pttd partition table doctor سوال؟؟؟

shima

عضو جدید
سلام
بچه ها برای برگردوندن اطلاعات از روی یک هارد که فرمت شده چه کار می شه کرد من نرم افزار pttd... از اینترنت دانلود کردم اما demo هستش ؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

davood-biback2008

عضو جدید
جواب سوال در مورد برگرداندن اطلاعات

جواب سوال در مورد برگرداندن اطلاعات

شيما خانم سلام
نمي دونم تا حالا جوابت رو گرفتي يا نه ولي من مي گم . يكي از قويترين نرم افزار هاي برگرداندن اطلاعات كه من فكر مي كنم قويترينه نرم افزاري بنام "ريكاوري فايل "است . كار باهاش خيلي آسونه . مدت زماني كه فكر مي كني فايل رو در آن زمان داشتي رو بين يك تاريخ تا يك تاريخ مي دي . پشوند فايل رو هم انتخاب مي كني . اگه خواستي درايو رو هم بهش ميگي . بعدش يا زهرا سه سوت برات پيدا مي كنه

siavash_tarokh

عضو جدید
:) salam shimaa khaanoOm
bebinid baraaye in kaaraa narm afzaarhaaye pishrafte va ham aamaatori hast vali arzoOnaash barnaamehaaye recovery file ke esmashoOn hamishe ba recovery shoroO mishe masalan easy recovery-recovery my file -recovery all file kholaase az in joOr nar afzaaraa vali chizi ke ghaabele tavajjohe tooye in narm afzaaraa tavaanaaee haashoOne ke in narm afzaari ke davood moarefi karde ettefaghan karesh kheyli doros ;) nist

sp2_sp

عضو جدید
easy recovery pro 5 بهترین نرم افزار ممکن من خودم باهاش کار کردم فقط فایل های که اسمشون فارسی باشه نمی تونه برگردونه
و گر نه هر چیزی رو که حتی فکرش رو نمی کنید میده در اختیار

keywan

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

سلام دوست من:heart: :gol:
ببین اصلا نرم اقزار خوبی رو هم انتخاب نکردی عزیزم شما با یه نرم افزار hdd recoverبه راحتی می تونی این کار رو انجام بدی.
من یه نسخه از یکی از بهترینها رو دارم اگر نیاز درارید لطفا ایمیلتون رو واسم بذازید.:gol: :heart:

sp2_sp

عضو جدید
ایم چیزی که من گفتم بعد از fdisk و حتی بدون وجود سیستم عامل میشه از این نرم افزار استفاده کرد با کارایی بالا و در حین حال ساده