آقایان نظر بدن خانم ها یاد بگیرن

Tabrizli Atila

اخراجی موقت
زن کامل از نظر من زنیه که
1- تمام حقوق شرعی و قانونی خودش رو بدونه تا احدالناسی نتونه بهش زور بگه
2- اینکه باسواد باشه که فردا اگه یکی خواست ضایع اش بکنه تو جمع کم نیاره و باعث خجالت شوهرش نشه
3- با غریبه ها جدی باشه تا حرف پشت سرش در نیاد
4-با محبت باشه
5-با احساس باشه
6- مهربون باشه
7- تو غمها و شادیهای شوهرش خودش رو شریک بدونه
8- مادر و پدر شوهرش رو مثل مادر و پدر خودش دوست داشته باشه
9-با ایمان باشه و خشکه مذهبی نباشه
10- نماز خون و روزه بگیر باشه
11-من شخصا دوست دارم خانومم چادری باشه
12-بقیش رو بگم سیاسی میشه

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا روی مسائل مادی و ظاهری هیچ بحثی نمیکنیم که مثلا قد بلند باشه و ...

دوما مطالب رو به صورت تیتر وار عرض میکنم تا بعد مفصل هر کدوم رو جدا جدا توضیح بدم. البته این لیست رو ممکنه بعدا کاملتر کنم.

سوما اولویتی برای این فاکتورها وجود نداره و این ترتیبی که میبینید ربطی به اهمیت بند مربوط نداره. اجماع همه این مسائل در کنار هم مهمه.

زن ایده آل و واقعی در نگاه یک مرد:

1 - معصوم و ضعیف باشد. (توضیح به خصوص داره از همین الان نزنید منو چون میدونم عقایدتون متمایل به فمینیسته)
2 - تحت هیچ شرایطی حرمت شکنی نکند.
3 - برای احساسات و علایق و سلایق مرد احترام خاص قائل باشد.
4 - صرفه جو ، خودکفا و قناعت پیشه باشد.
5 - سازنده و بشاش باشد.
6 - همانطور که برای خانواده خود ارزش و احترام قائل است برای خانواده مردش هم ارزش و احترام قائل شود. (عموما ضعف شدیدی در این قسمت دارید)
7 - دلسوز و مهربان باشد. (در کلمات و واژه ها نمیگنجه که چقدر باید روی این مورد کار کنید.)
8 - صادق باشد. (توضیح مفصل)
9 - مادر باشد. (حس مادرانه اش قوی باشه)
10 - نجیب باشد. (نیاز به باز کردن مطلب در این قست وجود داره)
11 - فعلا یادم نمیاد.
12 - ...

haleh_sharif

عضو جدید
زن کامل از نظر من زنیه که
1- تمام حقوق شرعی و قانونی خودش رو بدونه تا احدالناسی نتونه بهش زور بگه
2- اینکه باسواد باشه که فردا اگه یکی خواست ضایع اش بکنه تو جمع کم نیاره و باعث خجالت شوهرش نشه
3- با غریبه ها جدی باشه تا حرف پشت سرش در نیاد
4-با محبت باشه
5-با احساس باشه
6- مهربون باشه
7- تو غمها و شادیهای شوهرش خودش رو شریک بدونه
8- مادر و پدر شوهرش رو مثل مادر و پدر خودش دوست داشته باشه
9-با ایمان باشه و خشکه مذهبی نباشه
10- نماز خون و روزه بگیر باشه
11-من شخصا دوست دارم خانومم چادری باشه
12-بقیش رو بگم سیاسی میشه

خوبه
ولی لطفا در مورد اخلاقیات بیشتر بگو
نصف موارد گفته شده را همه خانم ها دارن

haleh_sharif

عضو جدید

دوما مطالب رو به صورت تیتر وار عرض میکنم تا بعد مفصل هر کدوم رو جدا جدا توضیح بدم. البته این لیست رو ممکنه بعدا کاملتر کنم.

سوما اولویتی برای این فاکتورها وجود نداره و این ترتیبی که میبینید ربطی به اهمیت بند مربوط نداره. اجماع همه این مسائل در کنار هم مهمه.

1 - معصوم و ضعیف باشد. (توضیح به خصوص داره از همین الان نزنید منو چون میدونم عقایدتون متمایل به فمینیسته)
5 - سازنده و بشاش باشد.
6 - همانطور که برای خانواده خود ارزش و احترام قائل است برای خانواده مردش هم ارزش و احترام قائل شود. (عموما ضعف شدیدی در این قسمت دارید)
7 - دلسوز و مهربان باشد. (در کلمات و واژه ها نمیگنجه که چقدر باید روی این مورد کار کنید.)
11 - فعلا یادم نمیاد.
12 - ...

لطفا دونه دونشو باید توضیح مفصل بدین

scorpio20

عضو جدید
توضیح بده می خوام بدونم هرچی که نظرته
چی از نظر تو زن کامله
که حاضر نیستی به هیچ وقت از دستش بدی؟

اي خداااا...پس خوب گوش بديد مي خوام براتون قصه بگم:
زن a type زني كه 100 درصد از زن بودن خودش راضيه پس از وظايفي كه به عهدش در كانون خانواده هست هم راضيه مثل حاملگي بچه داري و انجام قسمتي از كاراي منزل خب ببينيد گروهي از زنا مي گن خوشبحال مردا نه حامله مي شن نه. و نه چيزاي ديگه!!!
اينها با خودشون صلح ندارن اينها همان ها هستند كه نيمه عريان مي گردند تا مردها آنها رو ببينند و ارضا پيدا كنن چون خودشون رو قبول ندارن...
ولي زن a type به اين امور عشق مي ورزه ...
مورد بعد اينكه نسبت به مردا 100 درصد احساس مثبت داره پس مرتبا در صدد رقابت و ضايع كردن آن هانيست نظير B type ها چون مي دونيد آقايون نياز به تاييد دارن و خوب البته اين بانوان در تمام اتاق هاي خونه از آشپز خونه تا اتاق خواب فعالن ...اونايي كه مي بينيد هر روز قابلمه دستشه و ميره از رستوران غذا ميگيره قطعا زنش a نيست..مي دونم براي بعضي دوستان مطالب سنگينه چون اين شخصيت ها در سن 3 تا 6 سالگي شكل مي گيرن و غير قابل تغيير هستن!!

haleh_sharif

عضو جدید
زن a type زني كه 100 درصد از زن بودن خودش راضيه پس از وظايفي كه به عهدش در كانون خانواده هست هم راضيه مثل حاملگي بچه داري و انجام قسمتي از كاراي منزل خب ببينيد گروهي از زنا مي گن خوشبحال مردا نه حامله مي شن نه. و نه چيزاي ديگه!!!
اينها با خودشون صلح ندارن اينها همان ها هستند كه نيمه عريان مي گردند تا مردها آنها رو ببينند و ارضا پيدا كنن چون خودشون رو قبول ندارن...
مورد بعد اينكه نسبت به مردا 100 درصد احساس مثبت داره پس مرتبا در صدد رقابت و ضايع كردن آن هانيست نظير B type ها چون مي دونيد آقايون نياز به تاييد دارن و خوب البته اين بانوان در تمام اتاق هاي خونه از آشپز خونه تا اتاق خواب فعالن ...اونايي كه مي بينيد هر روز قابلمه دستشه و ميره از رستوران غذا ميگيره قطعا زنش a نيست..مي دونم براي بعضي دوستان مطالب سنگينه چون اين شخصيت ها در سن 3 تا 6 سالگي شكل مي گيرن و غير قابل تغيير هستن!!

جالب بود
ولی مشکل اینه که مردا بعد از یه مدت فک می کنن که این وظیفه بر عهده زنه کامل پس از یه مدت رفتارش عوض می شه و زن پژمرده میشه
و با پژمرده شدن خانم خونه آقایون سراغ راهی ذیگر می روند

scorpio20

عضو جدید
جالب بود
ولی مشکل اینه که مردا بعد از یه مدت فک می کنن که این وظیفه بر عهده زنه کامل پس از یه مدت رفتارش عوض می شه و زن پژمرده میشه
خب همونطور كه ميدونيد مردها هم همين طبقه بندي رو دارن اگر چه معمولا هر تيپي به طور ناخودآگاه تيپ هم نامشو جذب مي كنه ولي خب استثنا هم وجود داره

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
1 - معصوم و ضعیف باشد.

1 - معصوم و ضعیف باشد.

یک میل طبیعی در همه مردان وجود داره و اون اینه که همیشه دلشون میخواد از یه موجود ضعیف یا بهتر بگم ظریف و دوست داشتنی و با ارزش حراست و نگهداری کنه. پس مطمئنا یه زن قلچماغ و زیادی قوی که نیاز به تکیه کردن به مردی رو در خودش احساس نمیکنه مطلوب و مورد پسند اکثر آقایون نیست. مگر در موارد خاصی که طرف سلیقه اش اینطوریه.

haleh_sharif

عضو جدید
یک میل طبیعی در همه مردان وجود داره و اون اینه که همیشه دلشون میخواد از یه موجود ضعیف یا بهتر بگم ظریف و دوست داشتنی و با ارزش حراست و نگهداری کنه. پس مطمئنا یه زن قلچماغ و زیادی قوی که نیاز به تکیه کردن به مردی رو در خودش احساس نمیکنه مطلوب و مورد پسند اکثر آقایون نیست. مگر در موارد خاصی که طرف سلیقه اش اینطوریه.

اینو قبول دارم ولی متعادل
یعنی زن قوی باشه مرد اینو بدونه ولی از یه طرف محتاج طرفشم باشه به عبارتی شاخ نشه

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز

یه زن هر چقدر هم خودش رو در مورد هر مسئله ای محق بدونه حق نداره حرمت مردشو زیر پا بزاره. این شکستن حرمت گاهی به معنای سرپیچی و گاهی به معنای توهین کردن و قد علم کردن در مقابل همسر هست. توجه کنید به این مطلب که اگر کسی مورد شماره 2 رو رعایت نکنه در واقع بند 1 رو هم زیر پا گذاشته.

حال ممکن عده ای بپرسن که خوب یه وقتایی طرف در اشتباه محض به سر میبره و من میدونم. چطوری باید اینو عنوان کنم که حمل بر حرمت شکنی نشه؟

جوابش اینجاست:

صبر!

صبر باید داشته باشید. چیزی که خانم ها هر چقدر سن و سال کمتری دارن این قوه درون اونها ضعیفه و رفته رفته با افزایش سن صبور میشن. صبر کنید. تو اون لحظات پر تنش اطاعت کنید و آرامش داشته باشید و آرامش بخش باشید تا وقتی آبها از آسیاب افتاد در موردش با طرفتون صحبت کنید. اگر مردتون مرد واقعی باشه (که البته تعاریف گسترده ای هم بر مرد واقعی حاکمه) ازتون عذرخواهی میکنه و شما بدون اینکه حرمتشو زیر پا بزارید به حقتون رسیدید.

کم کم که جلو میریم جملات رو از حالت شرطی در میارم که عنوان کردنش راحت تر باشه. پس یه وقت فکر نکنید که کلاس آموزشی گذاشتم و رفتم پای منبر.

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز

5 - سازنده و بشاش باشد.
11 - فعلا یادم نمیاد.
12 - ...

یه زن هر چقدر هم خودش رو در مورد هر مسئله ای محق بدونه حق نداره حرمت مردشو زیر پا بزاره. این شکستن حرمت گاهی به معنای سرپیچی و گاهی به معنای توهین کردن و قد علم کردن در مقابل همسر هست. توجه کنید به این مطلب که اگر کسی مورد شماره 2 رو رعایت نکنه در واقع بند 1 رو هم زیر پا گذاشته.

حال ممکن عده ای بپرسن که خوب یه وقتایی طرف در اشتباه محض به سر میبره و من میدونم. چطوری باید اینو عنوان کنم که حمل بر حرمت شکنی نشه؟

جوابش اینجاست:

صبر!

صبر باید داشته باشید. چیزی که خانم ها هر چقدر سن و سال کمتری دارن این قوه درون اونها ضعیفه و رفته رفته با افزایش سن صبور میشن. صبر کنید. تو اون لحظات پر تنش اطاعت کنید و آرامش داشته باشید و آرامش بخش باشید تا وقتی آبها از آسیاب افتاد در موردش با طرفتون صحبت کنید. اگر مردتون مرد واقعی باشه (که البته تعاریف گسترده ای هم بر مرد واقعی حاکمه) ازتون عذرخواهی میکنه و شما بدون اینکه حرمتشو زیر پا بزارید به حقتون رسیدید.

کم کم که جلو میریم جملات رو از حالت شرطی در میارم که عنوان کردنش راحت تر باشه. پس یه وقت فکر نکنید که کلاس آموزشی گذاشتم و رفتم پای منبر.

به نظر من خیلی دقیق و درسته تا اینجا.
ابوالفضل جان خیلی کارتون درسته

haleh_sharif

عضو جدید

جوابش اینجاست:

صبر!

قبول دارم که هرچه صبورتر باشی و کمتر جواب بدی ارزشتت بالاتره
ولی این بدان معنا نیس که خانم ها ساکت بشینن اگر از موضوعی ناراحت شدن نباید تندی کنن ولی باید به طرفشون بفهمانن که ناراحت شدن

Sarp

مدیر بازنشسته
بله چشم
ولی مشکل اینه که در قسمت مشاوره کمتر مراجعه میکنن
دوست دارم نظر همه نوع قشر و همه نوع سن را بدونم
کمتر مراجعه نمیکنن
اهلش مراجعه میکنن;)
:gol:
چیزی که تو مخم هست رو با کلمات و به صورت علمی بیان کردی !
جالب بود
هاله ؟
تایپیک زدی نظرها رو بدونی یا مقابله کنی ؟ :surprised:

haleh_sharif

عضو جدید
کمتر مراجعه نمیکنن
اهلش مراجعه میکنن;)

:gol:
چیزی که تو مخم هست رو با کلمات و به صورت علمی بیان کردی !

هاله ؟
تایپیک زدی نظرها رو بدونی یا مقابله کنی ؟ :surprised:

نظر ها را بدونم و بحث کنم ببینم اونا درس می گن یا من

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه تاپیک خوبی:D
نظر منم در مورد زن واقعی اینه که قبول داشته باشه جنسیتش رو و به زن بودن عشق بورزه
مردم باید مرد باشه:D
زنایی که توی جامعه ما میخوان نقش مردا رو بازی کنن همونا هستن که بهشون خیانت میشه

haleh_sharif

عضو جدید
چه تاپیک خوبی:D
نظر منم در مورد زن واقعی اینه که قبول داشته باشه جنسیتش رو و به زن بودن عشق بورزه
مردم باید مرد باشه:D
زنایی که توی جامعه ما میخوان نقش مردا رو بازی کنن همونا هستن که بهشون خیانت میشه

خوب زنی که به زن بودن خودش عشق بورزه خصوصیاتش همون چیزیه که تو کتاباس
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
فداکاری بی حد و اندازه
از خودگذشتگی ای که تمومی نداره
و بعد وقتی زن شد 48 سال ددیگه پیر شده و حاج آقا فیلش یاد هندوستان می کنه نه؟

mary90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با این مورد مخالفم البته نمی دونم منظورتون از قلچماق چیه!!!!
اما به نظر من خانوم خوب باید خود کفا باشه از پس همه ی کاراش بر بیاد نه این که محتاج یه مرد باشه
به موقم از حق خودش دفاع کنه
که این خیلی مخالف داره
تو سری خور نباشه

mahdiiyar

عضو جدید
زن واقعی اونه که هر چی مرد گفت بگه چشم

طی تاپیک قبلی که زده شد
بعضی از آقایان فرمودن که زن اگه زن باشه هیچ مردی جرات نمی کنه که خیانت کنه و یا اینکه کمتر از قبل دوسش داشته باشه!
به این منظور این تاپیک زده شد و از همه آقایان خواهش می کنم بفرماین زن واقعی یعنی چی از نظر شما البته!!!!!
:razz: