آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
این سی دی یا دی وی دی رو از کجا می شه تهیه کرد ؟

سلام بعضی از سی دی ها رو خود آتلیه ایشون داره میتونید تهیه بفرمایید.

سلام.میدونین کی نتایج نهایی کنکور ارشد رو اعلام میکنن؟

ارشد دانشگاه آزاد هفته آینده اعلام میشه و سراسری تا 15 شهریور.

ehsan_y

عضو جدید

saghi_1360

عضو جدید
سلام. من الان عمران دارم می خونم. اما خیلی به معماری علاقه دارم. می تونم اعتراف کنم که در انتخاب رشتم اشتباه کرده بودم. حال می تونین بهم بگین چجوری هم عمرانو ادامه بدم و هم بتونم به علاقم به معماری برسم... مرسی. به عنوانی که انتخاب کردمم توجه نکنین...
mbolooribb منم عمران خوندم و به معماري علاقه مند. پيشنهادم اينه كه در كنار درسات مطالعات معماري داشته باشي، كتابها و مجلات معماري رو بخون. هر چه بيشتر مطالعه كني بهتره.

azam

عضو جدید
سلام.یه سوال داشنم کسی اینجا هست که کارشناسی نا پیوسته بوده و امتحان ارشد داده باشه؟کسی هم هست که ناپیوسته باشه ارشد قبول شده باشه.سوال دارم .یکی اینه در آزمون ارشد هم عنوان علمی کاربردی هست؟و این که ناپیوسته ها میتونن هم آزاد هم سراسری شرکت کنن؟چون از دوستان این موضوع رو مطرح کردن من کنجکاو شدم .مرسی و ممنونم

تبسم جان منم کسی رو میشناسم که ناپیوسته غیرانتفاعی می خوند و بعد ارشد دانشگاه شهید بهشتی قبول شد.;)
همه چیز بستگی به تلاش داره...فقط همین...
راستی در مورد مطلبی که توی تاپیک کارشناسی ناپیوسته نوشته بودی به این جا یک سر بزن :
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=47377&page=28

کدخدا

مدیر بازنشسته
سلام.یه سوال داشنم کسی اینجا هست که کارشناسی نا پیوسته بوده و امتحان ارشد داده باشه؟کسی هم هست که ناپیوسته باشه ارشد قبول شده باشه.سوال دارم .یکی اینه در آزمون ارشد هم عنوان علمی کاربردی هست؟و این که ناپیوسته ها میتونن هم آزاد هم سراسری شرکت کنن؟چون از دوستان این موضوع رو مطرح کردن من کنجکاو شدم .مرسی و ممنونم
سلام
من نا پیوستم امتحان ارشدم دادم ، اسکیسم دادم منتظر جوابم.جواب سوالاتم این که نه دیگه علمی کاربردی وجود نداره.بله می تونین امتحان بدین چون فرقی بین نا پیوسته و پیوسته برای کنکور نیست.

تبسم

عضو جدید
ارشد دو مرحله اگه یک مرحله رو قبول بشی بد مثلا عملی که اسکیس هست نه چی میشه چه جوریاست اصلا حرفم درسته؟

کدخدا

مدیر بازنشسته
ارشد دو مرحله اگه یک مرحله رو قبول بشی بد مثلا عملی که اسکیس هست نه چی میشه چه جوریاست اصلا حرفم درسته؟
مثله همه کنکور می دی بعدش که مجاز شدی سر موقع امتحان اسکیس میدی (اگه تو رشته ای شرکت کرده باشی که اسکیس داره)بعدشم مثه من منتظر می مونی که بهت بگن قبولی یا نه.

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
نتايج آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد هفته آينده اعلام مي‌شود
چهارشنبه 30 مرداد 1387
بازدید:1022
منبع: ایسنا
رييس مركز آزمون دانشگاه آزاد اسلامي از اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد اين دانشگاه در اواسط هفته آينده خبر داد.
مهندس سجادي در گفت‌وگو با خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، گفت: ميزان ظرفيت پذيرش در اين آزمون نسبت به سال گذشته تغيير چنداني نداشته است.
وي افزود: نتايج آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي از طريق سايت اينترنتي آزمون به نشاني www.azmoon.com اعلام مي‌شود.
دكتر عبدالله جاسبي رييس دانشگاه آزاد اسلامي نيز پيش از اين با اشاره به شركت 320 هزار نفر در اين آزمون، گفت: در اين آزمون حدود 10 درصد داوطلبان پذيرفته مي‌شوند.
به گفته وي تعداد داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد 87 نسبت به سال گذشته 54 درصد افزايش يافته است. گفتني است، آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته دانشگاه آزاد اسلامي با حضور 320 هزار داوطلب به صورت همزمان در 111 واحد و 241 كد رشته در سراسر كشور برگزار شد.

منبع خبر

Seesteen

عضو جدید
نظرات رتبه 3 کنکور 86 در اولویت بندی کتابهای کنکور طراحی شهری

اولویت های اول( کتاب هایی که تا الان حتما ازش سوال اومده)

محیط های پاسخ ده
بهزاد فر(خیلی مهم)

مبانی نظری طراحی شهری

-پاکزاد(خیلی مهم)

کندوکاوی در تعریف طراحی شهری

-گلکار

آفرینش نظریه های معماری-جان لنگ
گلکار، کوروش؛ اسناد هدایت طراحی شهری(از کتاب های جدید)
گروتر؛ زیبایی‌شناسی در معماری؛ ترجمه

: جهانشاه پاکزاد

استروفسکی، واتسلاف؛ شهرسازي معاصر، از نخستين سرچشمه‌ها تا منشور آتن؛ (مهم)
قریب، فریدون؛ شبکه‌ی ارتباطی در طراحی شهری؛ تهران

ممنون یلدا جان...
دیروز کتاب جان لنگ و خریدم.به نظرم متنش سخته:redface:.کتاب گروتر هنوز واسش نرسیده بود:(..یه سوال:que:...
یه کتاب و بخوونم تموم شه و کتاب بعدی رو شروع کنم یا همزمان چن تا کتاب و با هم بخوونم؟؟شما چه جوری میخووندین؟با توجه به اینکه رشتم معماریه:smile:
میشه بگین مرحله اول رتبتون چند شد؟
تشکر از راهنماییهای مفیدت;)

n_a

عضو جدید
اطلاعيه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ كشور در باره‌ اعلام‌ فهرست‌ اسامي‌ پذيرفته‌ شدگان‌ نهايي‌ آزمون‌ ورودي‌ تحصيلات‌تكميلي‌ (دوره‌هاي‌كارشناسي‌ ارشد ناپيوسته‌ داخل‌)

فهرست‌ اسامي‌ قبول‌ شدگان‌ نهايي‌ 130 كد رشته امتحاني از 138 كد رشته امتحاني از ساعت 18 روز سه شنبه 5/6/87بر روي سايت اين سازمان به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

n_a

عضو جدید
ساعت 24 امشب اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
دوشنبه 4 شهريور 1387​

آفتاب: نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 24 امروز بر روی سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد قرار می‌گیرد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب و به نقل از مهر مهندس سید عبدالله سجادی جاغرق رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت: «نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 24 امشب و در ابتدای سه شنبه پنجم شهریور ماه بر روی سایت مرکز آزمون این دانشگاه قرار خواهد گرفت».

وی اظهار داشت: «در کنکور کارشناسی ارشد سال جاری دانشگاه آزاد اسلامی بیش از 300 هزار داوطلب حضور داشتند که از این تعداد کمتر از 30 هزار نفر در رشته های مختلف دانشگاه پذیرفته می شوند».

داوطلبان برای دریافت نتایج خود می توانند به سایت www.AZMOON.com مراجعه کنند.

http://www.aftabnews.ir/vdchvkn23znwq.html

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مدیریت ساخت ، تکنولوژی 2 نفر برای شروع ! دیر میشه ها :( پایه نبود ؟

mahroo

عضو جدید
چرا هیچکس به من منابع ارشد رو نمیگه.من احتیاج مبرم دارم.بهم بگید

ELAHE.T

عضو جدید
سلام .
علی رغم اینکه با چک کردن جوابهای آزمون امتیاز زیر 50 نداشتم ولی این کارنامه و این رتبم . این نیز بگذرد ...

دومان عزيز با اطلاعات بالا و مفيدي که دارين ما منتظر قبولي در ازمون سراسريت هستيم ......
هميشه موفق باشي;)

saghi_1360

عضو جدید
حالا كه doomann كارنامشو گذاشت، منم مي ذارم.;) شايد به درد كسي خورد.
doomannشما اسكيست خيلي خوب بوده، حيف واقعاً.

اينم يه سري منابع كه قبلاً تو اين تاپيك گذاشتم. يه search هم تو google بكني، اطلاعات خوبي پيدا مي كني.
زبان
کتابهای آموزشی زبان دوره پیش دانشگاهی
504 لغت
دروس فنی
مصالح ساختمان (احمد حامی)
اجرای ساختمان (جلیل شاهی)
کلیه کتابهای مربوط به مقررات ملی ساختمان
سازه در معماری (گلابچی)
درک رفتار سازه ها (گلابچی)
سیستم های ساختمانی آینده (گلابچی)
معمار – مهندس – ساختار (گلابچی)
آئین نامه 2800 طراحی ساختمان در برابر زلزله
آکوستیک در معماری (لیاقتی)
طراحی اقلیمی (ترجمه وحید قبادیان)
اقلیم و معماری (کسمائی)
مبانی نظری معماری
سبک شناسی معماری ایرانی (پیرنیا)
فهرست بناهای تاریخی (محمد یوسف کیانی)
معماری اسلامی (پیرنیا)
از زمان و معماری (منوچهر مزینی)
معماری و شهرسازی در قرن بیستم
معماری جهان (ابراهیم زارعی)
تاریخ مختصر معماری (کریستف هوکر)
معماری معاصر غرب (وحید قبادیان)
زیبایی شناسی معماری (گروتر)
درک عمومی معماری
معماری – فرم – فضا – نظم
مفاهیم پایه در معماری
معماری منظر
طراحی باغ و پارک (جمشید حکمتی)
معماری با طبیعت در گذر زمان (هما بهبهانی)
سیر منظره پردازی در هنر اروپا (ترجمه بهنام خاوران)
باغ ایرانی – حکمت کهن، منظر جدید (انتشارات موزه هنرهای معاصر)
معماری باغ مدرن
و در ضمن کتابهای زیر هم مطالعه گردد:
کلیه کتابهای رشته هنر – ساختمان - معماری دوره هنرستان
کلیه کتابهای راهیان ارشد برای مجموعه معماری
مقالات پیرنیا و سایر مقالات معماری
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=119240#post119240
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/statusicon/user_online.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reputation.gif http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/report.gif

پیوست ها

• karname azad.jpg
    karname azad.jpg
    42.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
سلام .
علی رغم اینکه با چک کردن جوابهای آزمون امتیاز زیر 50 نداشتم ولی این کارنامه و این رتبم . این نیز بگذرد ...
امتحان آزاد اصلا حساب کتاب نداره معلوم نیست چه جوری نمره می دن :( واقعا براشون متاسفم که اصلا اسکیس را حساب نکردن..دومان جان ایشالا اسمت را فردا برای سراسری ببینیم ;)

سمیرا

عضو جدید
سلام.بچه ها من تازه میخوام امسال کنکور ارشد بدم.اما نمیدونم چه گرایشی برم.این جورم که همه میگند خیلی سخته.اصلا میترسم شروع کنم بخونم.اصلا امید ندارم.یعنی میشه قبول شد؟:(:(

zhsaffar

عضو جدید
امتحان آزاد اصلا حساب کتاب نداره معلوم نیست چه جوری نمره می دن :( واقعا براشون متاسفم که اصلا اسکیس را حساب نکردن..دومان جان ایشالا اسمت را فردا برای سراسری ببینیم ;)

آره یکی از دوستای سال بالایی من هم همین مشکل رو داره...اونم میگه مثل اینکه اسکیس تاثیرش ناچیز بوده...درصدایی رو که خودش حساب کرده همه بالای 45 هستن ولی الان خیلی درصداش جابجا شدن...:(
امیدوارم همه توی سراسری موفق باشند.
بچه ها اسکیس 75 درصد چقدر توی بالا بردن رتبه موثره؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درصدهای آزاد خیلی فراز و نشیب داره :) من پارسال با اطلاعات عموم صفر رفتم سر جلسه عمران ، جوابا که اومد خنده بود :) تحلیلی که همش رو الله بختکی زده بود شده بدوم 20% ، مقاومتی که کلی رو هرکدومش فکر کرده بودم شده بود -27% :)) کسی منفی اینهمه زده تاحالا ؟ :))

dr_mehry

عضو
اسکیس منو زده صفر ولی دوست من که فقط یه کروکی تحویل داده زده 20% و قبولم شده !!!!!
واقعا برای این سیستم دانشگاه آزاد متاسفم.

hamid_h

عضو جدید
اسکیس منو زده صفر ولی دوست من که فقط یه کروکی تحویل داده زده 20% و قبولم شده !!!!!
واقعا برای این سیستم دانشگاه آزاد متاسفم.

فکر کنم کسایی که درصدهاشون پایینه اصلا اسکیسشونو تصحیح نمیکنن و با توجه به درصدها نمره میزارن:eek:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها امیدوارم که سراسری قبول بشید، متاسفم که سیستم اینطور ناعادلانه بوده!:w44:

dr_mehry

عضو
فکر کنم کسایی که درصدهاشون پایینه اصلا اسکیسشونو تصحیح نمیکنن و با توجه به درصدها نمره میزارن:eek:
دوست عزیز من حداقل تونستم که کلیه جزئیات و کمی هم پرزانته تحویل بدم .ولی این دوستم فقط یک کروکی تحویل داده بود و آرم دانشگاه آزاد رو بصورت المان در نظر گرفته بود(بدون تغییر)
ضمنا ایشون عمرانی تشریف دارند و این اولین باری بود که اسکیس کار می کردند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا