آشنایی دانشجویان واحد نجف آباد

لی لی جون

عضو جدید
ای بابا یه خورده سرت رو از روی کتابا ور دار و دورو برت رو ببین!
می خوان دانشگاه رو زوج و فرد کنن... یعنی مثلا روزهای زوج آقایون و روزهای فرد خانوم ها(...... ).

منم امین ، ورودی 84 مواد ، فارغ التحصیل در تاریخ ؟؟؟؟

ااا .... پس خوب شد فارق التحصیل شدیم .....

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دروود بر دوستان عزیز دانشگاه نجف اباد .

من هم ارشد ساخت تولید میخونم .

کسی از بچه های مهندسی مواد هست ؟

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم میخوام بیام اونجا
ارشد چطوریه

؟؟؟
میگن نجف آباد خیلی دانشگاه توپیه؟؟؟

Engineer NAJMEH

عضو جدید
salaaaaaaaaaaaaaam

salaaaaaaaaaaaaaam

سلام منمNAJMEH. دانشجوي ترم 3 مخابرات نجف آباد هستم وردي مهر87:w21::w21::w21::w21::w21::w21:

MM.R

عضو جدید
سلام
من محمدمهدی
ترم 7 مخابرات
خوشحالم که هم دانشگاهیامو اینجا میبینم

hamid96

عضو جدید
بادرود بر تمام هم دانشگاهیان عزیز.من حمیدرضادانشجوی کارشناسی مواد بودم واگه خدا قبول کنه واجازه بدن رفتیم که رفتیم..................

sam parande

عضو جدید
دانشگاهم خوبه سلام میرسونه خدمتتون هرکی سرش تو لاک خودشه.اکثر استادا خیلی بد رفتار میکنن حراستم بدجور حالمونو میگیره جو دانشگاه خیلی سنگینه من که از دوران دانشجویی خاطرات قشنگی ندارم .:crying:

sutak

عضو جدید
سلام
با این که هم دانشگاهیتون نیستم اما اومدم چیزیبگم که به هممون ربط داره : دانشجوهای اصفهان
بچه ها!
جمعیت امام علی یه مدته اومده توی اصفهان شروع به کار کرده احتیاج به نیرو(مخصوصن دانشجووو) هم خیلی داره!
از کارایی که قبل عید انجام دادیم همیاری ماه(یه کیسه هایی می بریم دم خونه نیازمندا) - جشنواره غذا یه نفع نیازمندا- کمک به ترک دادن یه معتاد بعد از 16 سال - بوی عید(بردن بوی عید به یکی از مراکز بهزیستی اصفهان!) و ... بوده
خیلی حس خوبیه کمک کردن به آدما
اعضاء ش هم مردم هستند و هم دانشجوهای دانشگاه های مختلف اصفهان از جمله دانشگاه نجف آباد
شما هم خواستین یه سری بزنین وبلاگ دوست داشتین همکاری کنین..

baback656

عضو جدید
سلام
بابک هستم دانشجوی کارشناسی ناپیوسته عمران ورودی بهمن 87 و
این ترمم یکی از استادامونو که زیادی ادعاش میشد از کلاس انداختم بیرون. اینم سند:evil::evil:

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بابک هستم دانشجوی کارشناسی ناپیوسته عمران ورودی بهمن 87 و این ترمم یکی از استادامونو که زیادی ادعاش میشد از کلاس انداختم بیرون. اینم سند:evil::evil:
آفرین بابا سوپر من:w08:
حالا استاده نیومد معذرت خواهی :w09:ببخشش گناه دار طفلی

آخرین ویرایش:

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااام
منم شیما هستم
ترم 6 معماری، رشتمو خیلی دوست دارم:w40:
ولی امیدوارم زودتر درسمو تموم کنم که از دست استادهای گرامی مزخرف این دانشگاه و خانم های محترم سگدونی دم در راحت شم:wallbash:

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی بچه ها کسی اینجا علاقه ای به توضیح دادن درمورد دانشکدش نداره؟:(
من که خیلی دلم میخواد همه جا رو ببینم، مخصوصا که با استادای دانشکده عمران هم کار واجب داشتم:cry: ولی حیف که خیلیاشون مثل همین عمران فقط پسرونستو نمیشه بریم اونجا:cry:
شاید شماها ام یه روزی کارتون به یه دانشکده ی دیگه بیوفته ها:razz:

mrsadi677

عضو جدید
درباره استادا که حرف ندارن،من 7 ترمه زدم تو گوش مهندسی با نمره های بالا و البته درس خوندن زیاد،
درباره خانمای دمه درم که کارشون درسته ،اگه نباشن چی میشه این دانشگا:)

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
درباره استادا که حرف ندارن،من 7 ترمه زدم تو گوش مهندسی با نمره های بالا و البته درس خوندن زیاد،
درباره خانمای دمه درم که کارشون درسته ،اگه نباشن چی میشه این دانشگا:)

درمورد استادا که بایدم بچه تنبلای پاچه خواری مثل تو خوشحال باشن!
در مورد اون خانوما ام، واقعا دوسشون داری صادق جون؟؟
ایشالا یکیشونو برات میگیرم! غصه نخور:biggrin:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هیچیزش بهتر از این نیست که بری کتابخونه مرکزی و بعدش تشریف ببری سایت و پشت برترین کامپیوترهای دوره ی دایناسورها بشینی و اخرشم فلشتو با کوله باری از ویروسهای جور وا جور به خونه انتقال بدی!!!

راستی پشت دانشکده کامپیوتر و برق دارن چی میسازن ؟

الاچیقه ؟

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نمیدونم چیه!
کسی میدونه؟:razz:
ولی فکر کنم یه دانشکده دیگه باشه!
آخه نجفی میگفت قراره اونجاها یه دانشکده بسازن:surprised:
کلا میخوان دانشکده ها رو به بکشونن طرف کتابخونه و دانشکده ی ما!
که کتابخونه مرکز همشون باشه!:surprised:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم نمیدونم چیه!
کسی میدونه؟:razz:
ولی فکر کنم یه دانشکده دیگه باشه!
آخه نجفی میگفت قراره اونجاها یه دانشکده بسازن:surprised:
کلا میخوان دانشکده ها رو به بکشونن طرف کتابخونه و دانشکده ی ما!
که کتابخونه مرکز همشون باشه!:surprised:

بابا دانشکده معماری که اون تهه ...

کی میره اونهمه راهو ...

اولا که اونجا دانشکده شما نیست !!!:w00:

اونجا داشنکده ی ما ( تحصیلات تکمیلی ) بود که با نیرنگ و فریب از ما گرفتن ...:w00:

ما با استفاده از جنگ افزارهای خفن از شما پس میگیریم !!!:w11:

بعدشم چجوری میخان دانشکده فنی و عمران رو ببرن اون بالا ؟:surprised:

raminbabak

اخراجی موقت
در مورد کارشناسی ناپیوسته ساخت تولید نجف آباد اطلاعات کلی می خاستم؟ چجوره؟ از نظر علمی؟ ارزش خوندنشو داره ؟ میشه ارشد امیدوار بود؟

bp1368

عضو جدید
طفلان مسلم

طفلان مسلم

طرح طفلان مسلم توسط جمعیت امام علی با هدف آزادسازی و حمایت از مددجویان کانون اصلاح و تربیت در اصفهان آغاز به کار کرد . در این طرح کودکان مظلوم کانون اصلاح و تربیت را آزاد می کنیم و صدای آن ها به هم نوعانشان فریاد می زنیم تا فریادرسی یاریشان کند . در این راه به نیرو های داوطلب دانشجویی و مردمی نیازمندیم . زمینه ها مورد نیاز :
برنامه های آموزشی و فرهنگی و هنری : کسانی که تجربه و تخصص کار با این کودکان دارند و یا مایلند کلاس ها و برنامه هایی برای این کودکان برگزار کنند مانند مهارت های زندگی - تئاتر موسیقی- شاهنامه خوانی - نقاشی و ...
وکلا و حقوقدانان : برای پیگیری پرونده های مددجویان کانون اصلاح و تربیت
تبلیغات : توانایی چاپ تیلیغات - آشنایی با شرکت های تبلیغات پیامکی - داشتن لینک در روزنامه ها خبرگزاری ها و شهرداری و صدا سیما - کمک در عکاسی و فیلم برداری برنامه های طرح - کمک در پخش تبلیغات در دانشگاه ها و سطح شهر- تبلیغات اینترنتی
مالی و حمایتی : کسانی که مایلند که دیه ها مددجویان یا بخشی از آن را بپردازند و پس از آزادی از آن ها و خانواده هایشان در ارتباط باشند تا دوباره به کانون اصلاح و تربیت باز نگردند ( اشتغال - تحصیل - مسکن و ...)
انسان هم نوع دوست : هر انسانی که در دلش برای این کودکان مظلوم می تپد و هر گوه کمکی می تواند در این راه بکند

در ضمن هر هفته سه شنبه جلسات طرح برگزار می گردد

وبلاگ طرح : teflan-esf.blogfa.com
سایت جمعیت امام علی اصفهان : www.againstpoverty.ir
روابط عمومی طرح تلفن : 09397418616

mohammadtbm

عضو جدید
سلام من محمد صادقی هستم دانشجوی کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری ورودی 1388

sutak

عضو جدید
جمعیت امام علی

جمعیت امام علی

روستای محروم اصفهانی می شناسین؟
به تاپیک جمعیت امام علی سر بزنین

sutak

عضو جدید
برای اینکه خونواده ای رو تحت پوشش بگیریم یه فرم دو صفحه ای رو باید با مراجعه به خونه و پرسیدن سوالایی پر کنیم و بعد با نیازسنجی مشخص بشه این خونواده چه نیازهایی داره و الویت با کدوم نیازهاست
برای اینکه کاغذ بازی نشه و با توجه به اینکه ما دانشجوییم و باید با جاهای دیگه فرق داشته باشیم
یه سیستم کامپیوتری(برنامه) برای ساماندهی به پرونده خانواده ها نیاز داریم که به جای سرچ 200 تا کاغذ با تایپ چهارتا کلمه کارمون حل بشه..
دوستانی که آشنا به برنامه نویسی و یا اکسل هستند می تونن بهمون کمک کنند
خواهش می کنم در صورتی که می تونین کمک کنین با ما تماس بگیرید.. 09132112875
به تاپیک جمعیت امام علی(ع) سر بزنین
www.imamali-esf.blogfa.com

بالا