دلم گرفته.....هرکی دلش گرفته بیاد تو.........

cutler

عضو جدید
سلام دوستان غروب جمعه است وبد جوری دلم گرفته.....میخواستم یه چیزی بنویسم تا دلم سبک شه یه دفعه این آهنگ قشنگه سعید پور سعید به ذهنم رسید........زندگی را باتو میخواهم ،خند های بی ریا را از لبان گرم تو دوست میدارم/زندگی را با تو میخواهم جز تو با کسی ازعشق از فرذا نخواهم گفتزندگی را با تو من دوست میدارم،زنگی را با تو میخواهم...........پیش خود خیال میکردم که تو دستامو میگیری/میشی غمخوار دل من از جوونی تا به پیریاز همون روز که دونستی عشق من فقط تو هستی/شدی از برم گریزون دل سادمو شکستیگفتن دوست دارم اشتباه بود اشتباه بود اشتباه/اشتباهی که نشونده منو بر خاک سیاه خاک سیاهاگه بودی در کنارم از دو عالم کم نداشتم توی دنیا غم نداشتم/وقتی رفتی تو زپیشم لحظه ها شد با غصه حالم شادی رفت از روزگارمگفتن دوست دارم اشتباه بود اشتباه اشتباهی که نشونده منو بر خاک سیاه خاک سیاه.....لطفا هرکی آنلاین بیاد تو ........هرکیم دل نوشته داره بذاره..........هرکیم دلش گرفته یه حرفی بزنه........

Atishpare_Shahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخی این بیچاره دلش گرفته بود تاپیک زد هیچ کس نرفت تو تاپیکش حالا کجاست ببینه بعد این همه مدت من تاپیکشو از زیر خاک کشیدم بیرون [SIZE=-1]
[/SIZE]

accounting

عضو جدید
درمان دلهای گرفته فقط خداست
امشب حتما سعی کن دعای کمیل بخوانی و از خدا بخوای بهت ارامش عطا کن که بالاترین نعمت هست
منم خودم دلم گرفته اما با خدای خودم دردل می کنم و همش بهش می سپارم که خودش یاریم کند

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب یه آهنگ شاد بزار وگوش کن یه کم هم حرکات موزون برو بعدش هم خواستی خیلی بخندی برو جلو آینه خودتو نگاه کن من واقعا از این کارا می کنما روش اخری خیلی جواب می ده