·▪•●سوالات،درخواست ها،پروژه و مقاله در اینجا●•▪·

وضعیت
موضوع بسته شده است.

danijan

عضو جدید
سلام به همه .من گزارش کار افت فشار در اتصالات را میخوام خیلی هم واجب و فوری هست اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم

saza

عضو جدید
سلام به همگی
یه مقاله isi به اضافه ترجمه اش رو می خوام که در زمینه عملیات حرارتی باشه.
پیشاپیش متشکرم

ABBAS_GHADERI

عضو جدید
exergy

exergy

lotfan age kasi dar mored exergy va tahlile exergy dar yek farayand estekhraje maye_ maye matlabi dare man ro rahnamyi bekone mamnon

m.eslami.farsani

عضو جدید
مقاله

مقاله

سلام اگه مقاله مربوط به فیزیک 1 دارید برای من بفرستید.خیلی فوریه 2هفته دیگه کنفرانس دارم و هنوز هیچی......کممممممممممممممممممممممممممممک:surprised:
من نفت - حفاری میخونم

rahmani_mechanic

عضو جدید
دوستان عزیز اگه مطلبی در مورد طراحی کوره پخت رنگ دارید برام بفرستید. خیلی خیلی نیازمندم......

khorshid-kf

عضو جدید
ثبت نام کلاس خصوصی:
اگر مایل به آموختن برنامه نویسی شی گرا (c++) هستید به آدرس زیر نام و محل سکونت خود را ارسال نمایید تا اطلاعات دقیق تر را در اختیارتان قرار دهیم:

Amouzesh.101@gmail.com

آخرین ویرایش:

rastgou

عضو جدید
سلام
چون بلد نیستم چطور خودم میتونم سوالمو بپرسم، روی پاسخ سریع کلیک کردم:) D:
در مورد پنجره پخت رنگ به شدت محتاج اطلاعاتم!!!

31166

عضو جدید
مقاله ای درباره سیستمهای اندازه گیری می خواستم.خیلی فوری

mari.m

عضو جدید
خودرو (فوري)

خودرو (فوري)

با سلام
اگر در مورد يكي از سيستمهاي خودرو نقشه كامل داريد لطفاً در اختيار من بگذاريد.
ترجيحاً سيستم اكسل عقب باشه.

mohamad.mobarez

عضو جدید
سلام-كمك

سلام-كمك

به يك گزارش كارآموزي رشته ي مكانيك نياز دارم.:wallbash:
لطفا مرا ياري كنيد.:smile:

amin_3ven

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من کار آموزیمو توی شرکت فولاد مبارکه ی اصفهان بودم. اگه خواستی، گزارش کار آموزیمو بهت میدم. خوشحال میشم کمکی کرده باشم.
اگه خواستی، بهم بگو.
شاد و موفق باشی...
:gol:

molanasredin

عضو جدید
مخازن....كمك لطفا......تحقيق فوري....

مخازن....كمك لطفا......تحقيق فوري....

سلام دوستان.
من تو اينترنت خيلي گشتم نتونستم تحقيق خوبي يا اصلا يه تحقيق بي خود در مورد :
مخازن جدار ضخيم
مخازن جدار نازك
مخازن كروي
روند توليد يك قطعه صنعتي يا تاريخچه توليد يك قطعه.

پيدا كنم.
انقد گشتم تا با اين سايت آشنا شدم . اميدوارم يكي بتونه كمكم كنه. براي امشب ميخوام تا صبح آمادش كنم. خيلي متشكرم.

آخرین ویرایش:

molanasredin

عضو جدید
سلام.
تحقيق در مورد موارد زير ميخواستم. متشكر :
مخازن جدار ضخيم
مخازن جدار نازك
مخازن كروي
روند توليد يك قطعه صنعتي يا تاريخچه توليد يك قطعه.

SHOOSHANA

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام
من يك مقاله در مورد سيستم هاي اندازه گيري به زبان لاتين ميخواستم . اگردارين برام بفرستين مرسي :gol::(باشه :gol:

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام..... من یه مقاله در مورد کلکتورهای تخت و شرایط طراحی و معادلات انتقال حرارتیش و تو یه کلام تجزیه و تحلیل کلکتور صفحه تخت نیاز دارم..................

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
سلام..... من یه مقاله در مورد کلکتورهای تخت و شرایط طراحی و معادلات انتقال حرارتیش و تو یه کلام تجزیه و تحلیل کلکتور صفحه تخت نیاز دارم..................

این مقاله درباره کلکتور تخت خورشیدی می باشد.
دانلود

8669171016

عضو جدید
كمكم كنيد

كمكم كنيد

سلام كسي ميدونه تو تهران مركز فروش تجهيزات آزمايشگاهي كجاست ؟ من يه دما سنج ديجيتالي ميخوام كه بشه باهاش دماي هواي عبوري از يه لوله رو اندازه بگيره (تقريبا مثل اون دماسنجهايي كه بالاي درب بعضي از يخچاله نصب شده ) در اين موردم اگه كسي اطلاعي داره كمكم كنه ممنون;)

zarghami1

عضو جدید
سلام كسي ميدونه تو تهران مركز فروش تجهيزات آزمايشگاهي كجاست ؟ من يه دما سنج ديجيتالي ميخوام كه بشه باهاش دماي هواي عبوري از يه لوله رو اندازه بگيره (تقريبا مثل اون دماسنجهايي كه بالاي درب بعضي از يخچاله نصب شده ) در اين موردم اگه كسي اطلاعي داره كمكم كنه ممنون;)

تو جمهوری تچهیزات آزمایشگاهی میفروشن
تو حسن آباد تا 30تیر هم تجهیزات صنعتی

nicolas cage

عضو جدید
sos<<کمک>>sos

sos<<کمک>>sos

سلام دوستان
من دانشجوی ترم 3 مکانیک سیالات هستم.چند روز پیش تبلیغات فنی حرفه ای رو دیدم و کنجکاو شدم و رفتم سراغش. از بین درسهایی که ارائه شده بود cnc و هیدرولیک و تاسیسات یکم بهتر از بقیه بود.به نظر شما کدوم از این سه ته بیشتر با توجه به گرایشم به دردم میخوره؟ اصلا مدرک فنی حرفه ای اعتبار داره؟

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
در مورد اعتبار مدرک فنی حرفه ای که حرفی نیست و یک امتیاز هم محسوب می شه.در مورد سه مبحثی که ذکر کردی من تعریف هر سه را شنیدم .

trinitron

عضو جدید
عباسپوری ها کمک کنند

عباسپوری ها کمک کنند

کسی اطلاع داره آخرین رتبه قبولی کارشناسی ارشد تو رشته مکانیک(طراحی و تبدیل) دانشگاه آب و برق عباسپور تهران چنده؟؟؟

tandis_104

عضو جدید
سلام.
شدیدا به کاتالوگ تسمه و استانداردهاش نیاز دارم. می شه خواهش کنم کمکم کنین؟؟؟؟؟:(

ali_aa

عضو جدید
قوای محرکه ماشین های کنترلی

قوای محرکه ماشین های کنترلی

با سلام به دوستان عزیز

واسه ساخت نیروی محرکه ماشین کنترلی نیاز به چرخ دنده هایی با ضرایب خاصی دارم . دوستانی که تجربه یا اطلاعی در این زمینه دارند ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایند که ایا جایی هست که این کار را واسم انجام بدن یا اینکه کیت اماده در بازار وجود داره ؟

با تشکر

پاینده باشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا