«من مسلمانم، مرا بکش»

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
[h=2]«من مسلمانم، مرا بکش»[/h]
اولین پست مربوط به این بخش را با اثری زیبا آغاز می‌کنیم. یک کاریکاتوریست غیر مسلمان بریتانیایی، پایمال شدن حقوق مسلمانان در سراسر دنیا را بصورت کاریکاتور طراحی کرده است که انصافاً اثری بدیع و کم‌نظیر است. دوست خوبمان آقای فرشید امین‌زاده زحمت ترجمه و تنظیم این کار گرانقدر را کشیده است. هم‌اکنون این کار ابتکاری را در قالب این تاپیک قرار داده‌ایم. امیدواریم مورد توجه کاریکاتوردوستان قرار گیرد

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
گاهی یه دونه عکس، کار ساعتها حرف رو انجام میده!

ممنون. بسیار زیبا بودن.ولی دو سه تا عکس نبودن(یا اینترنت من خرابه یا عکسا مشکل دارن)
خواهش می کنم
همه عکس ها هستند ... مشکل نمی دونم از کجاست ... عکسی که نمایان نشد بروی ...# کلیک کنید در صفحه جدید میاره
با تشکر:gol:

الهه20

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام به دوستان عزیز. ممنونم از دعوت شما : ) ما دست مادرایه عزیزه خانه دارمونو هم میبوسیم که اینقد برایه ما زحمت کشیدن. انشالله خدا پاداش زحمتاشونو بده : ) مادر عزیزم خیلی دوست دارم :gol::gol::gol:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سروران دو عالم علی (ع) و فاطمه (س) هستند
همانطور که علی (ع) مظلوم ترین فرد شد .. پیروانش هم همینطور میشن

درسته باید این دید رو عوض کرد
بهترین راهش هم همینه که مثل مولا خوب باشیم :smile:

خدا هر که را بخواهد هدایتش میکند .. :gol:

تاپیک فوق العاده ایی بود .. تشکر از استارتر عزیز :gol:

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
اسلام مخالف کار کردن زن نیست، اما تربیت یک انسان و انسان نگه داشتنش انقدر ارزشمند هست که بهشت به حرمت پای مادران مقدسه. خاک پای همه مادرای متعهد میهنم سرمه چشمم.

h.a.n.i.y.e.h

عضو جدید
سلام دوست عزيز ممنون از زحمتتون زيبا بودن...مرسي از دعوتت:gol:
اما به نظرم اين كاريكاتورها بيشتر تو جوامع غربي مصداق پيداميكنه چون اونجاس كه اسلام طرد ميشه ومسلمان تروريست خونده ميشه
فعلا كه تو كشورما دارن ازاونور بام ميفتن...
;)