·▪•●سوالات،درخواست ها،پروژه و مقاله در اینجا●•▪·

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehrdadeng

عضو جدید
این اصطلاح رو بچه های مکانیک چه چیزی معنی می کنند:
pipe schedule
واژه schedule در واقع بيانگر رده لوله است . لوله ها در رده هاي مختلف توليد مي شود.معروف ترين رده ها رده هاي 40 و 80 است هر لوله داري يك قطر نامي و يك قطر واقعي است.اگر به جداول piping نگاه كنيد خواهيد ديد كه قطر نامي براي هر دو رده يكسان اما قطر واقعي لوله در رده هاي 40 و 80 متفاوت است.در طراحي تاسيسات ساختمان معمولا از رده 40 استفاده مي شود(لا اقل من استفاده مي كنم)

mehrdadeng

عضو جدید
درخواست نرم افزار

درخواست نرم افزار

با سلا م دنبال يك نرم افزار هستم كه هرچي گشتم پيدا نكردم
نرم افزار Raindrop Geo Magic
اگر لينك دانلدشو بگزاريد ممنون مي شم

Shadmehr1

عضو جدید
سلام یه مقاله در مورد طراحی و ساخت موتور های ماشین می خواستم مخصوصا موتور هیبریدی

ehsantomcat

عضو جدید
mixing jet

mixing jet

سلام کسی می تونه در مورد mixing jet & jet ejector یک سایتی یا مقاله ای معرفی کنه؟

sasanch56

عضو جدید
با سلام میخواستم در مورد قوانین فن ها وفرمولهای مربوط اطلاعاتی پیدا کنم اگه لطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم

shadab81

عضو جدید
سلام به همگی. کسی میتونه در این زمینه به من کمک کنه؟
من در مورد میزان ارتعاش بدنه تراکتور اطلاعات می خوام. این که یک تراکتور معمولا چه میزانی از ارتعاشات رو ایجاد میکنه. اگه کسی رو میشناسین که در این مورد کار کرده به من معرفی کنین. متشکرم.

emran-bmw

عضو جدید
سلام. اقا سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی اگه دارین برا دانلود بزارین.هر درسی شد:(

emran-bmw

عضو جدید
:cry: سلام.کسی سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی نداره؟رشته ی مکانیک خودر:cry:

leila.km

عضو جدید
با سلام.خواستم بگم اگه لطف کنیدو یه گزارش کار از مقاومت برام سندکنید.خیلی ممنون میشم

ermia

عضو جدید
از مقاومت

از مقاومت

با سلام.خواستم بگم اگه لطف کنیدو یه گزارش کار از مقاومت برام سندکنید.خیلی ممنون میشم
سلام دوست عزیز.میل تو نزاشتی تا واسط بفرستم ولی من آپلودش کردم،یکمی شو من خودم نوشتم و یکمی شو از اینترنت داونلود کردو امیدوارم با دردت بخورن.
موفق باشی.
من این فایل رو هم تو 4shared اپلود کردم هم تو باشگاه مهندسان .و حجمش هم حدودا 1.6مگ هستش.
http://www.4shared.com/file/94682919/99cc6f70/aze_moghavemat.html
مشاهده پیوست aze moghavemat.rar

amirmort

عضو جدید
مقاله لاتین در مورد الاستیسیته

مقاله لاتین در مورد الاستیسیته

سلام
لطفا مقاله لاتین در مورد الاستیسیته
ممنون
amirmort@yahoo.com

dadashsia

عضو جدید
پروژه اندازه گیری و ابزار دقیق

پروژه اندازه گیری و ابزار دقیق

سلام
من یه تحقیق برای درس اندازه گیری و ابزار دقیق میخوام با این موضوع:
سیستمهای هشدار دهنده تغییرات فشار، سوئیچ های عمل کننده مکانیکی و هشدار دهنده های صوتی
البته فارسی! کمک کنید ممنون میشم.:)
dadashsia206i@yahoo.com

آخرین ویرایش:

8622017

عضو جدید
درباره ی مخلوط کن پودری نیاز به اطلاعات دارم. معرفی و فرمول های مورد استفاده. پروژه ی مکانیک سیالاتمه. ممنون

s500

عضو جدید
سلام
یه مقاله با موضوع torsional vibration به انگلیسی نیاز داشتم اگه فقط vibration هم باشه بد نیست.
البتعه اصل موضوع مقاله torsional vibration in ship هستش که فکر کنم موضوع سختی باشه .
ممنون میشم.

taiieb

عضو جدید
سلام با عرض خسته نباشید خدمت دوستان من یه تحقیق در مورد چگونگی ساخت توپ پلاستیکی دارم اگه گسی اطلاعاتی داره ممنون میشم ؟ با تشکر
این ایمیل من :
taiieb_rosta@yahoo.com

کلم خوشبو

عضو جدید
[
سلام- من گزارش کار آزمایش ضربه فوران را نیاز دارم.... میشه کمکم کنین.... ممنون میشم:gol:

کلم خوشبو

عضو جدید
سلام. من گزارش کار آزمایش ضربه فوران را نیاز دارم.... میشه کمکم کنین:gol:
خیلی فوری...خیلی خیلی فوری

HSLA

عضو جدید
با سلام خدمت تمامی مکانیکی های گل؛
سخت در پی مقالاتی پیرامون کمپراتورها یا لیزر اسکن ها یا UMM ها یا CMMها و یا اسکنرهای سه بعدی هستم. ممنون اگر کمکم کنید.

اگر به آنچه که تلاش کردی نرسیدی از آنچه که هستی ناخشنود مباش.

s.mec

عضو جدید
سلام

سلام

من یه سری عکس درزمینه خستگی میخوهم.خیلی لازمش دارم
اگه ادرس سایت هم معرفی کنین ممنون میشمwww.s0z0na@yahoo.com

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا