آخر اعتماد به نفس

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مخسی خال عمو جون !

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم ی بار تو دانشگاه افتادم اما شانسم گرفت هیچ کس اونجا نبود ولی اینقدر خاکی شدم که همه فهمیدن من افتادم دستمم سر این قضیه از بند در رفت کلی دوستم بهم خندید

hamid_geo

عضو جدید
منم ی بار تو دانشگاه افتادم اما شانسم گرفت هیچ کس اونجا نبود ولی اینقدر خاکی شدم که همه فهمیدن من افتادم دستمم سر این قضیه از بند در رفت کلی دوستم بهم خندید
خوش بحالت كسي نديد
زماني كه من خوردم زمين دانشگاه شلوغ بود

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش بحالت كسي نديد
زماني كه من خوردم زمين دانشگاه شلوغ بود

ولی همه بعدش فهمیدن
من با دو تا از دوستام بودم اونا اول شکه شدن من خودم میخندیدم بعد که دیدن من چیزیم نشده اونام باهام خندیدن این طور مواقع باید بخندی تا سوزه نشی

hamid_geo

عضو جدید
ولی همه بعدش فهمیدن
من با دو تا از دوستام بودم اونا اول شکه شدن من خودم میخندیدم بعد که دیدن من چیزیم نشده اونام باهام خندیدن این طور مواقع باید بخندی تا سوزه نشی
من از همه بيشتر خنديديم بابا بي خيال

khanum gol

عضو جدید
دوستان غصه نخورید من بدتر از ایناشم شدم. یه بار تو راه پله دانشگاه افتادم برای اینکه خدمم ضایع نشم خندیدم!!یه بارم زمین یخ بسته بود جلو پسرا تو خیابون افتادم و خیلی راحت به حالت دراز کش در اومدم. ولی با اعتماد به نفس به راهم ادامه دادم!!!!
راحت باشید اینا واسه همه ممکنه پیش بیاد!!!!!!!!

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم يه بار 6 تا پله رو با پشت امدو پايين اومدم تو دانشگاه
بعد رو پله ي آخر نشستم كسي نفهمه
ولي خيلي ضايع بود:cry::cry::cry:

:biggrin::biggrin:حقت بود داداشی:D

نفهميدن
ولي يه بار پام به ميله ي وسط حياط دانشگاه گير كرد با كله رفتم قاطي باقاليا:w15::w15::lol:

من اونجا بودم 600 ساعت بهت می خندیدم

hamid_geo

عضو جدید
دوستان غصه نخورید من بدتر از ایناشم شدم. یه بار تو راه پله دانشگاه افتادم برای اینکه خدمم ضایع نشم خندیدم!!یه بارم زمین یخ بسته بود جلو پسرا تو خیابون افتادم و خیلی راحت به حالت دراز کش در اومدم. ولی با اعتماد به نفس به راهم ادامه دادم!!!!
راحت باشید اینا واسه همه ممکنه پیش بیاد!!!!!!!!
بابا اميدوار شدم