Sony Ericsson W910 انتخاب زيباپسندان‌

mortazavi

عضو جدید

Sony Ericsson W910 انتخاب زيباپسندان‌​

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Sony Ericsson W910[/FONT]

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]اين گوشي طراحي زيبا و چشم‌نوازي دارد وبسياري از مشكل پسندان را راضي مي‌كند. ابعاد آن 99*50*5/12ميلي‌متر بوده و تنها 86 گرم وزن دارد. مي‌بينيد كه چندان بزرگ هم نيست و در جيب جا مي‌شود.

صفحه‌نمايش TFT با توانايي نمايش 256‌ هزاررنگ به ابعاد 4/2 اينچ تصاوير درخشان و قابل قبولي ارايه مي‌دهد؛ هرچند كمي در زير نور آفتاب محو مي‌شود. W910 داراي چهل مگابايت حافظه داخلي است كه مي‌توان با يك كارت حافظه (‌Memory Stick Micro (M2 آن را افزايش داد.

مشخصات فني
صفحه‌نمايش: 320*240 پيکسل - 262 هزار رنگ (TFT)
حافظه داخلي: 40 مگابايت- قابل افزايش با کارت (Stick Micro (M2
صفحه‌نمايش: 260 هزار رنگ- 168*120 پيکسل- 3/1 اينچ TFT LCD
قابليت‌هاي ارتباطي: بلوتوث- پورت 3G- EDGE- GPRS- USB
امکانات: راديو FM- دوربين 2 مگاپيکسلي- 3G Video Call
عمر باتري و وزن: 9 ساعت- 86 گرم
سايت: www.sonyericsson.com

از لحاظ امكانات ارتباطي نيز GPRS ،EDGE و HSDPA به همراه بلوتوث و پورت USB هر كاربري را راضي خواهد كرد.
سوني‌اريكسون براي دوربين اين گوشي زياد انرژي نگذاشته است و يك دوربين دو مگاپيكسلي كه عملاً اكنون از رده خارج شده است را براي اين گوشي قرار داده است. وقتي خود شركت گوشي با دوربين پنج مگاپيكسلي ارايه مي‌دهد، دو مگاپيكسل واقعاً براي اين گوشي و مخصوصاً سري W كم است. اين دوربين فاقد امكان اتوفوكوس است، و در حالت QVGA فيلمبرداري مي‌كند.

امكانات جالبي مانند راديو و ويرايشگر تصوير نيز در اين گوشي موجود است. در زمينه پخش موسيقي نيز فناوري تشخيص خواننده نيز به اين گوشي اضافه شده است كه مي‌تواند با اتصال به اينترنت اطلاعات خواننده را براي شما دريافت كند كه با وضعيت اپراتورهاي ما عملاً كاري بيهوده است. بهره‌مندي از فناروي WALKMAN 3 نيز كاركرد پخش موسيقي را بسيار بهتر كرده است. يك باتري (Li3-Po 930 mAh (BST-39 به اين گوشي نيرو مي‌دهد و چهارصد ساعت آماده به كار يا نُه ساعت مكالمه را پشتيباني مي‌كند.

مزايا

طراحي زيبا، پخش موسيقي با كيفيت‌
معايب

دوربين ضعيف، جاگذاري نامناسب دكمه‌هاي پخش موسيقي
[/FONT]

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من یه دانشجوی رشته هنر یا اصلا کسی که توی هنر داره درس میخونه باید گوشیش ساخت کره باشه . چون کره گوشیه های شیکی میزنه و به کلاس یه مهندس میخوره نه ساخت چین باشه !

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود دوست عزيز چه ربطي داره يعني اگه كسي هنر نخونه نمي تونه با كلاس باشه يا اصلا كلاس به گوشي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

به نظر من یه دانشجوی رشته هنر یا اصلا کسی که توی هنر داره درس میخونه باید گوشیش ساخت کره باشه . چون کره گوشیه های شیکی میزنه و به کلاس یه مهندس میخوره نه ساخت چین باشه !
چه زود خودتونو گم میکنید بابا
پس منم که مهندسی شیمی میخونم گوشیم باید فقط از آمریکا بیاد ! :w01:
نازی خانم هم که همین گوشی های صا ایران واسش فک کنم کافی باشه :w07:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عیب های این گوشی کو پس ؟
اصلنم خوش قیافه نیست
w810 چندین برابر این خوشگلتره کیفیتش هم بیشتره
W1i دیدین؟ اون آره
حتی این مدل آزمایشیشم آره

aly