؟؟؟؟؟چرا تاپیکای عاشقی اینقد طرفدار دارن؟؟؟؟؟؟

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما مشکل چیه؟
چرا انقد ما عاشق داریم؟
چرا انقد تو عشق شکست خورده داریم؟
چرا این بحث برامون شیرینه؟
این یعنی ما ضیعفو احساسی هستیییم؟
بیان در موردش بحث کنیم به نتیجه برسیم
چرا؟

memarzade

عضو جدید
چوتن این تو خون همه ایرانیاس
شاید به قول خودت ما ضعیفیم زیادی احساسی هستیم

m@ys@m

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه ما همگی با عشق زنده هستیم اگه عشق نباشه نمیشه زندگی کرد ببینم شما از زنگی سیر شدین ؟ دیگه نمی خواهی زنده بمونی ؟
تنها مسئله ای که تمام اندیشمندان دنیا نتونستن براش دلیل بیارن همین عشق یعنی دلیل اوردن کافی نیست روشن تر بگم جامع نیست
پس برای عشق دنبال دلیل نگرد اگر هم عاشق باشی خودت می فهمی چی می گم
همین جوری بی خودی دیونه می شی قلبت براش می زنه زود به زود دلتنگش می شی هزار تا چیز دیگه که بحث کردنش توی عمر کوتاه ما امکانپذیر نیست

عاشق باش دنبال دلیل نباش از زندگی وقتی داری لذت می بری همه ی دلیل ها از یادت می ره
دوست داری تمام قوانین بهم بخورن تا لذت ببری

من همیشه شنیدم می گن من چرا باید اینهمه بدبخت باشم ؟ من چرا باید توی درسام مردود بشم ؟ چرا من بیکارم ؟‍ همه از مشکلات می گن و می خوان برای مشکلات دلیل پیدا کنن
هیچ کس نمی گه من چرا خوشحالم ؟ چرا دارم از زندگی لذت می برم؟ چرا من پولدارم؟چرا من سالمم؟

دنبال دلیل برای خوشیهات نباش شاید از دستت برن قدر تمام لحظات زندگیتون و بودنین
همیشه تمام کنار خوشی ها یه ناخوشی بوده ولی وقتی اون خوشیه میاد تمام ناخوشی ها فراموش میشه این تو قران هم هست
ان مع العسر یسرا

iceman10

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه ما همگی با عشق زنده هستیم اگه عشق نباشه نمیشه زندگی کرد ببینم شما از زنگی سیر شدین ؟ دیگه نمی خواهی زنده بمونی ؟

تنها مسئله ای که تمام اندیشمندان دنیا نتونستن براش دلیل بیارن همین عشق یعنی دلیل اوردن کافی نیست روشن تر بگم جامع نیست
پس برای عشق دنبال دلیل نگرد اگر هم عاشق باشی خودت می فهمی چی می گم
همین جوری بی خودی دیونه می شی قلبت براش می زنه زود به زود دلتنگش می شی هزار تا چیز دیگه که بحث کردنش توی عمر کوتاه ما امکانپذیر نیست​

عاشق باش دنبال دلیل نباش از زندگی وقتی داری لذت می بری همه ی دلیل ها از یادت می ره
دوست داری تمام قوانین بهم بخورن تا لذت ببری​

من همیشه شنیدم می گن من چرا باید اینهمه بدبخت باشم ؟ من چرا باید توی درسام مردود بشم ؟ چرا من بیکارم ؟‍ همه از مشکلات می گن و می خوان برای مشکلات دلیل پیدا کنن
هیچ کس نمی گه من چرا خوشحالم ؟ چرا دارم از زندگی لذت می برم؟ چرا من پولدارم؟چرا من سالمم؟​

دنبال دلیل برای خوشیهات نباش شاید از دستت برن قدر تمام لحظات زندگیتون و بودنین
همیشه تمام کنار خوشی ها یه ناخوشی بوده ولی وقتی اون خوشیه میاد تمام ناخوشی ها فراموش میشه این تو قران هم هست
ان مع العسر یسرا​
[جملاتت قشنگ بود
باید بقیه ام نظرشونو بگن
حرف دخترام همینه؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
عشق جز انکار ناپذیر وجود آدمه.
شما نمی تونین یه نفر رو پیدا کنین که تو زندگیش عاشق نباشه.
منظورم عشق به یه نفر برای ادامه زندگی هست(عشق به خانواده رو همه دارن و اون قضیش فرق می کنه)
و چیزی که هست اگه مسئله عشق برای یه نفر حل شده باشه یعنی بدونه که تو زندگیش صاحب یه عشق واقعی هست تحمل خیلی چیزارو داره.
برای این هست که همه دنباله اینن که اول این مشکلو حل کنن
چون به نظر من در ادامه این خیلی چیزای دیگه هم خود به خود حل میشه

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:) بدبختی اونجاییه که فکر میکنیم عشق چیزی محسوسه و باید به همدیگه نشونش بدیم به زور ، من عاشقم ، من شکست عشقی خوردم ، من عاشقشم ،اون من و دوست داره ، اون عاشق منه ، بخاطر عشقش هر کاری میکنم و و و و ....متاسفانه عشق رو با بیان بی پرده اون به سیاهی کشوندیم ، عشق تجربی نیست که من از عشق شما درس بگیرم ، از دونستن عشق شما هم چیزی به من اضافه نمیشه و از دونستن عشق من به شما ، ما عادت کردیم عشق رو به زبون بیاریم و بیانش کنیم ، تکه تکه اش کنیم و در موردش بحث کنیم ، انگار که جسم داره و باید کالبد شکافی بشه :) باید به رخ همدیگه بکشیمش :)

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه اسم همه چی رو گذاشتیم عشق

عشق از روی عقل، احساسات با عقل و ...

دقیقن با ماتریکس موافقم
همینطور میثم و بیدهندی

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کسی نیستم که بخام بگم چرا اما چون کسی که واقعا با تمام تار و پود عشق را تجربه کرده باشه می خواد به کسی که در عشق با مشکل روبرو شده کمک کنه چون یه روزی این مشکل خودش بوده وکسی نبوده کمکش کنه عشق متعلق به دله وکسی نمیتونه عاشق نباشه مگر این که دل نداشته باشه میشه؟
بعید میدونم

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
انسان به بهانه ي عشق آفريده شده.دليل اصلي وجود آدمي عشقه.وقتي يه هستي بزرگ اونقدر عاشقته که از هيچ خلقت مي کنه همش دنبال اون عشقي.شايد آدما دنبال عشق زمينيشون مي گردن تا با هم دنبال عشق آسمونيشون برن.چون عشق اصل اونه:gol:

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با جوجو موافقم ..
این روزا همه ، همه چیو با عشق اشتباه می گیرن
اگه هم نه، می خوان وانمود کنن عاشقن
به نظرم این خیلی مسخره است
بچه ی 14 ساله رو می بینی شکست عشقی خورده!!
آخه این یعنی چی؟

همه یه اسم شنیدن و سعی دارن همرنگ جماعت شن!!