help

sam_esf

عضو جدید
سلام دوستان عزیز ببخشید وقتتونو می گیرم یه نظر سنجی دارم اینکه رمز موفقیت رو در چی میبینید (می دونم هیچ ربطی به برق نداره )ولی اینم یه سوال خواهشاهر کی خواست نظر به ممنون:gol:

علی الکترو

عضو جدید
سلام
احساس میکنم تاپیکه شلوغی بشه.
به نظرمن رمز موقیت فقط در(1-توکل به خدا2-تلاش وپشتکار3-رضایت مادر4-عشق وعلاقه5-ویک رنگی وصاف وسادگی)هستش.
پس به دنبالش باشیم

Zargham

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من رمز موفقیت آدم در اینه که بتونه از لحظات زندگی و از فزصتهایی که در زندگی براش پیش میاد(در هر زمینه ایی)بتونه کمال استفاده رو ببره...
آدم زمانی موفقه که احساس خوشبختی کنه و این احساس زمانی بوجود میاد که موفق باشه!!!!
موفق باشید.

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز ببخشید وقتتونو می گیرم یه نظر سنجی دارم اینکه رمز موفقیت رو در چی میبینید (می دونم هیچ ربطی به برق نداره )ولی اینم یه سوال خواهشاهر کی خواست نظر به ممنون:gol:

انتخاب هدف در زندگی و ایمان داشتن به توانایی انسان و تلاش برای رسیدن به ان .....

ahmadmn

كاربر فعال مهندسی برق
موفقيت تعريفي نداره و براي هر انسان متفاوته، پس نميشه رمزي براش گذاشت.
مثلا به نظر من موفقيت اينه كه ما مثل نياكانمون به طبيعت بازگرديم و از بيماريه تمدن رها بشيم. رمزشم اينه كه ول كني بري توي جنگل زندگي كني!

pishoo

عضو جدید
دوست عزیز اول آدم باید معنی زندگی و برای خودش معلوم کنه و ببینه از زندگی چی می خواد و می خواد به چی برس اون وثته که تازه موفقیت معنی پیدا می کنه و حالا موفقیت میشه به هدف رسیدن که با ایمان به خدا و ایمان به خودتو پشتکارت حتما معنی موفقیت و می فهمه و می بینی در چیه؟!;):D:biggrin:;):)

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
قواعد موفقیت از نظر هربرت.کاسون

قواعد موفقیت از نظر هربرت.کاسون

1. موفقیت را مهم تر از سرگرمی بدانید.
2. هر روز، چیزی بیاموزید.
3. از زندگی یکنواخت ( روزمرگی ) بپرهیزید.
4. به میزان درآمد خالص خود توجه داشته باشید.
5. خدمات خود را به دیگران معرفی کنید.
6. نگران امور جزیی نباشید.
7. چهارچوب تصمیمات خود را به سرعت روشن کنید.
8. مهارت ها و دانش کار خود را افزایش دهید.
9. شایسته همکاری و وفاداری باشید.
10. به شخصیت خود بیش از هر چیز، اهمیت بدهید

hesam_m

عضو جدید
اولا به نظر من ،ما فقط میتونیم تصمیم بگیریم. بقیش با خداست.(یعنی اینکه چقدر عملی بشه)دوما هرکی بتونه عقلشو کامل تر کنه بهتر میتونه جایگاه خودش رو پیدا کنه در نتیجه بهتر میتونه برنامه ریزی کنه و موفق بشه. از عقل بالاتر حکمته که ادم میفهمه چرا و چگونه.(یعنی اگر تلاش کرد و موفق نشد میدونه دلیلش چیه). موفق باشید.

sam_esf

عضو جدید
از همه دوستانی که نظر دادن نهایت تشکر رو دارم ممنونم موفق باشید دوستون دارم:);)

bmeengineer

عضو جدید
براي رسيدن به موفقيت، اول بايد بخواي. يعني با تمام وجودت بخواي به هدفت برسي و همه كارهات براي رسيدن به هدف باشه. بعد هم بايد نترسي و مقاومت داشته باشي و هيچ وقت مقابل مشكلات كم نياري. اون وقته كه اولا حتما موفق مي شي و ثانيا موفقيت برات خيلي لذت بخش مي شه.

موفق باشي:D.

barghamadi

عضو جدید
به نظر من رمز موفقيت هر كس در تلاش و كوشش، پشتكار و سخت كوشي و همينطور نظم وترتيب است
موفق باشيد