Rapid prototyping+sla

khan mohamadi

عضو جدید
در مورد نمونه سازي سريع كسي ميتونه كممممممممممممك كنننننننننننننننه:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

AMEG CNC

عضو جدید
ارائه خدمات نمونه سازی سریع

ارائه خدمات نمونه سازی سریع

با سلام

بنده امکاناتی جهت نمونه سازی سریع قطعات از جنس پلاستیک ای.بی.اس دارم . در صورت تمایل می توانید با بنده تماس بگیرید .

میناسیان
09126091537
alan_minasian@yahoo.com

mahmoud.golzar

کاربر بیش فعال
نمونه سازی سریع مدلهای متفاوتی داره نظیر:
3d print
stereo lithography یا همون sla
selective laser sintering یا همون sls
fused deposition modeling یا همون fdm
laminates object manufacturing یا همون lom
و چند تا چیز دیگه که یادم نیست این تکنولوزی ساخت مدل به صورت لایه به لایه هست که در هر روش از سیستمهای مختلفی استفاده میکنن مثلا یکی از لیزر یکی از پودر و رزین و چیزای دیگه روش ارزون ترش روش 3d print هست که من حساب کردم یه شیر صنعتی با این روش در میومد 600 هزار تومن در صورتی که سی ان سی اونو میزد 400 هزار تومن موادش چون ایران تحریمه به سختی گیر میاد گیرم میاد اصلا نمی صرفه که بدی با این روش برات بزنن چون چند تا شرکت بیشتر نیستن این کارو میکنن تا اونجا که اطلاعات دارم 3 تا شرکت فعلا این کارو انجام میدن با قیمت فوق العاده بالا تحقیق میکردم این روش از سی ان سی هم باید ارزون در بیاد که میبینیم اصلا این طور نیست.
روش 3d print گاهی خطا هم داره مثلا یه قطعه داده بودیم برامون بزنن یکیش 0.5 میل اختلاف داشت یکی درست بود عدداش جویا شدیم علت این اشکالو گفتن بستگی به موادشه که برامون میارن خطا از اونجاست.
بازم اگر سوالی داشتید در خدمتیم.