آقایون شما بودین قبول میکردید ؟؟؟

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
گذشتن از مهریه و گرفتن حق طلاق خیلی معانی درپی داره
کسی که از مهریه میگذره در واقع میخواد خیال خودش رو از بابت حق طلاقی که بخاطر به اجرا گذاشتن مهریه نمی تونه بدست بیاره ، راحت کنه!
در واقع یه جور پیام آور ترس شما از طرف مقابلتون هست و اینکه شخص مقابل رو براین گمان میذاره که شما درصدد فرار سریعتر از زندگی هستید .
کسی که از مهریه میگذره در واقع میخواد من نمیتونی با پولت بخری و من برای پول باهاتون ازدواج نمیکنم
درباره حق طلاق میخواد بگه اونم ادمه مثل جنس مخالفش و مثل اون حق داره برای زندگی مشترکش تصمیم بگیره
ادمی که میخواد از زندگی فرار کنه نمیره ازدواج نمیکنه
اگه هم بکنه مهریه میگیره و با اون شوهرش تحت فشار قرار میده
پس قصدش فرار زندگی نیست
قصدش دریافت حق مسلمی که ازش گرفته شده
حق انتخاب به عنوان یه انسان

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه قبول نمی کنم! چون به زنای این دوره و زمونه نمی شه اعتماد کرد! چه مهریه نخواد چه بخواد!

masoud612

عضو جدید
کسی که از مهریه میگذره در واقع میخواد من نمیتونی با پولت بخری و من برای پول باهاتون ازدواج نمیکنم
درباره حق طلاق میخواد بگه اونم ادمه مثل جنس مخالفش و مثل اون حق داره برای زندگی مشترکش تصمیم بگیره
پس قصدش فرار زندگی نیست
به خاطر همين جمله مخالفم چون شما حق طلاقو براي تحت فشار گذاشتن مرد ميخاي

masoud612

عضو جدید
به چی مخالفین با دادن مهریه
خوب اول تایپک گفتم در صورت نخواستن مهریه

نه با حق طلاق ، چون شما همش بدنبال اين هستين كه مرد تحت فشار باشه چه با حق طلاق چه با مهريه فرقي نداره، البته نه همه.نه حق طلاق نه مهريه زياد زني رو خوشبخت نكرده مهم اينه آدم انتخاب درستي داشته باشه .

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال مثلا خانومه حق طلاقو گرفت اینو واسه چی می خواد ؟

می خواد که بتونه از شوهر جدا شه؟ مگه از شوهرش می ترسه؟

اگه شوهرش ادمی باشه که این حقو بهش بده که چه معنا داره از همچین ادم گلی جداشه
و اگه از طرف خوشش نمیاد واسه چی می خواد زنش شه

کلا مثله یجورایی گنگه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
نه با حق طلاق ، چون شما همش بدنبال اين هستين كه مرد تحت فشار باشه چه با حق طلاق چه با مهريه فرقي نداره، البته نه همه.نه حق طلاق نه مهريه زياد زني رو خوشبخت نكرده مهم اينه آدم انتخاب درستي داشته باشه .

اما حرف من اینجا این نبود که مرد تحت فشار قرار بدم ماشالله قانون ما اینقدر راه پیش پای مرد گذاشته که اگه اونم بخواد میتونه زن تحت فشاره قرار بده
من هدفم از این تایپیک دریافت حق هست که هر انسانی میتونه اون داشته تصمیم برای ادامه زندگیش
البته فکر کنم اشتباه کردم این تایپیک زدم همتون تو یه فاز و دنیای دیگه هستید
من میگم زن -یه موجود زنده-حق زندگی-مادر- حق بزرگ کردن بجه-تصمی واسه فرداش
شما میگید عدم اعتماد-زجر کشیو...........................

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

اما حرف من اینجا این نبود که مرد تحت فشار قرار بدم ماشالله قانون ما اینقدر راه پیش پای مرد گذاشته که اگه اونم بخواد میتونه زن تحت فشاره قرار بده
من هدفم از این تایپیک دریافت حق هست که هر انسانی میتونه اون داشته تصمیم برای ادامه زندگیش

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
یه سوال مثلا خانومه حق طلاقو گرفت اینو واسه چی می خواد ؟

می خواد که بتونه از شوهر جدا شه؟ مگه از شوهرش می ترسه؟

اگه شوهرش ادمی باشه که این حقو بهش بده که چه معنا داره از همچین ادم گلی جداشه
و اگه از طرف خوشش نمیاد واسه چی می خواد زنش شه

کلا مثله یجورایی گنگه

اول سوالم با سوال جواب ندید
دوم برای اینکه به همسر ایندش و همه مردم بفهمونه زنم مثل مرد حق انتخاب داره و به رن مثل یه ابزار نگاه نکنه فکر نکنه با مهریه این خریده
ضمنا اصلا چرا باید اینقدر قانون ما ظالمانه باشه این حق از زن بگیره
چرا مادری که نه ماه بچش تو شکمش نگاه میداره از خونش به بچش میده بخوره
شب تا صبح بخاطر بجش بیدار میمونه
درد زایمان تحمل میکنه
حق نداره بچه اش نگه داره
چرا حق حضانت با اون نیست این یعنی ظلم دربرابر زنان و من با این مخالفم

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
شما خانومی! من مرد! نمی تونین جای یک مرد باشین و نظر بدین. این حس من نیست! می تونم به جرات بگم اکثر مردا همین حسو دارن

اره این مطمئنم نمیتونم جای شما باشم
اما اگه اینطور باشه زنام باه شما بی اعتمادن

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
شما خانومی! من مرد! نمی تونین جای یک مرد باشین و نظر بدین. این حس من نیست! می تونم به جرات بگم اکثر مردا همین حسو دارن

اره این مطمئنم نمیتونم جای شما باشم
اما اگه اینطور باشه زنام باه شما بی اعتمادن

masoud612

عضو جدید

منم گفتم اولش بايد تو انتخابت دقت كني ،ديگه وقتي وارد زندگي شدي راه براي فرار كردن پيدا نكني. موفق باشي

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

چطور ممکنه یه مرد رو از طلاق ترسوند

مردی که زنش دوسش نداشته باشه هی بخواد بذارتش تحت فشار واسه طلاق خوب طلاقش می ده بره

ولی حصانت بچه رو بش نمی دادم چون برگ برنده بچس نه مهریه نه حق طلاق

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

پس ماهم حق داریم به شما بی اعتماد باشیم و ازتون این حق رو طلب کنم
حق طلاق و حضانت بجه

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

مردی که زنش دوسش نداشته باشه هی بخواد بذارتش تحت فشار واسه طلاق خوب طلاقش می ده بره

---------------------

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

بیا اینم کمال راستگویی
با زور میخواد زن تو خونش نگه داره فکر میکنید اون زندگیه نه بخدا زندگی نیست
لعنت به این قوانیین
لعنت به انسانیت
لعنت به جنسیت
لعنت به تفکرات غلط رایج در فرهنگ ما
خدایا کجایی که ببینی چی داره سر ما میاد
با حیوانشم اینجوری برخورد نمیشه
اینجوری حق زندگی ازش گرفته نمیشه

b65241

کاربر بیش فعال
سونیا جون من نظرم اینه که با این تاپیک به نتیجه ای نمیرسی.خواستن حق طلاق ذهنیت بدی رو در مرد ایجاد میکنه و این برای شروع زندگی خوب نیست.در حالی که مرد این حق رو قانوناً داره در نتیجه اگر قرار باشه این حقوق مساوی برای زن و مرد باشه قانون ما باید اصلاح بشه .قانون ما برای زن و مرد یکسان نیست و صدای ما به جایی نخواهد رسید چون اگر بگیم این حق رو می خوایم میگن واسه چی مگه میخوای طلاق بگیری به این فکر نمیکنن که خودشون چرا این حقوق رو دارن.و فقط باید امیدت به این باشه شخصی در زندگیت قرار بگیره که نیازی به حق طلاق و حضانت فرزند نداشته باشی.:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سونیا جون من نظرم اینه که با این تاپیک به نتیجه ای نمیرسی.خواستن حق طلاق ذهنیت بدی رو در مرد ایجاد میکنه و این برای شروع زندگی خوب نیست.در حالی که مرد این حق رو قانوناً داره در نتیجه اگر قرار باشه این حقوق مساوی برای زن و مرد باشه قانون ما باید اصلاح بشه .قانون ما برای زن و مرد یکسان نیست و صدای ما به جایی نخواهد رسید چون اگر بگیم این حق رو می خوایم میگن واسه چی مگه میخوای طلاق بگیری به این فکر نمیکنن که خودشون چرا این حقوق رو دارن.و فقط باید امیدت به این باشه شخصی در زندگیت قرار بگیره که نیازی به حق طلاق و حضانت فرزند نداشته باشی.:gol:
من ترجیح میدم با ادم روشن فکردی ازدواج کنم که این درک کنه بر خلاف خواسته خانوادم این خواسته منه
ازدواج نکردن بهتر از ازدواج کردن با ادمای هست که فکر میکنن زن جز اموالشونه

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط باید امیدت به این باشه شخصی در زندگیت قرار بگیره که نیازی به حق طلاق و حضانت فرزند نداشته باشی.:gol:

دقیقا این بهترین راه و شیوه است

تازه من الان گرفتم منظور از حق که می خواین چیه

درسته این دست اقا هست اما قطعا حقوق دیگه ای هم خانوم ها دارن که اقایون ندارن

ولی واقعا چرا خانوم ها حق طلاق راحت رو ندارن؟الان برای خودم سوال شد

خوب فکر کنم مهریه واسه همینه دیگه و راهای غیر مستقیم دیگه ای

ولی خوب یه خانوم عاقل و بالغ که در مورد همسرش ایندش کلی فکر کرده و بله رو گفته و شوهرش هم هیچ کدوم از شرایطی که صفحه ی قبل اون دوستمون گذاشتن رو نداره و خیلی گله بخواد ازش جدا شه؟

الان توافقی از هم جدا میشن دیگه خیلی راحت

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس قصدش فرار زندگی نیست
مشکل توی معامله ی شماست . میلنگه
شما می تونید مهریه نگیرید و در ازاش بگید جهیزیه نمیارم . چون مهریه نگرفتن یک حرکت کمکی برای از تحت فشار درومدن از نظر مالی برای مرد هستش . ولی اینکه به ازای نگرفتن مهریه حرف از گرفتن حق طلاق بزنید ، صورت خوشی نداره .
مگر اینکه جدای از این بحث بخواید طرفتون رو برای گرفتن حق طلاق راضی کنید که این کار خیلی بهتره

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثل همیشه قشنگ صحبت کردی :gol:
من ترجیح میدم با ادم روشن فکردی ازدواج کنم که این درک کنه بر خلاف خواسته خانوادم این خواسته منه
ازدواج نکردن بهتر از ازدواج کردن با ادمای هست که فکر میکنن زن جز اموالشونه
متاسفانه دخترای ایرانی ، ترحم انگیزترین موجودات روی زمین هستن . به نظر من حتی گرسنه ترین افراد آفریقایی به اندازه دخترای ایران نیاز به کمک ندارند . اینو جدی میگم . فقط کافیه به روند زندگیتون یعنی ، مسیر تربیتی شما از طرف خانواده و مدارس ، مسیر فرهنگی و اجتماعی شهرتون، مسیر افکار مذهبی موجود ، فشارهای ارشادهای خیابانی، دیدن فیلم های غیرایرانی و بروز تفکرات زندگی به سبکی دیگر ، مطالبات ذهنی خودتون با توجه به گرایش های برخواسته از جنسیت شما و نیازهای سنی شما ؛ همه و همه چنان ترسیم زشت و ناهمگونی رو منقش میکنه هیچکس آرزوی دیدنش رو نداره .

واقعا اگر تمام حقوق دنیا رو هم به شما بدند، نه کافی هست و نه چیزی جبران میشه ...

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
حضانت بچه رو نمیدم ولی حق طلاق رو میدم + ماهی یک سکه مادام العمر

sage007

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متاسفانه دخترای ایرانی ، ترحم انگیزترین موجودات روی زمین هستن . به نظر من حتی گرسنه ترین افراد آفریقایی به اندازه دخترای ایران نیاز به کمک ندارند . اینو جدی میگم . فقط کافیه به روند زندگیتون یعنی ، مسیر تربیتی شما از طرف خانواده و مدارس ، مسیر فرهنگی و اجتماعی شهرتون، مسیر افکار مذهبی موجود ، فشارهای ارشادهای خیابانی، دیدن فیلم های غیرایرانی و بروز تفکرات زندگی به سبکی دیگر ، مطالبات ذهنی خودتون با توجه به گرایش های برخواسته از جنسیت شما و نیازهای سنی شما ؛ همه و همه چنان ترسیم زشت و ناهمگونی رو منقش میکنه هیچکس آرزوی دیدنش رو نداره .

واقعا اگر تمام حقوق دنیا رو هم به شما بدند، نه کافی هست و نه چیزی جبران میشه ...

آره ولی اینم بگو که بعد از ازدواج خوشبخت ترین موجود روی زمینه

===============
یه جوکم بگم برای خاتمه ی کار

به یه بابایی میگن اسم 3 تا موجودو بگو می گه شیر ببر و یخ

بهش می گن یخ که موجود نیس

میگه پس چرا دم مغازه ها نوشتن

یخ موجود هست!

major7

عضو جدید
سلام -امیدوارم خوب خوب باشید
من یه سوال دارم از اقایون سایت لطفا واقعیت بگید-ممنون
اگه شما برید خواستگاری و همسر ایندتون از شما یه درخواست بکنه به شرح زیر
گذشتن از مهریه و دریافت حق طلاق و حضانت بچه
شما این درخواست قبول میکنید؟
اگه جوابتون منفی چرا؟
اگه جوابتونم مثبت بود حستون تغییر نمیکنه نسبت بهش؟یعنی بد نمیشه؟!
بازم ممنون
موفق و پیروز باشید.

من كه فكر نميكنم بخوام ازدواج كنم
اما اگه ازدواج كنم مهريه نميدم حق طلاق دو طرفه بايد باشه جهيزيه نياره مهم نيست
{{{در مورد بچه زياد اطلاع ندارم اما تا5-6 سالگي ميدم به مادرش اما از 5-6 سالگي تا 18 سالگي با خودم بايد باشه بچه بعدشم هرچي خود بچه بگه...البته تو هفته 1-2 بار همسر ميتونه بچه رو ببينه}}}اين قابل چانه زني و صحبت كردن هست قبل ازدواج