Re-Engineering مهندسي مجدد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

anathema

عضو جدید
کاربر ممتاز
بر خلاف تصورم كه فكر ميكردم مهندسي معكوس خيلي طرفدار داره ميبينم اينطوريام نيست

سلام دوست عزيز

يادآوری : مبحث BPR يا به قول شما " Re-Engineering " با مبحث " مهندسی معکوس " تفاوت داره. البته به احتمال زياد اشتباه تايپی شده.

با احترام

bardinova

مدیر بازنشسته
سلام دوست عزيز

يادآوری : مبحث BPR يا به قول شما " Re-Engineering " با مبحث " مهندسی معکوس " تفاوت داره. البته به احتمال زياد اشتباه تايپی شده.

با احترام

بله ، حق با شماست . من این پست رو ندیده بودم (که البته اگه دیده بودم اون رو منتقل میکردم به زیرتالار جزوات و مقالات - و الان اینکار رو میکنم !!) . احتمالا یه اشتباه کوچیک بین Re-Eng به مفهوم مهندسی مجدد و Reverse-Eng به معنی مهندسی معکوس شده . فکر کنم یه اشتباه کوچک بین دوتا Re هست !!! . ممنون از تذکر و دقت شما .

alirezakiani

عضو جدید
سلام دوست عزيز

با احترام

بله ، حق با شماست . من این پست رو ندیده بودم (که البته اگه دیده بودم اون رو منتقل میکردم به زیرتالار جزوات و مقالات - و الان اینکار رو میکنم !!) . احتمالا یه اشتباه کوچیک بین Re-Eng به مفهوم مهندسی مجدد و Reverse-Eng به معنی مهندسی معکوس شده . فکر کنم یه اشتباه کوچک بین دوتا Re هست !!! . ممنون از تذکر و دقت شما .

با درود به تمامي دوستان
ضمن عذرخواهي از اعضاي تالار به دليل اشتباه بوجود آمده از دوست خوبم جناب yaser_eliaspour و همچنين مدير محترم تالار مهندسي صنايع bardinova عزيز،به خاطر بذل توجه و راهنايي هاي بموقع تشكر ميكنم.

UK 2008

عضو جدید
آقاي كياني مطلب شما جالب بود اگر امكان دارد جواب اين سؤال من را بدين . مهندسي مجدد تعيين و تعريف نياز هاي مشتري را انجام مي دهد ولي اين نياز هاي تعريف شده را چطور به مشخصه فني محصول تبديل كنيم ؟
با تشكر

هنگامي كه به خورشيد نگاه مي كنيد سايه اي نخواهيد ديد .

وضعیت
موضوع بسته شده است.