آخر و عاقبت ارشد بودن

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز

*breath*

عضو جدید
کاربر ممتاز
من الان مشمولم ....خدمت سربازی هم منو بیشتر جاها نگرفتن...من شب و روز رفتم سپاه منو نگرفتن ...

رفتم برا سرباز معلمی خدا رو شاهد میگیریم گفت امسال بخشنامه اومده که سرباز معلم فقط فوق دیپلم و لیسانس میگیریم گفتم آخه من با همون مدرک فوق میام همون کار لیسانسه ها رو انجام میدم با همون حقوق لیسانی ...گفتم شما هر چه سواد کتر باشه بهتر میگیرین این دیگه چجورشه یکی رفیقم مثل خودم بود سرباز معلمش اوکی نشد رفت ارتش بعد اون فوق دیپلمه میره تدریس میکنه این واقعا انصاف طرف مسول تو آموزشش پرورش میگه ما هم موندیم با کارای اینا ....گفتم
:eek:ممنون
رفتم بسیج متخصصین بهشون گفتم تو این حدود دوسال من قول سه تا4 تا مقاله آی اس آی به نام ارگان و بهتون میدم ... گفتن رایزنی میکنیم ..بعد اونم رفت ....
رفتم چهاد دانشگاهی گفتم براتون کلاس برگزار میکنم برای نوشتن مقاله و پایانامه و امثال این چیزا ...اما هنوز رو هوام .... .آخه اینا دنبال چین ..من به چه بنازم ... باور میکنید جمعه کنکور دکترا داشتم خدا شاهده نرفتم هم روحیشو نداشتم هم دیگه نمیخواستم از این بدبخت تر بشم
:cry:

آخرین ویرایش:

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چی بگم.....اول باید تاسف خورد دوم به غیرت طرف باید افرین گفت.....خداییش

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
توصیه ام اینه که همه جوونا به جز اونایی که پست و شغل رسمی دارن دکترا رو بیخیال بشن تا بیشتر از این شاهد بدبخت شدن جوونها و خالی شدن جیب مبارک و برباد رفتن ارزوهاشون و پرتوقع شدن دولت و ارگان ها نباشیم......
باشد که رستگار شوید

آخرین ویرایش:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما هم ارشدیم خودشم میکروب شناسی من بهتر از این به کار ضدعفونی آشنایی دارم.......:D.دی ............:( و بعدم:mad:

• Like
واکنش ها: eb@d

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
از این ماجراهای دراماتیک واسه هممون میفته فقط شدت و ضعف داره متاسفانه

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
این بنده خدا که دانشجوی ارشده من تو منازل سازمانی شرکت نفت کارگری سراغ دارم که علف میچینه و باغبانی میکنه - اون هم تازه نیروی پیمانکاره - فوق لیسانس داره... البته براش صحبت کردند که بیارنش تو بخش اداری

الان شما ازمون های استخدامی رو ببینید به عنوان مثال همین پتروشیمی چند وقت پیش فراخوان داده بود در رشته شیمی بیشتر فوق دیپلم میخواست و تعدادی لیسانس از فوق خبری نبود...