نتایج اولیه ازمون کارشناسی ارشد معماری 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بهشتی بهتره یا تهران؟
توی روزانه که هر دوتاشون خوابگاه دارن انشالله؟
موقعیت شون توی شهر تهران و دسترسی به خط مترو چطور هست؟
نظرتون در مورد هییت عملی هاشون چیه ؟
مدرک شون از لحاظ اعتبار کدوم بالاتر؟
کیفیت فضایی دانشگاه هاشون چطوره ؟چون من یه بار رفتم پردیس هنرهای زیبا خیلی بد بود . یه راهرویی داشت عینه راهروی مرگ
علم و صنعت چطوره ؟ هرچند از تخصصی کردن رشته ها متنفرم
کاش کسانی که اطلاع دارن بفرمایین
ممنون

شهید بهشتی از تهران در حال حاضر بهتره تهران یکم اشفتس چون گرایشارو واردش کردن استادا تقسیم شدن یکم آشفتگی داره
از کدوم شهر هستین بگید تا بگم دسترسی به کدوم دانشگا راحتتره
تهران که تو انقلابه مرکز شهر به شهید دسترسی خیلی سختتره
شبانه ها خوابگاه ندارن دوستم پارسال شبانه تهران قبول شد بدون خوابگاه هرروز از اصفهان میومد تهران چون با اوضاع گرونی خونه نتونست بگیره پانسیون ها پر بود و یه دانشجئی معماری با اون همه وسایلو قبول نمیکردند
علم و صنعت افتضاحه هرج و مرج عجیبی داره هیچکی سرجای خودش نیست
البته اینم بگم شما فوقتو بگیر فردا بری سرکار کی میپرسه رشتتو تخصصی کردی یا نه؟بنظرم ارشد فقط مدرکه چیز جدیدم که یاد نمیگیری!!!!!!!!!!!!!!!

Saretus

کاربر فعال
بچه ها دقیقا مشکل غیرانتفاعی چیه؟ مدرکش بعدا جایی گیرم می اندازه آیا؟

بین روزانه جاهای پرت و غیرانتفاعی های دم دست می گم

آخرین ویرایش:

SAMI-ARCH1990

عضو جدید
سلام دوست عزیز تو هم عین من قربانی درک لعنتی شدی همه درصدات عین من در حد رتبه 2رقمیه یعنی درک میزدی 30درصد 2رقمی بودی منم با این درصدا شدم800 زبان:26 فن:67تاریخ:37درک:10منظر:28 هنوز نتونستم هضمش کنم خیلی برام دردناکه که رفیقم با همین درصدا درک30 شده 97

فکر نکنم بازم 2 رقمی میشدید ولی احتمال رتبه 200 رو داشتید
آخه من با زبان 28،فن 67،تاریخ 31،درک 28،و منظر 15 رتبم 350شد....تاریخو منظرم با این درصدایی که گذاشتین تفاوتش به چشم میاد اگه نه باقیش خیلی تفاوت نداشت

SAMI-ARCH1990

عضو جدید
فکر نکنم بازم 2 رقمی میشدید ولی احتمال رتبه 200 رو داشتید
آخه من با زبان 28،فن 67،تاریخ 31،درک 28،و منظر 15 رتبم 350شد....تاریخو منظرم با این درصدایی که گذاشتین تفاوتش به چشم میاد اگه نه باقیش خیلی تفاوت نداشت

ببخشید فن 65 بود

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یه سوالایی میپرسین آدم شک میکنه واقعا شما کنکور ارشد دادین.

بنده خدا ebram0412 یه سری مثال از سالهای گذشته زد برای اینکه به اهمیت اسکیس واقف بشین. حالا همه صف کشیدن عاقا من رتبم فلانه چند درصد بزنم که شهر خودمون قبول شم، زن و بچه دارم به مولا:d یعنی واقعا نمیدونید هر سال رنج نمرات اسکیس متفاوته؟ یه سالی دست بالا نمره میدن(مثل پارسال) یه سالی هم میانگین نمرات خیلی پایینتره(مثل 3 سال پیش) . ممکنه یه سالی اسکیس 50 فوق العاده باشه، یه سالی یه درصد معمولی. اصلا نمیشه گفت با چه اسکیسی کجا میشه رفت، دو میدانی المپیک که نیست رکورد داشته باشه، رقابته. بستگی به سطح نمرات و رقیباتون هم داره.

حالا بر فرض شما فهمیدین که 60% اسکیس لازم دارین. ترموستات بدنتونو تنظیم میکنین روی 60 که دقیق بزنین؟:d نمیشه مثلا 70 بزنید؟ فقط دنبال 60 هستین؟ خب عزیزان معلومه همه حداکثر تلاش خودشونو میکنن برای بیشترین نمره ممکن، حالا اینکه بدونین 80 لازم دارین یا 90 فرقی میکنه براتون؟ بشینین با حداکثر توان تمرین کنید دیگه. این بنده خدا رفیق مارو هم کردین آرشیو اسکیس:d
آره این سوالا برا منم خیلی عجیبه، ما که تو دانشگاه اساتید خودمونو (که می شناسیمشون، سر کلاساشون بودیمو دائما کرکسیون کردیم) نمی تونیم پیش بینی کنیم که آخرش نمره مون چندم می شه در مقایسه با بقیه، اون وقت مثلا از کجا باید بدونیم یه سری استاد ناشناس که نه سلایق شونو می شناسیم نه باهاشون در مورد طرح مون صحبت کردیم قراره به اسکیس ما چند بدن یا حتی پیش بینی کنیم از میانگین بالاتر می شیم یا پایین تر؟!!

دوستان ترتیب پیشنهادی را براتون قرار می دم ... این که چرا این بالا اون پایینه مفصله ولی ظاهر قضیه اینه... و ترتیب من طبق اطلاعات منه ممکنه با بقیه فرق داشته باشه ....
شهیدی بهشتی (شهید بهشتی استاد و تهران مارک تبلیغاتیه اینو من نمی گم تمام دانشجویان هر دو دانشگاه می رن اگه می خوای یاد بگیری برو بهشتی اگه می خوای مدرک دهن پر کن بگیری برو تهران.. فکر کنم گویا گفتم :D)
تهران
تربیت مدرس
هنر تهران و پایدار علم الصنعت
هنر اصفهان
علم الصنعت سایر گرایش ها
یزد
قزوین و گیلان
شیراز
مازندران
زنجان و شهید رجایی(دکترا داره)
دزفول (خیلی خوبه ...دکتری شایان اونجا تدریس می کنند)
همدان (دکتری داره)
ایلام . کردستان. مشهد . سبزوار . کاشان سمنان. اردبیل
.............قم را من اطلاع ندارم این را می پرسم قرار می دم .... در مورد این لیست نظر چندین نفر را مد نظر قرار دادم به همراه کیفیت فارغ از نام دانشگاه و بر اساس کیفیته ...در مورد درصد اسکیس من هنگیدم فقط این و بگم که بسیار کار کنید و کار کنید تا بترکونید ....
تبریزم باید بپرسم ....
;)
اون طور که من شنیدم هنر اسلامی تبریز کلا اساتیدش از تهرانن، مثلا طرحاشون کلا با عیسی حجت ارائه می شه، البته خب قطعا این "کلا" که می گن یه حرف کلیه:)D) و شاید اساتید دروس اصلی و مهم از اساتید مطرح باشن، سال بالایی ما پارسال اونجا قبول شد و ظاهرا خیلی راضیه از اساتید و کیفیت کلاسا، البته فک کنم از خود دانشگاه راضی نیست(یعنی دقیقا یادم نیست ولی حس می کنم یه همچین چیزی ازش شنیدم سر کلاسای اسکیسش)، اون طور که من شنیدم کلا خوابگاه هم نداره... در مجموع یه دانشگاهیه که همه فک می کنن از دانشگاه تبریز ضعیف تره ولی خیلی بهتره -از دانشگاه تبریز البته-، من خودم از اینکه انتخابش نکردم خیلی پشیمون شدم (البته منظورم کنکور سراسری- دبیرستان هست :() ... اینا چیزایی بود که من می دونستم گفتم شاید به درد بخوره...

baharestan.f

کاربر بیش فعال
تکنولوژی و انرژی که توی ایران هیچ خبری ازشون نیست این همه گفتن خودروی ملی اگه ملی بود با گرون شدن دلار نباید گرون می شد و ولی خیلی چیزها دخیله انرژی و تکنولوژی هم مثل خودرو می مونند
منظر این روز کمی وضعش خوب شده و این معماری هست که سرآمد تمام رشته های مهندسی هست الان به نظرت از جمهوری اسلامی فرستادن ماهواره امید بیشتر به چشم میاد یا معماری صفویه بعد از 400 سال
معماری رسانه ای دیرپاست
جالب بود،دقیقا همینیه که میگی.
خدایی با این وضعی که معماری پیش میره،خدا آخر وعاقبت همه ی معمارا از جمله معماران صفوی و هخامنشی و ... را به خیر کنه.
آمین

اوس معمار

عضو جدید
سلام بچه ها. چند تا سوال ابتدایی داشتم:redface:
کسی میدونه امتحان اسکیس کیه؟ اسکیس معماری و منظر تو یه روزه؟ و اینکه مدت زمان آزمون زمان چقدره؟

azalia882000

عضو جدید
سلام دوست عزیز تو هم عین من قربانی درک لعنتی شدی همه درصدات عین من در حد رتبه 2رقمیه یعنی درک میزدی 30درصد 2رقمی بودی منم با این درصدا شدم800 زبان:26 فن:67تاریخ:37درک:10منظر:28 هنوز نتونستم هضمش کنم خیلی برام دردناکه که رفیقم با همین درصدا درک30 شده 97

منم همین طور دوست عزیز . منم با زبان :46.67 فن: 50 تاریخ :47.78 درک :5 منظر :31.67 رتبم 640 شد که اگه درک رو حتی 20 هم زده بودم وضعیتم خیلی فرق می کرد حالا چه میشه کرد باید رو اسکیس کار کنم . غصه خوردن فایده نداره دیگه ...

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
كسي ميدونه تا كي فرصت داريم براي انتخاب دانشگاه؟؟؟؟

mosafer.hesam

عضو جدید
من از اول برا مطالعات معماری خوندم و توی اون خوب شدم:56
برای کسایی که میخوان برند مطالعات چند تا رتبه و درصد پروژه تشریحی پارسالیارو میذارم :motaleat.jpg

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
تا شنبه شب....ولی باز تمدید میکنن طبق معمول!

تا شنبه شب ساعت 24
توکلی خودش توی تلویزیون اعلام کرد

توي اين فايل ذكر شده كه داوطلبا سعي كنن در زمان تمديد شده انتخاب دانشگاه كنن به خاطر تغيرات احتمالي كه سايت سنجش ميده

http://www.fazel.ac.ir/DownloadFiles/arshad_2013514135436.pdf

mahdi_ghavidel

عضو جدید
سلام برو بچ تبریک میگم به بچه هایی که رتبه خوب آوردن من رتبه ام 771 شده اسکیسمم خوبه در حد همون 60 70 % بنظرتون امکانش هست بهشتی قبول شم؟؟؟؟جواب بدین خواهشا ممنون

pedram8755

عضو جدید
سلام بچه ها میشه منو راهنمایی کنین
من الان ممتاز معدل داخل علم و صنعت دارم ترم اول ارشدو میگذرونم
الان که رتبم 23 شده میتونم احتمالا با یه اسکیس خوب برم جای بهتر...
کسی اطلاع داره مشکلی برام پیش میاد برا ثبت نام؟.با توجه به اینکه یه بار از سهمیه سازمان سنجش استفاده کردم؟یعنی انصراف از علموصنعت و ثبت نام بعدی

بوطیقا 5

عضو جدید
بچه ها کسی در مورد این روزانه و شبانه تهران که تو پردیس قم تشکیل میشه چیزی فهمید؟

صالحی-م

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هااا...
به همه ی دوستای خوبم که تو این مدت به همه کمک کردن تبریک میگم و امیدوارم روز به روز موفقیت های بزرگتری رو شاهد باشین.
خوشحال از اینکه رتبه های خیلی خوبی رو به دست اوردین و ناراحت از این که برای کنکور 93 کنار من و بقیه بچه ها نیستین..امیدوارم مارو تنها نذارین و مثل قبل بازم کنار ما باشین..بازم تبریک و ارزوی بهترین ارزوهاتون..

mahan98

عضو جدید
فک نکنم کسی بدونه!
به نظرم میخان رو معماری ها از لحاظ فکری کار کنن؛ گفتن بفرستیمشون با بچه های الهیات و ... خوب بشن! وگرنه یعنی دانشگاه تهران اندازه این 16 تا فقط جا کم داشت!
البته شاید نتیج عکس بده که خب احتمالش بیشتره .

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان بهشتی بهتره یا تهران؟
توی روزانه که هر دوتاشون خوابگاه دارن انشالله؟
موقعیت شون توی شهر تهران و دسترسی به خط مترو چطور هست؟
نظرتون در مورد هییت عملی هاشون چیه ؟
مدرک شون از لحاظ اعتبار کدوم بالاتر؟
کیفیت فضایی دانشگاه هاشون چطوره ؟چون من یه بار رفتم پردیس هنرهای زیبا خیلی بد بود . یه راهرویی داشت عینه راهروی مرگ
علم و صنعت چطوره ؟ هرچند از تخصصی کردن رشته ها متنفرم
کاش کسانی که اطلاع دارن بفرمایین
ممنون

کیفیت فضایی میخوایی بیا علم و صنعت عالیه خوابگاه برای شبانه هم میده ماشالا خوابگاه زیاد داره یه مترو هم به نام علم و صنعت داره ولی دو کیلومتر فاصله داره تا علم وصنعت:biggrin:
هیئت علمی خیلی خوبی هم داره اکثر اساتید دوره های دکتری رو در دانشگاه های خارج از کشور گذروندن مدرکم تو این زمونه فرق نمیکنه ماله کجا باشه هر جا بری کار کنی ازت کار خوب میخوان نه مدرک فلان دانشگاه

اگه مثلا برم قزوین و باز کنکور بدم از اون قزوین میشه انصراف بدم برم دانشگاه جدیدی که قبول شدم؟
کلا روزانه هر جا قبول بشی نمیتونی انصراف بدی حالا قزوین مگه بده میخوای انصراف بدی:biggrin: خیلیم عالیه اگه قبول بشی

بچه ها کسی در مورد این روزانه و شبانه تهران که تو پردیس قم تشکیل میشه چیزی فهمید؟
من چون قم هستم فردا میرم یه سر این پردیس خانمو ببینم :Dچه خبره میام گزارشمو میگم بهتون

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک نکنم کسی بدونه!
به نظرم میخان رو معماری ها از لحاظ فکری کار کنن؛ گفتن بفرستیمشون با بچه های الهیات و ... خوب بشن! وگرنه یعنی دانشگاه تهران اندازه این 16 تا فقط جا کم داشت!
البته شاید نتیج عکس بده که خب احتمالش بیشتره .
من فردا میرم دانشگاه پردیس میام میگم قضیه از چه قراره

erisss

عضو جدید
من فردا میرم دانشگاه پردیس میام میگم قضیه از چه قراره
دستت درد نكنه لطف ميكني ، ميشه بگي اطلاعات معماري هم وارد سايت بكنن . اگه ميشه بپرس ببين كدوم استادا از دانشگاه تهران قراره برن اونجا مرسيييي

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا