آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

آرشیو مشاوره کارشناسی ارشد

• عالی

رای: 144 47.8%
  • خیلی خوب

رای: 93 30.9%
  • متوسط

رای: 42 14.0%
  • بد

رای: 22 7.3%

• مجموع رای دهندگان
    301
وضعیت
موضوع بسته شده است.

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی؟؟ممکنه عقب بیفته:w21:.مگه چه جریانی رخ داده:w20:

:surprised:

چه جریاناتی؟:surprised:
یعنی این چند وقته هیچ تغییری صورت نگرفته؟؟؟
یکم امتحانات عقب افتاده مثلا... یکم هم تعطیل شده ...

من گفتم شاید .....:confused::confused::confused::confused:

شاید ها ... واقعا چرا اعلام نمیکنن؟؟؟؟؟؟:mad::razz:

n mm

عضو جدید
من تو قسمت پرسش و پاسخ سایت سنجش "تاریخ ازمون"رو پرسیدم
گفته تو پیک سنجش دوشنبه 15/4 منتشر شده ؟!!
اگه کسی در دسترس داره لطفا نگاه کنه و بذاره :w30:
تو شهرستانا که دیر می رسه :(

shokufeh

عضو جدید
من تو قسمت پرسش و پاسخ سایت سنجش "تاریخ ازمون"رو پرسیدم
گفته تو پیک سنجش دوشنبه 15/4 منتشر شده ؟!!
اگه کسی در دسترس داره لطفا نگاه کنه و بذاره :w30:
تو شهرستانا که دیر می رسه :(

تو پیک سنجش چیزی در این مورد ننوشته بود!

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو پیک سنجش چیزی در این مورد ننوشته بود!

پس برا چی به این دوستمون گفتن که تو پیک سنجش نوشته؟؟؟؟
حالشون خوبه به نظرتون؟؟؟:surprised:

:confused:

من گرفتم پیک سنجش رو .. اما چیزی ننوشته....

آخرین ویرایش:

ارشیتکت86

عضو جدید
چه جو قشنگی :w17:استرس دارید:cry: من خیلی دوست دارم طوری کار کنم که سال کنکورم
راحت باشم اما نمیدونم چیجوری :child: از کجا به هر حال امیدوارم کنکور خوبی داشته باشید:gol::gol::gol:

sanaz950

عضو جدید
پس برا چی به این دوستمون گفتن که تو پیک سنجش نوشته؟؟؟؟
حالشون خوبه به نظرتون؟؟؟:surprised:

:confused:

من گرفتم پیک سنجش رو .. اما چیزی ننوشته....
من پيك سنجشو از بس ورق زدم پودرش كردم :biggrin:
خوشم مياد اصلا به روي مباركشون نميارن كه قراره همچين امتحاني برگزار شه :razz:
ميگم شايد امسال اصلا نخوان اسكيس بگيرن و همه رو قبول كنن :)
بچه ها بياين شايعه درست كنيم....

rozhann

مدیر بازنشسته
پيرو انتشار اطلاعيه اين سازمان در پايگاه اينترنتي اين سازمان در مورخ 27/3/88 و همچنين در هفته نامه خبري و اطلاع رساني پيك سنجش مورخ 1/4/88 در خصوص اعلام اسامي معرفي‌شدگان چند برابر ظرفيت رشته‌هاي بورسيه، داراي شرايط خاص و دانشگاهها و موسسات آموزش عالي پذيرنده دانشجوي مجازي و يا دروه‌هاي بين‌الملل و هم‌چنين برنامه زماني برگزاري آزمون تشريحي و يا پروژه عملي در كد رشته‌هاي ذيربط، بدين وسيله به اطلاع داوطلبان هر يك از كد رشته‌هاي امتحاني 1351، 1352، 1357، 1358 آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (دوره‌هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته داخل) سال 1388 كه بر اساس مندرجات كارنامه اوليه دريافتي مجاز به انتخاب رشته شده‌اند و در موعد مقرر حداقل يكي از كدمحلهاي داراي آزمون تشريحي و يا پروژه‌دار را نيز در فرم انتخاب رشته اينترنتي درج نموده‌اند، مي‌رساند كه آزمون مرحله دوم كد رشته‌هاي مذكور در روزهاي پنج‌شنبه و جمعه 25/4/88 و 26/4/88 منحصراً در شهرستان تهران و به شرح جدول شماره 2 ذيل برگزار خواهد شد. لذا داوطلبان بايد براي دريافت كارت ورود به جلسه آزمون با در دست داشتن شناسنامه يا كارت شناسايي عكسدار معتبر و اصل قبض رسيد واريز مبلغ 30000 ريال به حساب شماره 748 خزانه‌داري كل قابل واريز در شعبه‌هاي بانك ملي ايران، بابت هزينه برگزاري يك نوبت آزمون تشريحي يا پروژه، در روز چهار‌شنبه 24/4/87 به نشاني ذيربط و به شرح مندرج در جدول شماره 1 ذيل مراجعه نمايند.

آخرین ویرایش:

rozhann

مدیر بازنشسته
تاريخ و محل توزيع كارت و هم‌چنين زمان برگزاري آزمون تشريحي و يا پروژه عملي در كد رشته‌هاي امتحاني 1351، 1352، 1357 و 1358 دوره‌هاي كارشناسي ارشد سال 1388 اعلام شد
تاريخ برگزاري كد و نام رشته ساعت شروع آزمون
صبح پنج شنبه 25/4/88 ... 1352 – مهندسي معماري و 1358 ...30/8 (هشت و سي دقيقه)
عصر پنج شنبه 25/4/88 1352 – معماري منظر و 1358 ... 00/15 (3 بعدازظهر)
عصر جمعه 26/4/88 ...1351 – طراحي شهري و 1357 – ... 00/15 (3 بعدازظهر)

آخرین ویرایش:

rozhann

مدیر بازنشسته
اطلاعات لازم پيرامون آزمون:

(1) زمان پاسخگويي و محل برگزاري آزمون و ساير اطلاعات لازم به همراه كارت ورود به جلسه آزمون، به اطلاع داوطلبان گرامي خواهد رسيد.
(2) به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1351 (طراحي شهري) براي انجام پروژه عملي يك دفترچه آزمون شامل 8 صفحه به ابعاد A3 داده خواهد شد كه شامل يك صفحه روي جلد دفترچه و پنج صفحه آماده‌سازي شده براي طراحي و دو صفحه پيش‌نويس (چرك نويس) مي‌باشد.
(3) به هر يك از داوطلبان كد رشته امتحاني 1352 براي انجام آزمون عملي اسكيس در رشته مهندسي معماري سه برگ مقواي اشتنباخ به ابعاد A3 براي طراحي و دو برگ كاغذA4 به عنوان چرك‌نويس و در رشته معماري منظر پنج برگ مقواي اشتنباخ به ابعاد A3 براي طراحي داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

tara_z

عضو جدید
اگه کسی نتونه روز چهارشنبه کارت ورود به جلسه دریافت کنه پنجشنبه هم کارت ورود به جلسه (برا آزمون اسکیس معماری ) ارائه می شه؟اگه کسی در این مورد اطلاعی داره لطفاً راهنمایی کنید.

raha

مدیر بازنشسته
سلام بچه ها. خسته نباشید همگی... بالاخره این اسکیس هم امد و رفت و تمام شد... یه جورایی خیال ما هم راحت شد
پارسال. یه مدل بچه ها سر جلسه غافلگیر شدن. امسال یه جور دیگه... من که هیچ وقت فکر نمیکردم تو اسکیس. روند طراحی رو نخوان از دانشجو... چون اصل اسکیس بر مبنای روند طراحیه و تبدیل ایده به فرم هست. اصلا ماهیتش اینه... حالا چی شد که امسال اینجوری شد. از عجایبه...:surprised:
احتمالا قصدشون سورپرایز کردن ما بوده... من که شخصا یه شیتم کلا روند طراحیه.... :w01: خدا به دادم برسه...:w04:
انشالا که نتیجه ی دلخواهتونو بگیرین و تلاشهاتون به ثمر بشینه. موفق باشید.;)

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها. خسته نباشید همگی... بالاخره این اسکیس هم امد و رفت و تمام شد... یه جورایی خیال ما هم راحت شد
پارسال. یه مدل بچه ها سر جلسه غافلگیر شدن. امسال یه جور دیگه... من که هیچ وقت فکر نمیکردم تو اسکیس. روند طراحی رو نخوان از دانشجو... چون اصل اسکیس بر مبنای روند طراحیه و تبدیل ایده به فرم هست. اصلا ماهیتش اینه... حالا چی شد که امسال اینجوری شد. از عجایبه...:surprised:
احتمالا قصدشون سورپرایز کردن ما بوده... من که شخصا یه شیتم کلا روند طراحیه.... :w01: خدا به دادم برسه...:w04:
انشالا که نتیجه ی دلخواهتونو بگیرین و تلاشهاتون به ثمر بشینه. موفق باشید.;)
خسته نباشيد.ايشالله قبول ميشين
مگه موضوع چی بود؟

raha

مدیر بازنشسته
خسته نباشيد.ايشالله قبول ميشين
مگه موضوع چی بود؟

موضوع ایستگاه پاسارگاد بود... ایستگاه قطار شیراز به اصفهان. در 12 کیلومتری پاسارگاد... ریز فضاهاش. سرسرا. سالن خروجی. نمازخانه واسه 5+5 نفر با سرویس و وضوخانه. اطلاع رسانی و فروش بلیط...ویه تریا ... مدارکی که خواسته بودن یه پلان .یه مقطع . یه پرسپکتیو دید ناظر از فردی که داخل قطار نشسته بود. توصیه هم شده بود که در صورت داشتن هر گونه مدارک اضافه شیت بررسی نمیشه...:(

ارشیتکت86

عضو جدید
سلام ایشالا نتیجه دلخواهتونو بگیرید امیدوارم از همین تابستون بچه هایی که ارشد امتحان

دادن وکلاس رفتن وچیز یاد گرفتن شروع کنند به یاد دادن وبرنامه ریزی واسه کنکور سال اینده

برای بچه هایی که تجربه اولشونه منتظر فعالیت بعد کنکوری این دوستان میمونیم:gol::gol::gol:

LiLiAN

عضو
ارشد معماری

ارشد معماری

باورم نمی شه!!!

من معماری دانشگاه تهران، سراسری روزانه قبول شدم.

خدایا شکرت!

(کارنامه اوایل مهرماه میاد.)
سلام.
من تازه عضو این سایت شدم و داشتم دنبال اطلاعات خوب در مورد ارشد می گشتم که یهو پست شما رو دیدم.راستش من خیلی سردرگمم...گرایش...کلاسا...لطفا کمکم کنین...ممنونتون می شم...راستی از صمیم قلب بابت این موفقیت بزرگ بهتون تبریک میگم...هرچند که یه کم دیره!!!!;):smile::smile::smile:;)

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدا می دوننه از کیه دارم این تاپیکو دنبال می کنم
واسه همتون دعا می کنم امبدوارم بهترین نتیجه هارو بگیرید از حالا به بعدم ماهارم که داریم می خونیم راهنمایی کنید سال دیگه ماهم اینجا جای شماییم

با ارزوی موفقیت:gol:

ارشیتکت86

عضو جدید
سلام.
من تازه عضو این سایت شدم و داشتم دنبال اطلاعات خوب در مورد ارشد می گشتم که یهو پست شما رو دیدم.راستش من خیلی سردرگمم...گرایش...کلاسا...لطفا کمکم کنین...ممنونتون می شم...راستی از صمیم قلب بابت این موفقیت بزرگ بهتون تبریک میگم...هرچند که یه کم دیره!!!!;):smile::smile::smile:;)

اره منم موافقم این دوستان میتونند به ما خیلی کمک کنن درمورد اینکه از کجا وچهطور شروع کنیم:cry:

raha

مدیر بازنشسته
اره منم موافقم این دوستان میتونند به ما خیلی کمک کنن درمورد اینکه از کجا وچهطور شروع کنیم:cry:

خوب اگه واقعا میخواید یه دانشگاه خوب قبول شین باید از همین الان شروع کنید. منابع رو تهیه کنید. فقط توصیه من اینه که تا قبل از مهر بیشتر وتتون رو بزارین واسه زبان. خیلی خیلی مهمه... نفر اول کنکور امسال. درصدهاش چندان با درصدهای مثلا خود من اختلاف انچنانی نداره... اما زبانشو 75 درصد زده که من 25 زدم... زبان تو ازمون تئوری خیلی تعیین کننده است . جدی بگیرینش... از الان میتونید با کتاب 504 و چینگ شروع کنید... تایم اتمامشون رو هم مشخص کنید... بعد سراغ منابع دیگه برین... دروس فنی رو هم یواش یواش از همین تابستون شروع کنید..... تاریخ رو چون یکم فرار هست میشه از اول مهر استارتشو زد... خلاصه نویسی هم خیلی میتونه کمکتون کنه... من هم از چند وقته دیگه .همون روند خلاصه سازی دروس معماری رو واستون ادامه میدم... سوالات مرکز معماری هم هست که به زودی دومان جان میزارتشون روی سایت... که میشه سر فرصت یه برنامه درست و حسابی ریخت واسش... ( مثلا به صورت چنتا گروه در بیاید و با هم درسها رو بخونیدو پیش برین... و با هم ازمون بدین...) با ید بیشتر رو برنامه اش فکر کرد. اجازه بدین دومان هم بر گردن... باهاشون مشورت میکنیم.

ارشیتکت86

عضو جدید
ممنون رهاجون ما واسه شروع اماده ایم فقط یه کم سردر گمیم که امیدوارم با راهنمایی

شما واستا دومان تمرکز بگیریم وشروع کنیم البته ما باید فکر اسکیس هم باشیم در

کنار تئوری خوندن عملیم کار کنیم ما منتظریم واماده برای شروع:gol::gol:

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون رها جون
اگه منابع معماری معماری هم بذاری عالی میشه منم شدید میخوام بخونم اما تا قبل مهر نمیشه چون درگیر پایان نامه ام
کمک لطفا روحیه بدید رفقا:redface::cry::gol:

raha

مدیر بازنشسته
ممنون رها جون
اگه منابع معماری معماری هم بذاری عالی میشه منم شدید میخوام بخونم اما تا قبل مهر نمیشه چون درگیر پایان نامه ام
کمک لطفا روحیه بدید رفقا:redface::cry::gol:

خواهش میکنم.
منابع کارشناسی ارشد معماری و منظر
البته اگه شما بتونید جزوه های بچه های دانشگاه تهرانو گیر بیارین. خیلی خوب میشه... نفر اول کنکور امسال رو میشناسم. شمارشو هم دارم. دانشگاه تهران خونده لیسانسشو. اگه تونستم جزوه هاشو گیر میارم واستون. البته هیچ قولی نمیدم ...
من خودمم شهریور باید پایان نامه امو تحویل بدم. نگران نباش. موفق میشیم;)

Arch-Azadeh

همکار مدیر مهندسی شهرسازی متخصص طراحی شهری
خواهش میکنم.
البته اگه شما بتونید جزوه های بچه های دانشگاه تهرانو گیر بیارین. خیلی خوب میشه... نفر اول کنکور امسال رو میشناسم. شمارشو هم دارم. دانشگاه تهران خونده لیسانسشو. اگه تونستم جزوه هاشو گیر میارم واستون. البته هیچ قولی نمیدم ...

سلام
جزوه درس های معماری دانشگاه تهران همه تو انتشارات هست. کافیه یک سر بیاید هنرهای زیبا، قسمت کپی یا انتشارات که ضلع جنوبی دانشکده ، بهشون بگید که جزوه می خواید، نمونه جزوه ها را دارند. می بینید که چه درس هایی با چه اساتیدی جزوه هاش هست، هر کدوم را که بخواید می گید براتون کپی می گیره..به همین راحتی :D

البته من که دیدم این جزوه ها برای چند سال پیشه..ولی معمولا جزوه اساتید عوض نمی شه ;)

موفق باشید:gol:

ارشیتکت86

عضو جدید
سلام
جزوه درس های معماری دانشگاه تهران همه تو انتشارات هست. کافیه یک سر بیاید هنرهای زیبا، قسمت کپی یا انتشارات که ضلع جنوبی دانشکده ، بهشون بگید که جزوه می خواید، نمونه جزوه ها را دارند. می بینید که چه درس هایی با چه اساتیدی جزوه هاش هست، هر کدوم را که بخواید می گید براتون کپی می گیره..به همین راحتی :D

البته من که دیدم این جزوه ها برای چند سال پیشه..ولی معمولا جزوه اساتید عوض نمی شه ;)

موفق باشید:gol:

به همین راحتی؟یعنی دانشجوی هر دانشگاهی باشی به این قشنگی باهات برخورد میکنن

اگه اینجوریه که عالیه:gol:

LiLiAN

عضو
ارشد معماري

ارشد معماري

خواهش میکنم.

مرسي رهاجان.خيلي خيلي ممنون از لطفت...از راهنماييت.راستش من تا حالا به 3تا مؤسسه سر زدم: مركز معماري -جهاد دانشگاهي وآتليه صديق.واسه كلاساي تؤري و كلاساي اسكيس...برنامه ي كلاساشونو گرفتم تا در نهايت تا آخر اين هفته واسه انتخاب گرايش و كلاس تؤري و عملي تصميم بگيرم.مي خوام هرچه سريع تر خيلي جدي شروع كنم...وقت بزارم و هزينه كنم...اما تا حالا كه واقعا سردرگمم.اينكه تو كلاساي كدوم مؤسسه شركت كنم.كدوم درسا رو كلاس برم و كدوما رو ميتونم فقط خودم بخونم و مهمتر از همه اينكه واسه اسكيس پيشه كي كلاس برم كه از بابت وقت و هزينم خيالم راحت باشه و بدونم كه اسكيسمو حداقل بالاي 50 مي زنم...بازم خيلي خيلي ممنون از لطفتون.لطفا ما رو تنها نذارين...ما خيلي خيلي به كمكتون نياز داريم...يعني ميشا مام تو ارشد يه رتبه خوب بياريم!!!!:confused::confused::confused:

raha

مدیر بازنشسته
مرسي رهاجان.خيلي خيلي ممنون از لطفت...از راهنماييت.راستش من تا حالا به 3تا مؤسسه سر زدم: مركز معماري -جهاد دانشگاهي وآتليه صديق.واسه كلاساي تؤري و كلاساي اسكيس...برنامه ي كلاساشونو گرفتم تا در نهايت تا آخر اين هفته واسه انتخاب گرايش و كلاس تؤري و عملي تصميم بگيرم.مي خوام هرچه سريع تر خيلي جدي شروع كنم...وقت بزارم و هزينه كنم...اما تا حالا كه واقعا سردرگمم.اينكه تو كلاساي كدوم مؤسسه شركت كنم.كدوم درسا رو كلاس برم و كدوما رو ميتونم فقط خودم بخونم و مهمتر از همه اينكه واسه اسكيس پيشه كي كلاس برم كه از بابت وقت و هزينم خيالم راحت باشه و بدونم كه اسكيسمو حداقل بالاي 50 مي زنم...بازم خيلي خيلي ممنون از لطفتون.لطفا ما رو تنها نذارين...ما خيلي خيلي به كمكتون نياز داريم...يعني ميشا مام تو ارشد يه رتبه خوب بياريم!!!!:confused::confused::confused:

واسه کلاس های تئوری. من خودم خانه عمران رفتم. اما ازمون های مرکز معماری رو میدادم...
جهاد دانشگاهی و خانه ی عمران . فکر میکنم اساتیدشون مشترک هستن...
مثلا دکتر سروش نیا واسه استاتیک و مقاومت مصالح. کارشون فوق العاده است. هیچ کلاسی هم که نخواید برین... این یکی رو پیشنهاد میکنم حتما برین... البته ایشون مرکز معماری درس نمیدن... اگه شکل و جایی که کلاس میرید واستون زیاد مهم نیست. من جهاد دانشگاهی رو به جای مرکز معماری پیشنهاد میکنم. خانه عمران هم بد نیست . اما یکم برنامه هاش حساب کتاب نداره... جو جهاد دانشگاهی صمیمی تر هست.
همه ی کلاس ها هم نیاز نیست برید... چون واقعا وقتی میرین سر چلسه و سوال ها رو میبینید. متوجه میشین که واقعا ارزش نداره ادم انقدر به خاطرش هزینه کنه ... شما اگه منابعی که معرفی کردن رو خوب بخونید + جزوه های دانشگاه تهران... کافیه... مثلا درسهایی مثل تاریخ و تاسیسات و اقلیم و کلا اکثر درس ها واقعا نیاز به کلاس ندارند...چون اغلب حفظی هستند. شکا باید فقط منبع بخونید ... مثلا امسال از استاتیک 2 تا سوال ساده اومده بود که فکر کنم اکثرا چه اونایی که کلاس رفته بودن . چه اونایی که نرفته بودن . درست جواب دادن... اما من الان خیالم از خودم راحته که این درسو خیلی خوب بلدم. هر چند توی کنکور به دردم نخورد.... بقیه کلاس هایی که رفتم زیاد واسم مفید نبودن.
هر سوالی داشتید در زمینه ی درسی من در خدمتم...
میشه سر فرصت برنامه ای هم ریخت واسش... حالا تا نتایج کنکور بیاد. شاید من هم دوباره مجبور شم با شما این درس ها رو بخونم... :redface:

LiLiAN

عضو
ارشد معماري

ارشد معماري

واسه کلاس های تئوری. من خودم خانه عمران رفتم. اما ازمون های مرکز معماری رو میدادم...
جهاد دانشگاهی و خانه ی عمران . فکر میکنم اساتیدشون مشترک هستن...
مثلا دکتر سروش نیا واسه استاتیک و مقاومت مصالح. کارشون فوق العاده است. هیچ کلاسی هم که نخواید برین... این یکی رو پیشنهاد میکنم حتما برین... البته ایشون مرکز معماری درس نمیدن... اگه شکل و جایی که کلاس میرید واستون زیاد مهم نیست. من جهاد دانشگاهی رو به جای مرکز معماری پیشنهاد میکنم. خانه عمران هم بد نیست . اما یکم برنامه هاش حساب کتاب نداره... جو جهاد دانشگاهی صمیمی تر هست.
همه ی کلاس ها هم نیاز نیست برید... چون واقعا وقتی میرین سر چلسه و سوال ها رو میبینید. متوجه میشین که واقعا ارزش نداره ادم انقدر به خاطرش هزینه کنه ... شما اگه منابعی که معرفی کردن رو خوب بخونید + جزوه های دانشگاه تهران... کافیه... مثلا درسهایی مثل تاریخ و تاسیسات و اقلیم و کلا اکثر درس ها واقعا نیاز به کلاس ندارند...چون اغلب حفظی هستند. شکا باید فقط منبع بخونید ... مثلا امسال از استاتیک 2 تا سوال ساده اومده بود که فکر کنم اکثرا چه اونایی که کلاس رفته بودن . چه اونایی که نرفته بودن . درست جواب دادن... اما من الان خیالم از خودم راحته که این درسو خیلی خوب بلدم. هر چند توی کنکور به دردم نخورد.... بقیه کلاس هایی که رفتم زیاد واسم مفید نبودن.
هر سوالی داشتید در زمینه ی درسی من در خدمتم...
میشه سر فرصت برنامه ای هم ریخت واسش... حالا تا نتایج کنکور بیاد. شاید من هم دوباره مجبور شم با شما این درس ها رو بخونم... :redface:

ممنون رها جان...منابع همونايي هستن كه لينكشو داده بودي ديگه؟آخه منابعي كه جهاددانشگاهي منتشر كرده يه ليست خيلي بلند بالاست كه خوندن همش خيلي سخته!!!!
جزوات دانشگاه تهرانو به غير از خود دانشگاه ديگه از چه طريقي مي تونيم گير بياريم ؟؟؟راستي نگفتي كجا كلاس اسكيس بريم؟؟؟؟
مرسي از لطفت.خيلي خيلي ممنون...
شرمنده يهو يادم اومد يه سؤال ديگه هم داشتم : با توجه به همه شرايط چه گرايشي رو واسه ارشد پيشنهاد ميكنين ؟؟؟
بازم ممنون...;);):smile:

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
رها جون واقعا ممنون بخاطر جوابایی که دادی و لیلین جان واقعا ممنون به خاطر سوالایی که پرسیدس چون همش واسه منم سوال بود

فقط من یه سوالی دارم من ترم بعد ترم 7میشم (احتمالا14واحد بردارم و پروژه و سمینارو بذارم برای ترم8) از الان می خوام شروع کنم با توجه به اینکه اون موقع تعدادی واحد درسی دارم چند ساعت تایم در روز واسه درسا بذارم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا