تفاوت عشق ورزیدن خانومها و آقایون...

T@ti

عضو جدید
خانومها وقتی عاشق میشن دلشون میخوان طرفو به همه نشون بدن!
آقایون وقتی عاشق میشن دلشون میخواد طرفو از همه قایم کنن!

خانومها وقتی عاشق میشن دلشون میخواد با دوستای طرف رفت و آمد خانوادگی داشته باشن تا با اونا و خانوادهاشون بیشتر آشنا بشن...
آقایون وقتی عاشق میشن دلشون میخواد پای دوستای طرف از خونشون بریده شه تا مبادا روی زندگیشون تاثیر بدی بذارن...

بقیشو شما بگین...

خانومها وقتی عاشق میشن ...
آقایون وقتی عاشق میشن ...

T@ti

عضو جدید
خانومها وقتی عاشق میشن مرتب به طرفشون یادآوری می کنن با تکرار جمله ی "دوستت دارم عشق من"
آقایون وقتی عاشق میشن تا جایی که ممکنه از گفتن جمله ی دوستت دارم به طرفشون خودداری می کنن!

T@ti

عضو جدید
خانومها وقتی عاشق میشن حالت چشاشون فرق میکنه!
آقایون وقتی عاشق میشن حالت لباشون فرق میکنه!!!!!!

T@ti

عضو جدید
خانمها وقتی عاشق میشن جهت گیری کاراشون به سمت شاد کردن طرفشون میره...
آقایون وقتی عاشق میشن جهت گیری کاراشون به سمت حفظ موقعیت اجتماعیشون میره تا از طرفشون به نفع این قضیه هرچه بیشتر بهره ببرن!!!!

T@ti

عضو جدید
بابا دیگه آقایون بنده خدا اینجور هم ک میگید نیستن
آقایون و خانوما وقتی عاشق میشن ی زندگی فوق العاده بر هم دیگه میسازن.....

اونوقت ؛ ترجیح میدهید حقیقتی آزارتان دهد تا اینکه دروغی آرامتان کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
بابا حقیقت طبق مشاوره ی روانشناسان خانواده نوشته میشه!!!!
قصد جسارت به آقایون نبوده که!

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقایون وقتی عاشق میشن سعی میکنن همه جوره طرفشون رو راضی نگه دارن
خانومها وقتی عاشق میشن عصبی تر و کلافه تر میشن .

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونوقت ؛ ترجیح میدهید حقیقتی آزارتان دهد تا اینکه دروغی آرامتان کند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
بابا حقیقت طبق مشاوره ی روانشناسان خانواده نوشته میشه!!!!
قصد جسارت به آقایون نبوده که!
حقیقت اینه که هر دو طرف سعی میکنن اینطوری باشن که زندگی همدیگه رو محدود کنند چون هنوز از هم مطمن نیستن میترسن همدیگه رو از دست بدن

مهندس2010

عضو جدید
خانوما وقتی عاشق میشن تازه دلهره بهشون دست میده و میترسن یکی عشقون رو ازشون بگیره و عشقشون بره دنبال یکی دیگه...
آقایون وقتی عاشق میشن، خیالشون تازه راحت میشه که دختره دیگه واسه یکی دیگه نیست...واسه خودشه...:cool:

گلبرگ نقره ای

کاربر فعال تالار زبان انگلیسی ,
کاربر ممتاز
خانوما وقتی عاشق میشن تازه دلهره بهشون دست میده و میترسن یکی عشقون رو ازشون بگیره و عشقشون بره دنبال یکی دیگه...
آقایون وقتی عاشق میشن، خیالشون تازه راحت میشه که دختره دیگه واسه یکی دیگه نیست...واسه خودشه...:cool:
با این موافقم

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
خانومها وقتی عاشق میشن مرتب به طرفشون یادآوری می کنن با تکرار جمله ی "دوستت دارم عشق من"
آقایون وقتی عاشق میشن تا جایی که ممکنه از گفتن جمله ی دوستت دارم به طرفشون خودداری می کنن!
میدونی چرا ؟؟؟؟چون ما با عمل ثابت میکنیم نه با حرف!!!!
خانوما وقتی عاشق میشن فکر میکنن ازاد شدن
اقایون وقتی عاشق میشن فکر میکنن زندانی شدن!:d

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ربط این تاپیکو به تالار مشاوره نمیفهمم!!:surprised:

بیشتر زنگ تفریحه!!!...البته جسارت نشه به استارتر!!

• Like
واکنش ها: T@ti

T@ti

عضو جدید
خانمها وقتی عاشق میشن اگه عکسی از طرفشون داشته باشن ، تو صدتا سوراخ قایمش می کنن!!! مثلا تو کیف پول ، زیر عکس داداش و بابا و مامانشون....!!!
آقایون وقتی عاشق میشن عکس طرفو میذارن یه جا دم دست تو وسایل شخصی خودشون !!! مثلا تو کیف پول ، کنار کارت شناساییشون!!!

T@ti

عضو جدید
ربط این تاپیکو به تالار مشاوره نمیفهمم!!:surprised:

بیشتر زنگ تفریحه!!!...البته جسارت نشه به استارتر!!

نه دوست من! .... اینجا زنگ تفریح نیست!!!
اینا نامه های تک برگ و کوتاه شده ی یه مشاور خانواده س به دو همسر جوان که برای رفع سوء تفاهمات بینشون به اون مراجعه کرده بودند!!!
حالا اگه شما اینجا تفریح می کنی اشکالی نداره که ... زندگی باید همین باشه....

خانمها وقتی عاشق میشن دوست دارن مشکلاتشون رو با طرفشون در میون بذارن تا در حلش کمکشون کنه!!!
آقایون وقتی عاشق میشن ، تا جایی که ممکنه سعی می کنن مشکلاتشونو از طرفشون پنهون کنن ، تا یه تنه مرد و مردونه حلش کنه!!! ( شاید دلیلش اینه که مردها بطور غریزی ،مشکلات رو کوچک و زنها بزرگ می بینند!)

T@ti

عضو جدید
خانمها در بدو عاشقی کم حرف و آروم میشن...حتی شاید منزوی و گوشه گیر...
آقایون در بدو عاشقی پر حرف و با نمک !!! میشن ...

barani8787

عضو جدید

واقعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا همینه