که رگ گردنش بیرون زده بود، او را به دیوار کوفت و فریاد زد:

مردیکه عوضی، مگه خودت ناموس نداری ... ...ه می خوری تو و هفت جد آبادت ... خجالت نمی کشی؟

جوان امّا، خیلی آرام، بدون اینکه از رفتار و فحش های مرد عصبی شود و عکس العملی نشان دهد، همانطور مؤدبانه و متین ادامه داد:

خیلی عذر می خوام فکر نمی کردم این همه عصبی و غیرتی شین، دیدم همه بازار دارن بدون اجازه نگاه میکنن و لذت می برن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگیرم که نامردی نکرده باشم ... حالا هم یقمو ول کنین، از خیرش گذشتم

مرد خشکش زد... همانطور که یقه جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زیر چشمی زنش را برانداز کرد ...
امکان نداره شما به کسی نگاه نکرده بفهمی بدحجابه یا نه. حتما قبل از اجازه یه دل سیر نگاه کرده :D

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
منفور ترین افراد در نظر من افرادی هستن که پایبند اعتقادات خودشون نیستن
من به عنوان یه بی دین یک مسلمان پایبند رو به یک مسلمان غیر پایبند برای دوستی ترجیح می دهم البته بی دین ها رو به هر دو ترجیح می دهم
وقتی کسی قران را قبول دارد یعنی باید تمام قوانین آن را قبول کند
مثلا در اسلام دیه ی زن نصف مرد هست یا حجاب زن اجباری است اگر زنی اعتراض کند یک جواب برای او کافی است اگر مسلمانی : عقل تو بالاتر است یا خدا که این قانون را مشخص کرده؟ اگر هم مسلمان نیستی خب دیگر جوابی وجود ندارد چون یک دین دروغین هر مشکلی می تونه داشته باشه
در قوانین مشابه یک مسلمان حق اعتراض ندارد و این تغییر باید توسط علمای دین صورت بگیره و آن هم موارد معدود که صراحتا نباید با قران و احادیث مغایرت داشته باشد

لطفا در متن علایم نگارشی رو بذارید آدم متوجه بشه چی میگید. من اینجاشو متوجه نشدم:اگر مسلمانی : عقل تو بالاتر است یا خدا که این قانون را مشخص کرده؟ اگر هم مسلمان نیستی خب دیگر جوابی وجود ندارد چون یک دین دروغین هر مشکلی می تونه داشته باشه

در ضمن ، کجای اسلام آمده حجاب زن اجباری هست؟؟ اینو میتونید به من بگید؟ اصلا کجای اسلام جبر به کار برده شده؟